Policijos pareigūnai įspėja: sukčiai nesnaudžia!

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuo 2022 m. pradžios dėl sukčiavimo, pagal LR baudžiamojo kodekso 182 straipsnį, pradėjo 28 ikiteisminius tyrimus.

Pareigūnai pastebi, kad šios nusikalstamos veikos intensyvėja, todėl ragina gyventojus būti budriais ir neleisti sukčiams pasinaudoti jūsų patiklumu.

Nespauskite gautos melagingos nuorodos!

Per pirmąsias gegužės mėnesio dienas pareigūnai pradėjo 6 ikiteisminius tyrimus dėl sukčiavimo atvejų.

Gegužės 3 d. vyras, gim. 1974 m., telefonu gavęs „banko“ žinutę su nurodyta nuoroda, ją paspaudė ir, suvedęs prašomus savo banko duomenis, sąskaitoje neteko 3 900 eurų.

Tą pačią dieną užfiksuotas dar vienas tokio pobūdžio sukčiavimo atvejis, kai iš moters, gim. 1996 m., buvo išvilioti 607 eurai.

Gegužės 6 d. nuo sukčių nukentėjo dar vienas vyras, gim. 1969 m. Jis, paspaudęs neva iš banko atsiųstą nuorodą, sąskaitoje pasigedo 4 000 eurų. Prieš kelias dienas nuo tokių sukčių schemų nukentėjo dar trys asmenys. Iš jų bendrai išviliota 5 899 eurų.

Pareigūnai prašo gyventojų neaktyvuoti siunčiamų fiktyvių nuorodų ir jokiu būdu neatskleisti savo asmeninės informacijos – prisijungimo prie interneto banko duomenų, slaptažodžių, Smart-ID kodų.

Atminkite, kad bankas savo klientams SMS žinučių su aktyviomis nuorodomis į interneto banką nesiunčia ir niekada neprašo atskleisti konfidencialių duomenų.

Neskubėkite spausti atsiųstų nuorodų! Daug patikimiau ir saugiau, jei prie banko svetainės prisijungsite jums įprastu būdu, o ne per atsiųstas nuorodas, nes vienas neatsargus mygtuko paspaudimas gali pridaryti labai daug žalos. 

Ką dar tiria Šilutės r. policija?

Gegužės 16 d. naktį Kadagiškių k., Žemaičių Naumiesčio sen., ūkiniame pastate kilo gaisras, pastatas sudegė. Apie tai buvo rašyta. Nuostolis 1200 eurų. Įtariamas padegimas.

Gegužės 16 d. rytą iš ganyklos Vilkyčių k., Saugų sen., buvo pavogtas akumuliatorius. Nuostolis 50 eurų.

Gegužės 9 d. per pietus išdaužti namo Aukštaičių g., Šilutėje, langai bei sugadintos durys. Nuostolis 2000 eurų.

Gegužės 17 d. prieš pietus Šilutėje, išdaužus sodo namelio lango stiklą, buvo patekta į jo vidų ir pavogti įvairūs daiktai. Nuostolis 125 eurai.

Gegužės 15-17 d. nenustatyti asmenys iš gyvenamosios sodybos kiemo Mantvydų k., Saugų sen., pavogė vyrui, gim. 1972 m., priklausantį šildymo katilą. Nuostolis 120 eurų.

Gegužės 18 d. po pietų Cintjoniškių g., Šilutėje, pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1963 m. Vyras buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Gegužės 18 d. į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1959 m., dėl dingusios piniginės. Piniginėje buvo įvairūs dokumentai bei grynieji pinigai. Nuostolis 360 eurų.

Tauragės apskr. VPK inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite