Prieš Velykas – paramos-padėkos vakaras

Balandžio 3 d. Kintų mokyklos bendruomenė surengė paramos-padėkos vakarą „Aukime kartu“. Mokinių, tėvų tarybos ir mokyklos administracija priešvelykiniame renginyje norėjo padėkoti rėmėjams už lėšas, dovanotas mokinių drabužiams skirtoms spintelėms įsigyti, žinoma, tikėjosi, kad ir į šią šventę atvykusieji prie to prisidės.

Kintų mokyklos moksleivių motinos kvietė prie įvairiais kepiniais nukrauto vaišių stalo ir pylė kvapnios arbatos.

Kai mokyklos koridoriuose rasis 21 blokas spintelių po aštuonias, žinosime, kad geradarių dar yra… Šiuo metu mokinių tėvai ir kiti rėmėjai jau nupirko 48 užrakinamas spinteles, dar 24-ioms turi suaukotų lėšų. Vienas toks blokas kainuoja beveik 1000 Lt. Kintų mokyklos direktorė Asta Gužauskienė pasakojo, kad pirmajame aukšte esančią rūbinę planuoja pertvarkyti į arbatinę, mat dabar mokiniai arbatos gerti eina į klases.
Iš viso 200 mokinių skaičiuojanti Kintų mokykla garsi sutelkta bendruomene. Svečius pasitikę mokiniai ir mokytojai lydėjo pasižvalgyti po mokyklą, o po to ėjo į buvusius kultūros namus – už europines lėšas jaukiai sutvarkytą pastatą. Mokiniai surengė nuotaikingą eilių, dainų, muzikos ir šokių koncertą. Mokinių mamos, puikios šeimininkės, kvietė ragauti pyragų, kvapnios arbatos – stalas buvo ilgas ir kupinas gardžių vaišių. Į salę sugužėjo ir garbaus amžiaus kintiškių, ir jaunų šeimų su mažyliais.

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Ambrozaitis į šventę atsivežė pavasarišką gėlių puokštę, kuri buvo skirta Kintų mokyklos direktorei Astai Gužauskienei artėjančio gimtadienio proga.
Stasės Skutulienės nuotr.

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Ambrozaitis gimtadienio proga direktorei A. Gužauskienei įteikė puokštę gėlių. Rožių atvežė ir Sandra Tamašauskienė iš Šilutės. Šventėje dalyvavusi Stasė Skutulienė perdavė susirinkusiems Seimo nario Artūro Skardžiaus sveikinimus, direktorei – vokelį su auka.
Gražiai apie mokyklos gyvenimą kalbėjo Kintų seniūnas Antanas Kližentis. Šventėje dalyvavo Šilutės miškų urėdas Vaidas Bendaravičius, kiti kviesti ir laukti svečiai.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Suomijos bibliotekose – jaukios erdvės lankytojų poreikiams

Vykdant „Erasmus+“ mobilumo projektą „Naujos kompetencijos bibliotekininkams vystant neformalųjį suaugusiųjų švietimą“ gegužės 9–13 d. grupė Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos, Klaipėdos apskr. I. Simonaitytės viešosios bibliotekos, Kretingos r. savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos bibliotekininkių lankėsi Suomijos bibliotekose, jų padaliniuose ir kitose įstaigose, teikiančiose kultūros, švietimo, skaitmeninio raštingumo bei kitas paslaugas. Projekto metu tobulintos edukacinių programų rengimo ir vykdymo kompetencijos, domėtasi  neformaliuoju suaugusiųjų švietimu, semtasi patirties stebint skandinavišką bibliotekinės veiklos modelį. Pirmąją kelionės dieną Lankytasi Helsinkio universiteto bibliotekoje, kuri

Taip pat skaitykite