Renkuosi prisegamas kojines, nes man gražu!

Prisegamų kojinių kultas atsirado labai seniai, tačiau vis dar laikoma viena iš geriausių seksualumo suteikiančių prekių. Šios yra taip mėgstamos, nes sukuria ne tik gundantį vaizdą, bet ir padailina kūno linkius. Kurios nesiekia nė kruopelytės seksualumo, užsimaudamos prisegamas kojines, gali jas rinktis, kaip įvaizdžio akcentą, kuris papildo kasdienį įvaizdį. 

Ne tik paslaptinga, bet ir patogu

Prisegamos kojinės skirstosi į dvi kategorijas: siekiančioms romantikos, aistros, šlakelio vulgarumo ir erotiškumo bei toms, kurios nori papildyti savo įvaizdį ir nerimauti dėl to, jog pėdkelnės nusmuks netinkamu metu. Kad ir kokiai kategorijai jūs priklausytumėte – nėra svarbu, nes viskas priklauso tik nuo jūsų užmačių.  

Prisegamų kojinių yra įvairiausių, todėl galite jas išsirinkti visoms esamos progoms. Antai raudonos spalvos prisegamos kojinės, rekomenduojamos mūvėti, kai norima sukurti seksualų ir gundantį įvaizdį, o kas mėgsta klasiką gali rinktis baltą ir juodą spalvas. Prisegamos kojinės gali būti dekoruotos įvairiausias nėrinukais, raštais, kaspinėliais, juostelėmis, blizgučiais ir pan., todėl sukurti žavingą įvaizdį tikrai pavyks. Provokuojantį įvaizdį dar labiau stiprina prisegamos tinklinės kojinės arba kojinės, prisegamos prie korseto. 

Mūvėti prisegamas kojines darbo metu ir kuklintis nereikėtų!

Tai suteiks ne tik paslaptingumo, bet ir patogumo jausmą. Juk prisegamos kojinės nenusmuks, nesusiraukšlės ir visą dieną išsilaikys puikios formos! Tavopatogumui.lt internetinė parduotuvė siūlo platų prisegamų kojinių asortimentą bei leidžia laisvai rinktis jas toms, kurios drovisi tai padaryti fizinėje parduotuvėje. 

Kaip prisegti kojines?

Prisegamos kojinės turi specialius segtukus, kurie yra prisegami prie diržo (šis derinamas prie prisegamų kojinių dizaino). Dažniausiai, prisegamų kojinių diržai būna pagaminti iš nėriniuotos medžiagos, kuri yra peršviečiama. Šio dekoro elementai gali būti papuošti karoliukais, grandinėlėmis, kaspinėliais, juostelėmis ir kt. Diržai gali būti dvejopi: 2in1, t. y. kelnaitės + diržas, arba visos dalys atskirai.  Kas yra patogiau – priklauso tik nuo jūsų pačių.  

Galima rinktis bendrą prisegamų kojinių ir diržų komplektą arba susirinkti iš skirtingų dalių. Prie kiekvieno diržo, plonais dirželiais yra segamos kojinės, kurie leidžia pasirinkti norimą ilgį. 

Kaip nesidrovėti ir išdrįsti?

Nusprendę įsigyti prisegamas kojines – nepersigalvokite! Tikrai nėra, ko gėdytis ir kuklintis, nes tai lyg išsižadėjimas savo norų, kurie galėtų praskaidrinti kasdieninę rutiną. Jeigu nenorite rinktis fizinėje parduotuvėje, viską galite padaryti virtualioje erdvėje t. y. elektroninėje parduotuvėje, kurioje rasite viską, ko jums reikės. Tiesa, nepamirškite išsiaiškinti tikslaus jūsų pėdkelnių dydžio, kad vėliau nereikėtų kvaršinti galvos dėl prekių grąžinimo.

Nebijokite būti savimi, unikalūs ir išsiskirti iš minios!

pr2021/77

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite