Paspirtukas – ne ta prekė, kurios turėtumėte dairytis prekybos centre

paspirtukasNors gatvėse zuja daugybė elektrinių paspirtukų, tačiau, vos tik atšilus orams, miestų parkai bei kitos erdvės prisipildo ir tradicijų puoselėtojų, tai yra žmonių su paprastais paspirtukais.

Paspirtukai – ne tik pramoga, kuriai noriai „pasirašo“ visi šeimos nariai, bet ir puikus būdas aktyviai praleisti laisvalaikį. Tiesa, „Terrasport“ specialistai primena, jog, norint pajusti tikrąjį šios pramogos teikiamą malonumą, pagrindinį „įrankį“, tai yra paspirtuką vaikams ar suaugusiems, derėtų įsigyti specializuotoje parduotuvėje, atsižvelgiant į specialistų rekomendacijas.

Paspirtuko dydis

Tai – vienas pagrindinių kriterijų, nulemsiančių važinėjimo paspirtuku komfortą.

Internete galite rasti lentelių, kuriose, atsižvelgiant į važiuojančiojo ūgį, nurodytas rekomenduojamas paspirtuko aukštis. Dar vienas praktinis būdas nuspręsti, kokio dydžio paspirtuką rinktis, yra išmatuoti atstumą nuo žemės iki klubų bei nuo žemės iki bambos. Remiantis šiuo metodu, idealiausias paspirtukas tas, kurio rankos yra tarp klubo ir bambos.

Atsižvelgiant į galimą išlaikyti svorį, paspirtukai skirstomi į atskiras kategorijas: vaikams, suaugusiems, sveriantiems iki 100 kg, iki 114 kg ir iki 136 kg. Jei iki aukštesnės svorio kategorijos trūksta vos kelių kilogramų, suprantama, rinkitės „pajėgesnį“ apkrovos atžvilgiu variantą.

Planuojamas nuvažiuoti atstumas bei paspirtuko ratų dydis

Nors niekada negali būti tikras, kaip aplinkybės susidėlios, tačiau, prieš planuojant įsigyti paspirtuką, reikia žinoti, kokia bus pastarojo paskirtis. Transporto priemonė, padėsianti įveikti nemenkus atstumus ar tiesiog daiktas, skirtas trumpai laisvalaikio pramogai?

Pirmuoju atveju specialistai rekomenduoja rinktis paspirtukus dideliais ratais (suaugusiems siūlomi bent 180 mm dydžio ratai), kurie bus stabilesni, patogesni, o didesnį greitį pasieksite su mažesnėmis fizinėmis pastangomis.

Sulankstomi paspirtukai

Sulankstomi paspirtukai, lyginant su vientisais, yra daugiau spyruokliuojantys, tačiau, jei laikotės gamintojo nurodytų svorio reikalavimų, šių tvirtumu galite neabejoti. Tai – itin patogus variantas, kai paspirtuką prireikia neštis kartu su savimi: šis susilanksto akimirksniu, o vairas – tarsi rankena.

Triukams skirti paspirtukai

Triukams skirtų paspirtukų konstrukcija yra tvirtesnė, tad ir svoris – didesnis. Pastarieji, atliekant triukus, puikiai atlieka savo funkciją, tai yra atlaiko ir didesnę apkrovą. Aišku, šie tiks ir įprastam pasivažinėjimui, tačiau reikia atkreipti dėmesį, jog triukiniai paspirtukai yra žemesni bei ne tokie patogūs nei klasikinis modelis.

pr2021/153

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite