Patarimai, kaip lengviau renovuoti kambarį

Kambario renovacija – tikrai gali būti jaudinantis užsiėmimas, ypač tuomet, jei to laukėte ne vienerius metus. Kad galutinis rezultatas atitiktų jūsų keliamus standartus, paprastai šis procesas reikalauja nemažai laiko bei pastangų.

Čia pateiksime keletą patarimų, nuo ko pradėti ir apie ką pagalvoti, norint atnaujinti kambarį. 

Susidarykite planą

Be tinkamo planavimo labai sunku gauti gerą renovacijos rezultatą. Kuo labiau šiam procesui pasiruošite, tuo mažesnė tikimybė, jog darbų eigoje jus užklups tam tikri nemalonumai. Pirmiausiai gerai apžiūrėkite kambarį, kurį ketinate renovuoti, ir nusistatykite, ką jame būtina keisti. Patikrinkite visus baldus, langus, parketą bei įvertinkite bendrą patalpos būklę – galbūt bus reikalingi tik minimalūs tam tikrų objektų keitimai. Tai atlikus, galima susidaryti sąrašą, kokios medžiagos bus reikalingos ir ką reikės įsigyti.

Nusistatykite biudžetą

Itin svarbus žingsnis, ruošiantis renovuoti kambarį – nusistatyti biudžetą, kurį galite tam skirti. Atrodytų suplanuoti, kiek visas remontas kainuos, nėra taip sunku, tačiau rekomenduojama prie galutinės kainos dar pridėti 10-20 procentų. Tai reikalinga tam, jog iškilus tam tikriems nesklandumams, galėtumėte greitai juos išspręsti. Taip pat planuodami biudžetą, būkite realistiški, tiksliai žinokite, ką galite ir ko negalite sau leisti. Tokiu būdu galėsite būti užtikrinti, jog pinigų tikrai nepritrūksite ir projektas bus sėkmingai įgyvendintas.

Apsvarstykite galimybę į pagalbą pasitelkti profesionalą 

Samdydami savo srities profesionalą, galėsite jaustis visiškai ramūs, jog darbas bus atliktas kokybiškai.

Nors tai ir pareikalauja šiek tiek papildomų išlaidų, kurias reiktų įtraukti į biudžetą, visgi kartais tai yra neišvengiama. Be abejo, daug kas priklauso ir nuo jūsų pačių sugebėjimo atlikti tam tikrus remonto darbus bei nuo turimų prietaisų, įrankių. Elektriniai įrankiai yra būtini tam tikriems remonto procesams, todėl jei jų neturite ir žinote, jog jų niekada daugiau nepanaudosite, tuomet tikrai vertėtų pagalbos kreiptis į specialistą. Negana to, tokios sritys kaip namų elektra ir santechnika – yra be galo sudėtingos, reikalaujančios daug žinių bei įgūdžių, tad jomis nerekomenduojama užsiimti patiems.

Pagalvokite apie baldus 

Taip pat pasvarstykite: ar renovuojamame kambaryje norėtumėte atnaujinti senus baldus ar visgi įsigyti naujus?

Būna, kad  perdažius senus baldus galima suteikti kambariui visai kitokį vaizdą. Tarkime, jei kambaryje turite didelę, tamsiai rudos spalvos spintą, kuri itin užtamsina kambarį, pagalvokite apie jos perdažymą balta ar kita šviesia spalva. Tokiu būdu į kambarį ne tik įnešite daugiau šviesos, bet ir optiškai jis taps erdvesnis. Kaip bebūtų, kartais to neužtenka ir norisi naujų baldų, kad galėtumėme pakeisti seną dizainą, arba dėl to, jog seni baldai tiesiog jau yra praradę gražią savo išvaizdą. Tada nuspręskite, kuriuos baldus keisti.

Nepamirškite, jog norint patiems įsirengti naują sieninę spintą ar pasikabinti lentynas, prireiks ir perforatoriaus. Jei tokio prietaiso namuose neturite, geriausią universalų gręžtuvą, praversiantį namuose ir ateityje, galite rasti www.varle.lt internetinėje svetainėje.

Pasitelkite dekoracijas

Renovuodami kambarį nepamirškite, jog labai didelį vaidmenį interjere vaidina įvairios dekoracijos. Tai gali būti paveikslai, gražūs veidrodžiai, žvakės, pagalvės, statulėlės ar bet kas kita, kas jums patinka ir ką norėtumėte turėti savo kambaryje. Iš pirmo žvilgsnio šie daiktai gali pasirodyti kaip smulkmenos, iš tiesų jos patalpai suteikia jaukumo pojūtį,  net gali paprastą kambarį paversti be galo stilingu ir moderniu.

Tiesa, svarbu atsiminti, jog visur reikalingas saikas… Pasistenkite neperkrauti kambario šiais daiktais ir išlaikyti balansą.

pr2021/24

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas

Rytoj į pamokas sugrįžta Usėnų mokyklos mokiniai

Dėl COVID-19 užkrato plitimo kurį laiką buvo uždaryta Usėnų pagrindinė mokykla. Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė informavo, kad ši mokykla atnaujina darbą, mokiniai rytoj sugrįžta į klases. „Blogai, nes daugelyje mokyklų izoliavosi ir mokinių, ir darbuotojų. Praėjusią savaitę rajono švietimo įstaigose nustatyti 53 nauji susirgimo atvejai. Nerimą kelia Šilutės Žibų pradinė mokykla, kur izoliavosi šeši klasių komplektai“, – situaciją švietimo įstaigose apibūdino vedėja. Yra ir gera žinia. Šiais mokslo metais į mokyklas atėjo 15 mokinių

Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia

Šią savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia į renginius: rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), 18 val. Šilutės Vydūno gimnazijoje prasidės reguliarūs kino seansai „KINO DEBESYS“, į kuriuos šilutiškius kviesime kiekvieną ketvirtadienį. Šią savaitę kviečiame žiūrėti daug gerų įvertinimų sulaukusį, pirmąjį vaidybinį režisieriaus Jurgio Matulevičiaus filmą „IZAOKAS“. Daugiau inf. https://www.facebook.com/KINOdebesysSilute rugsėjo 25 d. (šeštadienį), 16 val. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje vyks baigiamasis klasikinės muzikos festivalio „MUZIKINĖ VERDENĖ” koncertas. Programoje: KAUNO VALSTYBINIS CHORAS kartu su soliste, LNOBT operos viltimi pripažinta AISTE PILIBAVIČIŪTE.

Ar tvarkys Švėkšnos sinagogą?

Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai renkasi į komitetų posėdžius. Po mėnesio atostogų rengiamasi rugsėjo gale vyksiančiam Tarybos posėdžiui. Vienas iš svarstomų sprendimo projektų yra dėl pritarimo projektui „Švėkšnos sinagogos sutvarkymas ir pritaikymas turizmui“. Pritarimas reikštų įsipareigojimą  prisidėti prie projekto finansavimo iš Savivaldybės biudžeto ne mažiau kaip 15 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų bei užtikrinti netinkamų finansuoti, tačiau šiam projektui įgyvendinti būtinų išlaidų padengimą ir tinkamų finansuoti išlaidų dalį, kurių nepadengia projektui skiriama parama. Pagal projektą numatyti Švėkšnos sinagogos kapitalinio remonto darbai bei

Taip pat skaitykite