Policija: išpjovė 1000 eurų vertės medžių

Tauragės apskrities VPK informuoja apie savaitgalio įvykius Šilutės rajone ir skelbia kitas žinias, į kurias gyventojai turėtų atkreipti dėmesį.

Sausio 28 d. rytą vyras, gim. 1986 m., pastebėjo, kad sklype Labatmedžio k., Švėkšnos sen., išpjauti medžiai. Nuostolis 1000 eurų.

Sausio 29 d.  Žemaitkiemio k. neblaivus (1,57 prom.) vyras, gim. 1999 m., vairavo automobilį „VW Passat“.

Sausio 28 d. naktį Lietuvininkų gatvėje, Šilutėje,  nenustatyti asmenys užpuolė neblaivius vyrus (gim. 1981 m. ir gim. 1990 m.) ir vieną iš jų sužalojo.

Sausio 29  d. po pietų namuose Bikavėnų k., Vainuto sen., neblaivus (1,90 prom.) vyras, gim. 1981 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1977 m. Vyras  buvo sulaikytas.

Sausio 29 d. Gaidelių k., Šilutės sen., iš vyrui, gim. 1958 m., priklausančio garažo pavogta įvairių daiktų, įvertintų 1140 eurų.

Sausio 29 d. pavakare namuose Pagrynių k., Šilutės sen., rastas vyro, gim. 1956 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Policija tikrino

Sausio 23-26 d. policijos pareigūnai  vykdė sustiprintą pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę.  Pareigūnai fiksavo ir neatsakingus vairuotojus, kurie vairuodami transporto priemones naudojosi mobiliaisiais telefonais.

Tauragės rajone pareigūnai išaiškino 4 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejus ir užfiksavo 38 nedrausmingus vairuotojus, kurie vairuodami kalbėjosi telefonu. Tauragės miesto ir rajono teritorijoje telefonu vairuodami naudojosi 8 vairuotojai, Šilutės – 19, Šilalės – 10, Pagėgių sav. – 1.

Visiems pažeidėjams surašyti administracinių nusižengimų protokolai.

2022 m. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje užregistruotas 91 įskaitinis (eismo įvykiai, kurių metu žuvo arba sužeistas eismo dalyvis) eismo įvykis, 2021 m. tokių eismo įvykių buvo 139. Pernai eismo įvykiuose buvo sužeista 117 žmonių, žuvo – 2 (2021 m. sužeisti 157 žmonės, žuvo – 8). 2022 m. įskaitinių eismo įvykių skaičius, palyginus su 2021 m., sumažėjo 34,53 proc.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti prieš perkant elektrinius traktorius vaikams?

Elektriniai traktoriai yra populiariausia pramoginė priemonė vaikams, kuri gali suteikti jiems daug linksmybių ir pramogų. Tačiau, prieš perkant elektrinį traktorių vaikams, svarbu žinoti keletą dalykų, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir jis su juo smagiai jaustųsi. Čia jums pateiksime keletą patarimų, kaip juos išsirinkti, kad vaikiški traktoriai būtų šauni pramoga visai šeimai. Pirma, svarbu žinoti, kad visi elektriniai traktoriai yra skirti įvairių amžiaus grupių vaikams. Prieš perkant traktorių, reikia susipažinti su gamintojo teikiamomis rekomendacijomis, koks traktorius jam tinkamas. Taip nesukelsite pavojingos

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plaukų kirpimo mašinėles?

Jei turite noro ir poreikio įsigyti profesionalią kirpimo mašinėlę, tačiau neturite pakankamai žinių pasirinkti ir suprasti, kuo šiuolaikinės mašinos skiriasi viena nuo kitos, mes padėsime rasti techninius skirtumus ir pasirinkti paprastą, ir pelningą pirkinį. Šiandien pasitelkus tinklaraščius ir internetą madinga rūpintis savimi namuose. Štai kodėl matome, kaip įvairūs profesionalūs prietaisai migruoja iš grožio salonų naudojimui į namus. Kirpimo mašinėlės jau nustojo būti prietaisu vien profesionalams. Pasaulio inžinieriai ir dizaineriai kasmet tobulina įrenginį, kad šis populiarus prietaisas būtų patogesnis ir saugesnis

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Taip pat skaitykite