Seniūnijų žaidynėse geriausi buvo šilutiškiai

Šeštadienį keliose Šilutės vietose vyko tradicinių Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynių rungtynės. Pirmą vietą komandinėje įskaitoje jose iškovojo šilutiškiai, o antrą ir trečią vietas pasidalijo Juknaičių ir Rusnės atstovai.

Pritrūkus virvės traukėjų, gelbėti seniūnijos garbės stojo pati Saugų seniūnė Dalia Rudienė.

Pritrūkus virvės traukėjų, gelbėti seniūnijos garbės stojo pati Saugų seniūnė Dalia Rudienė.

Steponkus.53.raj

Smiginio rungtyje taikliausią ranką turėjo Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

Šių žaidynių rungtys beveik nesikeičia. Seniūnijų atstovai jėgas išbandė stalo teniso, šaškių, šachmatų, parko tinklinio, krepšinio 3×3, futbolo, seniūnų ir virvės traukimo rungtyse. Ne visose rungtyse seniūnijos sugebėjo surinkti komandas, tačiau kiekviena iš jų stengėsi atvežti kuo daugiau sportininkų. Daugiausia laiko užtruko futbolo varžybos. Tarpusavyje susirungę 6 komandų atstovai norėjo, kad visos komandos turėtų galimybę pasivaržyti tarpusavyje. Todėl žaidimas futbolo aikštelėje užsitęsė, tad pusvalandį vėlavo ir žaidynių uždarymo ceremonija. Užsitęsęs futbolas sutrukdė ir paskutinei, virvės traukimo, rungčiai. Jau reikėjo temti virvę, o kai kurių seniūnijų atstovai dar lakstė po futbolo aikštę. Saugų seniūnė Dalia Rudienė pati stojo į virvės traukėjų gretas. Rezultato tai nepagerino, bet seniūnijos garbė apginta.
Ko gero, linksmiausiai vyko seniūnų varžybos. Šie tarpusavyje kovojo smiginio rungtyje. Motociklu į stadioną atvežtas Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus bemat iš organizatorių pareikalavo … dopingo. Taškus skaičiavęs VšĮ „Šilutės sportas“ vadovas Dainius Gricevičius pažadėjo paieškoti, tačiau įspėjo, kad visi jį vartojusieji čia pat bus diskvalifikuoti.
Po tokių žodžių Šilutės seniūno ir jam aktyviai pritarusio Vainuto seniūno Vitalijaus Mockaus entuziazmas gerokai priblėso. Kartu su visais jie stojo prie smiginio mėtymo linijos. Tačiau ir be dopingo Šilutės seniūnas parodė esąs gana taiklus – jis ir laimėjo šias varžybas. Antroje vietoje liko šauniai kovojusi Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė, trečias – Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus.
Nežinia, kaip būtų pasibaigusi ši rungtis, jeigu seniūnų gretose tebebūtų neseniai į užtarnautą poilsį išėjęs Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas. Jis buvo pagarsėjęs rankos taiklumu. Žaidynėse nedalyvavo ir Usėnų bei Švėkšnos seniūnai – jų šeimose tą šeštadienį vyko vestuvės.

Parko tinklinio rungtyje nenugalimos buvo šilutiškės (dešinėje).

Parko tinklinio rungtyje nenugalimos buvo šilutiškės (dešinėje).

Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad vyrų krepšinio rungtyje nugalėjo juknaitiškių, moterų – šilutiškių, o stipriausia senjorų komanda tapo saugiškiai. Parko tinklinio rungtynėse nenugalimi buvo Šilutės atstovai, kurie nugalėjo ir šaškių bei seniūnų rungtyse. Futbolo ir stalo teniso varžybas laimėjo rusniškiai, virvę stipriausiai traukė Juknaičių, o šachmatais geriausiai žaidė Saugų sportininkai. Bendroje įskaitoje seniūnijos išsirikiavo tokia tvarka: Šilutė, Juknaičiai, Rusnė, Žemaičių Naumiestis, Saugos, Katyčiai, Švėkšna, Vainutas.

Vaidotas VILKAS

Dėl užsitęsusių futbolo varžybų pusvalandžiui teko atidėti žaidynių uždarymą.

Dėl užsitęsusių futbolo varžybų pusvalandžiui teko atidėti žaidynių uždarymą.

Šilutiškių ataka (kairėje) tik patvirtino, kad jie šioje rungtyje stipriausi.

Šilutiškių ataka (kairėje) tik patvirtino, kad jie šioje rungtyje stipriausi.

Didžiausia rūpesčių našta organizuojant Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynes teko VšĮ „Šilutės sportas“ vadovui Dainiui Gricevičiui.

Didžiausia rūpesčių našta organizuojant Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynes teko VšĮ „Šilutės sportas“ vadovui Dainiui Gricevičiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite