Rinkimai: su Vytautu Laurinaičiu dėl mero posto varžysis ne Tomas Budrikis, bet Žygimantas Kurlianskas

 

Kovo 19 d. Šilutės rajone tiesioginių merų rinkimų antrajame ture varžysis Vytautas Laurinaitis ir Žygimantas Kurlianskas. Mat perskaičiavus balsavimo biuletenius, Ž. Kurlianskas gavo daugiau balsų už Tomą Budrikį, kuris, išankstiniais rinkimų duomenimis, jau buvo paskelbtas merų antrojo rinkimų turo dalyviu.

Šilutės rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 47 pirmininkė Loreta Pakalniškienė paaiškino, kad biuleteniai kovo 6 d., pirmadienį, perskaičiuoti visose rajono balsavimo apylinkėse. Rinkimai vyko kovo 5 d., sekmadienį. „Tik vakar vakare baigtas perskaičiavimas, turime viską įforminti ir perduoti Vyriausiajai rinkimų komisijai, tada lauksime jos sprendimo, kurio tikimės kuo greičiau“, – sakė L. Pakalniškienė kovo 7 d. rytą. Esą perskaičiavimą pasiūlę kai kurie komisijos nariai, tačiau ir Ž. Kurlianskas ketinęs to prašyti, nes nuo T. Budrikio jį skyrusi tik 5 balsų persvara. Anot L. Pakalniškienės, kai balsų skirtumas yra labai mažas, prašoma perskaičiuoti balsus.

Kaip jau esame paskelbę, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidatas į merus Vytautas Laurinaitis gavo 6560 rinkėjų balsų, tai 39,50 proc. rinkimuose dalyvavusių rajono gyventojų, antras pagal gautų balsų skaičių buvo socialdemokratas Tomas Budrikis, 2697 balsai arba 16,24 proc., trečioje vietoje liko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Žygimantas Kurlianskas su 2692 balsais, 16,21 proc. rinkimuose dalyvavusių asmenų. Tik 5 balsų skirtumas lėmė, kad antrajame tiesioginių mero rinkimų ture kovo 19 d. su V. Laurinaičiu turėjo varžytis T. Budrikis, o ne Ž. Kurlianskas.  Kaip jau viešina Ž. Kurlianskas, vietoj  minus 5 balsų dabar turi 21 balsu daugiau už T. Budrikį ir gauna teisę rungtis antrajame tiesioginių merų rinkimų ture su V. Laurinaičiu.

L. Pakalniškienė sakė, kad po biuletenių perskaičiavimo Ž. Kurlianskas gauna 2706 balsus, T. Budrikis – 2685 balsus, 21 balsu mažiau už Ž. Kurlianską.

Pasiteiravus, kodėl netiksliai suskaičiuoti biuleteniai, L. Pakalniškienė tai pavadino technine klaida, esą Kintų balsavimo apylinkėje Ž. Kurliansko biuleteniai patekę į Roberto Kuncaičio biuletenių skaičių. Išeitų, kad po perskaičiavimo turi keistis ir kandidatavusio į rajono merus R. Kuncaičio rezultatai?

L. Pakalniškienė sakė, kad paštu gauta ir neatspauduotų balsavimo biuletenių, tokie laikomi negaliojančiais.

Būkime kantrūs. Palaukime Vyriausios rinkimų komisijos patvirtintų rezultatų, juos ir paskelbsime. Juk įdomu, kokio rinkėjų palaikymo sulaukė visi 9 kandidatai į Šilutės rajono merus.

Stasė Skutulienė

2 komentarai

  • Anonimas

    Trumparegiškas ėjimas. Laimėjo mūšį, bet prarado galimybę laimėti karą. Būtų Kurlianskas atsisakęs šito ketinimo, būtų susikovęs Budrikis su laurinaičiu ir būt buvęs šansas juos upriešinti. O dabar jei kartu prieš Kurlianską.

  • Srategas

    Anonas mažum prisišniojis amoliaus ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti prieš perkant elektrinius traktorius vaikams?

Elektriniai traktoriai yra populiariausia pramoginė priemonė vaikams, kuri gali suteikti jiems daug linksmybių ir pramogų. Tačiau, prieš perkant elektrinį traktorių vaikams, svarbu žinoti keletą dalykų, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir jis su juo smagiai jaustųsi. Čia jums pateiksime keletą patarimų, kaip juos išsirinkti, kad vaikiški traktoriai būtų šauni pramoga visai šeimai. Pirma, svarbu žinoti, kad visi elektriniai traktoriai yra skirti įvairių amžiaus grupių vaikams. Prieš perkant traktorių, reikia susipažinti su gamintojo teikiamomis rekomendacijomis, koks traktorius jam tinkamas. Taip nesukelsite pavojingos

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plaukų kirpimo mašinėles?

Jei turite noro ir poreikio įsigyti profesionalią kirpimo mašinėlę, tačiau neturite pakankamai žinių pasirinkti ir suprasti, kuo šiuolaikinės mašinos skiriasi viena nuo kitos, mes padėsime rasti techninius skirtumus ir pasirinkti paprastą, ir pelningą pirkinį. Šiandien pasitelkus tinklaraščius ir internetą madinga rūpintis savimi namuose. Štai kodėl matome, kaip įvairūs profesionalūs prietaisai migruoja iš grožio salonų naudojimui į namus. Kirpimo mašinėlės jau nustojo būti prietaisu vien profesionalams. Pasaulio inžinieriai ir dizaineriai kasmet tobulina įrenginį, kad šis populiarus prietaisas būtų patogesnis ir saugesnis

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Taip pat skaitykite