Savivaldybės parama atvykstantiems dirbti į Šilutės rajono policijos komisariatą

Šilutės rajono savivaldybės taryba posėdyje svarstys, ar pritarus nuo rugsėjo 1 d. įsigaliosiančiai trūkstamų policijos pareigūnų pritraukimo į rajoną tvarkai.

Trūkstamų pirminės ir vidurinės grandies policijos pareigūnų pritraukimo į  Šilutės rajono policijos komisariatą šią savaitę Tarybos komitetuose svarstomo tvarkos aprašo  tikslas – mokymosi įstaigose besimokančius, mokymo įstaigas baigusius asmenis, jau tarnaujančius ir buvusius policijos pareigūnus, siekiančius grįžti į vidaus tarnybą, skatinti pasirinkti tarnybą Šilutės rajono policijos komisariate.

Aprašas nustato vienkartines finansines skatinimo priemones į rajoną atvykstantiems tarnauti trūkstamiems policijos pareigūnams. Pasirašoma pareigūno, policijos komisariato ir savivaldybės trišalė sutartis.

Savivaldybės finansinės paramos sulauktų:

  • asmuo, iš kitos statutinės įstaigos atvykęs užimti laisvą pirminės ar vidurinės grandies statutinio valstybės tarnautojo pareigybę;
  • asmuo, baigęs Lietuvos policijos mokyklos pirminio profesinio mokymo kursą arba įvadinio mokymo kursą;
  • asmuo, baigęs Mykolo Romerio universiteto Teisės ir policijos veiklos studijų programą;
  • buvęs policijos pareigūnas, siekiantis grįžti į vidaus tarnybą.

Šiems asmenims skiriama vienkartinė skatinamoji išmoka – po 6 000 Eur. Ją gaunantis asmuo įsipareigoja nepertraukiamai, ne trumpiau kaip 3 metus eiti statutinio valstybės tarnautojo pareigas Šilutės r. PK ne mažesniu kaip 1 etato darbo krūviu.

Išlaidų kompensavimas – ne daugiau kaip 20 000 Eur skiriama gyvenamojo būsto (gyvenamųjų patalpų) įsigijimui nuosavybėn Šilutės rajono savivaldybėje. Mokesčius, jei tokius reikėtų sumokėti, nuo išlaidų kompensavimo sumos apskaičiuoja ir sumoka Šilutės rajono savivaldybė. Pasinaudojęs šia finansine skatinimo priemone asmuo įsipareigoja nepertraukiamai, ne trumpiau kaip 5 metus eiti statutinio valstybės tarnautojo pareigas  Šilutės r. PK ne mažesniu kaip 1 etato darbo krūviu ir deklaruoti gyvenamąją vietą bei gyventi Šilutės rajono savivaldybėje. Finansavimas skiriamas asmenims, kurie per paskutinius 5 metus nebuvo įsigiję, neturėjo nuosavybės teise priklausančio gyvenamojo būsto (gyvenamųjų patalpų).

Jei tokią paramą gavęs pareigūnas savo noru išeina iš tarnybos, jis atleidžiamas arba išnyksta aplinkybės, dėl kurių buvo skirta finansinė skatinimo priemonė, gautas lėšas privalu grąžinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Baigiasi vasariškas rugsėjis, žadamas rudeniškas spalis

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša apie savaitgalio orus. Rugsėjo 29 d., penktadienį, dar bus 21-26 laipsniai šilumos, lietaus nežadama. Rugsėjo 30 d., šeštadienį, paskutinę rugsėjo dieną, naktis bus šilta, net +12 – 17°C. Vidurnaktį pajūrį pasieks ir lietaus debesys, iki ryto trumpai palis daugelyje vietovių. Vėjas pūs 8-13 m/s, pajūryje gūsiai sieks 15-17 m/s. Dieną prie jūros bus  +17-19°C, kai kur sušils iki +20-22°C. Spalio 1 d., sekmadienį, gali palyti. Vėjas pūs 15-17 m/s. Naktį bus  +8-13°C, kiek šilčiau bus tik

Nuo šiandien streikuoja mokytojai. Tiesa, ne visi

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (vadovas Andrius Navickas) skelbia, kad nuo rugsėjo 29 d., penktadienio, 3000 Lietuvos mokytojų streikuoja. Šios profesinės sąjungos vadovas A. Navickas tikina, kad streikas galėtų trukti apie mėnesį.   Žygiuos pėsčiomis į Vilnių… Paskelbtame streike dalyvaujančių mokyklų sąraše yra Šilutės Pamario progimnazija, Šilutės Vydūno gimnazija, Šilutės pirmoji gimnazija ir Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Prasidėjus streikui, dalis protestuojančių pedagogų ir juos palaikančių Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) atstovų pėsčiomis pajudės į Vilnių prie Vyriausybės rūmų, į V. Kudirkos aikštę.

Įspūdinga galimybė mokiniams: dalyvaukite FLEX programoje ir nemokamai praleiskite mainų metus JAV

JAV ambasada Lietuvoje ir Amerikos tarptautinio švietimo taryba kviečia moksleivius dalyvauti FLEX programoje. Šią mainų programą remia JAV vyriausybė. FLEX programa suteikia galimybę moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose 2024-2025 mokslo metais. FLEX programą 1992 m. sukūrė JAV Kongresas. Ši vienerių metų trukmės mainų programa yra visiškai finansuojama ir skirta vidurinių mokyklų moksleiviams, atvykstantiems į JAV. Programos metu moksleiviai sužino apie JAV bei supažindina amerikiečius su Lietuva. Kiekvienas stipendiją gavęs mokinys vienerius metus bus JAV priimančios šeimos nariu

Artėja sudėtingas metas vairuotojams: pataria kaip tamsiuoju metų laiku sumažinti riziką kelyje

Nors vis dar džiugina šilti orai, sparčiai artėjančio šaltojo sezono pradžią pranašauja trumpėjančios dienos. Vairuotojams tai reiškia, kad vis daugiau laiko teks vairuoti tamsoje ir sudėtingesnėmis oro sąlygomis. Šios aplinkybės šaltuoju metų laiku lemia didesnį pavojų kelyje ir išaugantį eismo įvykių, kurių priežastis yra prastas matomumas, skaičių. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Verslo klientų transporto draudimo portfelio valdytojas Rimvydas Pocius sako, kad kiekvienais metais tokių avarijų įvyksta bent keli tūkstančiai. Nemažos dalies jų būtų galima išvengti laikantis pagrindinių saugaus vairavimo principų

Taip pat skaitykite