Šilutės lengvaatlečiai – šalies jaunimo pirmenybių prizininkai

Lietuvos jaunimo (iki 22 m.) lengvosios atletikos pirmenybėse Vilniuje šilutiškių rinktinė rajonų grupėje užėmė trečią vietą. Mūsų sporto mokyklos komanda (treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis, Medardas Urmulevičius) pelnė 104 taškus. Bronzos medalius iškovojo bėgikai Jokūbas Tubutis, Emilė Balodytė, trišuolininkai Kristina Jašauskaitė ir Dovydas Maciukevičius.

Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybių bronzos medalių laimėtojai (iš kairės): Jokūbas Tubutis, Emilė Balodytė, Kristina Jašauskaitė ir Dovydas Maciukevičius.

Pirmenybėse dalyvavo 8 miestų ir 26 rajonų komandos bei Baltarusijos sportininkai. Svečiai iš kaimyninės šalies stipriai padidino konkurenciją. Tarp miestų nugalėjo Vilniaus pirmoji rinktinė, aplenkusi Klaipėdą ir Kauną. Tarp rajonų komandų geriausiai pasirodė Marijampolės lengvaatlečiai (144 tšk.), antrą vietą užėmė Rokiškio atstovai (125,5 tšk.), treti liko šilutiškiai – 104 tšk. 4-10 vietas užėmė šios komandos: Šakiai – 64 tšk., Kaišiadorys – 63, Utena – 58, Vilniaus r. – 52, Švenčionys – 49, Pakruojis – 43, Jurbarkas – 42,5.
Pamariškių trenerio S. Oželio nuomone, šilutiškiai pajėgūs pretenduoti net į nugalėtojus, jei rinktinei būtų galėję talkinti jau žinomi bėgikai Ernestas Ruslys, Gytis Šumalovas, Robertas Petraitis, Deimantas Čiupinas. Vaikinai pradėjo dirbti – kas čia pat, tėvynėje, kas Anglijoje, kam neleido startuoti trauma.
Ilgų nuotolių bėgikė 18-metė E. Balodytė finišavo trečia, bėgdama 5000 m (21:02,86 min.). Bėgdama 3000 m kliūtinę atkarpą Emilė užėmė penktą vietą (13:25,13 min.). 16-metė šuolininkė K. Jašauskaitė trišuoliu nušoko 11, 81 m – trečia vieta. Šuolio į tolį varžybose Kristina liko ketvirta – 5,47 m. Toliausiai nušoko baltarusė Violeta Skvarcova – 6,20 m. Tarp jaunuolių šuolių į tolį rungtį laimėjo baltarusis Dzimtry Litskevich – 7,39 m. Trečią vietą užėmė mūsų rajono atstovas Dovydas Maciukevičius – 6,57 m. Trišuolio varžybose Dovydas tenkinosi šešta vieta – 13,39 m. Nugalėjo kaunietis Vytautas Savickas (14,13 m). Čempiono trenerė – buvusi garsi Švėkšnos lengvaatletė, Lietuvos rinktinės narė Indrė Jakubaitytė.
Septyniolikmetis J. Tubutis pelnė bronzos medalį bėgdamas 800 m (1:55,99). Tai pirmo atskyrio rezultatas. O pirmas finišavo baltarusis D. Revinskij (1:51,00), parodęs kandidato į sporto meistrus rezultatą. Bėgdamas 400 m J. Tubutis užėmė ketvirtą vietą (50,16 sek.). Švėkšniškis Kęstas Mickus bėgo 1500 ir 4600 m. Finišavo devintas (4:25,37) ir ketvirtas (15:57,38). Pastarąjį bėgimą laimėjo Šiaulių rajono atstovas Robertas Vališauskas (14:41,70). Beje, K. Mickui rugpjūčio pradžioje sukaks tik septyniolika.
Merginų sprinterių varžybose 100 m take greičiausia buvo Akvilė Andriukaitytė iš Šakių (12,20 sek.). Šilutiškė Giedrė Vytuvytė startavo visiškai nepasveikusi po traumos ir tarp 23 bėgikių užėmė vienuoliktą vietą.
Rutulio stūmimo varžybose šilutiškė Justė Šertvytytė užėmė šeštą vietą (10,74 m). Toliausiai įrankį nustūmė vilnietė V. Kolontaj (13,38 m).

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Jonas Lukošaitis palieka Katyčių seniūno kabinetą

Švenčiant Valstybės dieną katytiškiai garbingai išlydėjo Katyčių seniūno pareigas paliekantį Joną Lukošaitį. Jis šias pareigas ėjo nuo 2015 metų pabaigos. Jau įvyko konkursas, yra aiškūs du kandidatai, vieną iš kurių seniūnu paskirs Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius. Prieš susitikimą su Jonu Lukošaičiu teko susirasti 2015 m. gruodžio mėnesio įvykio Katyčiuose aprašymą: kaip seniūnu paskirtą J. Lukošaitį sutiko bendruomenė, sveikino svečiai. Tuometinis Žemaičio Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas J. Lukošaitį pavadino keturgubu kolega: abu – agronomai, buvę ūkių vadovai, abu – Jonai,

Laidotuvių procesiją sustabdė užrakinti kapinių vartai

Į „Pamario“ redakciją užėjusi šilutiškė Lina V. papasakojo tokią istoriją: kai laidotuvių procesija mirusįjį atlydėjo į Šilutės kapines, jų vartai buvo užrakinti… Teko laukti. Liūdintys ir skausmo prislėgti žmonės nesuprato, kaip galima taip elgtis. Buvo taip „Buvo trečiadienis, mes laidojome mamytę. Kai atvykome į Šilutės kapines, radome užrakintus vartus. Yra ir mūsų klaida. Prieš pusantrų metų turėjome laidotuves, mums tuomet davė dvivietę kapavietę, tai buvo vietos čia ir mamytę palaidoti. Kapinių prižiūrėtojas ėjo pro šalį ir matė, kad ten kasa

Pasaulyje tarp vandenų…

Kadaise, kai kas paklausdavo, kuo ypatingas kraštas, kuriame gyvenu, sakydavau, kad neturime kelių kryžkelės. Tik dvi šakos: viena į šiaurę, kita į rytus. Iš kairės – Kaliningrado sritis, į vakarus – marių vandenys. Kai pusę gyvenimo praplaukiojau tais vandenimis skersai ir išilgai, to nebesakau, tik atsidūstu: ilgiuosi marių, už jų esančių kopų ir tolimesnių kraštų, nes jau žinau, kas už jų. Kažin, kiek yra pamariškių, kurie nesiilgėtų marių, kurie, kiekvienąkart prie jų atsidūrę, nesidžiaugtų nauju reginiu, spalvomis, vėjo dvelksmu (ar

Su šokiais ir muzika atidarytas „Šeimų skveras“

Liepos 6-ąją, minint Valstybės dieną, Šilutėje oficialiai atidarytas „Šeimų skveras“. Naują vaikų žaidimų erdvę palaimino Šilutės Šv. Kryžiaus bažnyčios klebonas Remigijus Saunorius. Susirinkusiuosius pasveikino Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vėliau koncertavo vaikų popchoras „Spindulys“, šokių klubo „Žvaigždūnė“ vaikų grupė. Šventės dalyvius linksmino Šilutės kamerinio dramos teatro aktoriai, Šilutės Hugo Šojaus muziejaus darbuotojai kvietė vaikus paskanauti vietoje keptų vafelių, kiti– pūsti muilo burbulus ar pasidaryti trispalvį vėjo malūnėlį. „Sveikinu visus Mindaugus su vardo diena. Visus sveikinu su Valstybės diena. Karaliaus