Pavasaris kieme, trąšos vejai – pirkinių krepšyje

Sodrios spalvos, atbulai atrodanti veja – tokį vaizdą per savo namų langus nori matyti daugelis. Tačiau nepamirškime, kad kiekvienas rezultatas reikalauja ir tam tikrų pastangų, todėl, jei iš tiesų norite džiaugtis būtent tokiu vaizdu, teks įdėti ir šiek tiek pastangų, pavyzdžiui, kartas nuo karto patręšti veją. Trąšos vejai šiandien sudaro kaip niekada didelę įvairovę, todėl dažnai žmonės nebežino, ką pasirinkti. Svarbu atkreipti dėmesį į tam tikras detales.

Veikimo laikas

Pirmą kartą perkantieji trąšas vejai ne juokais nustemba sužinoję, kad jos turi veikimo laiką. Taip, taip, ne galiojimo, kaip galbūt pamanėte, o veikimo. Tai reiškia, kad patręšus veją tam tikromis trąšomis, po tam tikro laiko tarpo teks tręšti ir vėl. Dažniausiai trąšų veikimo laikas apima 1–2, 2–3 ar net 3–4 mėnesius. Taigi, ypač pravartu atsižvelgti  į tai renkantis gaminį, pavyzdžiui, jei norite, kad vejos tręšimas taptų tuo darbu, kurį reikėtų atlikti kuo rečiau, reikėtų rinktis kuo ilgesnio veikimo trąšas.

Kodėl svarbu laikytis normų?

Ant pakuotės visuomet randama informacija, koks trąšų kiekis turėtų būti sunaudojamas tam tikro dydžio plotui. Labai dažnai žmonių šių normų nepaiso, manydami, kad jei sunaudos daugiau, tai veja augs greičiau ar bus sodresnės spalvos. Tačiau nereiktų pamiršti, kad toks sprendimas didesnės naudos neduos, tiesiog greičiau sunaudosite trąšas.

Koks yra granulių dydis?

Jei planuojate įsigyti trąšų granulėmis, tokiu atveju, vertėtų prisiminti ir dar kelias svarbias detales: jei veją pjaunate ypač žemai, rinkitės mažesnes granules, iki 2 ar 3 mm dydžio, kad subertų ant vejos jų nesimatytų. Na, jei veją paliekate aukštesnę, tai ir granulės gali būti stambesnės, pavyzdžiui, iki 5 mm dydžio.

Kodėl verta pirkti internetu?

Pabaigai belieka tik priminti, kad trąšas vejai verta pirkti internetu. Rasite ne tik didesnį asortimentą, bet ir pirksite saugiai, sutaupydami labai daug laiko.

pr2021/08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apgauta moteris neteko 2700 eurų

Tauragės apskrities VPK rugpjūčio 12 d., penktadienį, paskelbė įvykių keturiose šiam komisariatui priklausančiose savivaldybėse suvestinę: Tauragės, Pagėgių ir Šilalės savivaldybėse nieko neužfiksuota, o štai Šilutės rajone – prastos žinios.  Rugpjūčio 11-os rytą Lietuvininkų g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1952 m., kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 8 d. moteris, gim. 1987 m., paspaudusi elektroniniame pašte gautą nuorodą ir suvedusi prašomus elektroninės bankininkystės duomenis, sąskaitoje neteko 2700 eurų. Rugpjūčio 11 d. Cintjoniškių g., Šilutėje, neblaivus (0,8 prom.) vyras, gim.

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

8 faktai apie pagalves. Kai kurių tikrai nesate girdėję!

Nors pagalves naudojame visi, tačiau apie jas dauguma mūsų žino visai nedaug. Siūlome papildyti savo žinių lobyną ir apie pagalves sužinoti daugiau!  8 įdomiausi faktai apie pagalves Ar kada susimąstėte, kokia yra vidutinė pagalvės tarnavimo trukmė? Paskaičiuota, kad plunksninės pagalvės naudojamos maždaug 8-10 metų, pūkinės – 5-10 metų, o sintetinės – nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Galbūt atėjo laikas seną pagalvę pakeisti nauja? Platų kokybiškų pagalvių asortimentą galite rasti Epik.lt internetinėje parduotuvėje. Pagalvė nėra šių laikų išradimas: pirmosios pagalvės

Taip pat skaitykite