Policija informuoja apie šventinio savaitgalio įvykius

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone šventinį savaitgalį: Kūčių išvakarėse ir šią dieną bei per šv.  Kalėdas.

Gruodžio 23-ios rytą Šilutėje rasta augalinės kilmės narkotinių medžiagų. Kam priklausė šios galimai narkotinės medžiagos, aiškinasi policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 23 d. vakare Grabupių k., Šilutės sen., neblaivus (2,06 prom.) vyras, gim. 1959 m., vairavo automobilį „Peugeot“.

Gruodžio 23 d.  vakare iš įmonės teritorijos Usėnuose buvo pavogtas traktorius, kuris vėliau rastas. Įtariamas vyras, gim. 1990 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 24 d. prieš pietus ūkiniame pastate Švėkšnoje rastas vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gruodžio 24 d. naktį Šilutės r. vyras, gim. 1974 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (1,83 prom.) moteriai, gim. 1991 m.

Gruodžio 25 d. naktį Gluosnių g., Šilutėje, neblaivus (1,89 prom.) vyras, gim. 1978 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,36 prom.) moteriai, gim. 1977 m.

Gruodžio 26 d. naktį Lietuvininkų g., Šilutėje, nenustatytas asmuo išdaužė automobilio „Mercedes Benz“ langą ir pateko į vidų. Nuostolis nustatinėjamas.

Gruodžio 25 d. naktį Pakalnės k., Rusnės sen., pažįstami asmenys sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1984 m.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kultūros darbuotojai mokėsi idėjas paversti realybe

Kultūros bendruomenė nuolatos susiduria su naujų idėjų paieškos iššūkiais (ypač projektų rašymo laikotarpiu), nes kartais atrodo, kad viskas jau buvo sugalvota ir sukurta. Tačiau kas iš tiesų yra gera idėja, ko reikia, kad ją pavyktų paversti sėkminga realybe? Šito Šilutės rajono kultūros darbuotojai kartu su Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos bibliotekininkais gegužės 8–9 d. mokėsi vykusiuose mokymuose „Kūrybinis procesas: nuo idėjos iki paraiškos“. Dviejų dienų mokymus vedė kompetentingų ir profesionalių kūrybinės asociacijos „Žuvies akis“ lektorių Godos Giedraitytės ir

Įvyko tradicinės sportinių šokių varžybos „Pamario pora 2024“

Jau 27-eri metai Šilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“, kartu su Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) Šilutėje organizuoja Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybas „Pamario pora“. Į Pamario kraštą atvyksta varžytis sportinių šokių šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų bei užsienio. Šiais metais šokėjus vertino Lietuvos bei tarptautinės kategorijos sportinių šokių vertintojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Varžybose dalyvavo daug talentingų šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir Liepojos (Latvija). Ne vienoje rungtyje sėkmė lydėjo šilutiškius. Šios varžybos yra net ik gera proga

Projekto „Metai su knyga 2‘‘ ambasadorius Juozas Ališauskas – Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje lankėsi jau antrus metus besitęsiančio respublikinio projekto „Metai su knyga 2“ paauglių skaitymo ambasadorius, aktorius, pedagogas, slemeris Juozas Ališauskas. Džiugu, jog šio skaitymo skatinimui skirto projekto ambasadoriai kasmet susitinka su įvairaus amžiaus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos lankytojais ir supažindina su savo kūryba. Projekto organizatoriai: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos, Ąžuolyno biblioteka ir Lietuvos audiosensorinė biblioteka drauge su Lietuvos savivaldybių viešosiomis bibliotekomis. Kūrybiniame improvizacijų kupiname susitikime su kūrėju Juozu Ališausku dalyvavo Pagėgių Algimanto

Europos tamsiąją medunešę bitę siūloma įrašyti į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą

Lietuvos raudonosios knygos komisija siūlo įrašyti Europos tamsiąją medunešę bitę (Apis mellifera mellifera) į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą, vadinamą Lietuvos raudonąja knyga. Į šį sąrašą siūloma įrašyti tik gamtoje (uoksuose ar drevėse) gyvenančias šios bičių rūšies šeimas. Laikomų ir veisiamų nelaisvėje (aviliuose) Europos tamsiųjų medunešių bičių populiacijų dalis į jį nebūtų įtraukta. Netaikant šiam vietinės bitės porūšiui teisinių apsaugos priemonių, nustatytų Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių įstatyme, negalima užtikrinti, kad šio porūšio laukinės populiacijos nebus prarastos.

Taip pat skaitykite