Šilutės krikščionims demokratams vadovaus mokytoja

Praėjusį šeštadienį Šilutės seniūnijos salėje įvykusio visuotinio ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo metu išrinktas naujas Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininkas. Šį postą užėmė Šilutės Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Sandra Tamašauskienė.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyrius turi 226 narius. Skyriaus pirmininko rinkimai vyksta kas dveji metai. Iki šiol 17 metų šiam skyriui vadovavo dabartinis rajono meras Šarūnas Laužikas. Šeštadienį įvykusiame visuotiniame ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime savo kandidatūros jis nekėlė. Dėl skyriaus vadovo posto varžėsi dvi moterys. Ilgametė Šilutės r. savivaldybės tarybos narė Vincenta Bubilienė ir Šilutės Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Sandra Tamašauskienė.
Partijos skyriaus pirmininke tapusi S. Tamašauskienė sakė turinti daug planų, tik neskubėjo jais dalytis. „Apie darbus kalbėsiu tada, kai juos padarysiu. Kol kas tie planai tegul išlieka partijos viduje. Manau, kad mūsų veiklos rezultatus netrukus pamatys Šilutės miesto ir rajono bendruomenė. Pačiu artimiausiu metu“, – sakė „Pamariui“ S. Tamašauskienė.
Dėkodama už pareikštą pasitikėjimą, sau ir kitiems bendrapartiečiams S. Tamašauskienė palinkėjo, kad pagarba žmonių laisvei, švietimui, kultūrai ir krikščioniškoms vertybėms taptų pagrindiniu jų ginklu.
Šarūnas Laužikas sakė savo kandidatūros nekėlęs, nes šiuo metu nori daugiau laiko ir jėgų skirti tiesioginėms mero pareigoms, tuo labiau, kad Savivaldybės finansinė padėtis pakankamai komplikuota.
„Apie mano išankstinį apsisprendimą, kad nekandidatuosiu, žinojo daugelis. Sandra Tamašauskienė buvo mano pavaduotoja, todėl darbą partijoje išmano. Tai gera proga pavadovauti partijai kitiems, įnešti naujų minčių, idėjų, ruoštis artėjantiems rinkimams į savivaldą“, – sakė Š. Laužikas.

Vaidotas Vilkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite