Patarimai, kaip lengviau renovuoti kambarį

Kambario renovacija – tikrai gali būti jaudinantis užsiėmimas, ypač tuomet, jei to laukėte ne vienerius metus. Kad galutinis rezultatas atitiktų jūsų keliamus standartus, paprastai šis procesas reikalauja nemažai laiko bei pastangų.

Čia pateiksime keletą patarimų, nuo ko pradėti ir apie ką pagalvoti, norint atnaujinti kambarį. 

Susidarykite planą

Be tinkamo planavimo labai sunku gauti gerą renovacijos rezultatą. Kuo labiau šiam procesui pasiruošite, tuo mažesnė tikimybė, jog darbų eigoje jus užklups tam tikri nemalonumai. Pirmiausiai gerai apžiūrėkite kambarį, kurį ketinate renovuoti, ir nusistatykite, ką jame būtina keisti. Patikrinkite visus baldus, langus, parketą bei įvertinkite bendrą patalpos būklę – galbūt bus reikalingi tik minimalūs tam tikrų objektų keitimai. Tai atlikus, galima susidaryti sąrašą, kokios medžiagos bus reikalingos ir ką reikės įsigyti.

Nusistatykite biudžetą

Itin svarbus žingsnis, ruošiantis renovuoti kambarį – nusistatyti biudžetą, kurį galite tam skirti. Atrodytų suplanuoti, kiek visas remontas kainuos, nėra taip sunku, tačiau rekomenduojama prie galutinės kainos dar pridėti 10-20 procentų. Tai reikalinga tam, jog iškilus tam tikriems nesklandumams, galėtumėte greitai juos išspręsti. Taip pat planuodami biudžetą, būkite realistiški, tiksliai žinokite, ką galite ir ko negalite sau leisti. Tokiu būdu galėsite būti užtikrinti, jog pinigų tikrai nepritrūksite ir projektas bus sėkmingai įgyvendintas.

Apsvarstykite galimybę į pagalbą pasitelkti profesionalą 

Samdydami savo srities profesionalą, galėsite jaustis visiškai ramūs, jog darbas bus atliktas kokybiškai.

Nors tai ir pareikalauja šiek tiek papildomų išlaidų, kurias reiktų įtraukti į biudžetą, visgi kartais tai yra neišvengiama. Be abejo, daug kas priklauso ir nuo jūsų pačių sugebėjimo atlikti tam tikrus remonto darbus bei nuo turimų prietaisų, įrankių. Elektriniai įrankiai yra būtini tam tikriems remonto procesams, todėl jei jų neturite ir žinote, jog jų niekada daugiau nepanaudosite, tuomet tikrai vertėtų pagalbos kreiptis į specialistą. Negana to, tokios sritys kaip namų elektra ir santechnika – yra be galo sudėtingos, reikalaujančios daug žinių bei įgūdžių, tad jomis nerekomenduojama užsiimti patiems.

Pagalvokite apie baldus 

Taip pat pasvarstykite: ar renovuojamame kambaryje norėtumėte atnaujinti senus baldus ar visgi įsigyti naujus?

Būna, kad  perdažius senus baldus galima suteikti kambariui visai kitokį vaizdą. Tarkime, jei kambaryje turite didelę, tamsiai rudos spalvos spintą, kuri itin užtamsina kambarį, pagalvokite apie jos perdažymą balta ar kita šviesia spalva. Tokiu būdu į kambarį ne tik įnešite daugiau šviesos, bet ir optiškai jis taps erdvesnis. Kaip bebūtų, kartais to neužtenka ir norisi naujų baldų, kad galėtumėme pakeisti seną dizainą, arba dėl to, jog seni baldai tiesiog jau yra praradę gražią savo išvaizdą. Tada nuspręskite, kuriuos baldus keisti.

Nepamirškite, jog norint patiems įsirengti naują sieninę spintą ar pasikabinti lentynas, prireiks ir perforatoriaus. Jei tokio prietaiso namuose neturite, geriausią universalų gręžtuvą, praversiantį namuose ir ateityje, galite rasti www.varle.lt internetinėje svetainėje.

