Prieš Velykas – paramos-padėkos vakaras

Balandžio 3 d. Kintų mokyklos bendruomenė surengė paramos-padėkos vakarą „Aukime kartu“. Mokinių, tėvų tarybos ir mokyklos administracija priešvelykiniame renginyje norėjo padėkoti rėmėjams už lėšas, dovanotas mokinių drabužiams skirtoms spintelėms įsigyti, žinoma, tikėjosi, kad ir į šią šventę atvykusieji prie to prisidės.

Kintų mokyklos moksleivių motinos kvietė prie įvairiais kepiniais nukrauto vaišių stalo ir pylė kvapnios arbatos.

Kai mokyklos koridoriuose rasis 21 blokas spintelių po aštuonias, žinosime, kad geradarių dar yra… Šiuo metu mokinių tėvai ir kiti rėmėjai jau nupirko 48 užrakinamas spinteles, dar 24-ioms turi suaukotų lėšų. Vienas toks blokas kainuoja beveik 1000 Lt. Kintų mokyklos direktorė Asta Gužauskienė pasakojo, kad pirmajame aukšte esančią rūbinę planuoja pertvarkyti į arbatinę, mat dabar mokiniai arbatos gerti eina į klases.
Iš viso 200 mokinių skaičiuojanti Kintų mokykla garsi sutelkta bendruomene. Svečius pasitikę mokiniai ir mokytojai lydėjo pasižvalgyti po mokyklą, o po to ėjo į buvusius kultūros namus – už europines lėšas jaukiai sutvarkytą pastatą. Mokiniai surengė nuotaikingą eilių, dainų, muzikos ir šokių koncertą. Mokinių mamos, puikios šeimininkės, kvietė ragauti pyragų, kvapnios arbatos – stalas buvo ilgas ir kupinas gardžių vaišių. Į salę sugužėjo ir garbaus amžiaus kintiškių, ir jaunų šeimų su mažyliais.

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Ambrozaitis į šventę atsivežė pavasarišką gėlių puokštę, kuri buvo skirta Kintų mokyklos direktorei Astai Gužauskienei artėjančio gimtadienio proga.
Stasės Skutulienės nuotr.

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Ambrozaitis gimtadienio proga direktorei A. Gužauskienei įteikė puokštę gėlių. Rožių atvežė ir Sandra Tamašauskienė iš Šilutės. Šventėje dalyvavusi Stasė Skutulienė perdavė susirinkusiems Seimo nario Artūro Skardžiaus sveikinimus, direktorei – vokelį su auka.
Gražiai apie mokyklos gyvenimą kalbėjo Kintų seniūnas Antanas Kližentis. Šventėje dalyvavo Šilutės miškų urėdas Vaidas Bendaravičius, kiti kviesti ir laukti svečiai.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė. IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų. 1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų

Taip pat skaitykite