Santykių ekspertai dalijasi 5 būdais, kaip puoselėti poros santykius

Tam, kad santykiai būtų darnūs, būtina ne tik leisti pakankamai laiko kartu su mylimuoju, bet ir skirti pakankamai dėmesio kitoms detalėms. Kartais užmirštame elementarius veiksmus, kurie nors ir maži, tačiau itin svarbūs. Atsižvelgiant į tai, šiame straipsnyje pateikiami 5 santykių ekspertų patarimai, leisiantys puoselėti santykius dar daug metų.

1. Leiskite kokybišką laiką kartu

Nesvarbu, ar esate neseniai susipažinę, ar jau skaičiuojate kelerius santuokos metus, skirkite laiko kokybiškam buvimui tik dviese. Dažniausiai poros mėgsta leisti laiką drauge, tačiau žiūrint į telefonų ar televizoriaus ekranus. Kad dėmesys būtų skiriamas tik vienas kitam ir veiklai, kuria ketinama užsiimti, išmanieji įrenginiai turėtų būti išjungti. Kokybiškas laikas svarbus, nes tokiu būdu galima dar artimiau pažinti partnerį ir išgirsti jo mintis, kuriomis galbūt nedrįsta dalintis buityje.

2. Maloniai stebinkite vienas kitą

Santykių pradžioje visuomet norisi pradžiuginti mylimąjį gražiais žodžiais ar netikėta dovana. Įsisukus į susitikimų ir darbo rutiną, dažnai malonios staigmenos dingsta. Dėl to gali kilti konfliktų, nes vienas iš partnerių gali pradėti jaustis prastai. Tačiau santykių žavesį visuomet galima susigrąžinti komplimentais, palaikymo žodžiais.

Be to, mylimąjį galima stebinti ir maloniomis smulkmenomis, įnešančiomis romantikos. Šiandien internete galima rasti įvairių aksesuarų, galinčių įnešti naujų potyrių į santykius. Vienas iš tokių pavyzdžių gali būti seksualus apatinis trikotažas moterims internetu. Išrinkę dailų apdarą, ne tik pasijausite ypatingai, bet ir nustebinsite mylimąjį nauju įvaizdžiu, arba mylimąją – neeiline dovana.

3. Dažniau apsikabinkite

Anot ekspertų, apsikabinimai yra itin svarbūs kiekvienam. Apsikabinimas ne tik sutvirtina tarpusavio ryšį, bet ir mažina stresą. Apsikabinimo metu gaminami oksitocinai, serotoninai ir endorfinai, stiprinantys imuninę sistemą. Pasak mokslininkų, tam, kad būtų palaikoma gera emocinė sveikata, kiekvienas turėtų apsikabinti bent 8 kartus per dieną. Tad kurkite reguliarių apsikabinimų įprotį su mylimuoju.

4. Kurkite bendrus tikslus

Tikslai svarbūs tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Turint tikslą galima tobulėti, o pastebėjus progresą – džiaugtis pasiekimais. Bendri poros tikslai – ne ką mažiau svarbūs. Susėkite ir pagalvokite, kokį tikslą kartu norite pasiekti. Galbūt tai kelionė į išsvajotąją šalį, o galbūt – bendras būstas. Pora, siekianti tikslo, tampa kur kas tvirtesnė ir artimesnė. Tad kartu pasiekus tikslą, juo džiaugtis bus dar maloniau.

5. Išbandykite naujas veiklas

Naujos patirtys stiprina romantišką ryšį, svarbiausia – pasirinkti veiklą, kuri būtų maloni abiem. Tai gali būti pasivažinėjimas riedučiais, maisto gamybos pamoka ar tam tikra sporto šakos treniruotė. Rinkdamiesi veiklą, atsižvelkite į asmeninius pomėgius ir veiklas, kurios teikia didžiausią malonumą.

Taigi, svarbiausia – komunikacija. Drąsiai išsakykite savo mintis ir išklausykite mylimojo idėjas. Tokiu būdu sužinosite, ar seksualūs apatiniai, ar privačios maisto gamybos pamokos labiausiai nudžiugintų partnerį ar partnerę. Taip pat svarbu būti atviriems ir palaikyti vienas kito sprendimus, šių neteisiant. Jausdami darną santykiuose, galėsite tobulėti tiek kartu, tiek individualiai.

pr2022/232

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tik vienas centas, vertas beveik dviejų milijonų

Jeigu rankoje laikote 1 cento monetą, žinokite, kad labai netolimoje ateityje apyvartoje jų gali ir nebelikti. Antai Kanada vieno cento monetas nustojo kaldinti 2012 metais. Australijoje 1 ir 2 centų monetų nebegamina jau nuo 1992 m. Bahamų salose mažiausio nominalo monetų gamybą ir vartojimą sustabdė 2020 m. sausio pabaigoje. Jungtinės Karalystės Karališkoji monetų kalykla šiais metais paskelbė, jog dėl monetų pertekliaus kitą dešimtmetį jie nebegamins nei 2 svarų, nei 2 pensų monetų. O kaip Europoje? Anot Lietuvos banko, palyginus su

Šilutės rajono Taryboje: netinka niekas, ką pasiūlo opozicija

Sausio 26 d.  įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 23 Tarybos nariai iš 25: nedalyvavo Zigmantas  Jaunius ir Steponas Kazlauskas. Už biudžetą – 16 balsų Tarybos nariai patvirtinto Savivaldybės 2023 metų biudžetą  – 65 940 870 eurų pajamų. Už biudžetą balsavo 16 Tarybos narių, 7 opozicijos atstovai susilaikė. Jos vardu kalbėjęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Žygimantas Kurlianskas  sakė, jog padaryti darbai matomi, jiems buvo pritarusi Taryba. Ir retoriškai klausė, ar būtų įmanoma geriau? Esą pagal gautas Europos

Ką verta žinoti apie betoninius gyvenamųjų namų elementus?

Betoninių namų statyba suteikia namų savininkams daug privalumų, įskaitant energijos vartojimo efektyvumą, ilgaamžiškumą ir neprideda nereikalingos priežiūros. Be to, betoniniai namai sukuria saugią, patogią ir sveiką aplinką, taip pat teigiamai prisideda prie aplinkos. Daugelis šių privalumų suteikia namų savininkams ilgalaikių finansinių santaupų. Betoniniai blokai prieš izoliuotas betonines formas Dvi sienų sistemos, dažniausiai naudojamos betoniniams namams statyti, yra betoniniai blokai ir izoliuotos betoninės formos (ICF). Abu metodai suteikia daug betoninio namo statybos pranašumų. Tačiau, skirtingai nei ICF sienos, betono blokeliai turi

Lietuvos banko sukauptas meno kūrinių lobynas – viename albume

LB-menas

Lietuvos bankas, pernai paminėjęs 100 metų sukaktį, šia proga parengė ir išleido albumą „Lietuvos banko dailės rinkinys“. Jame pirmą kartą koncentruotai pristatomi centriniame banke tarpukariu ir po 1990 m. sukaupti dailės kūriniai – paveikslai, keramikos dirbiniai, skulptūros, vitražai. Dailės kūrinių rinkinys – ne tik puošybai „Visuomenei pristatome šiek tiek mažiau žinomą, bet vieną įdomiausių Lietuvos banko veiklos sričių, kurios pradžia siejama su Lietuvos banko rūmų, esančių K. Donelaičio ir Maironio gatvių sankirtoje, Kaune, atsiradimu. Pirmojo Lietuvos banko valdytojo Vlado Jurgučio

Taip pat skaitykite