Pasitelkite dekoracijas

Renovuodami kambarį nepamirškite, jog labai didelį vaidmenį interjere vaidina įvairios dekoracijos. Tai gali būti paveikslai, gražūs veidrodžiai, žvakės, pagalvės, statulėlės ar bet kas kita, kas jums patinka ir ką norėtumėte turėti savo kambaryje. Iš pirmo žvilgsnio šie daiktai gali pasirodyti kaip smulkmenos, iš tiesų jos patalpai suteikia jaukumo pojūtį,  net gali paprastą kambarį paversti be galo stilingu ir moderniu.

Tiesa, svarbu atsiminti, jog visur reikalingas saikas… Pasistenkite neperkrauti kambario šiais daiktais ir išlaikyti balansą.

pr2021/24

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nagų grybelis ir pedikiūras – suderinama?

Deja, bet dauguma žmonių mano, kad nagų grybelio infekcija nėra didelė problema, kurią reikėtų iš karto spręsti. Tiesa, pradžioje problema yra maža, tačiau palaipsniui ji gali itin smarkiai progresuoti: vietoj vieno užkrėsto nago, turėsite – penkis. Manoma, kad pedikiūras esant nagų grybeliui viską išspręs, tačiau taip manyti nereikėtų.  Ko vertėtų vengti? Dažnai atsiradusias bėdas stengiamės užmaskuoti, o ne išspręsti. Ne išimtis ir nagų grybelinė infekcija. Atsiradus šiai problemai pirmiausiai stengiamės ją nuslėpti, o vėliau pastebėję, kad nieko iš to gero

Aromaterapiniai difuzoriai. Kaip išsirinkti?

Drąsiai galima sakyti, kad aromaterapiniai difuzoriai yra vienas geriausių pirkinių, kokį tik galite padovanoti savo namams. Jei jūsų namuose nuolat veiks toks prietaisas, tokiu atveju, jūs ne tik galėsite mėgautis mėgstamu aromatu, bet ir jausti teigiamą jų poveikį savo sveikatai. Tiesa, aromaterapinių difuzorių asortimentas šiandien labai didelis, todėl nieko keista, kad daugelis norinčių turėtų tokį gaminį savo namuose, nežino, kaip išsirinkti. Išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales Tik skleidžia aromatą? Visus aromaterapinius difuzorius galima

Mokausi ne klasėje…

Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje praūžė praktinių studijų savaitės. Pradinukai tapo gamtininkais-tyrinėtojais ir iššmirinėjo artimas ir tolimas pievas sekiodami įvairiausių rūšių vabalėlius, tyrinėdami juos stebinančią augmeniją. 5 ir 8 klasių mokiniai, dirbę savarankiškai nuotoliniu būdu, kūrybiškai atliko pateiktas užduotis ir pristatė savo veiklų rezultatus  konferencijoje „Mokausi pats!“. Šeštokams  priskirta menų programa „M. K.  Čiurlionis – paslaptys kasdienybėje “. Jiems teko pasinerti į šio menininko kūrybą – paieškoti savyje dailininko ir muzikanto gyslelės. Septintokai  tobulino gimtosios ir užsienio kalbų įgūdžius programoje

Šiukšles rūšiuoja trys iš keturių, daugkartinius maišelius naudoja pusė gyventojų

Vos keli procentai šalies gyventojų numoja ranka į ekologiją ir nesiima jokių veiksmų aplinkai saugoti. tai rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa. Jos duomenimis, trys iš keturių Lietuvos gyventojų rūšiuoja šiukšles, pusė naudoja daugkartinius maišelius, dar tiek pat perka tik tiek maisto, kiek jo suvartoja.   Dauguma (75 proc.) apklaustųjų asmeniškai prisideda prie tvarios aplinkos saugojimo rūšiuodami šiukšles, 48 proc. – pirkiniams naudodami savo daugkartinį maišelį, tiek pat – pirkdami maisto tik tiek, kiek suvartoja. 37 proc.

Taip pat skaitykite