Rusniškių šventė prasidėjo bažnyčioje

Belikus 12 dienų iki Kalėdų, šv. Liucijos arba Šviesos dieną, eglutę įžiebė rusniškiai. Šventė prasidėjo bažnyčioje. Šeimomis – tėvai, vaikai, seneliai – skubėjo į bažnyčią, savo širdyse nešdamiesi artėjančių švenčių laukimą.

Mažiausius salos gyventojus pradžiugino dovana, kurią jie išsitraukė iš didelio raudono kalėdinio maišo. Šias dovanėles mažiesiems padovanojo Švedijos humanitarinės organizacijos „Pagalba Lietuvai: Tikėjimas,Viltis, Meilė“ atstovas Tadas Girčius.
„Įžiebkime kuo daugiau šviesos akyse, širdyse, sielose“, – kvietė šventės vedėja Dalia Kubilienė. Šaltoje bažnyčioje netrukus tapo šilta nuo atvirumo, bendrystės, palinkėjimų savo artimiesiems, kaimynams.
Kalėdine giesme ir linkėjimais lietuvininkų tarme pradžiugino folkloro ansamblis „Ramytė“ (vadovė Giedrė Pocienė). Adventinių giesmių pagiedojo Rusnės folkloro kolektyvas „Sklada“ (vadovė D. Kubilienė), Šilutės kamerinis choras „Vox Libri“ (vadovė Rasa Lašaitė). Susirinkusiuosius pasveikino ir ramybės palinkėjo kunigas Valdas Miliauskas. Visų rusniškių vardu asmeninį jubiliejų švenčiantį kunigą V. Miliauską pasveikino seniūnė Dalia Drobnienė. Dievo palaimos savo ganytojui linkėjo parapijiečiai.
Pasiklausius kalėdinių giesmių, buvo įžiebtas Rusnės angelas ir kalėdinė salos eglutė. Eglutė – išskirtinė, pasak rusniškių, – mažiausia Lietuvoje. Pusantro metro aukščio eglaitę, šį pavasarį dovanotą Kęstučio Laukevičiaus, pasodino parke priešais bažnyčią. Papuošė burbulais ir elektrinėmis girliandomis.
Pas mažuosius rusniškius su trimis maišais dovanų karučiuose atkeliavo ir Kalėdų Senelis: „Mano elniai, pamatę Rusnėje žaliuojančią žolę, nubėgo pasiganyti, taigi man teko skolintis karučius“, – teisinosi Kalėdų Senelis. Prie eglutės negalėjusius ateiti vaikus Kalėdų Senelio dovanos pasieks jų namuose.

Hits: 14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite