Pasieniečių dienos proga

Karklėje Pasieniečių dienos proga buvo įteikti apdovanojimai Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktinės (toliau – VSAT Pagėgių pasienio rinktinė) pareigūnams.

Profesinės šventės – Pasieniečių dienos – išvakarėse VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnus pasveikino rinktinės vadas Rimantas Timinskis ir atvykę svečiai: Klaipėdos savivaldybės mero pavaduotojas Arūnas Barbšys,  Pagėgių savivaldybės Administracijos direktorius Virginijus Komskis, Valstybės saugumo departamento Klaipėdos valdybos viršininkas Tomas Grigaitis, Klaipėdos ir Tauragės apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų viršininkų pavaduotojai – Raimondas Vaitkevičius ir Antanas Urbelis.

Renginys prasidėjo iškilminga rikiuote, o po sugiedoto Lietuvos himno žuvusių pasieniečių atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Renginio vedančioji perskaitė pranešimą apie tarnybos ir Pasieniečių dienos kūrimosi ištakas.

„Nuoširdžiai sveikinu Jus artėjančios Pasieniečių dienos proga. Lietuvoje nuo 1999 m. minima ši graži ir prasminga šventė. Praėję metai buvo suvaržyti pandemijos ir karantino, tačiau didžiuojuosi savo kolektyvu, kiekvienu iš Jūsų, kad šį iššūkį atlaikėte deramai. Dėkoju Jums už puikią tarnybą, linkiu stiprybės, ištvermės ir toliau būti garbingu pavyzdžiu kitiems, vykdyti profesionaliai savo pareigas“ – palinkėjo VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnus pasveikino rinktinės vadas Rimantas Timinskis.

Už nepriekaištingų pareigų vykdymą ir tarnybą Karklėje buvo įteikti apdovanojimai 48  VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pasieniečiams.

Garbingi svečiai pasieniečiams dėkojo už bendradarbiavimą, pagalbą vykdant visuomeninę veiklą ir linkėjo išlikti stipriems bei ištvermingiems vykdant atsakingą tarnybą.

Klaipėdos ir Tauragės apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų viršininkų pavaduotojai įteikė savo vadovybės skirtas padėkas šešiems rinktinės pareigūnams.

Renginį puošė ir koncertinę programą pasieniečiams dovanojo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokytoja Regina Pilkionienė ir jos auklėtinės Kotryna Norkutė, Evita Pilkionytė ir Gabija Sragauskaitė.

Po iškilmingo renginio visi vaišinosi pasienietiška koše ir arbata.

 

 

Asta Šimkuvienė, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pagėgių pasienio rinktinės Viešųjų ryšių vyresnioji specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vystosi smegenys: trumpai apie vaiko raidą ir jos skatinimą

Vos tik gimusį kūdikį pasaulis pasitinka spalvų, garsų, skonių ir judesių įvairove – jis ją jaučia, tačiau kiekvienu iš šių jutimų jam dar reikės išmokti naudotis pačiam. Todėl pirmąsias 1000 dienų jo smegenys formuosis ir augs aktyviausiai nei tai darys kada nors vėliau, o raidos rezultatams didelę įtaką turės tėvai bei aplinka. Patarimais, kaip padėti vaikui augti ypatinguoju laikotarpiu iki 3 metų, ir įžvalgomis apie smegenų raidą, su tėvais dalijasi viena iš socialinės iniciatyvos „MaMaDu“ įkūrėjų Marija Dautartaitė, stažuotę atlikusi

Kada nebūtinas COVID-19 tyrimas

Jeigu persirgote COVID-19 ar jau esate pasiskiepiję, pasinaudoti medicinos įstaigų paslaugomis bus lengviau. Šilutės rajone šiomis išimtimis kol kas galės pasinaudoti nedaug gyventojų, mat, liepos 27 d. duomenimis, paskiepyta tik 16 101 rajono gyventojas, tai sudaro tik 43,3 proc. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 3118 gyventojų, 2905 – pasveiko, 66 – mirė. Šiuo metu serga jau 46 asmenys. Pagal vėl sparčiai plintančio COVID-19 naujų atvejų skaičius Šilutės rajonas priskirtas raudonajai zonai. Šiuo metu sparčiausiai koronavirusas plinta Klaipėdos apskrities savivaldybėse. Pateikiame Sveikatos

Kardiologė atskleidė, kodėl virpa širdis ir kas svarbu pajutus simptomus

Aukštas kraujospūdis gali lemti prieširdžių virpėjimo atsiradimą – širdies ritmo sutrikimą, kuris bendroje populiacijoje nustatomas maždaug 3 proc. vyresnių nei 20 metų žmonių. tai rodo naujausi moksliniai tyrimai. Gydytojų kardiologų teigimu, Lietuvoje ir prieširdžių virpėjimas, ir arterinė hipertenzija, tai yra padidėjęs kraujospūdis, yra itin dažnos ir vis dar nepakankamai kontroliuojamos sveikatai pavojingos būklės. Pasak gydytojos kardiologės Julijos Jurgaitytės, prieširdžių virpėjimą itin dažnai sukelia arterinė hipertenzija, tai įrodė ir Europos prevencinės kardiologijos žurnale paskelbti duomenys. Tyrimą atlikę mokslininkai ne tik patvirtino

Plastikinių šiaudelių nebelieka. Ką vertėtų žinoti juos naudojantiems 44 proc. gyventojų?

Nuo liepos pradžios Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, parduotuvėse nebegalima įsigyti vienkartinių plastikinių indų ar šiaudelių. Pastarųjų atsisakyti privalo ir maitinimo įstaigos, taip pat gėrimų ir sulčių gamintojai. Tačiau ar lengva rasti alternatyvą plastikiniams šiaudeliams, prie kurių esame įpratę? 44 proc. šalies gyventojų gerdami gėrimą bent retkarčiais naudoja šiaudelį, rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ apklausa. Šiaudelis pasirenkamas dėl įvairių priežasčių. 18 proc. respondentų taip vartoti įvairius gėrimus atrodo patogiau, 17 proc. – skaniau. Patogumą siurbčioti gėrimus per šiaudelį labiausiai

Taip pat skaitykite