Policija įspėja: vagys nesnaudžia

Tauragės apskrities VPK primena gyventojams, kad padaugėjo vagysčių. Jų nuolatos pasitaiko ir Šilutės rajone.

Ne visada gyventojai pasirūpina savo turtu. Pamiršta užrakinti namų, garažo ar mašinų duris, uždaryti langus ir kt. Vagims tai tarsi paslauga.

Nuo balandžio 1 d. iki balandžio 4 d. Tauragės apskrities VPK teritorijoje registruoti 7 vagysčių atvejai, dėl kurių policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tauragės rajone registruotos 2 tokios nusikalstamos veikos, Šilutės r. – 3, Šilalės r. – 2. Bendras vagysčių nuostolis siekia 3 700 eurų.

Atminkite, kad ilgapirščius vilioja bet kokie matomoje vietoje palikti daiktai, nerakintos namų/buto durys, sodo nameliai ir juose esamas turtas bei viskas, iš ko įmanoma pasipelnyti.

Dažniausiai vagystės pasitaiko iš gyvenamųjų patalpų (butas, gyvenamasis namas ir kt.), atvirų vietovių (aikštė, kiemas, stotelė, automobilių stovėjimo aikštelė, kelias, kapinės, miškas, parkas ar kt.), negyvenamų patalpų (negyvenamas namas, sandėliukas, sandėlis, garažas, ūkinis pastatas, statybos objektas ir kt.), prekybos vietų, įstaigų/įmonių, transporto priemonių ir kitų vietų.

Policija pataria gyventojams pasirūpinti papildomomis apsaugos priemonėmis: esant galimybei įsirengti signalizaciją arba apsaugines žaliuzes. Visada užrakinkite duris, pasirūpinkite tvirtomis ir patikimomis spynomis, nepalikite atidarytų langų, pro langus matomose vietose namo viduje nelaikykite daiktų, kurie yra brangūs ir gali masinti ilgapirščius. Nepalikite įrankių ir sodo technikos kieme. Laikykite juos saugioje ir rakinamoje patalpoje. Bendraukite su kaimynais ir susitarkite, kad prižiūrėsite vieni kitų turtą. Taip pat raginame stoti į „Saugios kaimynystės” grupes.

Rūpinkitės ir saugokite savo turtą!

Policija informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami.

Iš namo rūsio Nidos g., Šilutėje, nenustatytas asmuo pavogė suvirinimo agregatą ir pjūklą, kurie priklausė vyrui, gim. 1966 m. Nuostolis 716 eurų.

Primename, kad kovo 26-balandžio 1 d. Knygnešių g., Šilutėje, iš laiptinės buvo pavogtas juodos spalvos dviratis „Hootrck“, kuris priklausė vyrui, gim. 1985 m. Nuostolis 250 eurų.

Kovo 21 d. Šilutės gydymo įstaigos koridoriuje iš vyro, gim. 1949 m., striukės kišenės pavogta piniginė, kurioje buvo pinigai ir kiti dokumentai. Nuostolis 500 eurų.

Kovo 23-24 d. sugadinus spynas iš garažų Žemaičių Naumiestyje pavogta įvairių daiktų. Nuostolis 310 eurų.

Kovo 16-17 d. nenustatyti asmenys iš pastato Juknaičiuose pagrobė 2 elektrinius pjūklus. Nuostolis 280 eurų.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Seimas uždraudė neatlygintinai dalyti vienkartinius indus

Seimas priėmė Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo, Aplinkos apsaugos įstatymų ir Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, kuriomis nuo 2025 m. gegužės 1 d. sutarta uždrausti viešojo maitinimo vietose neatlygintinai dalyti maisto ir gėrimų vienkartinius plastikinius gaminius, pvz., vienkartinius bokalus, lėkštes, kavos puodelius ir kt. Tokiu būdu siekiama skatinti vartotojų ekologinį sąmoningumą ir atsakomybę, mažinti vienkartinių pakuočių naudojimą. Pagal priimtus pakeitimus viešojo maitinimo vietose kaip alternatyva vienkartiniams indams turės būti pateikiamos daugkartinės pakuotės arba vienkartinės pakuotės, kurių sudėtyje nėra plastiko, arba stalo

Gardamo kaimo bendruomenė prašo savivaldybės 1000 eurų

Šilutės r. savivaldybės taryba kitą savaitę, be kitų klausimų, posėdyje  svarstys, ar iš savivaldybės biudžeto sušelpti Gardamo kaimo bendruomenę „Tenenys“. Pinigų prašo vaikų žaidimo aikštelei įrengti. Savivaldybės tarybai adresuotas Gardamo kaimo bendruomenės „Tenenys“ prašymas prisidėti prie įgyvendinamo projekto „Viešoji erdvė bendruomenės poreikiams“ skiriant 1000 eurų iš savivaldybės biudžeto. Bendruomenė paraišką teikė Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos pagal Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles. Projekto vertė – 6500 Eur. Projektas turi būti įgyvendintas iki šių metų spalio 31

Savaitgalį žada iki +29 °C  

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad artėjantis savaitgalis bus karštas. Vėsiau tik pajūryje.  Liepos 20 d., šeštadienį, vietomis, didesnė tikimybė šiaurinėje šalies pusėje, trumpai palis. Vėjas vakarinių krypčių, 5-10 m/s. Temperatūra naktį bus 10-15, kai kur – 16-18, dieną – 23-28 °C. Liepos 21 d., sekmadienį, kai kur trumpai palis. Vėjas naktį silpnas, dieną šiaurės vakarų, 4-9 m/s. Temperatūra naktį bus 12-17, dieną – 24-29 °C. Vandens temperatūra upėse siekia 17-25, ežeruose – 22-26, Kuršių mariose – 21-23, Baltijos jūroje – 21

Kelių remontų sezonas pačiame įkarštyje. Ką reikia žinoti vairuotojams?

Ilgai lauktas vasaros sezonas atnešė ne tik šiltus orus atostogaujantiems, bet ir kelia vairuotojams nepatogumų dėl vykdomų kelio remonto darbų. Kelininkai skuba taisyti pagrindines miestų transporto arterijas ir svarbiausius šalies kelius. Remontuojamose atkarpose pasikeičia įprasta eismo tvarka − susiaurėja važiuojamoji dalis, sumažėja leistinas greitis. Neretai įrengiami šviesoforai ir kelio atitvarai, kurie apsunkina vairavimą, todėl vairuotojai turi būti itin dėmesingi. Keliai remontuojami vasarą „Vasaros metu kelių apkrova natūraliai išauga, ypač tuose keliuose, kurie veda į pajūrį, ežeringus regionus, kurortinius miestus. Oficialūs

Taip pat skaitykite