Pavasarį pradės rekonstruoti ir asfaltuoti žvyrkelį Povilai-Minija

Pradėti pasirengimo darbai: UAB „Kavesta“, laimėjusi Lietuvos automobilių kelių direkcijos paskelbtą konkursą, ties Bložių kaimu (Kintų sen.) gabena ir krauna medžiagas, pavasarį pradės rekonstruoti ir asfaltuoti žvyrkelį Povilai-Minija.

Rajoninis, bet svarbus kelias

Šilutės rajono savivaldybės Ūkio skyriaus vyr. specialistas Mindaugas Oželis paaiškino, kad kelias Nr. 4228 Povilai-Minija yra valstybinės reikšmės rajoninis kelias, todėl jo tvarkymas, asfaltavimas nepriklauso Savivaldybei. Dėl visų su šiuo keliu susijusių permainų sprendžia Lietuvos automobilių kelių direkcija. Savivaldybėje žinoma, kad šio kelio asfaltavimo vis nesulaukta, nes bevaisis buvo ne vienas darbų konkursas. Jų skelbta ne vienas…

Savivaldybės vadovai ilgus metus kreipėsi į valstybės institucijas, ministrus, premjerus, Seimo narius, vis prašydami pasirūpinti, kad bent vienas iš dviejų kelių į Minijos kaimą būtų išasfaltuotas. Minijos kaimą aplanko gausybė turistų iš Lietuvos ir užsienio, laivuose ir sodybose rengiamos vestuvės, kitos asmeninės šventės. Paplaukioti Pamario vandenimis mėgsta įmonių, įstaigų kolektyvai, įvairūs poilsio ant vandens mėgėjai ir kt. Tad asfaltuoto kelio į Minijos kaimą labai reikėtų.

Technologinė pertrauka

M. Oželis informavo, kad konkursą laimėjo ir sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija pasirašė UAB „Kavesta“. Nuo gruodžio 15 iki kovo 15 d. kelių tiesėjai daro technologinę pertrauką, kai kelių statybos darbai nevyksta dėl gamtinių sąlygų. Kelio į Miniją tvarkymo darbai veikiausiai prasidės kovo viduryje. Dabar tam ruošiamasi.

Šis žvyrkelis yra 5,571 km ilgio, asfaltavimo ir kitiems su tuo susijusiems darbams skirta apie 3 milijonus eurų. Darbų konkursą skelbė ir lėšų skyrė Automobilių kelių direkcija.  M. Oželio žiniomis, kelias turi būti išasfaltuotas šiais metais, sutartyje užfiksuota darbų pabaigos data – lapkričio 23 d.

Kelią semia vanduo

Į Minijos kaimą, kurio pagrindinė gatvė yra Minijos upė, kur laikomi įvairūs laivai iš visos Lietuvos, veda du keliai skirtingais upės krantais: nuo Povilų kaimo ir nuo Rūgalių kaimo. Abu keliai vasarą labai dulka, o štai potvynio metu į Minijos kaimą nuo Povilų ne visada lengva važiuoti: vanduo apsemia dalį kelio. Taip buvo ir per šių metų potvynio dienas, taip yra ir dabar. Vasario 7 d. Automobilių kelių direkcija informavo, kad kelyje Povilai-Minija apsemti du ruožai, kuriuose vandens gylis siekia 20 ir 25 centimetrus, čia eismas draudžiamas. Dar dviejuose šio kelio ruožuose vandens gylis siekia po 10 centimetrų, čia važiuoti galima.

 Nuotrauka iš „Pamario“ archyvo.

Tad vasario 7 d. potvynio duomenimis, iš Povilų kaimo į Miniją žvyrkeliu nuvažiuoti negalima.

M. Oželis paaiškino, kad į kelio asfaltavimo darbus įtrauktas ir pagrindų paruošimas, visi būtini sluoksniai, suprantama, kad bus ir kelio paaukštinimas bei visa kita, nes kelias yra potvynio užliejamoje zonoje.

Stasė Skutulienė   

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite