Seniūnijų žaidynėse geriausi buvo šilutiškiai

Šeštadienį keliose Šilutės vietose vyko tradicinių Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynių rungtynės. Pirmą vietą komandinėje įskaitoje jose iškovojo šilutiškiai, o antrą ir trečią vietas pasidalijo Juknaičių ir Rusnės atstovai.

Pritrūkus virvės traukėjų, gelbėti seniūnijos garbės stojo pati Saugų seniūnė Dalia Rudienė.

Pritrūkus virvės traukėjų, gelbėti seniūnijos garbės stojo pati Saugų seniūnė Dalia Rudienė.

Steponkus.53.raj

Smiginio rungtyje taikliausią ranką turėjo Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

Šių žaidynių rungtys beveik nesikeičia. Seniūnijų atstovai jėgas išbandė stalo teniso, šaškių, šachmatų, parko tinklinio, krepšinio 3×3, futbolo, seniūnų ir virvės traukimo rungtyse. Ne visose rungtyse seniūnijos sugebėjo surinkti komandas, tačiau kiekviena iš jų stengėsi atvežti kuo daugiau sportininkų. Daugiausia laiko užtruko futbolo varžybos. Tarpusavyje susirungę 6 komandų atstovai norėjo, kad visos komandos turėtų galimybę pasivaržyti tarpusavyje. Todėl žaidimas futbolo aikštelėje užsitęsė, tad pusvalandį vėlavo ir žaidynių uždarymo ceremonija. Užsitęsęs futbolas sutrukdė ir paskutinei, virvės traukimo, rungčiai. Jau reikėjo temti virvę, o kai kurių seniūnijų atstovai dar lakstė po futbolo aikštę. Saugų seniūnė Dalia Rudienė pati stojo į virvės traukėjų gretas. Rezultato tai nepagerino, bet seniūnijos garbė apginta.
Ko gero, linksmiausiai vyko seniūnų varžybos. Šie tarpusavyje kovojo smiginio rungtyje. Motociklu į stadioną atvežtas Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus bemat iš organizatorių pareikalavo … dopingo. Taškus skaičiavęs VšĮ „Šilutės sportas“ vadovas Dainius Gricevičius pažadėjo paieškoti, tačiau įspėjo, kad visi jį vartojusieji čia pat bus diskvalifikuoti.
Po tokių žodžių Šilutės seniūno ir jam aktyviai pritarusio Vainuto seniūno Vitalijaus Mockaus entuziazmas gerokai priblėso. Kartu su visais jie stojo prie smiginio mėtymo linijos. Tačiau ir be dopingo Šilutės seniūnas parodė esąs gana taiklus – jis ir laimėjo šias varžybas. Antroje vietoje liko šauniai kovojusi Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė, trečias – Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus.
Nežinia, kaip būtų pasibaigusi ši rungtis, jeigu seniūnų gretose tebebūtų neseniai į užtarnautą poilsį išėjęs Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas. Jis buvo pagarsėjęs rankos taiklumu. Žaidynėse nedalyvavo ir Usėnų bei Švėkšnos seniūnai – jų šeimose tą šeštadienį vyko vestuvės.

Parko tinklinio rungtyje nenugalimos buvo šilutiškės (dešinėje).

Parko tinklinio rungtyje nenugalimos buvo šilutiškės (dešinėje).

Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad vyrų krepšinio rungtyje nugalėjo juknaitiškių, moterų – šilutiškių, o stipriausia senjorų komanda tapo saugiškiai. Parko tinklinio rungtynėse nenugalimi buvo Šilutės atstovai, kurie nugalėjo ir šaškių bei seniūnų rungtyse. Futbolo ir stalo teniso varžybas laimėjo rusniškiai, virvę stipriausiai traukė Juknaičių, o šachmatais geriausiai žaidė Saugų sportininkai. Bendroje įskaitoje seniūnijos išsirikiavo tokia tvarka: Šilutė, Juknaičiai, Rusnė, Žemaičių Naumiestis, Saugos, Katyčiai, Švėkšna, Vainutas.

Vaidotas VILKAS

Dėl užsitęsusių futbolo varžybų pusvalandžiui teko atidėti žaidynių uždarymą.

Dėl užsitęsusių futbolo varžybų pusvalandžiui teko atidėti žaidynių uždarymą.

Šilutiškių ataka (kairėje) tik patvirtino, kad jie šioje rungtyje stipriausi.

Šilutiškių ataka (kairėje) tik patvirtino, kad jie šioje rungtyje stipriausi.

Didžiausia rūpesčių našta organizuojant Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynes teko VšĮ „Šilutės sportas“ vadovui Dainiui Gricevičiui.

Didžiausia rūpesčių našta organizuojant Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynes teko VšĮ „Šilutės sportas“ vadovui Dainiui Gricevičiui.

Hits: 70

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite