Seniūnijų žaidynėse geriausi buvo šilutiškiai

Šeštadienį keliose Šilutės vietose vyko tradicinių Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynių rungtynės. Pirmą vietą komandinėje įskaitoje jose iškovojo šilutiškiai, o antrą ir trečią vietas pasidalijo Juknaičių ir Rusnės atstovai.

Pritrūkus virvės traukėjų, gelbėti seniūnijos garbės stojo pati Saugų seniūnė Dalia Rudienė.

Pritrūkus virvės traukėjų, gelbėti seniūnijos garbės stojo pati Saugų seniūnė Dalia Rudienė.

Steponkus.53.raj

Smiginio rungtyje taikliausią ranką turėjo Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

Šių žaidynių rungtys beveik nesikeičia. Seniūnijų atstovai jėgas išbandė stalo teniso, šaškių, šachmatų, parko tinklinio, krepšinio 3×3, futbolo, seniūnų ir virvės traukimo rungtyse. Ne visose rungtyse seniūnijos sugebėjo surinkti komandas, tačiau kiekviena iš jų stengėsi atvežti kuo daugiau sportininkų. Daugiausia laiko užtruko futbolo varžybos. Tarpusavyje susirungę 6 komandų atstovai norėjo, kad visos komandos turėtų galimybę pasivaržyti tarpusavyje. Todėl žaidimas futbolo aikštelėje užsitęsė, tad pusvalandį vėlavo ir žaidynių uždarymo ceremonija. Užsitęsęs futbolas sutrukdė ir paskutinei, virvės traukimo, rungčiai. Jau reikėjo temti virvę, o kai kurių seniūnijų atstovai dar lakstė po futbolo aikštę. Saugų seniūnė Dalia Rudienė pati stojo į virvės traukėjų gretas. Rezultato tai nepagerino, bet seniūnijos garbė apginta.
Ko gero, linksmiausiai vyko seniūnų varžybos. Šie tarpusavyje kovojo smiginio rungtyje. Motociklu į stadioną atvežtas Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus bemat iš organizatorių pareikalavo … dopingo. Taškus skaičiavęs VšĮ „Šilutės sportas“ vadovas Dainius Gricevičius pažadėjo paieškoti, tačiau įspėjo, kad visi jį vartojusieji čia pat bus diskvalifikuoti.
Po tokių žodžių Šilutės seniūno ir jam aktyviai pritarusio Vainuto seniūno Vitalijaus Mockaus entuziazmas gerokai priblėso. Kartu su visais jie stojo prie smiginio mėtymo linijos. Tačiau ir be dopingo Šilutės seniūnas parodė esąs gana taiklus – jis ir laimėjo šias varžybas. Antroje vietoje liko šauniai kovojusi Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė, trečias – Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus.
Nežinia, kaip būtų pasibaigusi ši rungtis, jeigu seniūnų gretose tebebūtų neseniai į užtarnautą poilsį išėjęs Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas. Jis buvo pagarsėjęs rankos taiklumu. Žaidynėse nedalyvavo ir Usėnų bei Švėkšnos seniūnai – jų šeimose tą šeštadienį vyko vestuvės.

Parko tinklinio rungtyje nenugalimos buvo šilutiškės (dešinėje).

Parko tinklinio rungtyje nenugalimos buvo šilutiškės (dešinėje).

Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad vyrų krepšinio rungtyje nugalėjo juknaitiškių, moterų – šilutiškių, o stipriausia senjorų komanda tapo saugiškiai. Parko tinklinio rungtynėse nenugalimi buvo Šilutės atstovai, kurie nugalėjo ir šaškių bei seniūnų rungtyse. Futbolo ir stalo teniso varžybas laimėjo rusniškiai, virvę stipriausiai traukė Juknaičių, o šachmatais geriausiai žaidė Saugų sportininkai. Bendroje įskaitoje seniūnijos išsirikiavo tokia tvarka: Šilutė, Juknaičiai, Rusnė, Žemaičių Naumiestis, Saugos, Katyčiai, Švėkšna, Vainutas.

Vaidotas VILKAS

Dėl užsitęsusių futbolo varžybų pusvalandžiui teko atidėti žaidynių uždarymą.

Dėl užsitęsusių futbolo varžybų pusvalandžiui teko atidėti žaidynių uždarymą.

Šilutiškių ataka (kairėje) tik patvirtino, kad jie šioje rungtyje stipriausi.

Šilutiškių ataka (kairėje) tik patvirtino, kad jie šioje rungtyje stipriausi.

Didžiausia rūpesčių našta organizuojant Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynes teko VšĮ „Šilutės sportas“ vadovui Dainiui Gricevičiui.

Didžiausia rūpesčių našta organizuojant Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynes teko VšĮ „Šilutės sportas“ vadovui Dainiui Gricevičiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lengvųjų automobilių žibintų remontas

Šiuolaikiniuose automobiliuose yra daugybė žibintų ir šviesos šaltinių, kiekvienas iš jų atlieka tam tikrą funkciją. Tai gali būti signalizavimas kitiems eismo dalyviams apie planuojamą arba atliekamą veiksmą kelyje, aplinkos matomumo didinimas arba užtikrinimas, jog pati transporto priemonė yra matoma kitiems. Pastarąją funkciją atlieka dienos šviesos žibintai, kurie pagal kelių eismo taisykles privalo būti įjungti transporto priemonėse, nepriklausomai nuo paros laiko ar matomumo kelyje. Toks sprendimas yra priimtas, nes automobilis su įjungtais žibintais yra gerokai labiau pastebimas, nei važiuojantis be jų

„Mizon“ kosmetika – giliai maitinanti ir drėkinanti kosmetikos linija

Nuo pat pradžių Mizon prekės ženklas orientuojasi į tik natūralių ingredientų naudojimą. Pasitelkus inovatyvių technologijų pavyko sukurti visiškai saugią kosmetiką. Joje nėra parabenų, dažiklių, SLS ir kitų kenksmingų medžiagų, kurios gali dirginti odą ar sukelti alergines reakcijas. Tai ne visi šios kosmetikos privalumai. Visų Mizon produktų formulė labai lengva, bet kartu ir itin efektyvi. Galima naudoti visų tipų odai – normaliai, riebiai, jautriai, sausai, suglebusiai ir brandžiai. Prekės ženklas sukūrė specialią „10 žingsnių“ programą, kuri leidžia išnaudoti visas jo kosmetikos

5 patarimai, kad vaikelio laukimas praeitų sklandžiai

Jei šiek tiek nerimaujate dėl gimdymo, štai keletas naudingų patarimų. 1. Žinios Kiekviena moteris yra skirtinga. Mūsų kūnai yra skirtingi, mūsų kūdikiai yra skirtingi ir nebūna dviejų vienodų gimimų. Štai kodėl naudinga daugiau sužinoti apie gimdymą. Suprasdami daugiau apie savo galimybes ir kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus, galite jaustis labiau pasitikinti priimdama sprendimus dėl to, kaip norite pagimdyti. Taip pat galite pasikalbėti su savo akušere, jei kas nors jums ypač rūpi. Ji atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir

Moteriškos rankinės. Rekomendacijos išskirtinėms progoms

Stilinga ir kokybiška rankinė yra itin svarbus daugelio moterų aksesuaras, kuris gali pagyvinti bendrą įvaizdį. Renkantis kasdieninę rankinę, dažnai išsikeliami keli kriterijai. Svarbiausia, kad ji būtų patogi, talpi, komfortabili ir lengvai pritaikoma prie bet kokios aprangos. Todėl dažnai pasirenkamos juodos, rudos, ar šviesių spalvų rankinės. O jeigu prireikia rankinės išskirtinei progai, pvz., gimtadienio šventei, vestuvėms, darbo vakarėliui, vakarienei mieste, ar kitokiai progai, reikalavimai gali būti šiek tiek kitokie. Tokiu atveju tampa svarbu, jog rankinė būtų kompaktiška, patogi dėvėti ir kurioje

Taip pat skaitykite