Šilutės rajone įkliuvo katalizatorių vagys

Rugsėjo 29 d. Tauragės apskr. VPK Šilutės r. policijos komisariato pareigūnai sulaikė du asmenis, vogusius automobilių katalizatorius. Labiausiai nuo šių asmenų nukentėjo Šilutės ir Klaipėdos miestų ir rajonų gyventojai, mat čia „ilgapirščiai“ darbavosi aktyviausiai.

Kratų metu pas minėtus asmenis pareigūnai aptiko išpjautus katalizatorius ir įrankius, skirtus jiems išpjauti. Asmenys buvo sulaikyti. Jiems pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos padarymo.

Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad prie šių vagysčių išaiškinimo aktyviai prisidėjo budrūs Šilutės miesto ir rajono gyventojai, kurie, pastebėję įtartinus asmenis, nedelsdami pranešdavo policijos pareigūnams. Policija dėkoja gyventojams už saugios aplinkos kūrimą.

 

Siekiant apsisaugoti nuo ilgapirščių, pareigūnai pateikia keletą svarbių patarimų:

  • nakčiai automobilį statykite apšviestoje vietoje, jeigu yra galimybė – privačiame kieme ar garaže;
  • pasirūpinkite, kad jūsų automobilyje būtų įrengtos papildomos apsaugos priemonės;
  • niekada nepalikite atrakintų durų ar atidarytų langų bei stoglangių, net jeigu išeinate trumpam;
  • pastebėjus nepažįstamus ar įtartinus asmenis, apžiūrinėjančius automobilius, užfiksuokite kuo daugiau detalių, galinčių padėti juos identifikuoti ir nedelsdami apie tai praneškite bendruoju pagalbos tel. 112. 

Ginkluota mergina

Rugsėjo 12 d. rytą Šyšgirių k., Kintų sen., atliekant patalpų apžiūrą pas merginą, gim. 2001 m., buvo rastas ginklas.

Rugsėjo 27-os naktį  Klaipėdos g., Šilutėje, neblaivus vyras, gim. 1979 m., vairavo automobilį ,,Mitsubishi“ ir nepakluso policijos pareigūnų teisėtam, aiškiai išreikštam reikalavimui sustoti.

Spalio 1 d. ankstų rytą Aisėnų k., Saugų sen., neblaivus (2,81 prom.) vyras, gim. 1977 m., sugadino vyrui, gim. 1983 m., priklausantį automobilį „Seat“. Nuostolis 2000 eurų.

Spalio 1 d. pavakare Grabupių k., Šilutės sen., neblaivus (2,92 prom.) vyras, gim. 1995 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,93 prom.) vyrui, gim. 1993 m.

Spalio 1-2 d. Petrelių k., Saugų sen., nepažįstami asmenys, sugadinę sandėlio spyną, iš jo pavogė įvairių daiktų ir kuro. Nuostolis 2 658 eurai.

Spalio 2 d. per pietus  Šylių k., Gardamo sen., į ūkinį pastatą įsibrovė vyras, gim. 1977 m. Iš pastato nieko nepavogta.

Spalio 2 d. popietę H. Zudermano g., Šilutėje, iš namo laiptinės buvo pavogti 2 dviračiai. Nuostolis 680 eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite