Šilutės krikščionims demokratams vadovaus mokytoja

Praėjusį šeštadienį Šilutės seniūnijos salėje įvykusio visuotinio ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo metu išrinktas naujas Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininkas. Šį postą užėmė Šilutės Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Sandra Tamašauskienė.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyrius turi 226 narius. Skyriaus pirmininko rinkimai vyksta kas dveji metai. Iki šiol 17 metų šiam skyriui vadovavo dabartinis rajono meras Šarūnas Laužikas. Šeštadienį įvykusiame visuotiniame ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime savo kandidatūros jis nekėlė. Dėl skyriaus vadovo posto varžėsi dvi moterys. Ilgametė Šilutės r. savivaldybės tarybos narė Vincenta Bubilienė ir Šilutės Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Sandra Tamašauskienė.
Partijos skyriaus pirmininke tapusi S. Tamašauskienė sakė turinti daug planų, tik neskubėjo jais dalytis. „Apie darbus kalbėsiu tada, kai juos padarysiu. Kol kas tie planai tegul išlieka partijos viduje. Manau, kad mūsų veiklos rezultatus netrukus pamatys Šilutės miesto ir rajono bendruomenė. Pačiu artimiausiu metu“, – sakė „Pamariui“ S. Tamašauskienė.
Dėkodama už pareikštą pasitikėjimą, sau ir kitiems bendrapartiečiams S. Tamašauskienė palinkėjo, kad pagarba žmonių laisvei, švietimui, kultūrai ir krikščioniškoms vertybėms taptų pagrindiniu jų ginklu.
Šarūnas Laužikas sakė savo kandidatūros nekėlęs, nes šiuo metu nori daugiau laiko ir jėgų skirti tiesioginėms mero pareigoms, tuo labiau, kad Savivaldybės finansinė padėtis pakankamai komplikuota.
„Apie mano išankstinį apsisprendimą, kad nekandidatuosiu, žinojo daugelis. Sandra Tamašauskienė buvo mano pavaduotoja, todėl darbą partijoje išmano. Tai gera proga pavadovauti partijai kitiems, įnešti naujų minčių, idėjų, ruoštis artėjantiems rinkimams į savivaldą“, – sakė Š. Laužikas.

Vaidotas Vilkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite