Renkuosi prisegamas kojines, nes man gražu!

Prisegamų kojinių kultas atsirado labai seniai, tačiau vis dar laikoma viena iš geriausių seksualumo suteikiančių prekių. Šios yra taip mėgstamos, nes sukuria ne tik gundantį vaizdą, bet ir padailina kūno linkius. Kurios nesiekia nė kruopelytės seksualumo, užsimaudamos prisegamas kojines, gali jas rinktis, kaip įvaizdžio akcentą, kuris papildo kasdienį įvaizdį. 

Ne tik paslaptinga, bet ir patogu

Prisegamos kojinės skirstosi į dvi kategorijas: siekiančioms romantikos, aistros, šlakelio vulgarumo ir erotiškumo bei toms, kurios nori papildyti savo įvaizdį ir nerimauti dėl to, jog pėdkelnės nusmuks netinkamu metu. Kad ir kokiai kategorijai jūs priklausytumėte – nėra svarbu, nes viskas priklauso tik nuo jūsų užmačių.  

Prisegamų kojinių yra įvairiausių, todėl galite jas išsirinkti visoms esamos progoms. Antai raudonos spalvos prisegamos kojinės, rekomenduojamos mūvėti, kai norima sukurti seksualų ir gundantį įvaizdį, o kas mėgsta klasiką gali rinktis baltą ir juodą spalvas. Prisegamos kojinės gali būti dekoruotos įvairiausias nėrinukais, raštais, kaspinėliais, juostelėmis, blizgučiais ir pan., todėl sukurti žavingą įvaizdį tikrai pavyks. Provokuojantį įvaizdį dar labiau stiprina prisegamos tinklinės kojinės arba kojinės, prisegamos prie korseto. 

Mūvėti prisegamas kojines darbo metu ir kuklintis nereikėtų!

Tai suteiks ne tik paslaptingumo, bet ir patogumo jausmą. Juk prisegamos kojinės nenusmuks, nesusiraukšlės ir visą dieną išsilaikys puikios formos! Tavopatogumui.lt internetinė parduotuvė siūlo platų prisegamų kojinių asortimentą bei leidžia laisvai rinktis jas toms, kurios drovisi tai padaryti fizinėje parduotuvėje. 

Kaip prisegti kojines?

Prisegamos kojinės turi specialius segtukus, kurie yra prisegami prie diržo (šis derinamas prie prisegamų kojinių dizaino). Dažniausiai, prisegamų kojinių diržai būna pagaminti iš nėriniuotos medžiagos, kuri yra peršviečiama. Šio dekoro elementai gali būti papuošti karoliukais, grandinėlėmis, kaspinėliais, juostelėmis ir kt. Diržai gali būti dvejopi: 2in1, t. y. kelnaitės + diržas, arba visos dalys atskirai.  Kas yra patogiau – priklauso tik nuo jūsų pačių.  

Galima rinktis bendrą prisegamų kojinių ir diržų komplektą arba susirinkti iš skirtingų dalių. Prie kiekvieno diržo, plonais dirželiais yra segamos kojinės, kurie leidžia pasirinkti norimą ilgį. 

Kaip nesidrovėti ir išdrįsti?

Nusprendę įsigyti prisegamas kojines – nepersigalvokite! Tikrai nėra, ko gėdytis ir kuklintis, nes tai lyg išsižadėjimas savo norų, kurie galėtų praskaidrinti kasdieninę rutiną. Jeigu nenorite rinktis fizinėje parduotuvėje, viską galite padaryti virtualioje erdvėje t. y. elektroninėje parduotuvėje, kurioje rasite viską, ko jums reikės. Tiesa, nepamirškite išsiaiškinti tikslaus jūsų pėdkelnių dydžio, kad vėliau nereikėtų kvaršinti galvos dėl prekių grąžinimo.

Nebijokite būti savimi, unikalūs ir išsiskirti iš minios!

pr2021/77

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Besidomintiems paukščių gyvenimu

Į Lietuvą sugrįžtantiems gandrams sutvarkyta per 100 lizdų Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prisideda prie saugesnės aplinkos paukščiams – išlydėjus ir laukiant sugrįžtančių į Lietuvą gandrų, ant elektros linijų atramų pavojingai sukrauti gandralizdžiai sutvarkomi arba iškeliami ant specialių platformų. Kasmet perėti į Lietuvą parskrendantys gandrai lizdus suka tiesiai ant elektros linijų atramų. Pasak ESO Tinklų eksploatavimo tarnybos direktoriaus Virgiliajus Žukausko, elektros skirstymo oro linijos nėra natūrali gandrų buveinė. Todėl kasmet ESO perkelia gandralizdžius. Nuo praėjusių metų kovo ESO perkėlė net

Atsakė į amžiną klausimą: kuo skiriasi balto ir rudo lukšto kiaušiniai?

Tik baltus arba vien rudus – daugelis iš įpročio renkasi būtent vienos spalvos kiaušinius. Kitus veikia įsitikinimas, kad skirtinga lukšto spalva reiškia ir skirtingą kiaušinio kokybę. Tiesa, anot Vaidos Budrienės, prekybos tinko „Iki“ komunikacijos vadovės, prieš Velykas šios dvi pirkėjų grupės susivienija ir daugiausiai renkasi būtent baltuosius kiaušinius, kuriuos marginti yra paprasčiau. „Kasmet pastebime, kad prieš Velykas itin išauga kiaušinių baltu lukštu pardavimai. Šiuo metu kaip tik specialiai šiai šventei turime itin didelį tokių kiaušinių pasirinkimą. Taip pat šiuo laikotarpiu

Didėja transporto techninės apžiūros kainos

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pagal Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodiką apskaičiavo, kiek nuo šių metų liepos mėnesio transporto priemonių savininkams kainuos techninės apžiūros paslauga. Techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir/arba infliacijos/defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Statistikos departamento duomenis. Pagal 2023 m. kovo mėnesį Statistikos departamento pateiktus naujausius duomenis

Saulės moduliai: kuo juos nuplauti pavasarį?

Po tamsios ir niūrios žiemos saulės modulių savininkai ruošiasi pradėti „gaudyti“ pavasario saulę. Tačiau kartu su prasidedančiu intensyviu saulės gamybos sezonu patariama nepersistengti valant, plaunant ar kitaip bandant nušveisti saulės modulius. Energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ saulės produktų vadovė Domantė Navarskaitė atkreipia dėmesį, kad nuo saulės modulių įvairūs nešvarumai pakankamai efektyviai pasišalina patys. „Saulės moduliai yra statomi kampu, su nuolydžiu, todėl paprastai krituliai juos neblogai nuplauna be jokių papildomų žmogaus pastangų. Taip nuo modulių gerai pašalinamos dulkės, medžių lapai ar

Taip pat skaitykite