Prieš Velykas – paramos-padėkos vakaras

Balandžio 3 d. Kintų mokyklos bendruomenė surengė paramos-padėkos vakarą „Aukime kartu“. Mokinių, tėvų tarybos ir mokyklos administracija priešvelykiniame renginyje norėjo padėkoti rėmėjams už lėšas, dovanotas mokinių drabužiams skirtoms spintelėms įsigyti, žinoma, tikėjosi, kad ir į šią šventę atvykusieji prie to prisidės.

Kintų mokyklos moksleivių motinos kvietė prie įvairiais kepiniais nukrauto vaišių stalo ir pylė kvapnios arbatos.

Kai mokyklos koridoriuose rasis 21 blokas spintelių po aštuonias, žinosime, kad geradarių dar yra… Šiuo metu mokinių tėvai ir kiti rėmėjai jau nupirko 48 užrakinamas spinteles, dar 24-ioms turi suaukotų lėšų. Vienas toks blokas kainuoja beveik 1000 Lt. Kintų mokyklos direktorė Asta Gužauskienė pasakojo, kad pirmajame aukšte esančią rūbinę planuoja pertvarkyti į arbatinę, mat dabar mokiniai arbatos gerti eina į klases.
Iš viso 200 mokinių skaičiuojanti Kintų mokykla garsi sutelkta bendruomene. Svečius pasitikę mokiniai ir mokytojai lydėjo pasižvalgyti po mokyklą, o po to ėjo į buvusius kultūros namus – už europines lėšas jaukiai sutvarkytą pastatą. Mokiniai surengė nuotaikingą eilių, dainų, muzikos ir šokių koncertą. Mokinių mamos, puikios šeimininkės, kvietė ragauti pyragų, kvapnios arbatos – stalas buvo ilgas ir kupinas gardžių vaišių. Į salę sugužėjo ir garbaus amžiaus kintiškių, ir jaunų šeimų su mažyliais.

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Ambrozaitis į šventę atsivežė pavasarišką gėlių puokštę, kuri buvo skirta Kintų mokyklos direktorei Astai Gužauskienei artėjančio gimtadienio proga.
Stasės Skutulienės nuotr.

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Ambrozaitis gimtadienio proga direktorei A. Gužauskienei įteikė puokštę gėlių. Rožių atvežė ir Sandra Tamašauskienė iš Šilutės. Šventėje dalyvavusi Stasė Skutulienė perdavė susirinkusiems Seimo nario Artūro Skardžiaus sveikinimus, direktorei – vokelį su auka.
Gražiai apie mokyklos gyvenimą kalbėjo Kintų seniūnas Antanas Kližentis. Šventėje dalyvavo Šilutės miškų urėdas Vaidas Bendaravičius, kiti kviesti ir laukti svečiai.

„Pamario“ inf.

Hits: 10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Mažosios Lietuvos atstovai kreipėsi į Prezidentą dėl krašto heraldikos kūrimo

2021 m. balandžio 16 d. Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos taryba oficialiu raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą, prašydama padėti išspręsti nevaisingą diskusiją su Lietuvos heraldikos komisija (LHK), kuri atsisako įteisinti Mažosios Lietuvos vietos žmonių pasirinktą regiono herbo simbolį. Kurti etnografinio Mažosios Lietuvos regiono heraldiką imtasi 2014 metais. Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos taryba sukvietė regiono savivaldybių (Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Neringos, Jurbarko, Tauragės rajono, Pagėgių ir Šilutės) kultūrininkus, visuomenininkus, senuosius krašto gyventojus, išeiviją išreikšti nuomonę, koks simbolis geriausiai atspindėtų

Kintų mokykloje istorijos moko dr. Rubenas Bukavickas

Gera žinia Kintų pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu interneto svetainėje pasidžiaugė šios mokyklos vadovė Asta Gužauskienė. Istorijos mokytojas Rubenas Bukavickas gavo mokslų daktaro laipsnį. Direktorė Asta Gužauskienė rašo: „Kad darbuotojai kelia kvalifikaciją mokymuose, kursuose, seminaruose, daugumai visuomenės tai yra žinoma ir gana įprasta. Bet priimti sprendimą studijuoti – iššūkis! Kintų mokykloje mėgstami iššūkiai – kasmet studijuoja vidutiniškai po penkis darbuotojus: vieni siekia profesijos ar papildomos profesijos, persikvalifikavimo, kiti – pedagogikos studijų ar net mokslinio laipsnio! Šiuo metu mokykloje dirba 47 darbuotojai,

COVID-19 Šilutės rajone: per parą nustatyti 5 nauji atvejai, sergančiųjų – 398, paskiepyti per 7 tūkst. gyventojų

Praėjusią parą, trečiadienį, Lietuvoje patvirtinta 1344 nauji koronaviruso (COVID-19) atvejai, mirė 14 žmonių, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas. Šilutės rajone – 5 nauji atvejai.  Balandžio 22 d. duomenimis, Šilutės rajone šiuo metu iš viso sergančiųjų koronavirusu – 398 asmenys, o mirusiųjų nuo COVID-19 – 63. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 2 797 Šilutės r. savivaldybės gyventojai. Iš jų pasveiko 2 253 asmenys. Žinoma, jog iš viso Šilutės r. savivaldybėje paskiepyti 7 056 asmenys. Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 237 950

Balandžio 22-oji – Pasaulinė žemės diena

Pasaulinę Žemės dieną Jungtinės Tautos oficialiai paskelbė 1971 m. Žemės dienai buvo pasirinktas pavasario lygiadienis – laikas, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio taškuose. Lietuvai atgavus Nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius John McConnell kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas tapti Žemės globėjais, o pavasario ekvinokciją, kuri skirtingose planetos vietose yra kovo 20-21 d., minėti kaip Pasaulinę žemės dieną. Atsiliepiant į šį kreipimąsi, Lietuvos Respublikos Atkūriamasis Seimas (tuometinė Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba) 1992 m. Žemės dieną oficialiai įteisino ir

Taip pat skaitykite