Rinkimai: su Vytautu Laurinaičiu dėl mero posto varžysis ne Tomas Budrikis, bet Žygimantas Kurlianskas

 

Kovo 19 d. Šilutės rajone tiesioginių merų rinkimų antrajame ture varžysis Vytautas Laurinaitis ir Žygimantas Kurlianskas. Mat perskaičiavus balsavimo biuletenius, Ž. Kurlianskas gavo daugiau balsų už Tomą Budrikį, kuris, išankstiniais rinkimų duomenimis, jau buvo paskelbtas merų antrojo rinkimų turo dalyviu.

Šilutės rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 47 pirmininkė Loreta Pakalniškienė paaiškino, kad biuleteniai kovo 6 d., pirmadienį, perskaičiuoti visose rajono balsavimo apylinkėse. Rinkimai vyko kovo 5 d., sekmadienį. „Tik vakar vakare baigtas perskaičiavimas, turime viską įforminti ir perduoti Vyriausiajai rinkimų komisijai, tada lauksime jos sprendimo, kurio tikimės kuo greičiau“, – sakė L. Pakalniškienė kovo 7 d. rytą. Esą perskaičiavimą pasiūlę kai kurie komisijos nariai, tačiau ir Ž. Kurlianskas ketinęs to prašyti, nes nuo T. Budrikio jį skyrusi tik 5 balsų persvara. Anot L. Pakalniškienės, kai balsų skirtumas yra labai mažas, prašoma perskaičiuoti balsus.

Kaip jau esame paskelbę, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidatas į merus Vytautas Laurinaitis gavo 6560 rinkėjų balsų, tai 39,50 proc. rinkimuose dalyvavusių rajono gyventojų, antras pagal gautų balsų skaičių buvo socialdemokratas Tomas Budrikis, 2697 balsai arba 16,24 proc., trečioje vietoje liko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Žygimantas Kurlianskas su 2692 balsais, 16,21 proc. rinkimuose dalyvavusių asmenų. Tik 5 balsų skirtumas lėmė, kad antrajame tiesioginių mero rinkimų ture kovo 19 d. su V. Laurinaičiu turėjo varžytis T. Budrikis, o ne Ž. Kurlianskas.  Kaip jau viešina Ž. Kurlianskas, vietoj  minus 5 balsų dabar turi 21 balsu daugiau už T. Budrikį ir gauna teisę rungtis antrajame tiesioginių merų rinkimų ture su V. Laurinaičiu.

L. Pakalniškienė sakė, kad po biuletenių perskaičiavimo Ž. Kurlianskas gauna 2706 balsus, T. Budrikis – 2685 balsus, 21 balsu mažiau už Ž. Kurlianską.

Pasiteiravus, kodėl netiksliai suskaičiuoti biuleteniai, L. Pakalniškienė tai pavadino technine klaida, esą Kintų balsavimo apylinkėje Ž. Kurliansko biuleteniai patekę į Roberto Kuncaičio biuletenių skaičių. Išeitų, kad po perskaičiavimo turi keistis ir kandidatavusio į rajono merus R. Kuncaičio rezultatai?

L. Pakalniškienė sakė, kad paštu gauta ir neatspauduotų balsavimo biuletenių, tokie laikomi negaliojančiais.

Būkime kantrūs. Palaukime Vyriausios rinkimų komisijos patvirtintų rezultatų, juos ir paskelbsime. Juk įdomu, kokio rinkėjų palaikymo sulaukė visi 9 kandidatai į Šilutės rajono merus.

Stasė Skutulienė

2 komentarai

  • Anonimas

    Trumparegiškas ėjimas. Laimėjo mūšį, bet prarado galimybę laimėti karą. Būtų Kurlianskas atsisakęs šito ketinimo, būtų susikovęs Budrikis su laurinaičiu ir būt buvęs šansas juos upriešinti. O dabar jei kartu prieš Kurlianską.

  • Srategas

    Anonas mažum prisišniojis amoliaus ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kokios SEO paslaugos gali būtų naudingos jūsų verslui?

Vienas pagrindinių lankytojų šaltinių daugumai svetainių yra Google paieškos sistema. Ieškodami informacijos, prekių, paslaugų, apžvalgų ar atsiliepimų, dauguma žmonių naudojasi būtent Google. Todėl nenuostabu, kad verslams ir kitiems svetainių savininkams SEO optimizavimas yra tapęs būtinybe. Tačiau kaip ir kitose internetinės rinkodaros srityse, tinkamas SEO optimizavimas reikalauja atitinkamų kompetencijų. Profesionalias SEO paslaugas rinktis geriausia, kai norima kompetentingai optimizuoti svetainę. Tačiau jei norima sutaupyti, SEO optimizavimo darbus galima atlikti ir savarankiškai. Tokiu atveju SEO paslaugos vis tiek gali praversti. Mat SEO optimizacijos

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Balandžio 11-os naktį namuose Traksėdžiuose vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1989 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. pavakare M. Jankaus g., Šilutėje, neblaivus (3,00 prom.) vyras, gim. 1976 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,34 prom.) moteriai, gim. 1970 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. prieš pietus Gluosnių g., Šilutėje, automobilio „Toyota Avensis Verso“ blaivus vairuotojas, gim. 1964 m., važiuodamas pagrindiniu keliu ir sukdamas į

Sveika mityba. Kas tai?

Balandžio 8-ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale vyko diskusija tema „Sveika mityba“, skirta Pasaulinei sveikatos dienai. Bibliotekoje lankėsi Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistas sveikos mitybos skatinimo srityje Paulius Paulauskas. Prisistatydamas jis paminėjo, kad yra kilęs iš Rusnės, todėl jam ypač malonu pabendrauti su šio krašto žmonėmis. Pokalbį mitybos tema specialistas pradėjo nuo maisto ir vandens svarbos žmogaus organizmui. Paulius Paulauskas pasakojo, kad svarbiausias žmogaus energijos šaltinis yra maistas, o vanduo yra svarbiausia terpė, palaikanti žmogaus gyvybę. Mityba ir

„Regitra“ primena: vežkitės dviračius be rūpesčių – užsisakykite tam skirtą lentelę

Šylant orams prasideda dviračių sezonas, todėl jei ir jūs susiruošėte savo vasaros poilsiui kartu gabentis dviračius, nepamirškite, kad jie neturėtų uždengti automobilio numerio ženklo. Vežkite dviračius be rūpesčių, turėdami „Regitros“ išduotą dviračių transportavimui skirtą numerio lentelę. Ji užtikrina, jog automobilis būtų lengvai identifikuojamas kelyje, atkartojant automobilio numerio ženklus. Šią lentelę galima užsisakyti tiesiog internetu. Dviračiai vis labiau populiarėja, tad nenuostabu, kad ir kelyje vis dažniau sutinkame keliautojus, kartu su savimi besivežančius ir dviračius. Vasaros kelionės dviračiais – malonus laisvalaikio leidimo

Taip pat skaitykite