Policija įspėja: vagys nesnaudžia

Tauragės apskrities VPK primena gyventojams, kad padaugėjo vagysčių. Jų nuolatos pasitaiko ir Šilutės rajone.

Ne visada gyventojai pasirūpina savo turtu. Pamiršta užrakinti namų, garažo ar mašinų duris, uždaryti langus ir kt. Vagims tai tarsi paslauga.

Nuo balandžio 1 d. iki balandžio 4 d. Tauragės apskrities VPK teritorijoje registruoti 7 vagysčių atvejai, dėl kurių policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tauragės rajone registruotos 2 tokios nusikalstamos veikos, Šilutės r. – 3, Šilalės r. – 2. Bendras vagysčių nuostolis siekia 3 700 eurų.

Atminkite, kad ilgapirščius vilioja bet kokie matomoje vietoje palikti daiktai, nerakintos namų/buto durys, sodo nameliai ir juose esamas turtas bei viskas, iš ko įmanoma pasipelnyti.

Dažniausiai vagystės pasitaiko iš gyvenamųjų patalpų (butas, gyvenamasis namas ir kt.), atvirų vietovių (aikštė, kiemas, stotelė, automobilių stovėjimo aikštelė, kelias, kapinės, miškas, parkas ar kt.), negyvenamų patalpų (negyvenamas namas, sandėliukas, sandėlis, garažas, ūkinis pastatas, statybos objektas ir kt.), prekybos vietų, įstaigų/įmonių, transporto priemonių ir kitų vietų.

Policija pataria gyventojams pasirūpinti papildomomis apsaugos priemonėmis: esant galimybei įsirengti signalizaciją arba apsaugines žaliuzes. Visada užrakinkite duris, pasirūpinkite tvirtomis ir patikimomis spynomis, nepalikite atidarytų langų, pro langus matomose vietose namo viduje nelaikykite daiktų, kurie yra brangūs ir gali masinti ilgapirščius. Nepalikite įrankių ir sodo technikos kieme. Laikykite juos saugioje ir rakinamoje patalpoje. Bendraukite su kaimynais ir susitarkite, kad prižiūrėsite vieni kitų turtą. Taip pat raginame stoti į „Saugios kaimynystės” grupes.

Rūpinkitės ir saugokite savo turtą!

Policija informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami.

Iš namo rūsio Nidos g., Šilutėje, nenustatytas asmuo pavogė suvirinimo agregatą ir pjūklą, kurie priklausė vyrui, gim. 1966 m. Nuostolis 716 eurų.

Primename, kad kovo 26-balandžio 1 d. Knygnešių g., Šilutėje, iš laiptinės buvo pavogtas juodos spalvos dviratis „Hootrck“, kuris priklausė vyrui, gim. 1985 m. Nuostolis 250 eurų.

Kovo 21 d. Šilutės gydymo įstaigos koridoriuje iš vyro, gim. 1949 m., striukės kišenės pavogta piniginė, kurioje buvo pinigai ir kiti dokumentai. Nuostolis 500 eurų.

Kovo 23-24 d. sugadinus spynas iš garažų Žemaičių Naumiestyje pavogta įvairių daiktų. Nuostolis 310 eurų.

Kovo 16-17 d. nenustatyti asmenys iš pastato Juknaičiuose pagrobė 2 elektrinius pjūklus. Nuostolis 280 eurų.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tarptautinio poezijos pavasario stotelė Pagėgių krašte

Išlydint pavasarį, 2023 m. gegužės 14-28 d. Lietuvoje nuvilnijo daugybę kūrėjų iš įvairiausių šalių subūrusio Tarptautinio poezijos pavasario renginiai. Džiugu, jog šiemet šio iškilaus, žymiausius Lietuvos bei užsienio rašytojus vienijančio poezijos karavano maršrute – ir stotelė Pagėgių krašte. Ypatingoje, bohemiškoje, kūrybiniams ieškojimams ir atradimams buriančioje vietoje – ant garsiojo Rambyno kalno 2023 m. gegužės 26 dieną margą it gamta poezijos puokštę susirinkusiesiems dovanojo garsūs šalies bei užsienio poetai – Tarptautinio poezijos pavasario dalyviai: kūrėjai Liutauras Degėsys, Vytas Dekšnys, Dainius Gintalas,

Mero padėka Šilutės gimtadienio šventės kūrėjams

512-ojo Šilutės miesto gimtadienio šurmuliui nurimus nuoširdžiausius padėkos žodžius tariu miesto šventės organizatoriui – Šilutės kultūros ir pramogų centrui, taip pat šventės vedėjams, Savivaldybės administracijos specialistams, vietos verslo įmonėms ir visiems, kurie prisidėjo prie šio savaitgalio renginių organizavimo. Tik Jūsų dėka šventė atkeliavo į visų šilutiškių ir miesto svečių širdis. Dėkoju šventės svečiams – užsienio partneriams iš Ckaltubo (Sakartvelas), Kolobžego (Lenkija) ir Gdansko Pruščo  (Lenkija), Saldus (Latvija) bei Skadovsko (Ukraina) savivaldybių delegacijoms, lietuvių bendruomenei iš JAV, Lietuvos Respublikos Seimo nariui,

Sodo darbų sezonas įsibėgėja: kaip išvengti traumų?

Vis daugiau gyventojų šylant orams skuba tvarkyti ir puoselėti teritorijas aplink namus bei įninka į daržininkystės darbus. Kad aktyvus sodo sezonas būtų sklandus ir įsibėgėtų be traumų, svarbu tinkamai pasirūpinti sveikata bei fizine forma. „Sodų ir nuosavų namų bendrijose bei gyvenvietėse žmonės jau sujudo: sodo darbų sąrašas pavasarį būna labai ilgas – pradedant medžių ir krūmų genėjimu, žolės pjovimu, lysvių kasimu, augalų sodinimu, baigiant aplinkos tvarkymu ir kitais būtinais darbais. Dažniausiai sode pasitaikančios traumos yra įvairūs patempimai, sodo įrangos ir

Gegužė: šalnos, saulėtos dienos ir sausra

Hidrometeorologijos tarnyba gegužės mėnesio antrojo dešimtadienio orų apžvalgoje skelbia, kad ir Šilutės rajone jau nuo gegužės 9 d. prasidėjo sausra. Šalnos, pirmąjį gegužės dešimtadienį fiksuotos visomis dienomis, nesitraukė ir antrąjį dešimtadienį. Gegužės 11-12 d., 19 d. ore, o 11-13 d. ir 18-19 d. arčiau dirvos paviršiaus ryto valandomis fiksuotos šalnos – temperatūra ore krito iki 2 laipsnių šalčio, arčiau dirvos paviršiaus oras šalo iki -5 laipsnių. Sausringas laikotarpis, kaip pavojingas meteorologinis reiškinys, kai kuriose Plungės ir Šilutės rajonų seniūnijose pradėtas

Taip pat skaitykite