Šeimų dieną – sporto aikštelėse

Asociacija ,,Pagėgių bendruomenė“ gegužės 15 d. pagėgiškius pakvietė į tradicinę šventę, skirtą Tarptautinei šeimų dienai paminėti. Ši diena minima nuo 1994 m. Pagėgių bendruomenė šią šventę minėti pradėjo 2009 m., skatindama Pagėgių krašto visuomenę atkreipti dėmesį į šiuolaikinės šeimos privalumus, norėdama ugdyti pagarbą šeimai, smagiai ir turiningai drauge praleisti laiką.

Šeimų tinklinio varžybose triumfavo Maciukevičių šeima.

Šiais metais Šeimų dienos renginiai vyko Pagėgių A. Mackaus gimnazijoje. Per 140 šventės dalyvių skirtingose gimnazijos vietose buvo pakviesti išbandyti jėgas mėgstamo sporto varžybose. Gimnazijos stadione vyko masinė mankšta ir linksmosios estafetės, kurias vedė kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydienė.
Sporto salėje vyko šeimų tinklinio pirmenybės, kurias organizavo Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius. Tinklinio varžybose dėl Pagėgių bendruomenės taurės kovojo aštuonios komandos: Štuikiai iš Žukų, Rutkauskai iš Vilkyškių, Mejeriai ir Mickai iš Šilutės rajono, Mišeikiai iš Nausėdų, Musvydai ir Maciukevičiai iš Pagėgių, Gedvilai iš Šilutės.
Varžybos vyko dviejų minusų sistema. Dėl trečios vietos kova taškas į tašką vyko tarp Štuikių ir Gedvilų, o kai rezultatas tapo lygus, buvo žaidžiama dėl „auksinio“ taško, kurį laimėjo žukiškių Štuikių šeimyna.
Dar įdomesnė kova klostėsi turnyro finale, kai susitiko seni varžovai Musvydų ir Maciukevičių šeimos. Pirmąjį setą laimėję Musvydai per anksti patikėjo savo pergale ir buvo nubausti – Maciukevičiai išplėšė pergalę geresniu taškų santykiu ir trečią kartą tapo šeimų turnyro nugalėtojais. Nugalėtojams įteiktos Pagėgių bendruomenės taurės.
Šventės organizatoriai džiaugėsi, kad vyravo puiki nuotaika, dalyviai buvo aktyvūs. Asociacija ,,Pagėgių bendruomenė“ už pagalbą organizuojant šį renginį dėkoja nuolatiniams savo pagalbininkams ir bičiuliams – Pagėgių kultūros centrui, Pagėgių socialinių paslaugų centrui, Pagėgių seniūnijai. Lietuvos Kūno kultūros ir sporto departamentui – už sportines taures, kurios buvo nupirktos iš departamento programos ,,Sportuojanti bendruomenė“ finansuoto projekto ,,Pagėgių bendruomenės sveikatinimas“ lėšų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite