Paskelbti Šilutės rajono „Metų socialinis darbuotojas“ ir „Metų socialinis partneris“

Tradiciškai Socialinių darbuotojų dienos proga Šilutės rajone paskelbti  2022 m. nominacijų „Metų socialinis partneris“ ir „Metų socialinis darbuotojas“ nugalėtojai. Juos pasveikino Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Žebelienė.

Savivaldybės vadovai pasidžiaugė, jog Šilutės krašte dirbantys socialinių įstaigų darbuotojai itin atsakingai vykdo savo pareigas, yra itin atsidavę savo darbui. „Jūs pasirinkote labai sudėtingą profesinį kelią – padėti tiems, kuriems socialinės pagalbos reikia labiausiai. Ačiū jums už tai“, – kalbėjo meras V. Laurinaitis.

Nuo 2005 metų

Pasak Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjo Alvido Šimelionio, „Metų socialinis partneris“ renkamas nuo 2005-ųjų. Tai savo veikla, dalyvavimu projektuose ar iniciatyvose išsiskirianti įstaiga. „Metų socialiniu partneriu“ šiais metais paskelbtas Šilutės „Soroptimos“ klubas. Apdovanojimas įteiktas šio klubo prezidentei Ivetai Ambrulaitienei.

Šilutės „Soroptimos“ klubas veiklą veikia jau 24 metus. Bendradarbiauja su Šilutės socialinės globos namais, rūpinasi pabėgėliais iš Ukrainos. Įgyvendino projektus „Pagalba moterims, slaugančioms sunkius ligonius namuose“, „Dovanok lietuvišką knygą Airijos lietuviams“, „Langas į gamtą“, „Mažinkime stresą drauge“, „Socialinę gerovę kuriame drauge“ bei bendrą projektą su Danijos soroptimistėmis „Žmogus – ne prekė“. Klubas bendradarbiauja su Šilutės r. savivaldybės moterų, sergančių onkologinėmis ligomis, draugija „Viva Femina“.

„Metų socialinis darbuotojas“

Nuo 2010 metų Šilutės rajono savivaldybė renka metų socialinį darbuotoją – žmogų, ne tik gerai atliekantį savo darbo funkcijas, bet ir įgyvendinantį įvairius projektus, siekiantį savo veikloje aukščiausių rezultatų. Šiemet „Metų socialine darbuotoja“ paskelbta Žemaičių Naumiesčio seniūnijos socialinio darbo organizatorė Alma Pupšienė.

Konkurso nugalėtoja daugiau nei 15 metų organizuoja kalėdinius renginius neįgaliesiems, senjorams, vaikams, dalyvauja „Maisto banko“ rengiamose akcijose, bendradarbiauja su įvairiomis įstaigomis. Nuo 2017 m. dirba projekto „Paslaugų šeimai plėtojimas Šilutės rajone“ koordinatore, parengė ir vykdo projekto priemones dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo savivaldybėje.

Padėkos

Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga už socialinės veiklos brandumą, pasišventimą savo profesijai savivaldybės vadovai padėkas įteikė:

 • Mildai Vaičiūnienei, Vaiko gerovės ir globos centro socialinei darbuotojai-globos koordinatorei;
 • Veronikai Šlakaitienei, Vaiko gerovės ir globos centro socialinei darbuotojai-globos koordinatorei;
 • Gabrielei Vingytei, Vaiko gerovės ir globos centro Vaikų dienos centro socialinei darbuotojai;
 • Linai Juzaitienei, Šilutės socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai;
 • Kristinai Petrošienei, Šilutės socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai;
 • Gražinai Požeraitienei, Šilutės socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai;
 • Ivetai Liutkutei, Šilutės socialinės globos namų psichologei;
 • Simonai Stancikei, Šilutės socialinės globos namų užimtumo specialistei;
 • Jurgitai Gedvilienei, Šilutės socialinės globos namų individualios priežiūros darbuotojai;
 • Birutei Knapkienei, Rusnės seniūnijos socialinio darbo organizatorei;
 • Daivai Kazlauskienei, Saugų seniūnijos socialinio darbo organizatorei;
 • Justinai Šileikienei, Socialinės paramos skyriaus vyriausiajai specialistei;
 • Danutei Zemliauskienei, Socialinės paramos skyriaus vyriausiajai specialistei.

silute.lt inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite