Šilutės krikščionims demokratams vadovaus mokytoja

Praėjusį šeštadienį Šilutės seniūnijos salėje įvykusio visuotinio ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo metu išrinktas naujas Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininkas. Šį postą užėmė Šilutės Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Sandra Tamašauskienė.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyrius turi 226 narius. Skyriaus pirmininko rinkimai vyksta kas dveji metai. Iki šiol 17 metų šiam skyriui vadovavo dabartinis rajono meras Šarūnas Laužikas. Šeštadienį įvykusiame visuotiniame ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime savo kandidatūros jis nekėlė. Dėl skyriaus vadovo posto varžėsi dvi moterys. Ilgametė Šilutės r. savivaldybės tarybos narė Vincenta Bubilienė ir Šilutės Vydūno gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Sandra Tamašauskienė.
Partijos skyriaus pirmininke tapusi S. Tamašauskienė sakė turinti daug planų, tik neskubėjo jais dalytis. „Apie darbus kalbėsiu tada, kai juos padarysiu. Kol kas tie planai tegul išlieka partijos viduje. Manau, kad mūsų veiklos rezultatus netrukus pamatys Šilutės miesto ir rajono bendruomenė. Pačiu artimiausiu metu“, – sakė „Pamariui“ S. Tamašauskienė.
Dėkodama už pareikštą pasitikėjimą, sau ir kitiems bendrapartiečiams S. Tamašauskienė palinkėjo, kad pagarba žmonių laisvei, švietimui, kultūrai ir krikščioniškoms vertybėms taptų pagrindiniu jų ginklu.
Šarūnas Laužikas sakė savo kandidatūros nekėlęs, nes šiuo metu nori daugiau laiko ir jėgų skirti tiesioginėms mero pareigoms, tuo labiau, kad Savivaldybės finansinė padėtis pakankamai komplikuota.
„Apie mano išankstinį apsisprendimą, kad nekandidatuosiu, žinojo daugelis. Sandra Tamašauskienė buvo mano pavaduotoja, todėl darbą partijoje išmano. Tai gera proga pavadovauti partijai kitiems, įnešti naujų minčių, idėjų, ruoštis artėjantiems rinkimams į savivaldą“, – sakė Š. Laužikas.

Vaidotas Vilkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Augintinių ženklinimo ABC: kam, kaip ir kodėl to reikia?

Bela, Luna, Simba, Pūkis, Pupa, Maja, Rikis, Tobis, Murkis, Puma, Nika, Arčis, Gučis – populiariausi kačių ir šunų, registruotų Gyvūnų augintinių registre, vardai. Jūsų augintinio vardas taip pat gali būti populiariausiųjų sąraše, jei paženklinsite ir registruosite jį Gyvūnų augintinių registre. Primename, kaip tai padaryti ir kodėl svarbu paženklinti savo augintinius. Gyvūno ženklinimas mikroschema – tai neskausminga ir daug laiko netrunkanti procedūra. Ją atlieka veterinaras arba ženklintojas, registruojantis kates, šunis ir šeškus ir turintis mokymo baigimo pažymėjimą bei teisę prisijungti prie

Vasario mėnesį policija tikrins

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja apie vasario mėnesio policijos prevencines priemones. Vasario 1-2 d. bus tikrinamas privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimas, vasario 5-7 d. – transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų , vasario 9-11 d. ir vasario 27-28 d. – vairuotojų nesustojimas prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles. Vasario 13-19 d. bus sustiprinta krovininių automobilių ir autobusų

Buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai

Šiandien, vasario 1 d., ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius. Įvyko jo apklausa. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiai arba nepilnamečiai. Detalesnė informacija

Patarimai, į kuriuos svarbu atsižvelgti perkant ginklų seifą

Vienas iš populiariausių seifų šiandieninėje rinkoje yra ginklų seifai. Jie būna įvairių stilių ir dydžių. Daugelis yra tik plonos metalinės skardos spintos be apsaugos nuo ugnies ar įsilaužimo. Kyla klausimas, nuo ko pradėti renkantis ginklų seifą? Pirmiausia atsižvelkite į konstrukciją, metalo storį ir fiksavimo mechanizmo tipą. Po to įvertinkite atsparumą ugniai. Anksčiau ginklų spintelės buvo pagamintos iš medžio ir stiklo, todėl ginklai net būdavo matomi jose… Ginklams saugoti skirtuose seifuose dažniausiai galima laikyti nuo vieno iki penkių ginklų. Perkant seifą

Taip pat skaitykite