Šilutės rajone įkliuvo katalizatorių vagys

Rugsėjo 29 d. Tauragės apskr. VPK Šilutės r. policijos komisariato pareigūnai sulaikė du asmenis, vogusius automobilių katalizatorius. Labiausiai nuo šių asmenų nukentėjo Šilutės ir Klaipėdos miestų ir rajonų gyventojai, mat čia „ilgapirščiai“ darbavosi aktyviausiai.

Kratų metu pas minėtus asmenis pareigūnai aptiko išpjautus katalizatorius ir įrankius, skirtus jiems išpjauti. Asmenys buvo sulaikyti. Jiems pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos padarymo.

Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad prie šių vagysčių išaiškinimo aktyviai prisidėjo budrūs Šilutės miesto ir rajono gyventojai, kurie, pastebėję įtartinus asmenis, nedelsdami pranešdavo policijos pareigūnams. Policija dėkoja gyventojams už saugios aplinkos kūrimą.

 

Siekiant apsisaugoti nuo ilgapirščių, pareigūnai pateikia keletą svarbių patarimų:

  • nakčiai automobilį statykite apšviestoje vietoje, jeigu yra galimybė – privačiame kieme ar garaže;
  • pasirūpinkite, kad jūsų automobilyje būtų įrengtos papildomos apsaugos priemonės;
  • niekada nepalikite atrakintų durų ar atidarytų langų bei stoglangių, net jeigu išeinate trumpam;
  • pastebėjus nepažįstamus ar įtartinus asmenis, apžiūrinėjančius automobilius, užfiksuokite kuo daugiau detalių, galinčių padėti juos identifikuoti ir nedelsdami apie tai praneškite bendruoju pagalbos tel. 112. 

Ginkluota mergina

Rugsėjo 12 d. rytą Šyšgirių k., Kintų sen., atliekant patalpų apžiūrą pas merginą, gim. 2001 m., buvo rastas ginklas.

Rugsėjo 27-os naktį  Klaipėdos g., Šilutėje, neblaivus vyras, gim. 1979 m., vairavo automobilį ,,Mitsubishi“ ir nepakluso policijos pareigūnų teisėtam, aiškiai išreikštam reikalavimui sustoti.

Spalio 1 d. ankstų rytą Aisėnų k., Saugų sen., neblaivus (2,81 prom.) vyras, gim. 1977 m., sugadino vyrui, gim. 1983 m., priklausantį automobilį „Seat“. Nuostolis 2000 eurų.

Spalio 1 d. pavakare Grabupių k., Šilutės sen., neblaivus (2,92 prom.) vyras, gim. 1995 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,93 prom.) vyrui, gim. 1993 m.

Spalio 1-2 d. Petrelių k., Saugų sen., nepažįstami asmenys, sugadinę sandėlio spyną, iš jo pavogė įvairių daiktų ir kuro. Nuostolis 2 658 eurai.

Spalio 2 d. per pietus  Šylių k., Gardamo sen., į ūkinį pastatą įsibrovė vyras, gim. 1977 m. Iš pastato nieko nepavogta.

Spalio 2 d. popietę H. Zudermano g., Šilutėje, iš namo laiptinės buvo pavogti 2 dviračiai. Nuostolis 680 eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite