Šilutės krikščionims demokratams vadovaus mokytoja

Praėjusį šeštadienį Šilutės seniūnijos salėje įvykusio visuotinio ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo metu išrinktas naujas Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininkas. Šį postą užėmė Šilutės Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Sandra Tamašauskienė.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyrius turi 226 narius. Skyriaus pirmininko rinkimai vyksta kas dveji metai. Iki šiol 17 metų šiam skyriui vadovavo dabartinis rajono meras Šarūnas Laužikas. Šeštadienį įvykusiame visuotiniame ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime savo kandidatūros jis nekėlė. Dėl skyriaus vadovo posto varžėsi dvi moterys. Ilgametė Šilutės r. savivaldybės tarybos narė Vincenta Bubilienė ir Šilutės Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Sandra Tamašauskienė.
Partijos skyriaus pirmininke tapusi S. Tamašauskienė sakė turinti daug planų, tik neskubėjo jais dalytis. „Apie darbus kalbėsiu tada, kai juos padarysiu. Kol kas tie planai tegul išlieka partijos viduje. Manau, kad mūsų veiklos rezultatus netrukus pamatys Šilutės miesto ir rajono bendruomenė. Pačiu artimiausiu metu“, – sakė „Pamariui“ S. Tamašauskienė.
Dėkodama už pareikštą pasitikėjimą, sau ir kitiems bendrapartiečiams S. Tamašauskienė palinkėjo, kad pagarba žmonių laisvei, švietimui, kultūrai ir krikščioniškoms vertybėms taptų pagrindiniu jų ginklu.
Šarūnas Laužikas sakė savo kandidatūros nekėlęs, nes šiuo metu nori daugiau laiko ir jėgų skirti tiesioginėms mero pareigoms, tuo labiau, kad Savivaldybės finansinė padėtis pakankamai komplikuota.
„Apie mano išankstinį apsisprendimą, kad nekandidatuosiu, žinojo daugelis. Sandra Tamašauskienė buvo mano pavaduotoja, todėl darbą partijoje išmano. Tai gera proga pavadovauti partijai kitiems, įnešti naujų minčių, idėjų, ruoštis artėjantiems rinkimams į savivaldą“, – sakė Š. Laužikas.

Vaidotas Vilkas

Hits: 58

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite