Ralio kroso fiestą Vilkyčiuose transliuos automobilių sporto varžybų gigantas „Motorsport.tv“

Jau šį savaitgalį Vilkyčiuose bus surengtos ralio kroso šventė, kurios metu vyks du Lietuvos ralio kroso čempionato etapai bei vienas NEZ (Šiaurės Europos zonos šalių) ralio kroso etapas.

Pranešime spaudai organizatoriai praneša, kad tie žiūrovai, kurie neturės galimybės stebėti renginio gyvai, galės stebėti TV transliaciją. Stebėti bus galima visame pasaulyje, mat televizijos kanalas „Motorsport.tv“ transliuos šias lenktynes.

Į Baltijos šalis „Motorsport.tv“ įžengė tik šiais metais, debiutine lietuviškų varžybų transliacija tapo „Gravel Fest Rally“. Tąkart žiūrovai galėjo stebėti Lietuvos ralio sprinto čempionato ir mini ralio čempionato varžybas Lazdijų apylinkėse. Transliaciją per patį piką gyvai stebėjo net 2,3 milijono žiūrovų visame pasaulyje. Dabar šia galimybe nusprendė pasinaudoti ir automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“, sukirtę rankomis su „Motorsport.tv“ atstovais Baltijos šalyse „Baltic Motorsport Media“.

Tiesioginė transliacija bus rodoma sekmadienį, kai prie starto stos ne tik Lietuvos ralio kroso čempionato, bet ir Šiaurės Europos zonos šalių čempionato dalyviai. Iš viso per dieną žiūrovai pamatys dešimtis startų. Transliacija vyks nuo 11- val., kai prasidės pirmoji kvalifikacija, renginį vainikuos tiesiogiai transliuojami apdovanojimai.

Tiesioginę transliaciją bus galima matyti paspaudus šią nuorodą.

Žiūrovams

Šeštadienį transliacija per „Motorsport.tv“ dar nevyks, todėl išloš tie, kurie į Vilkyčius atvyks stebėti varžybas gyvai. Pirmąją varžybų dieną veiksmas trasoje prasidės 11 val., kai Lietuvos ralio kroso čempionato dalyviai bus pakviesti į laisvąsias treniruotes. Jų metu sportininkai turės progą įveikti tris trasos ratus. Treniruotės yra itin svarbi renginio dalis, kadangi čia dalyviai ne tik prisimins Vilkyčių trasą, bet po treniruočių komandos galės atlikti vienokius ar kitokius savo technikos nustatymų pakeitimus.

12 val. prasidės visų klasių kvalifikaciniai važiavimai. Jų ralio kroso disciplinoje numatyti trys.

15.40 val. bus duotas startas pusfinalių dalyviams, o iškart po to Lietuvos ralio kroso čempionato dalyviai stos prie starto finalinėms kovoms.

17.30 val. bus surengta iškilminga apdovanojimų ceremonija.

Sekmadienį trasoje variklių gaudesys pasigirs dar anksčiau, mat čia tądien vyks tiek Lietuvos, tiek Šiaurės Europos zonos NEZ šalių ralio kroso čempionatų etapai. Būtent tądien įvyks lemiami, paskutinieji čempionatų etapai, po kurių paaiškės naujieji šių metų sezono čempionai.

9.30 val. dalyviai pajudės į trasą laisvosioms treniruotėms, kurios vyks valandą. 11 val. įvyks pirmasis kvalifikacinis važiavimas, o iš karto po to bus duotas startas ir antram kvalifikaciniam važiavimui. 13.30 val. bus surengta iškilminga varžybų atidarymo ceremonija bei dalyvių paradas. Po parado laukia varžybų tęsinys – 14 val. įvyksianti kvalifikacija ir 15.20 val. vyks lenktynių pusfinaliai bei finalai.

Galiausiai greičiausi dalyviai ir komandos laistysis šampanu per oficialią nugalėtojų apdovanojimų ceremoniją.

Vilkyčių automobilių sporto klubas ne pirmi metai rengia tarptautines automobilių ralio ir kroso lenktynes. Petro Skutulo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite