Renkuosi prisegamas kojines, nes man gražu!

Prisegamų kojinių kultas atsirado labai seniai, tačiau vis dar laikoma viena iš geriausių seksualumo suteikiančių prekių. Šios yra taip mėgstamos, nes sukuria ne tik gundantį vaizdą, bet ir padailina kūno linkius. Kurios nesiekia nė kruopelytės seksualumo, užsimaudamos prisegamas kojines, gali jas rinktis, kaip įvaizdžio akcentą, kuris papildo kasdienį įvaizdį. 

Ne tik paslaptinga, bet ir patogu

Prisegamos kojinės skirstosi į dvi kategorijas: siekiančioms romantikos, aistros, šlakelio vulgarumo ir erotiškumo bei toms, kurios nori papildyti savo įvaizdį ir nerimauti dėl to, jog pėdkelnės nusmuks netinkamu metu. Kad ir kokiai kategorijai jūs priklausytumėte – nėra svarbu, nes viskas priklauso tik nuo jūsų užmačių.  

Prisegamų kojinių yra įvairiausių, todėl galite jas išsirinkti visoms esamos progoms. Antai raudonos spalvos prisegamos kojinės, rekomenduojamos mūvėti, kai norima sukurti seksualų ir gundantį įvaizdį, o kas mėgsta klasiką gali rinktis baltą ir juodą spalvas. Prisegamos kojinės gali būti dekoruotos įvairiausias nėrinukais, raštais, kaspinėliais, juostelėmis, blizgučiais ir pan., todėl sukurti žavingą įvaizdį tikrai pavyks. Provokuojantį įvaizdį dar labiau stiprina prisegamos tinklinės kojinės arba kojinės, prisegamos prie korseto. 

Mūvėti prisegamas kojines darbo metu ir kuklintis nereikėtų!

Tai suteiks ne tik paslaptingumo, bet ir patogumo jausmą. Juk prisegamos kojinės nenusmuks, nesusiraukšlės ir visą dieną išsilaikys puikios formos! Tavopatogumui.lt internetinė parduotuvė siūlo platų prisegamų kojinių asortimentą bei leidžia laisvai rinktis jas toms, kurios drovisi tai padaryti fizinėje parduotuvėje. 

Kaip prisegti kojines?

Prisegamos kojinės turi specialius segtukus, kurie yra prisegami prie diržo (šis derinamas prie prisegamų kojinių dizaino). Dažniausiai, prisegamų kojinių diržai būna pagaminti iš nėriniuotos medžiagos, kuri yra peršviečiama. Šio dekoro elementai gali būti papuošti karoliukais, grandinėlėmis, kaspinėliais, juostelėmis ir kt. Diržai gali būti dvejopi: 2in1, t. y. kelnaitės + diržas, arba visos dalys atskirai.  Kas yra patogiau – priklauso tik nuo jūsų pačių.  

Galima rinktis bendrą prisegamų kojinių ir diržų komplektą arba susirinkti iš skirtingų dalių. Prie kiekvieno diržo, plonais dirželiais yra segamos kojinės, kurie leidžia pasirinkti norimą ilgį. 

Kaip nesidrovėti ir išdrįsti?

Nusprendę įsigyti prisegamas kojines – nepersigalvokite! Tikrai nėra, ko gėdytis ir kuklintis, nes tai lyg išsižadėjimas savo norų, kurie galėtų praskaidrinti kasdieninę rutiną. Jeigu nenorite rinktis fizinėje parduotuvėje, viską galite padaryti virtualioje erdvėje t. y. elektroninėje parduotuvėje, kurioje rasite viską, ko jums reikės. Tiesa, nepamirškite išsiaiškinti tikslaus jūsų pėdkelnių dydžio, kad vėliau nereikėtų kvaršinti galvos dėl prekių grąžinimo.

Nebijokite būti savimi, unikalūs ir išsiskirti iš minios!

pr2021/77

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite