Santykių ekspertai dalijasi 5 būdais, kaip puoselėti poros santykius

Tam, kad santykiai būtų darnūs, būtina ne tik leisti pakankamai laiko kartu su mylimuoju, bet ir skirti pakankamai dėmesio kitoms detalėms. Kartais užmirštame elementarius veiksmus, kurie nors ir maži, tačiau itin svarbūs. Atsižvelgiant į tai, šiame straipsnyje pateikiami 5 santykių ekspertų patarimai, leisiantys puoselėti santykius dar daug metų.

1. Leiskite kokybišką laiką kartu

Nesvarbu, ar esate neseniai susipažinę, ar jau skaičiuojate kelerius santuokos metus, skirkite laiko kokybiškam buvimui tik dviese. Dažniausiai poros mėgsta leisti laiką drauge, tačiau žiūrint į telefonų ar televizoriaus ekranus. Kad dėmesys būtų skiriamas tik vienas kitam ir veiklai, kuria ketinama užsiimti, išmanieji įrenginiai turėtų būti išjungti. Kokybiškas laikas svarbus, nes tokiu būdu galima dar artimiau pažinti partnerį ir išgirsti jo mintis, kuriomis galbūt nedrįsta dalintis buityje.

2. Maloniai stebinkite vienas kitą

Santykių pradžioje visuomet norisi pradžiuginti mylimąjį gražiais žodžiais ar netikėta dovana. Įsisukus į susitikimų ir darbo rutiną, dažnai malonios staigmenos dingsta. Dėl to gali kilti konfliktų, nes vienas iš partnerių gali pradėti jaustis prastai. Tačiau santykių žavesį visuomet galima susigrąžinti komplimentais, palaikymo žodžiais.

Be to, mylimąjį galima stebinti ir maloniomis smulkmenomis, įnešančiomis romantikos. Šiandien internete galima rasti įvairių aksesuarų, galinčių įnešti naujų potyrių į santykius. Vienas iš tokių pavyzdžių gali būti seksualus apatinis trikotažas moterims internetu. Išrinkę dailų apdarą, ne tik pasijausite ypatingai, bet ir nustebinsite mylimąjį nauju įvaizdžiu, arba mylimąją – neeiline dovana.

3. Dažniau apsikabinkite

Anot ekspertų, apsikabinimai yra itin svarbūs kiekvienam. Apsikabinimas ne tik sutvirtina tarpusavio ryšį, bet ir mažina stresą. Apsikabinimo metu gaminami oksitocinai, serotoninai ir endorfinai, stiprinantys imuninę sistemą. Pasak mokslininkų, tam, kad būtų palaikoma gera emocinė sveikata, kiekvienas turėtų apsikabinti bent 8 kartus per dieną. Tad kurkite reguliarių apsikabinimų įprotį su mylimuoju.

4. Kurkite bendrus tikslus

Tikslai svarbūs tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Turint tikslą galima tobulėti, o pastebėjus progresą – džiaugtis pasiekimais. Bendri poros tikslai – ne ką mažiau svarbūs. Susėkite ir pagalvokite, kokį tikslą kartu norite pasiekti. Galbūt tai kelionė į išsvajotąją šalį, o galbūt – bendras būstas. Pora, siekianti tikslo, tampa kur kas tvirtesnė ir artimesnė. Tad kartu pasiekus tikslą, juo džiaugtis bus dar maloniau.

5. Išbandykite naujas veiklas

Naujos patirtys stiprina romantišką ryšį, svarbiausia – pasirinkti veiklą, kuri būtų maloni abiem. Tai gali būti pasivažinėjimas riedučiais, maisto gamybos pamoka ar tam tikra sporto šakos treniruotė. Rinkdamiesi veiklą, atsižvelkite į asmeninius pomėgius ir veiklas, kurios teikia didžiausią malonumą.

Taigi, svarbiausia – komunikacija. Drąsiai išsakykite savo mintis ir išklausykite mylimojo idėjas. Tokiu būdu sužinosite, ar seksualūs apatiniai, ar privačios maisto gamybos pamokos labiausiai nudžiugintų partnerį ar partnerę. Taip pat svarbu būti atviriems ir palaikyti vienas kito sprendimus, šių neteisiant. Jausdami darną santykiuose, galėsite tobulėti tiek kartu, tiek individualiai.

pr2022/232

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite