Ralio kroso fiestą Vilkyčiuose transliuos automobilių sporto varžybų gigantas „Motorsport.tv“

Jau šį savaitgalį Vilkyčiuose bus surengtos ralio kroso šventė, kurios metu vyks du Lietuvos ralio kroso čempionato etapai bei vienas NEZ (Šiaurės Europos zonos šalių) ralio kroso etapas.

Pranešime spaudai organizatoriai praneša, kad tie žiūrovai, kurie neturės galimybės stebėti renginio gyvai, galės stebėti TV transliaciją. Stebėti bus galima visame pasaulyje, mat televizijos kanalas „Motorsport.tv“ transliuos šias lenktynes.

Į Baltijos šalis „Motorsport.tv“ įžengė tik šiais metais, debiutine lietuviškų varžybų transliacija tapo „Gravel Fest Rally“. Tąkart žiūrovai galėjo stebėti Lietuvos ralio sprinto čempionato ir mini ralio čempionato varžybas Lazdijų apylinkėse. Transliaciją per patį piką gyvai stebėjo net 2,3 milijono žiūrovų visame pasaulyje. Dabar šia galimybe nusprendė pasinaudoti ir automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“, sukirtę rankomis su „Motorsport.tv“ atstovais Baltijos šalyse „Baltic Motorsport Media“.

Tiesioginė transliacija bus rodoma sekmadienį, kai prie starto stos ne tik Lietuvos ralio kroso čempionato, bet ir Šiaurės Europos zonos šalių čempionato dalyviai. Iš viso per dieną žiūrovai pamatys dešimtis startų. Transliacija vyks nuo 11- val., kai prasidės pirmoji kvalifikacija, renginį vainikuos tiesiogiai transliuojami apdovanojimai.

Tiesioginę transliaciją bus galima matyti paspaudus šią nuorodą.

Žiūrovams

Šeštadienį transliacija per „Motorsport.tv“ dar nevyks, todėl išloš tie, kurie į Vilkyčius atvyks stebėti varžybas gyvai. Pirmąją varžybų dieną veiksmas trasoje prasidės 11 val., kai Lietuvos ralio kroso čempionato dalyviai bus pakviesti į laisvąsias treniruotes. Jų metu sportininkai turės progą įveikti tris trasos ratus. Treniruotės yra itin svarbi renginio dalis, kadangi čia dalyviai ne tik prisimins Vilkyčių trasą, bet po treniruočių komandos galės atlikti vienokius ar kitokius savo technikos nustatymų pakeitimus.

12 val. prasidės visų klasių kvalifikaciniai važiavimai. Jų ralio kroso disciplinoje numatyti trys.

15.40 val. bus duotas startas pusfinalių dalyviams, o iškart po to Lietuvos ralio kroso čempionato dalyviai stos prie starto finalinėms kovoms.

17.30 val. bus surengta iškilminga apdovanojimų ceremonija.

Sekmadienį trasoje variklių gaudesys pasigirs dar anksčiau, mat čia tądien vyks tiek Lietuvos, tiek Šiaurės Europos zonos NEZ šalių ralio kroso čempionatų etapai. Būtent tądien įvyks lemiami, paskutinieji čempionatų etapai, po kurių paaiškės naujieji šių metų sezono čempionai.

9.30 val. dalyviai pajudės į trasą laisvosioms treniruotėms, kurios vyks valandą. 11 val. įvyks pirmasis kvalifikacinis važiavimas, o iš karto po to bus duotas startas ir antram kvalifikaciniam važiavimui. 13.30 val. bus surengta iškilminga varžybų atidarymo ceremonija bei dalyvių paradas. Po parado laukia varžybų tęsinys – 14 val. įvyksianti kvalifikacija ir 15.20 val. vyks lenktynių pusfinaliai bei finalai.

Galiausiai greičiausi dalyviai ir komandos laistysis šampanu per oficialią nugalėtojų apdovanojimų ceremoniją.

Vilkyčių automobilių sporto klubas ne pirmi metai rengia tarptautines automobilių ralio ir kroso lenktynes. Petro Skutulo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kultūros darbuotojai mokėsi idėjas paversti realybe

Kultūros bendruomenė nuolatos susiduria su naujų idėjų paieškos iššūkiais (ypač projektų rašymo laikotarpiu), nes kartais atrodo, kad viskas jau buvo sugalvota ir sukurta. Tačiau kas iš tiesų yra gera idėja, ko reikia, kad ją pavyktų paversti sėkminga realybe? Šito Šilutės rajono kultūros darbuotojai kartu su Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos bibliotekininkais gegužės 8–9 d. mokėsi vykusiuose mokymuose „Kūrybinis procesas: nuo idėjos iki paraiškos“. Dviejų dienų mokymus vedė kompetentingų ir profesionalių kūrybinės asociacijos „Žuvies akis“ lektorių Godos Giedraitytės ir

Įvyko tradicinės sportinių šokių varžybos „Pamario pora 2024“

Jau 27-eri metai Šilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“, kartu su Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) Šilutėje organizuoja Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybas „Pamario pora“. Į Pamario kraštą atvyksta varžytis sportinių šokių šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų bei užsienio. Šiais metais šokėjus vertino Lietuvos bei tarptautinės kategorijos sportinių šokių vertintojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Varžybose dalyvavo daug talentingų šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir Liepojos (Latvija). Ne vienoje rungtyje sėkmė lydėjo šilutiškius. Šios varžybos yra net ik gera proga

Projekto „Metai su knyga 2‘‘ ambasadorius Juozas Ališauskas – Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje lankėsi jau antrus metus besitęsiančio respublikinio projekto „Metai su knyga 2“ paauglių skaitymo ambasadorius, aktorius, pedagogas, slemeris Juozas Ališauskas. Džiugu, jog šio skaitymo skatinimui skirto projekto ambasadoriai kasmet susitinka su įvairaus amžiaus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos lankytojais ir supažindina su savo kūryba. Projekto organizatoriai: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos, Ąžuolyno biblioteka ir Lietuvos audiosensorinė biblioteka drauge su Lietuvos savivaldybių viešosiomis bibliotekomis. Kūrybiniame improvizacijų kupiname susitikime su kūrėju Juozu Ališausku dalyvavo Pagėgių Algimanto

Europos tamsiąją medunešę bitę siūloma įrašyti į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą

Lietuvos raudonosios knygos komisija siūlo įrašyti Europos tamsiąją medunešę bitę (Apis mellifera mellifera) į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą, vadinamą Lietuvos raudonąja knyga. Į šį sąrašą siūloma įrašyti tik gamtoje (uoksuose ar drevėse) gyvenančias šios bičių rūšies šeimas. Laikomų ir veisiamų nelaisvėje (aviliuose) Europos tamsiųjų medunešių bičių populiacijų dalis į jį nebūtų įtraukta. Netaikant šiam vietinės bitės porūšiui teisinių apsaugos priemonių, nustatytų Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių įstatyme, negalima užtikrinti, kad šio porūšio laukinės populiacijos nebus prarastos.

Taip pat skaitykite