Šeimų dieną – sporto aikštelėse

Asociacija ,,Pagėgių bendruomenė“ gegužės 15 d. pagėgiškius pakvietė į tradicinę šventę, skirtą Tarptautinei šeimų dienai paminėti. Ši diena minima nuo 1994 m. Pagėgių bendruomenė šią šventę minėti pradėjo 2009 m., skatindama Pagėgių krašto visuomenę atkreipti dėmesį į šiuolaikinės šeimos privalumus, norėdama ugdyti pagarbą šeimai, smagiai ir turiningai drauge praleisti laiką.

Šeimų tinklinio varžybose triumfavo Maciukevičių šeima.

Šiais metais Šeimų dienos renginiai vyko Pagėgių A. Mackaus gimnazijoje. Per 140 šventės dalyvių skirtingose gimnazijos vietose buvo pakviesti išbandyti jėgas mėgstamo sporto varžybose. Gimnazijos stadione vyko masinė mankšta ir linksmosios estafetės, kurias vedė kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydienė.
Sporto salėje vyko šeimų tinklinio pirmenybės, kurias organizavo Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius. Tinklinio varžybose dėl Pagėgių bendruomenės taurės kovojo aštuonios komandos: Štuikiai iš Žukų, Rutkauskai iš Vilkyškių, Mejeriai ir Mickai iš Šilutės rajono, Mišeikiai iš Nausėdų, Musvydai ir Maciukevičiai iš Pagėgių, Gedvilai iš Šilutės.
Varžybos vyko dviejų minusų sistema. Dėl trečios vietos kova taškas į tašką vyko tarp Štuikių ir Gedvilų, o kai rezultatas tapo lygus, buvo žaidžiama dėl „auksinio“ taško, kurį laimėjo žukiškių Štuikių šeimyna.
Dar įdomesnė kova klostėsi turnyro finale, kai susitiko seni varžovai Musvydų ir Maciukevičių šeimos. Pirmąjį setą laimėję Musvydai per anksti patikėjo savo pergale ir buvo nubausti – Maciukevičiai išplėšė pergalę geresniu taškų santykiu ir trečią kartą tapo šeimų turnyro nugalėtojais. Nugalėtojams įteiktos Pagėgių bendruomenės taurės.
Šventės organizatoriai džiaugėsi, kad vyravo puiki nuotaika, dalyviai buvo aktyvūs. Asociacija ,,Pagėgių bendruomenė“ už pagalbą organizuojant šį renginį dėkoja nuolatiniams savo pagalbininkams ir bičiuliams – Pagėgių kultūros centrui, Pagėgių socialinių paslaugų centrui, Pagėgių seniūnijai. Lietuvos Kūno kultūros ir sporto departamentui – už sportines taures, kurios buvo nupirktos iš departamento programos ,,Sportuojanti bendruomenė“ finansuoto projekto ,,Pagėgių bendruomenės sveikatinimas“ lėšų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Tilžės akto originalas yra Vytauto Didžiojo karo muziejuje

Lygiai prieš 104 metus Tilžėje buvo pasirašytas Mažosios Lietuvos tautinės tarybos Aktas, šiais laikais dažniausiai vadinamas Tilžės aktu. Manoma, kad 1918 m. lapkričio 30 d. šį dokumentą 24 jo signatarai pasirašė veikiausiai spaustuvininko, visuomenės veikėjo Enzio Jagomasto bute, Tilžėje. Algirdas Matulevičius, Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto vyresnysis mokslinis darbuotojas, yra rašęs: „Žinoma tik tiek, kad MLTT susirinkimas, kurio metu ir buvo pasirašytas šis dokumentas, galėjo vykti žymaus Tilžės spaustuvininko, „Lituanios“ savininko Enzio Jagomasto bute arba kito tilžiškio F. Sūbaičio bute.

Taip pat skaitykite