Šeimų dieną – sporto aikštelėse

Asociacija ,,Pagėgių bendruomenė“ gegužės 15 d. pagėgiškius pakvietė į tradicinę šventę, skirtą Tarptautinei šeimų dienai paminėti. Ši diena minima nuo 1994 m. Pagėgių bendruomenė šią šventę minėti pradėjo 2009 m., skatindama Pagėgių krašto visuomenę atkreipti dėmesį į šiuolaikinės šeimos privalumus, norėdama ugdyti pagarbą šeimai, smagiai ir turiningai drauge praleisti laiką.

Šeimų tinklinio varžybose triumfavo Maciukevičių šeima.

Šiais metais Šeimų dienos renginiai vyko Pagėgių A. Mackaus gimnazijoje. Per 140 šventės dalyvių skirtingose gimnazijos vietose buvo pakviesti išbandyti jėgas mėgstamo sporto varžybose. Gimnazijos stadione vyko masinė mankšta ir linksmosios estafetės, kurias vedė kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydienė.
Sporto salėje vyko šeimų tinklinio pirmenybės, kurias organizavo Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius. Tinklinio varžybose dėl Pagėgių bendruomenės taurės kovojo aštuonios komandos: Štuikiai iš Žukų, Rutkauskai iš Vilkyškių, Mejeriai ir Mickai iš Šilutės rajono, Mišeikiai iš Nausėdų, Musvydai ir Maciukevičiai iš Pagėgių, Gedvilai iš Šilutės.
Varžybos vyko dviejų minusų sistema. Dėl trečios vietos kova taškas į tašką vyko tarp Štuikių ir Gedvilų, o kai rezultatas tapo lygus, buvo žaidžiama dėl „auksinio“ taško, kurį laimėjo žukiškių Štuikių šeimyna.
Dar įdomesnė kova klostėsi turnyro finale, kai susitiko seni varžovai Musvydų ir Maciukevičių šeimos. Pirmąjį setą laimėję Musvydai per anksti patikėjo savo pergale ir buvo nubausti – Maciukevičiai išplėšė pergalę geresniu taškų santykiu ir trečią kartą tapo šeimų turnyro nugalėtojais. Nugalėtojams įteiktos Pagėgių bendruomenės taurės.
Šventės organizatoriai džiaugėsi, kad vyravo puiki nuotaika, dalyviai buvo aktyvūs. Asociacija ,,Pagėgių bendruomenė“ už pagalbą organizuojant šį renginį dėkoja nuolatiniams savo pagalbininkams ir bičiuliams – Pagėgių kultūros centrui, Pagėgių socialinių paslaugų centrui, Pagėgių seniūnijai. Lietuvos Kūno kultūros ir sporto departamentui – už sportines taures, kurios buvo nupirktos iš departamento programos ,,Sportuojanti bendruomenė“ finansuoto projekto ,,Pagėgių bendruomenės sveikatinimas“ lėšų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite