Satininės pižamos privalumai

Satinas yra įprasta ir populiari medžiaga, kuri naudojama drabužiams. Dėl savo minkštumo ir gebėjimo suteikti dėvėtojui komfortą, jis labai tinka miego rūbams. Nesvarbu, ar gyvenate karštame ar šaltame klimate, yra šio tipo pižamų variantų, kurie jums tiks. Satino pižamos gali būti gaminamos tiek vyrams, tiek moterims. Galima rinktis ir apatines kelnes arba komplektą.

Satininės pižamos tinka vasarai ir žiemai?

Klimatas, kuriame gyvenate, gali būti lemiamas veiksnys renkantis geriausią satino pižamą. Jei gyvenate karštoje vietoje arba ketinate pižamą vežtis į kelionę, vietoj ilgesnių satino kelnių galite rinktis satino šortus. Jie yra trumpesni ir leidžia daugiau oro pasiekti jūsų kūną, kol miegate. Satininiai šortai taip pat gali palengvinti judėjimą miegant. Priešingai, jei gyvenate vietoje, kur šaltos ir vėsios naktys, arba ieškote pižamos lietuviškoms žiemoms, galite nusipirkti satino pižamą su papildoma medžiaga. Kartu su satinu dažniausiai naudojama vilna ar medvilnė.

Įvairių stilių ir spalvų satininės pižamos gaminamos tiek vyrams, tiek moterims. Tik vyriški drabužiai yra paprastesni, dažniausiai su sagutėmis ir su raišteliu apačioje. Moterims yra daug daugiau įvairaus stiliaus modelių – nuo ​​paprastų pižamų iki puoštų įvairiomis medžiagomis. Kad pižama atrodytų moteriškesnė, dažnai būna komponuota su nėriniais. Pižamos gali būti siuvinėtos, papuoštos karoliukais.

Kokių satininių pižamų galima rasti?

Skirtingai nei kiti audiniai, satinas nesugeria kūno šilumos, vadinasi, jis puikiai tinka vėsesnėmis naktimis. Kitas puikus satino bruožas yra tai, kad jis lengvai nesiglamžo, todėl yra praktiškesnis už medvilninius audinius.

Renkantis satino pižamas, jos paprastai būna trijų skirtingų formatų: kelnės, komplektai ar naktiniai marškiniai. Kelnės paprastai yra su virvelėmis viršuje, tiesaus kirpimo, tačiau jos taip pat gali būti įvairios. Į rinkinius dažniausiai būna įtraukta įvairių stilių ir kirpimų viršutinė ir apatinė dalis – nuo ​​kuklių iki figūrą formuojančių modelių. Naktiniai marškiniai gali būti šiltesni vėsesniems vakarams arba ploni vasarai. Taip pat yra ir chalatų. Satininės pižamos gali labai skirtis – nėriniai, karoliukai ir kiti papuošimai gali būti dedami gausiai arba jų gali visai nebūti.

Kaip prižiūrėti satininę pižamą?

Kaip prižiūrėti satino pižamą, galima nesunkiai išsiaiškinti prieš perkant, tiesiog patikrinus satino pižamos etiketę.

  • Paprastai su satininėmis pižamomis reikia elgtis kaip su subtiliais drabužiais, skalbti šaltame vandenyje, o tada pakabinti arba paguldyti, kad išdžiūtų. Visada laikykitės etiketėse pateiktų priežiūros nurodymų, kad nepažeistumėte pižamos.
  • Satino nereikia lyginti – tai tiesiog svajonių medžiaga. Negana to, satinas ir nesipūkuoja, todėl jums taip pat nereikės jaudintis, kad ant jūsų pižamos atsiras pūkelių. Satino pižamos yra puikus rūbas:  pižamos buvo gaminamos iš satino šimtmečius ir tebėra mėgstamos. Šis prabangus audinys yra stebėtinai patvarus, leidžia kūnui kvėpuoti, jis minkštas.

Satininės pižamos dažnai parduodamos kaip prabangių miego drabužių dalis. Todėl neretai jas galima rasti brangesnėse parduotuvių lentynose ir internetinėse parduotuvėse. Kai kurios parduotuvės siūlo galimybę derinti rinkinius pagal norimą stilių.

