Penkios priežastys, kodėl verta įsigyti geriamo vandens aparatą biure

Šiandien, vystantis technologijoms, biuruose atsisakoma keičiamų plastiko talpų ir jas pakeičia geriamojo vandens sistemos, kitaip – geriamojo vandens aparatai. Darbo aplinka besirūpinantys atsakingi įmonių asmenys supranta, kad geriamo vandens stotelė yra svarbus įrenginys darbo vietoje. Taip formuojami įpročiai išgerti reikiamą kiekį vandens per dieną, tai yra labai svarbu gerai savijautai, energijai palaikyti. 

 

Kodėl šie įrengimai tapo tokie populiarūs ir išstumia keičiamas plastikines vandens talpas?

UAB  „Vandens filtravimo sistemos“ vadovas Andrius Jancevičius, kurio įmonė vandentvarkos pramonėje dirba jau daugiau nei 23 metus, stebėdamas rinkos ir vartotojų įpročius, pateikia didžiausius geriamojo vandens kolonėlių privalumus.

Sutaupytas laikas ir pinigai

A. Jancevičius sako, kad šiandien besirūpinantis bendrovės ūkiu kiekvienas jos savininkas gerai suskaičiuoja, kiek kainuoja darbo vieta. Tai nėra jokia paslaptis, tik galbūt ne kiekvienas darbuotojas tai žino. Į darbo vietos kainos skaičiavimą įeina ne tik darbo vieta, kompiuteris, kava, arbata, elektra, mokesčiai ir kita, tačiau ir visos papildomos išlaidos, net ir vanduo.

Keičiamos plastikinės vandens talpos reikalauja laiko sąnaudų, kadangi jas atsakingas asmuo turi užsakinėti, rūpintis išvežimu, atvežimu, keitimu. Nors kai pagalvoji toks pat vanduo teka tiesiai iš vandens maišytuvo. Laikas, skiriamas šiam darbui atlikti gali kainuoti atsakingo asmens darbo valandas ir papildomas išlaidas, pvz., logistika.

Be keičiamų plastiko talpų neretai atskirai biurų svečiams yra atskirai perkami vienkartiniai plastiko buteliukai. Tai vėlgi laikas ir papildomos išlaidos.

Filtravimo sistemos, vandens temperatūra ir burbuliukai

Šiuolaikiniai geriamojo vandens aparatai turi ir vandens valymo funkciją. Todėl, jei pirkdavote vandenį tik todėl, kad dvejojate dėl iš vandens maišytuvo tekančio vandens kokybe, vandens kolonėlės yra idealus įrengimas kartu su įmontuota vandens filtravimo sistema. Jūsų vanduo bus švarus, saugus gerti.

Be filtravimo sistemos geriamojo vandens kolonėlės turi ir daugybę funkcijų, kurios pritaikytos kiekvieno vartotojo įpročiams. Pvz., jei norite atsigaivinti karštą vasaros dieną, bet neturite tokio šalto vandens ir dar papildomai šaldote jį ledukais. Su geriamjoo vandens aparatu vandenį atsišaldysite akimirksniu irnet nereikės papildomai ledukų.

Jei norite greitai ir patogiai paruošti karštus gėrimus – įrenginys čia pat jums patieks karštą vandenį. O jei norisi tiesiog šilto vandens, galite maišyti karštą vandenį su šaltu ir taip išgauti jums pageidaujamą temperatūrą.

Nepamirškime ir gazuoto vandens mėgėjų, geriamojo vandens aparatai turi ir šią funkciją. Taigi, turint visas šias funkcijas pirkti atskirai vandenį plastiko buteliukuose nebėra reikalinga.

Ekologija ir švara 

Milžiniški plastiko vartojimo kiekiai vis dar yra didelė problema visame pasaulyje, Lietuva irgi nėra išimtis. Geriamojo vandens kolonėlės yra alternatyva ir puikus būdas atsisakyti plastiko arba bent jau sumažinti jo vartojimą. Geriamojo vandens kolonėlės yra prijungiamos prie centrinio vandens tiekimo, todėl tikrai nėra jokios būtinybės papildomai pirkti vienkartinių buteliukų.

Kalbant apie keičiamas vandens talpas, neretai vartotojai sudvejoja talpų švara. Ar tikrai jos yra tinkamai prižiūrimos, dezinfekuojamos? Jose gali imti kauptis bakterijos, nuosėdos, todėl iš jų gerti vandenį netgi gali būti nesaugu.

Dizainas ir lengvas valdymas 

Šiandien ne tik naujausios technologijos tampa prioritetu. Kuriamiems įrenginiams ir jų dizainui dėmesio skiriama ne ką mažiau. Dabar galima rinktis funkcionalumą, patvarumą ir išvaizdą. Todėl bet kokioje patalpoje geriamojo vandens kolonėlės integruosis šalia kitų buitinės technikos įrenginių ar netgi taps stilinga vidaus detale.

Šiuos prietaisus lengva montuoti, prižiūrėti ir jais naudotis. Pamirškite keičiamas plastiko talpas. Jums tereikia vieno įrenginio ir vandentiekio. Švariu ir tyru vandens galite mėgautis neribotai ir patogiai.

UAB „Vandens filtravimo sistemos“ geriamojo vandens kolonėlėmis prekiauja Vilniuje, Kaune, Šialiuose, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. Jei jus domina šie įrenginiai, susisiekite su šios įmonės specialistais ir gaukite nemokamą konsultaciją.

pr2023/65

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Įsivyravus sausrai, miškuose didėja gaisrų pavojus

Nusistovėję sausi orai kelia didelį gaisrų pavojų miškuose.  Birželio 5 d. šalies ugniagesiams teko kelis kartus talkinti Valstybinių miškų urėdijos priešgaisrinėms pajėgoms, gesinant miškuose įsiplieskusius gaisrus. Birželio 5  d. vidudienį, Varėnos rajone, Marcinkonių seniūnijoje, Daržinėlių kaime esančiame miške šėlo ugnis – degė medžiai ir miško paklotė. Gaisras nusiaubė 1,4 ha plotą. Tą pačią dieną, vidurdienį, ugniagesiai skubėjo gesinti ir Kretingos rajone, Rūdaičių kaime esančio Joskaudų miško. Atvykus ugniagesiams, jau degė miško paklotė ir jaunuolynas. Beje, atliekant gesinimo darbus buvo rasti

Ekspertas pataria, kaip apsaugoti senjorus nuo sukčių internete: vien pokalbio neužtenka

Vyresni nei 60 m. nuo kibernetinių atakų nukentėję žmonės per metus patyrė 966 mln. dolerių nuostolių. Tuo tarpu nukentėjusieji iki 20 m. – 71 mln. Tokie duomenys paskelbti 2020 m. JAV Federalinio tyrimų biuro internetinių nusikaltimų ataskaitoje. Panašios tendencijos pastebimos ir Lietuvoje Donatas Drakickas, „Tele2“ produkto vadovas, sako, kad nors su vyresniais šeimos nariais reikia kalbėti apie virtualioje erdvėje tykančias grėsmes, tačiau vien to nepakanka. Būtina diegti ir papildomas priemones, kurios saugotų juos nuo sukčių. „Internetiniai sukčiai stengiasi apgauti įvairių

Taip pat skaitykite