Šeimų šventės sportinės naujienos

Neseniai Mociškiuose (Vilkyškių sen.) įvyko pirmasis Pagėgių krašto nevyriausybinių organizacijų sąskrydis ir tradicinė Šeimų šventė (apie tai „Pamarys“ rašė gegužės 23 d. – red. pastaba).

Centre – šeimų tinklinio turnyrą laimėjusi Musvydų komanda – sūnus Antanas, Musvydas vyresnysis, Armida Čepukaitė – su Pagėgių savivaldybės meru Virginijumi Komskiu (kairėje) bei Sporto ir turizmo centro direktoriumi Remigijumi Špečkausku.

Šventės dalyviai varžėsi šeimų tinklinio turnyre. Kiekvienai bendruomenei atstovavo ne po vieną komandą, iš viso jų buvo 15. Pagal šeimų tinklinio nuostatus, turnyre komandas galėjo sudaryti du šeimos nariai ir vienas kviestinis asmuo. Burtais atrinktos komandos pogrupiuose varžėsi iki dviejų pralaimėjimų. Ryžtingai nusiteikusi nugalėti šauniai pasirodė Štuikių šeima iš Žukų. Jiems iki pergalės pritrūko tik vieno taško, o trečią vietą jie ,,atidavė“ ,,Šaulėms“ (Lina Stanislovaitytė, Eglė Usanova, Norvilė Markauskaitė). Antrą vietą laimėjo Šeimų šeima pripažinti Maciukevičiai: Dainius, Rolanda, Ernestas. Nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo, turnyro nugalėtoja tapo Musvydų komanda: tėvas ir sūnus Antanai Musvydai ir Armida Čepukaitė.
Po tinklinio turnyro dar nepavargę stovyklautojai buvo pakviesti pamiklinti ranką smiginio varžybose. Individualiai užsiregistravo net 34 asmenys. Po trijų bandymų nugalėtoja tapo Brigita Kasperavičienė iš Stoniškių, surinkusi 156 taškus. Antras – jaunasis pagėgiškis Robertas Staigys (149 tšk.), trečia – Elvyra Šulcienė iš Natkiškių (143 tšk.).
Visų sporto varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, kurias įteikė VVG ,,Pagėgių kraštas“ administracijos vadovas Sigitas Stonys ir VšĮ Sporto ir turizmo centro direktorius Remigijus Špečkauskas.

VšĮ Sporto ir turizmo centro inf.

Smiginio rungties antros vietos laimėtojas Robertas Staigys, trečią vietą pelniusi Elvyra Šulcienė, turnyro nugalėtoja Brigita Kasperavičienė su VVG ,,Pagėgių kraštas“ administracijos vadovu Sigitu Stoniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Augintinių ženklinimo ABC: kam, kaip ir kodėl to reikia?

Bela, Luna, Simba, Pūkis, Pupa, Maja, Rikis, Tobis, Murkis, Puma, Nika, Arčis, Gučis – populiariausi kačių ir šunų, registruotų Gyvūnų augintinių registre, vardai. Jūsų augintinio vardas taip pat gali būti populiariausiųjų sąraše, jei paženklinsite ir registruosite jį Gyvūnų augintinių registre. Primename, kaip tai padaryti ir kodėl svarbu paženklinti savo augintinius. Gyvūno ženklinimas mikroschema – tai neskausminga ir daug laiko netrunkanti procedūra. Ją atlieka veterinaras arba ženklintojas, registruojantis kates, šunis ir šeškus ir turintis mokymo baigimo pažymėjimą bei teisę prisijungti prie

Vasario mėnesį policija tikrins

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja apie vasario mėnesio policijos prevencines priemones. Vasario 1-2 d. bus tikrinamas privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimas, vasario 5-7 d. – transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų , vasario 9-11 d. ir vasario 27-28 d. – vairuotojų nesustojimas prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal Kelių eismo taisykles. Vasario 13-19 d. bus sustiprinta krovininių automobilių ir autobusų

Buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai

Šiandien, vasario 1 d., ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius. Įvyko jo apklausa. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiai arba nepilnamečiai. Detalesnė informacija

Patarimai, į kuriuos svarbu atsižvelgti perkant ginklų seifą

Vienas iš populiariausių seifų šiandieninėje rinkoje yra ginklų seifai. Jie būna įvairių stilių ir dydžių. Daugelis yra tik plonos metalinės skardos spintos be apsaugos nuo ugnies ar įsilaužimo. Kyla klausimas, nuo ko pradėti renkantis ginklų seifą? Pirmiausia atsižvelkite į konstrukciją, metalo storį ir fiksavimo mechanizmo tipą. Po to įvertinkite atsparumą ugniai. Anksčiau ginklų spintelės buvo pagamintos iš medžio ir stiklo, todėl ginklai net būdavo matomi jose… Ginklams saugoti skirtuose seifuose dažniausiai galima laikyti nuo vieno iki penkių ginklų. Perkant seifą

Taip pat skaitykite