Prieš Velykas – paramos-padėkos vakaras

Balandžio 3 d. Kintų mokyklos bendruomenė surengė paramos-padėkos vakarą „Aukime kartu“. Mokinių, tėvų tarybos ir mokyklos administracija priešvelykiniame renginyje norėjo padėkoti rėmėjams už lėšas, dovanotas mokinių drabužiams skirtoms spintelėms įsigyti, žinoma, tikėjosi, kad ir į šią šventę atvykusieji prie to prisidės.

Kintų mokyklos moksleivių motinos kvietė prie įvairiais kepiniais nukrauto vaišių stalo ir pylė kvapnios arbatos.

Kai mokyklos koridoriuose rasis 21 blokas spintelių po aštuonias, žinosime, kad geradarių dar yra… Šiuo metu mokinių tėvai ir kiti rėmėjai jau nupirko 48 užrakinamas spinteles, dar 24-ioms turi suaukotų lėšų. Vienas toks blokas kainuoja beveik 1000 Lt. Kintų mokyklos direktorė Asta Gužauskienė pasakojo, kad pirmajame aukšte esančią rūbinę planuoja pertvarkyti į arbatinę, mat dabar mokiniai arbatos gerti eina į klases.
Iš viso 200 mokinių skaičiuojanti Kintų mokykla garsi sutelkta bendruomene. Svečius pasitikę mokiniai ir mokytojai lydėjo pasižvalgyti po mokyklą, o po to ėjo į buvusius kultūros namus – už europines lėšas jaukiai sutvarkytą pastatą. Mokiniai surengė nuotaikingą eilių, dainų, muzikos ir šokių koncertą. Mokinių mamos, puikios šeimininkės, kvietė ragauti pyragų, kvapnios arbatos – stalas buvo ilgas ir kupinas gardžių vaišių. Į salę sugužėjo ir garbaus amžiaus kintiškių, ir jaunų šeimų su mažyliais.

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Ambrozaitis į šventę atsivežė pavasarišką gėlių puokštę, kuri buvo skirta Kintų mokyklos direktorei Astai Gužauskienei artėjančio gimtadienio proga.
Stasės Skutulienės nuotr.

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Ambrozaitis gimtadienio proga direktorei A. Gužauskienei įteikė puokštę gėlių. Rožių atvežė ir Sandra Tamašauskienė iš Šilutės. Šventėje dalyvavusi Stasė Skutulienė perdavė susirinkusiems Seimo nario Artūro Skardžiaus sveikinimus, direktorei – vokelį su auka.
Gražiai apie mokyklos gyvenimą kalbėjo Kintų seniūnas Antanas Kližentis. Šventėje dalyvavo Šilutės miškų urėdas Vaidas Bendaravičius, kiti kviesti ir laukti svečiai.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotarietiška pavakario talka Mažiuose

talka Mažių kapinaitėse

Jau vienuolikti metai kasmet rudenį ir pavasarį rotariečiai susirenka į talką Mažių kapinaitėse (Šilutės sen.). Darbo netrūksta: per vasarą priželia aukštos žolės, rudenį ir per visą žiemą ąžuolai storai pribarsto lapų,  tai vienur, tai kitur vis išlenda medžių atžalos. Vakar, spalio 18 d., taip pat vyko talka, tik šį kartą su patalkiais ir pokalbiais apie Vydūną.   Kažkur netoliese gimė Vydūnas   Atsiverčiu Šilutės Rotary klubui Vydūno bibliotekos padovanotą storą Vaclovo Bagdonavičiaus ir Aušros Martišiūtės-Linartienės parašytą monografiją VYDŪNAS ir randu

Kelionės išlaidų apmokėjimas – reikšminga pagalba suinteresuotiems darbu užsienyje

Namų remontas, „kapitalinis vizitas“ pas odontologą, svajonių atostogos su šeima ar naujas automobilis – svajonių ir planų turime kiekvienas, deja, ne visi turi palankias galimybes juos įgyvendinti. Bene dažniausia to priežastis – stinga lėšų. Jei Lietuvoje siūlomos darbo vietos jums nėra priimtinos dėl atlyginimo dydžio ar kitų priežasčių, atviros ir kitų valstybių darbo rinkos: tereikia žinoti, kaip išsirinkti geriausią karjeros sprendimą! Darbas užsienyje su apmokama kelione – palanki galimybė ir tiems, kuriems išvyka į vieną ar kitą šalį būtų „neįkandama“

Ar valstybinių ir privačių medicinos įstaigų įranga skiriasi?

Turbūt sutiksite, kad sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas. Žinoma, norisi visada jaustis gerai ir kad tiek kūnas, tiek siela visada būtų sveiki. Tokiu atveju reikalinga nuolatinė savo kūno priežiūra, kuri apima tiek mūsų kasdienius ritualus, tiek medicininę įrangą, kuri gali diagnozuoti problemas dar tada, kol jos labai mažos. Tiesa, dažnai girdime, kad medicininė įranga valstybinėse ir privačiose klinikose skiriasi. Dėl to to kinta ir ligos radimo tempai. Ar tai yra tiesa? Negalime pasiremti faktais, kadangi nebuvo atliktas toks tyrimas. Tačiau

Rusniškis Saulius Bukantas – per plauką nuo „Auksinės Krivūlės“ riterio apdovanojimo

Šiandien, spalio 19 d., Vilniuje šešioliktą kartą šalies savivaldybėms bus teikiami svarbiausi metų apdovanojimai – „Auksinės Krivūlės“ statulėlės ir trims savivaldai nusipelniusiems asmenims – „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklai. Esame informavę, kad Šilutės r. savivaldybės taryba pasiūlė „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklu apdovanoti Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininką Saulių Bukantą. Iškilmių dieną paaiškėjo, kad apdovanoti šiuo ženklu buvo pasiūlyta 14 veiklių, aktyvių ir savo darbais išsiskyrusių asmenų. S. Bukanto kandidatūrą palaikė 7 Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos nariai, tad vos vienas balsas nulėmė,

Taip pat skaitykite