Ralio kroso fiestą Vilkyčiuose transliuos automobilių sporto varžybų gigantas „Motorsport.tv“

Jau šį savaitgalį Vilkyčiuose bus surengtos ralio kroso šventė, kurios metu vyks du Lietuvos ralio kroso čempionato etapai bei vienas NEZ (Šiaurės Europos zonos šalių) ralio kroso etapas.

Pranešime spaudai organizatoriai praneša, kad tie žiūrovai, kurie neturės galimybės stebėti renginio gyvai, galės stebėti TV transliaciją. Stebėti bus galima visame pasaulyje, mat televizijos kanalas „Motorsport.tv“ transliuos šias lenktynes.

Į Baltijos šalis „Motorsport.tv“ įžengė tik šiais metais, debiutine lietuviškų varžybų transliacija tapo „Gravel Fest Rally“. Tąkart žiūrovai galėjo stebėti Lietuvos ralio sprinto čempionato ir mini ralio čempionato varžybas Lazdijų apylinkėse. Transliaciją per patį piką gyvai stebėjo net 2,3 milijono žiūrovų visame pasaulyje. Dabar šia galimybe nusprendė pasinaudoti ir automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“, sukirtę rankomis su „Motorsport.tv“ atstovais Baltijos šalyse „Baltic Motorsport Media“.

Tiesioginė transliacija bus rodoma sekmadienį, kai prie starto stos ne tik Lietuvos ralio kroso čempionato, bet ir Šiaurės Europos zonos šalių čempionato dalyviai. Iš viso per dieną žiūrovai pamatys dešimtis startų. Transliacija vyks nuo 11- val., kai prasidės pirmoji kvalifikacija, renginį vainikuos tiesiogiai transliuojami apdovanojimai.

Tiesioginę transliaciją bus galima matyti paspaudus šią nuorodą.

Žiūrovams

Šeštadienį transliacija per „Motorsport.tv“ dar nevyks, todėl išloš tie, kurie į Vilkyčius atvyks stebėti varžybas gyvai. Pirmąją varžybų dieną veiksmas trasoje prasidės 11 val., kai Lietuvos ralio kroso čempionato dalyviai bus pakviesti į laisvąsias treniruotes. Jų metu sportininkai turės progą įveikti tris trasos ratus. Treniruotės yra itin svarbi renginio dalis, kadangi čia dalyviai ne tik prisimins Vilkyčių trasą, bet po treniruočių komandos galės atlikti vienokius ar kitokius savo technikos nustatymų pakeitimus.

12 val. prasidės visų klasių kvalifikaciniai važiavimai. Jų ralio kroso disciplinoje numatyti trys.

15.40 val. bus duotas startas pusfinalių dalyviams, o iškart po to Lietuvos ralio kroso čempionato dalyviai stos prie starto finalinėms kovoms.

17.30 val. bus surengta iškilminga apdovanojimų ceremonija.

Sekmadienį trasoje variklių gaudesys pasigirs dar anksčiau, mat čia tądien vyks tiek Lietuvos, tiek Šiaurės Europos zonos NEZ šalių ralio kroso čempionatų etapai. Būtent tądien įvyks lemiami, paskutinieji čempionatų etapai, po kurių paaiškės naujieji šių metų sezono čempionai.

9.30 val. dalyviai pajudės į trasą laisvosioms treniruotėms, kurios vyks valandą. 11 val. įvyks pirmasis kvalifikacinis važiavimas, o iš karto po to bus duotas startas ir antram kvalifikaciniam važiavimui. 13.30 val. bus surengta iškilminga varžybų atidarymo ceremonija bei dalyvių paradas. Po parado laukia varžybų tęsinys – 14 val. įvyksianti kvalifikacija ir 15.20 val. vyks lenktynių pusfinaliai bei finalai.

Galiausiai greičiausi dalyviai ir komandos laistysis šampanu per oficialią nugalėtojų apdovanojimų ceremoniją.

Vilkyčių automobilių sporto klubas ne pirmi metai rengia tarptautines automobilių ralio ir kroso lenktynes. Petro Skutulo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kodėl alergologo konsultacija reikalinga kiekvienam profilaktiškai?

Gera gyventi sveikai ir laimingai, tačiau toli ne kiekvienas gali džiaugtis tokia prabanga. Žinoma, skyrus užtekinai dėmesio savo sveikatai dažniausiai gero gyvenimo kokybė pasiekiama gana greitai, tačiau siūlome nepamiršti, kad skirti dėmesio reikia ne tik internetu skaitant straipsnius, tačiau taip pat ir reguliariai lankantis pas medikus.   Šiuo metu labai dažnas skundžiasi įvairiomis alergijomis, kurias dažniausiai sukelia maistas. Affidea imunologai tikina, kad reguliariai lankytis pas medikus apžiūrai dėl alergijų – verta. Apie tai kalbamės su alergologu-imunologu. Bet kokia alergija –

Viskas, ką reikia žinoti apie čiužinius

Čiužinys yra bene vienas iš dažniausiai naudojamų daiktų namuose. Nuo jo priklauso ir mūsų laimė bei gyvenimo kokybė. Tačiau kai pradedi ieškoti sau tinkamo miego palydovo, paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta. Ką reikia žinoti apie čiužinio medžiagas? Renkantis čiužinį, rekomenduojama atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių susideda čiužinio šerdis, nes jos lemia čiužinio kietumą, jo pritaikomumą prie kūno ir kitas savybes. Šiuo metu yra šiūlomas platus čiužinių asortimentas, įskaitant viskoelastinius, poliuretano putos ir spyruoklinius čiužinius su lateksu, kokosų, arklių

Arkivyskupas G. Grušas išrinktas Europos vyskupų konferencijų tarybos pirmininku

2021 m. rugsėjo 26 d. Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas Gintaras Linas Grušas išrinktas naujuoju Europos vyskupų konferencijų tarybos (CCEE) pirmininku. Jį išrinko Europos vyskupų konferencijų pirmininkai, susirinkę į plenarinę asamblėją Romoje. Arkivyskupas Gintaras Linas Grušas, kuriam rugsėjo 23 d. sukako 60 metų, CCEE pirmininko poste pakeičia italų kardinolą Angelo Bagnasco, vadovavusį šiai organizacijai nuo 2016 iki 2021 metų. Plenarinės asamblėjos Romoje metu išrinkti ir du nauji CCEE vicepirmininkai: Liuksemburgo arkivyskupas Jean-Claude Hollerich ir Tarptautinės šventųjų Kirilo ir Metodijaus vyskupų konferencijos Belgrade pirmininkas vyskupas Ladislav

Saulių Bukantą – į „Auksinės krivūlės riterius“

Šilutės r. savivaldybės taryba svarstys, ar teikti Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininko Sauliaus Bukanto kandidatūrą Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimui „Auksinės krivūlės riteris“. Šis apdovanojimas teikiamas Savivaldos dienos proga. S. Bukantas Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininku išrinktas 2017 m. Jis  organizuoja įvairius renginius, į įvairias iniciatyvas įtraukdamas įvairaus amžiaus bendruomenės narius. Savo dideliu noru ir užsidegimu prisidėjo prie naujų bendruomenės namų įkūrimo ir atidarymo šventės. Uostadvario kaime įrengė vaikų žaidimų aikštelę, prisidėjo išleidžiant Stasio Mėlinausko knygą „Rusnė Šaktarpio skaitiniai“, kartu su

Taip pat skaitykite