Policija – apie savaitgalį Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie savaitgalio įvykius Šilutės rajone, jie tiriami.

Kovo 24 d. į Tauragės aps. VPK kreipėsi vyras, gim. 1978 m., pranešdamas, kad nepažįstamas asmuo grasina paskelbti kompromituojančią informaciją apie jį bei reikalauja pinigų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 21 d. popietę bute Miško g., Šilutėje, neblaivus (3,15 prom.) vyras, gim. 1991 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (3,74 prom.) vyrui, gim. 1980 m.

Kovo 23-24 d. sugadinus spynas iš garažų Žemaičių Naumiestyje buvo pavogti įvairūs vyrui, gim. 1970 m., priklausantys daiktai. Nuostolis 310 eurų.

Kovo 24 d. vakare Pylimo g., Šilutėje, nenustatyti asmenys sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2.33 prom.) vyrui, gim. 1986 m.

Kovo 25 d. naktį Juškaičių k., Gardamo sen., mergina, gim. 2002 m., sužalojo neblaivią (0,71 prom.) moterį, gim. 1996 m. Nukentėjusioji buvo pristatyta į gydymo įstaigą.

Kovo 21 d. gydymo įstaigoje, Šilutėje, koridoriuje iš vyro, gim. 1949 m., striukės kišenės buvo pavogta piniginė, kurioje buvo pinigai ir kiti dokumentai. Nuostolis 500 eurų.

Kovo 25 d. pavakare  Žalgirių k., Šilutės sen., sustabdytas automobilis „Peugeot 306“, kurį vairavo neblaivus (2,02 prom.) vyras, gim. 1985 m.

Kovo 26 d. per pietus bute Stoties g., Šilutėje, vyras, gim. 1967 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1967 m.

Kovo 26 d. prieš pusiaunaktį  Saugose neblaivus (1,87 prom.) vyras, gim. 1999 m., bandydamas pavogti vyrui, gim. 1985 m., priklausantį automobilį „Ford Mondeo“, sukėlė eismo įvykį, kurio metu apgadino kiemo vartus. Nuostolis 500 eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Šiuolaikinių miško namelių privalumai ir patogumai atostogoms

Birštonas, esantis šalia Nemuno upės vingio, yra viena iš populiariausių atostogų vietų Lietuvoje, garsėjanti savo natūralia grožiu ir gydomosiomis mineralinių šaltinių savybėmis. Naturcamp.lt Birštone siūlo unikalią galimybę mėgautis šiuo nuostabiu kurortu, teikiant daugybę privalumų ir patogumų, kurie užtikrina nepamirštamas atostogas. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines priežastis, kodėl verta pasirinkti naturcamp.lt Birštone. Gamtos grožis ir ramybė Birštonas yra žinomas dėl savo gražių kraštovaizdžių, žaliuojančių miškų ir gaivaus oro. Naturcamp.lt siūlo galimybę apsistoti pačioje gamtos širdyje. Miško nameliai vieta, kur galima mėgautis paukščių

Gera žinia specialybę užsienyje įgijusiems lietuviams – kvalifikacija bus pripažinta ir Lietuvoje

Nuo šiol užsienyje įgijus profesinę kvalifikaciją, ji bus pripažinta ir Lietuvoje. Į tėvynę norintiems grįžti lietuviams ar atvykstantiems užsieniečiams nebereikės dar kartą siekti užsienyje jau įgytų kompetencijų, kad galėtų sėkmingai įsidarbinti ar tęsti mokslus Lietuvos profesinio mokymo įstaigoje ar aukštojoje mokykloje. Iki šiol kiekvienas darbdavys ar mokymo įstaiga savarankiškai spręsdavo dėl konkrečios užsienyje įgytos profesinės kvalifikacijos pripažinimo. Vyriausybė patvirtino užsienyje įgyto išsilavinimo ir kvalifikacijų pripažinimo tvarkos aprašą. Nauja tvarka apims ne tik jau iki šiol galiojusį užsienyje įgyto aukštojo išsilavinimo,

Nepaprasti vasaros naktų debesys ir Joninių orai

Kaip informuoja Meteo.lt, būtent taip galima pavardinti naktimis švytinčius sidabriškuosius debesis (trumpinys – NLC). Jie yra unikalūs tuo, kad susiformuoja ne apatinėje (kaip įprasti mums debesys), o viršutinėje atmosferos dalyje (~80 km aukštyje). Tokius nepaprastus debesis galima išvysti tikrai ne kiekvieną vasaros naktį. Jie pasirodo tik keletui valandų pačiomis trumpiausiomis birželio-liepos naktimis. Dar rečiau šie debesys sužimba ypač ryškiai ir apima visą šiaurinį horizontą. NLC nakties danguje reikėtų laukti praėjus bent pusantros valandos po saulėlydžio arba anksti ryte, kol tebėra

Įvertintas Lietuvos penkiolikmečių kūrybiškumas

Lietuvos penkiolikmečiai pasižymi gerais kūrybinio mąstymo gebėjimais. Paskelbti tarptautinio penkiolikmečių tyrimo EBPO PISA 2022 rezultatai rodo, kad Lietuva yra 13-20 pozicijoje tarp 64 šalių. Lietuvos penkiolikmečių rezultatai aukštesni už 47 tyrime dalyvavusių šalių, žemesni – už 12 šalių. Lietuvos mokinių rezultatai statistiškai reikšmingai nesiskiria nuo EBPO šalių vidurkio (33 taškai) kartu su Vokietijos (33), Taivano (33), Ispanijos (33), Čekijos (33), Prancūzijos (32), Nyderlandų(32), Izraelio (32) rezultatais. Tyrime buvo vertinami penkiolikmečių mokinių kūrybinio mąstymo gebėjimai – tiriama, kaip mokiniams sekasi kurti

Taip pat skaitykite