Jei ieškote itin kokybiškų satininių pižamų ir jų komplektų, geriausią variantą rasite https://fur.lt/ elektroninėje parduotuvėje.

pr2023/102

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Šiuolaikinių miško namelių privalumai ir patogumai atostogoms

Birštonas, esantis šalia Nemuno upės vingio, yra viena iš populiariausių atostogų vietų Lietuvoje, garsėjanti savo natūralia grožiu ir gydomosiomis mineralinių šaltinių savybėmis. Naturcamp.lt Birštone siūlo unikalią galimybę mėgautis šiuo nuostabiu kurortu, teikiant daugybę privalumų ir patogumų, kurie užtikrina nepamirštamas atostogas. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines priežastis, kodėl verta pasirinkti naturcamp.lt Birštone. Gamtos grožis ir ramybė Birštonas yra žinomas dėl savo gražių kraštovaizdžių, žaliuojančių miškų ir gaivaus oro. Naturcamp.lt siūlo galimybę apsistoti pačioje gamtos širdyje. Miško nameliai vieta, kur galima mėgautis paukščių

Gera žinia specialybę užsienyje įgijusiems lietuviams – kvalifikacija bus pripažinta ir Lietuvoje

Nuo šiol užsienyje įgijus profesinę kvalifikaciją, ji bus pripažinta ir Lietuvoje. Į tėvynę norintiems grįžti lietuviams ar atvykstantiems užsieniečiams nebereikės dar kartą siekti užsienyje jau įgytų kompetencijų, kad galėtų sėkmingai įsidarbinti ar tęsti mokslus Lietuvos profesinio mokymo įstaigoje ar aukštojoje mokykloje. Iki šiol kiekvienas darbdavys ar mokymo įstaiga savarankiškai spręsdavo dėl konkrečios užsienyje įgytos profesinės kvalifikacijos pripažinimo. Vyriausybė patvirtino užsienyje įgyto išsilavinimo ir kvalifikacijų pripažinimo tvarkos aprašą. Nauja tvarka apims ne tik jau iki šiol galiojusį užsienyje įgyto aukštojo išsilavinimo,

Nepaprasti vasaros naktų debesys ir Joninių orai

Kaip informuoja Meteo.lt, būtent taip galima pavardinti naktimis švytinčius sidabriškuosius debesis (trumpinys – NLC). Jie yra unikalūs tuo, kad susiformuoja ne apatinėje (kaip įprasti mums debesys), o viršutinėje atmosferos dalyje (~80 km aukštyje). Tokius nepaprastus debesis galima išvysti tikrai ne kiekvieną vasaros naktį. Jie pasirodo tik keletui valandų pačiomis trumpiausiomis birželio-liepos naktimis. Dar rečiau šie debesys sužimba ypač ryškiai ir apima visą šiaurinį horizontą. NLC nakties danguje reikėtų laukti praėjus bent pusantros valandos po saulėlydžio arba anksti ryte, kol tebėra

Įvertintas Lietuvos penkiolikmečių kūrybiškumas

Lietuvos penkiolikmečiai pasižymi gerais kūrybinio mąstymo gebėjimais. Paskelbti tarptautinio penkiolikmečių tyrimo EBPO PISA 2022 rezultatai rodo, kad Lietuva yra 13-20 pozicijoje tarp 64 šalių. Lietuvos penkiolikmečių rezultatai aukštesni už 47 tyrime dalyvavusių šalių, žemesni – už 12 šalių. Lietuvos mokinių rezultatai statistiškai reikšmingai nesiskiria nuo EBPO šalių vidurkio (33 taškai) kartu su Vokietijos (33), Taivano (33), Ispanijos (33), Čekijos (33), Prancūzijos (32), Nyderlandų(32), Izraelio (32) rezultatais. Tyrime buvo vertinami penkiolikmečių mokinių kūrybinio mąstymo gebėjimai – tiriama, kaip mokiniams sekasi kurti

Taip pat skaitykite