Šeimų dieną – sporto aikštelėse

Asociacija ,,Pagėgių bendruomenė“ gegužės 15 d. pagėgiškius pakvietė į tradicinę šventę, skirtą Tarptautinei šeimų dienai paminėti. Ši diena minima nuo 1994 m. Pagėgių bendruomenė šią šventę minėti pradėjo 2009 m., skatindama Pagėgių krašto visuomenę atkreipti dėmesį į šiuolaikinės šeimos privalumus, norėdama ugdyti pagarbą šeimai, smagiai ir turiningai drauge praleisti laiką.

Šeimų tinklinio varžybose triumfavo Maciukevičių šeima.

Šiais metais Šeimų dienos renginiai vyko Pagėgių A. Mackaus gimnazijoje. Per 140 šventės dalyvių skirtingose gimnazijos vietose buvo pakviesti išbandyti jėgas mėgstamo sporto varžybose. Gimnazijos stadione vyko masinė mankšta ir linksmosios estafetės, kurias vedė kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydienė.
Sporto salėje vyko šeimų tinklinio pirmenybės, kurias organizavo Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius. Tinklinio varžybose dėl Pagėgių bendruomenės taurės kovojo aštuonios komandos: Štuikiai iš Žukų, Rutkauskai iš Vilkyškių, Mejeriai ir Mickai iš Šilutės rajono, Mišeikiai iš Nausėdų, Musvydai ir Maciukevičiai iš Pagėgių, Gedvilai iš Šilutės.
Varžybos vyko dviejų minusų sistema. Dėl trečios vietos kova taškas į tašką vyko tarp Štuikių ir Gedvilų, o kai rezultatas tapo lygus, buvo žaidžiama dėl „auksinio“ taško, kurį laimėjo žukiškių Štuikių šeimyna.
Dar įdomesnė kova klostėsi turnyro finale, kai susitiko seni varžovai Musvydų ir Maciukevičių šeimos. Pirmąjį setą laimėję Musvydai per anksti patikėjo savo pergale ir buvo nubausti – Maciukevičiai išplėšė pergalę geresniu taškų santykiu ir trečią kartą tapo šeimų turnyro nugalėtojais. Nugalėtojams įteiktos Pagėgių bendruomenės taurės.
Šventės organizatoriai džiaugėsi, kad vyravo puiki nuotaika, dalyviai buvo aktyvūs. Asociacija ,,Pagėgių bendruomenė“ už pagalbą organizuojant šį renginį dėkoja nuolatiniams savo pagalbininkams ir bičiuliams – Pagėgių kultūros centrui, Pagėgių socialinių paslaugų centrui, Pagėgių seniūnijai. Lietuvos Kūno kultūros ir sporto departamentui – už sportines taures, kurios buvo nupirktos iš departamento programos ,,Sportuojanti bendruomenė“ finansuoto projekto ,,Pagėgių bendruomenės sveikatinimas“ lėšų.

Hits: 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasaulinė kultūros diena paminėta virtualiai

1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų bei istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasauline kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūros vertybes. Šia proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai pakvietė visus kolegas bei kitų kultūros įstaigų darbuotojus, meno kolektyvus, bibliotekos lankytojus dalyvauti virtualioje viktorinoje „Kultūra – tau, man, kitiems…“, skirtoje šiai dienai paminėti. Kultūra kiekvienam iš mūsų yra

Sinoptikai džiugina: savaitgalį kai kur bus iki 19 laipsnių šilumos

Jau keletą dienų netoli mūsų šalies besisukantis ir tankius debesis plukdantis ciklonas niekur nesitrauks ir šiandien, tačiau debesų sluoksnis nebebus toks vientisas, daugelyje rajonų bent retkarčiais pasirodys saulė. Lietaus taip pat bus mažiau – palis tik vietomis, daugiausiai pietinėje šalies dalyje, vyraus trumpalaikio pobūdžio lietus. Įdienojus papūs stiprokas šiaurės rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Iš rytų plūs šiltesnio oro masė, todėl net ir storesni debesys nesutrukdys orui sušilti iki 9-14 laipsnių. Šeštadienį debesuotumas bus nepastovus – naktį

Šilutės meno mokykla švenčia 55 metų veiklos sukaktį

Pandemija ir karantinai dėl COVID-19 nesutrukdė Šilutės meno mokyklos bendruomenei švęsti savo įstaigos veiklos 55 metų sukaktį. Tereikia užsukti į šios mokyklos interneto svetainę. Šios mokyklos istorija prasidėjo 1965 metų rugsėjo 1 d. Jau peržengtas 55 metų slenkstis. Į gyvenimą išlydėta per 1600 muzikantų, keli šimtai dailės skyriaus mokinių, šokėjų. Būtent muzikos, dailės ir šokio meno mokoma šioje mokykloje, kuri yra papildomo ugdymo, tad tėvai už savo vaikų lavinimą moka nustatytą mokestį. Šventes, kai suguža gausybė svečių, buvusių pedagogų, mokinių,

Nauja tvarka perkant automobilį

Lietuvoje nuo gegužės 1 d. ims veikti Transporto priemonių savininkų apskaitos sistema: pirkdami automobilį gausite specialų kodą. Su Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais siejama sistema norima, kad gyventojai nesusidurtų su nesąžininga prekyba automobiliais, o jų teisės būtų apsaugotos, kad būtų suformuota skaidri transporto priemonių bei jų detalių prekyba, sumažėtų šioje srityje nesąžiningų sandorių, valstybė gautų priklausančius mokesčius. Vidaus reikalų ministrė  A. Bilotaitė pastebėjo, kad iki šiol dauguma automobilių pirkimo-pardavimo sandorių vyksta grynaisiais pinigais, taip galima

Taip pat skaitykite