Rudeninio arimo konkurso nugalėtojai

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šilutės skyriuje aptarti kasmetinio rudeninio arimo konkurso rezultatai ir apdovanoti jo nugalėtojai. Pirmąją vietą iškovojęs Artūras Eidėnas dalyvaus geriausių šalies artojų šventėje Kėdainiuose.

Iš kairės: rudeninio arimo konkurso rezultatų vertintojai ir nugalėtojai: LŪS Šilutės sk. pirmininkas Kęstutis Andrijauskas, LŽŪKT Šilutės sk. vadovė Ina Kuzmienė, antrąją vietą užėmęs Vytautas Miklovis, konkurso nugalėtojas Artūras Eidėnas, trečios vietos laimėtojas Tomas Skurdelis, Kaimo reikalų skyriaus specialistas Darius Lidžius, šio skyriaus vedėjas Povilas Budvytis.

Iš kairės: rudeninio arimo konkurso rezultatų vertintojai ir nugalėtojai: LŪS Šilutės sk. pirmininkas Kęstutis Andrijauskas, LŽŪKT Šilutės sk. vadovė Ina Kuzmienė, antrąją vietą užėmęs Vytautas Miklovis, konkurso nugalėtojas Artūras Eidėnas, trečios vietos laimėtojas Tomas Skurdelis, Kaimo reikalų skyriaus specialistas Darius Lidžius, šio skyriaus vedėjas Povilas Budvytis.

Kasmetiniame geriausių artojų konkurse mūsų rajone dalyvavo 8 artojai iš Saugų, Žemaičių Naumiesčio, Vainuto, Gardamo ir kitų seniūnijų. Komisija, kurios sudėtyje buvo Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šilutės skyriaus vadovė Ina Kuzmienė, Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas ir Kaimo reikalų skyriaus specialistas Darius Lidžius, vertino artojų darbą. Be to, jie tam tikrose vietose, tam tikru kampu nufotografavo arimų vagas ir išsiuntė nuotraukas vertinti ir ekspertams.
Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų rajone trečią vietą užėmė Tomas Skurdelis iš Degučių (Žemaičių Naumiesčio sen.). Prieš konkursą jis dalyvavo Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šilutės rajono biuro surengtoje arimo pamokoje. Tobulinti arimo įgūdžių ūkininkai rinkosi į ilgamečio biuro kliento Kazio Bardauskio ūkio lauką Stremenių kaime (Usėnų sen.). Antroji vieta atiteko Vytautui Mikloviui iš Žemaičių Naumiesčio. Jo arimas savo kokybe labai nedaug skyrėsi nuo pirmosios vietos laimėtojo Artūro Eidėno iš Gardamo.
Šiemetinio konkurso nugalėtojo Artūro Eidėno arimas gerai įvertintas ne tik mūsų rajone, bet ir šalies mastu. Pasak Kaimo reikalų skyriaus vedėjo Povilo Buvyčio, Artūras pateko į geriausių šalies artojų dešimtuką. Jis pakviestas į Lietuvos artojų pagerbimo šventę, kuri lapkričio 24 d. vyks Kėdainiuose.
Šis ūkininkas arimo varžybose dalyvauja jau ne pirmą kartą. Ir pernai jis būtų galėjęs atstovauti mūsų rajonui respublikinėse artojų varžybose, tik per vasaros darbus nespėjo paruošti varžyboms savo technikos. A. Eidėnas turi mišrų ūkį, Gardamo seniūnijoje dirba 65 ha žemės, augina avižų, kvietrugių, žirnių ir kitų javų. Vagas verčia trijų korpusų vartomu plūgu.
Vaidotas VILKAS

Hits: 1087

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite