Paspirtukas – ne ta prekė, kurios turėtumėte dairytis prekybos centre

paspirtukasNors gatvėse zuja daugybė elektrinių paspirtukų, tačiau, vos tik atšilus orams, miestų parkai bei kitos erdvės prisipildo ir tradicijų puoselėtojų, tai yra žmonių su paprastais paspirtukais.

Paspirtukai – ne tik pramoga, kuriai noriai „pasirašo“ visi šeimos nariai, bet ir puikus būdas aktyviai praleisti laisvalaikį. Tiesa, „Terrasport“ specialistai primena, jog, norint pajusti tikrąjį šios pramogos teikiamą malonumą, pagrindinį „įrankį“, tai yra paspirtuką vaikams ar suaugusiems, derėtų įsigyti specializuotoje parduotuvėje, atsižvelgiant į specialistų rekomendacijas.

Paspirtuko dydis

Tai – vienas pagrindinių kriterijų, nulemsiančių važinėjimo paspirtuku komfortą.

Internete galite rasti lentelių, kuriose, atsižvelgiant į važiuojančiojo ūgį, nurodytas rekomenduojamas paspirtuko aukštis. Dar vienas praktinis būdas nuspręsti, kokio dydžio paspirtuką rinktis, yra išmatuoti atstumą nuo žemės iki klubų bei nuo žemės iki bambos. Remiantis šiuo metodu, idealiausias paspirtukas tas, kurio rankos yra tarp klubo ir bambos.

Atsižvelgiant į galimą išlaikyti svorį, paspirtukai skirstomi į atskiras kategorijas: vaikams, suaugusiems, sveriantiems iki 100 kg, iki 114 kg ir iki 136 kg. Jei iki aukštesnės svorio kategorijos trūksta vos kelių kilogramų, suprantama, rinkitės „pajėgesnį“ apkrovos atžvilgiu variantą.

Planuojamas nuvažiuoti atstumas bei paspirtuko ratų dydis

Nors niekada negali būti tikras, kaip aplinkybės susidėlios, tačiau, prieš planuojant įsigyti paspirtuką, reikia žinoti, kokia bus pastarojo paskirtis. Transporto priemonė, padėsianti įveikti nemenkus atstumus ar tiesiog daiktas, skirtas trumpai laisvalaikio pramogai?

Pirmuoju atveju specialistai rekomenduoja rinktis paspirtukus dideliais ratais (suaugusiems siūlomi bent 180 mm dydžio ratai), kurie bus stabilesni, patogesni, o didesnį greitį pasieksite su mažesnėmis fizinėmis pastangomis.

Sulankstomi paspirtukai

Sulankstomi paspirtukai, lyginant su vientisais, yra daugiau spyruokliuojantys, tačiau, jei laikotės gamintojo nurodytų svorio reikalavimų, šių tvirtumu galite neabejoti. Tai – itin patogus variantas, kai paspirtuką prireikia neštis kartu su savimi: šis susilanksto akimirksniu, o vairas – tarsi rankena.

Triukams skirti paspirtukai

Triukams skirtų paspirtukų konstrukcija yra tvirtesnė, tad ir svoris – didesnis. Pastarieji, atliekant triukus, puikiai atlieka savo funkciją, tai yra atlaiko ir didesnę apkrovą. Aišku, šie tiks ir įprastam pasivažinėjimui, tačiau reikia atkreipti dėmesį, jog triukiniai paspirtukai yra žemesni bei ne tokie patogūs nei klasikinis modelis.

pr2021/153

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kviečiame pasidalinti gerumu su sergančiais kraštiečiais

Adventas. Vieniems tai tauraus susikaupimo ir rimties metas… Kitiems – malonių, džiugių rūpesčių laikotarpis, kuomet reikia pasirūpinti dovanomis artimiesiems, suplanuoti, kas puikuosis ant kalėdinio stalo ar kokių spalvų žaisliukais puošti eglutę. Deja, tokios nuotaikos tvyro ne visuose namuose… Kai kuriems iš mūsų šiomis dienomis širdį kamuoja nerimas, sumaištis, baimė… Kai kam šios dienos – grumtynės su likimu… Lemiamos grumtynės už gyvenimą… 2021 m. gruodžio 3 d. 15.30 val. Pagėgių miesto parke vyksiančios kalėdinės eglutės įžiebimo šventės metu Pagėgių savivaldybės Vydūno

Orai. Nauja savaitė prasidėjo snygiu

Gismeteo.lt praneša, kad šiandien pirmadienį iš pietryčių Lietuvą pasieks nauja, gausių kritulių zona. Nakties valandomis daug kur snigo, vietomis smarkiai, rytiniuose rajonuose lietus maišėsi su šlapdriba. Temperatūra tuo metu svyravo nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Dieną mišrūs krituliai vyraus visoje šalyje, vietomis gausūs. Vakarinėje šalies pusėje gali kilti ir pūgos. Pūs smarkokas šiaurinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Klaipėdoje termometrų stulpeliai sieks 2, Kaune apie 1 laipsnį šilumos.  Panevėžyje bus apie nulį, Šiauliuose apie 1 laipsnį šalčio. Tokie

Baltosios mišrainės paslaptys

baltoji mištainė

Jeigu bėgant metams pabodo tradicinis baltosios mišrainės receptas – ne bėda. Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ maisto ekspertė, sako, kad vos keliais ingredientais papildžius šį visiems puikiai pažįstamą patiekalą, jis gali įgauti naujų spalvų ir skonių.    Receptą sukūrė prancūzas Yra manančių, jog populiarioji baltoji mišrainė yra lietuviškas patiekalas, tačiau taip nėra. Pasakojama, kad XIX amžiuje šias ikoniškas salotas sukūrė Rusijoje dirbęs prancūzų šefas Liusjenas Olivjė. Siekdamas įtikti aukštuomenei, jis nusprendė pasiūlyti šį tą neįprasto, įkvėpto prancūziškų maisto gaminimo tradicijų.

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Taip pat skaitykite