Paspirtukas – ne ta prekė, kurios turėtumėte dairytis prekybos centre

paspirtukasNors gatvėse zuja daugybė elektrinių paspirtukų, tačiau, vos tik atšilus orams, miestų parkai bei kitos erdvės prisipildo ir tradicijų puoselėtojų, tai yra žmonių su paprastais paspirtukais.

Paspirtukai – ne tik pramoga, kuriai noriai „pasirašo“ visi šeimos nariai, bet ir puikus būdas aktyviai praleisti laisvalaikį. Tiesa, „Terrasport“ specialistai primena, jog, norint pajusti tikrąjį šios pramogos teikiamą malonumą, pagrindinį „įrankį“, tai yra paspirtuką vaikams ar suaugusiems, derėtų įsigyti specializuotoje parduotuvėje, atsižvelgiant į specialistų rekomendacijas.

Paspirtuko dydis

Tai – vienas pagrindinių kriterijų, nulemsiančių važinėjimo paspirtuku komfortą.

Internete galite rasti lentelių, kuriose, atsižvelgiant į važiuojančiojo ūgį, nurodytas rekomenduojamas paspirtuko aukštis. Dar vienas praktinis būdas nuspręsti, kokio dydžio paspirtuką rinktis, yra išmatuoti atstumą nuo žemės iki klubų bei nuo žemės iki bambos. Remiantis šiuo metodu, idealiausias paspirtukas tas, kurio rankos yra tarp klubo ir bambos.

Atsižvelgiant į galimą išlaikyti svorį, paspirtukai skirstomi į atskiras kategorijas: vaikams, suaugusiems, sveriantiems iki 100 kg, iki 114 kg ir iki 136 kg. Jei iki aukštesnės svorio kategorijos trūksta vos kelių kilogramų, suprantama, rinkitės „pajėgesnį“ apkrovos atžvilgiu variantą.

Planuojamas nuvažiuoti atstumas bei paspirtuko ratų dydis

Nors niekada negali būti tikras, kaip aplinkybės susidėlios, tačiau, prieš planuojant įsigyti paspirtuką, reikia žinoti, kokia bus pastarojo paskirtis. Transporto priemonė, padėsianti įveikti nemenkus atstumus ar tiesiog daiktas, skirtas trumpai laisvalaikio pramogai?

Pirmuoju atveju specialistai rekomenduoja rinktis paspirtukus dideliais ratais (suaugusiems siūlomi bent 180 mm dydžio ratai), kurie bus stabilesni, patogesni, o didesnį greitį pasieksite su mažesnėmis fizinėmis pastangomis.

Sulankstomi paspirtukai

Sulankstomi paspirtukai, lyginant su vientisais, yra daugiau spyruokliuojantys, tačiau, jei laikotės gamintojo nurodytų svorio reikalavimų, šių tvirtumu galite neabejoti. Tai – itin patogus variantas, kai paspirtuką prireikia neštis kartu su savimi: šis susilanksto akimirksniu, o vairas – tarsi rankena.

Triukams skirti paspirtukai

Triukams skirtų paspirtukų konstrukcija yra tvirtesnė, tad ir svoris – didesnis. Pastarieji, atliekant triukus, puikiai atlieka savo funkciją, tai yra atlaiko ir didesnę apkrovą. Aišku, šie tiks ir įprastam pasivažinėjimui, tačiau reikia atkreipti dėmesį, jog triukiniai paspirtukai yra žemesni bei ne tokie patogūs nei klasikinis modelis.

pr2021/153

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite