Šeimų šventės sportinės naujienos

Neseniai Mociškiuose (Vilkyškių sen.) įvyko pirmasis Pagėgių krašto nevyriausybinių organizacijų sąskrydis ir tradicinė Šeimų šventė (apie tai „Pamarys“ rašė gegužės 23 d. – red. pastaba).

Centre – šeimų tinklinio turnyrą laimėjusi Musvydų komanda – sūnus Antanas, Musvydas vyresnysis, Armida Čepukaitė – su Pagėgių savivaldybės meru Virginijumi Komskiu (kairėje) bei Sporto ir turizmo centro direktoriumi Remigijumi Špečkausku.

Šventės dalyviai varžėsi šeimų tinklinio turnyre. Kiekvienai bendruomenei atstovavo ne po vieną komandą, iš viso jų buvo 15. Pagal šeimų tinklinio nuostatus, turnyre komandas galėjo sudaryti du šeimos nariai ir vienas kviestinis asmuo. Burtais atrinktos komandos pogrupiuose varžėsi iki dviejų pralaimėjimų. Ryžtingai nusiteikusi nugalėti šauniai pasirodė Štuikių šeima iš Žukų. Jiems iki pergalės pritrūko tik vieno taško, o trečią vietą jie ,,atidavė“ ,,Šaulėms“ (Lina Stanislovaitytė, Eglė Usanova, Norvilė Markauskaitė). Antrą vietą laimėjo Šeimų šeima pripažinti Maciukevičiai: Dainius, Rolanda, Ernestas. Nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo, turnyro nugalėtoja tapo Musvydų komanda: tėvas ir sūnus Antanai Musvydai ir Armida Čepukaitė.
Po tinklinio turnyro dar nepavargę stovyklautojai buvo pakviesti pamiklinti ranką smiginio varžybose. Individualiai užsiregistravo net 34 asmenys. Po trijų bandymų nugalėtoja tapo Brigita Kasperavičienė iš Stoniškių, surinkusi 156 taškus. Antras – jaunasis pagėgiškis Robertas Staigys (149 tšk.), trečia – Elvyra Šulcienė iš Natkiškių (143 tšk.).
Visų sporto varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, kurias įteikė VVG ,,Pagėgių kraštas“ administracijos vadovas Sigitas Stonys ir VšĮ Sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.

VšĮ Sporto ir turizmo centro inf.

Smiginio rungties antros vietos laimėtojas Robertas Staigys, trečią vietą pelniusi Elvyra Šulcienė, turnyro nugalėtoja Brigita Kasperavičienė su VVG ,,Pagėgių kraštas“ administracijos vadovu Sigitu Stoniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite