Savaitgalį Vilkyčius užplūs Lietuvos automobilių kroso čempionato dalyviai

Jau artėjantį sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse ir vėl bus galima išgirsti variklių griausmą. Praėjus vos kiek daugiau nei dviem savaitėms po čia įvykusio Europos automobilių kroso čempionato etapo dabar prie starto stos mūsų šalies autokroso elitas. Čia vyks antrasis Lietuvos automobilių kroso A ir B lygos čempionatų etapas.

Vilkyčių trasa Lietuvos autokroso lenktynininkams – puikiai pažįstama, o kai kurie mūsų šalies sportininkai čia paskutinį sykį varžėsi dar birželio 10-12 dienomis. Tąsyk šiame automobilių sporto komplekse buvo surengtos aukščiausios kategorijos varžybos mūsų šalyje – antrasis Europos automobilių kroso čempionato etapas. Jame prie starto stojo keturi „Buggy 1600“ klasės dalyviai iš Lietuvos, o dar gausesnis būrys mūsų tautiečių varžėsi dviejose nacionalinėse klasėse.

Būtent pastarųjų klasių „Super2000“ ir „Supercars“ dalyviai jau tuomet neslėpė, kad tai buvo puiki proga prisiminti Vilkyčių trasos trajektorijas prieš čia liepos 3 dieną vyksiantį Lietuvos čempionato etapą.

Šios varžybos Vilkyčiuose bus jau antrasis Lietuvos automobilių kroso A ir B lygų čempionato etapas, kadangi savo metinės įskaitos taškų sąskaitą sportininkai jau atidarė pirmame etape Pavilkijo trasoje.

Šiuo metu registracija į varžybas jau vyksta visu pajėgumu. Paraiškas dalyvauti čia yra pateikę per 30 dalyvių. Organizatorių skaičiavimu, dalyvių čia turėtų būti per 50, tad žiūrovams tikrai neteks nuobodžiauti.

Kurie stebėjo Europos automobilių kroso čempionato etapą Vilkyčiuose puikiai prisimena, kiek dramos ir aštrių momentų trasoje buvo galima išvysti vos prieš porą savaičių.

Įdomu tai, kad Lietuvos automobilių kroso čempionatą yra pamėgę ir Latvijos lenktynininkai. Jau dabar šios šalies atstovai yra pateikę keturias paraiškas.

Liepos 3 dieną žiūrovai Vilkyčiuose išvys šias A lygos čempionato klases: „Mini Buggy“, „Yaris Cup“, „Super 1600“, „Super 2000“, „Super Cars“ bei „Buggy 1600“. B lygos čempionate dalyviai dėl pozicijų kovos dviejose įskaitose – „1600“ ir „2000“.

Varžybas organizuojantis automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ jau yra paskelbęs ir renginio dienotvarkę. Dalyviai į Vilkyčių automobilių sporto kompleksą rinksis varžybų išvakarėse, šeštadienį, nes nuo 18 val. čia jiems numatytos administracinės ir techninės komisijos procedūros. Po jų sportininkai galės ilsėtis gamtos apsuptyje, prie Veiviržo upės įkurtame dalyvių parke.

Sekmadienį veiksmas trasoje prasidės 9 val. ryto, kai bus duotas startas chronometruojamoms treniruotėms. 10.45 val. čia numatytas pirmasis kvalifikacinis važiavimas, o jam pasibaigus, 12 val. įvyks iškilminga varžybų atidarymo ceremonija. Po jos dalyviai rikiuosis prie starto antrai bei trečiai kvalifikacijai, o galiausiai viską vainikuos visų žiūrovų laukiami finaliniai važiavimai.

Bilietus į renginį žiūrovai galės įsigyti vietoje, tačiau organizatoriai ragina sutaupyti laiko ir juos pirkti iš anksto internetu „Bilietai.lt“ platformoje paspaudus čia.

Daugiau informacijos apie Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyksiantį antrąjį Lietuvos automobilių kroso A ir B lygų čempionatų etapą galima rasti ASK „Vilkyčiai“ „Facebook“ puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tradicinėje Vydūno atminimo konferencijoje dėmesys skirtas karo tematikai

Rugpjūčio 4 dieną įvykusioje konferencijoje „Vydūnas: kada karų nebebus“ daug dėmesio skirta karo tematikai, jo kilimo priežasčių apžvalgai ir pan. Tema pasirinkta neatsitiktinai – Mažosios Lietuvos šviesuolis, filosofas Vydūnas šiai temai skyrė taip pat nemažai dėmesio. Vydūno vardu pavadintoje Pagėgių bibliotekoje kasmet tradiciškai buriasi šio šviesuolio idėjas vertinantys ar propaguojantys entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Rugpjūčio pirmąją savaitę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei Vydūno draugija organizuoja konferenciją, kurios metu aptariami svarbiausi per pastaruosius metus nuveikti

Norinčių modernizuoti savo individualų namą iš Šilutės rajono – tik 32

Šiemet paraiškų gauti finansavimą už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) modernizavimą skaičius išaugo bene dvigubai. APVA gavo beveik 1300 paraiškų už daugiau kaip 11 mln. eurų. Iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos lėšų šiai priemonei skirta 10 mln. eurų. „Kalbant apie šio kvietimo rezultatus, pirmiausia džiugina beveik dvigubai išaugęs paraiškų skaičius – praėjusio kvietimo metu buvo gautos 653 paraiškos. Vertinant pastarųjų trijų metų kvietimų rezultatus, tendencijos panašios – norinčių modernizuoti savo individualų namą gyventojų skaičius kasmet auga“, –

Tarptautinė tautos diena      

Rugpjūčio 9 d. minima Tarptautinė pasaulio vietinių tautų diena. 1992 m. rugpjūčio 9 d. pirmą kartą įvyko tautų darbo grupių susirinkimas dėl žmonių teisių apsaugos. Tarptautinę tautos dieną paskelbė minėtina diena Jungtinių tautų organizacija 1994 m. gruodžio 23 d. Ši diena skirta ginti vietinių tautų – čiabuvių teises. Čiabuviai, dar vadinami aborigenais, autochtonais – tai senieji vietiniai tam tikros vietovės žmonės, tebegyvenantys arba gyvenę toje teritorijoje iki dabartinių gyventojų įsikūrimo. Čiabuvių bendruomenės laikosi savitų tradicijų, išsiskiria iš visos visuomenės. Tokios

Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

Policijos pareigūnai, dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių, nevengiančių įžeidinėti pareigūnus. Antai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai, žeminantys policijos pareigūnus. Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinius nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už

Taip pat skaitykite