Pasieniečių dienos proga

Karklėje Pasieniečių dienos proga buvo įteikti apdovanojimai Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktinės (toliau – VSAT Pagėgių pasienio rinktinė) pareigūnams.

Profesinės šventės – Pasieniečių dienos – išvakarėse VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnus pasveikino rinktinės vadas Rimantas Timinskis ir atvykę svečiai: Klaipėdos savivaldybės mero pavaduotojas Arūnas Barbšys,  Pagėgių savivaldybės Administracijos direktorius Virginijus Komskis, Valstybės saugumo departamento Klaipėdos valdybos viršininkas Tomas Grigaitis, Klaipėdos ir Tauragės apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų viršininkų pavaduotojai – Raimondas Vaitkevičius ir Antanas Urbelis.

Renginys prasidėjo iškilminga rikiuote, o po sugiedoto Lietuvos himno žuvusių pasieniečių atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Renginio vedančioji perskaitė pranešimą apie tarnybos ir Pasieniečių dienos kūrimosi ištakas.

„Nuoširdžiai sveikinu Jus artėjančios Pasieniečių dienos proga. Lietuvoje nuo 1999 m. minima ši graži ir prasminga šventė. Praėję metai buvo suvaržyti pandemijos ir karantino, tačiau didžiuojuosi savo kolektyvu, kiekvienu iš Jūsų, kad šį iššūkį atlaikėte deramai. Dėkoju Jums už puikią tarnybą, linkiu stiprybės, ištvermės ir toliau būti garbingu pavyzdžiu kitiems, vykdyti profesionaliai savo pareigas“ – palinkėjo VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnus pasveikino rinktinės vadas Rimantas Timinskis.

Už nepriekaištingų pareigų vykdymą ir tarnybą Karklėje buvo įteikti apdovanojimai 48  VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pasieniečiams.

Garbingi svečiai pasieniečiams dėkojo už bendradarbiavimą, pagalbą vykdant visuomeninę veiklą ir linkėjo išlikti stipriems bei ištvermingiems vykdant atsakingą tarnybą.

Klaipėdos ir Tauragės apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų viršininkų pavaduotojai įteikė savo vadovybės skirtas padėkas šešiems rinktinės pareigūnams.

Renginį puošė ir koncertinę programą pasieniečiams dovanojo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokytoja Regina Pilkionienė ir jos auklėtinės Kotryna Norkutė, Evita Pilkionytė ir Gabija Sragauskaitė.

Po iškilmingo renginio visi vaišinosi pasienietiška koše ir arbata.

 

 

Asta Šimkuvienė, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pagėgių pasienio rinktinės Viešųjų ryšių vyresnioji specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Besidomintiems paukščių gyvenimu

Į Lietuvą sugrįžtantiems gandrams sutvarkyta per 100 lizdų Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prisideda prie saugesnės aplinkos paukščiams – išlydėjus ir laukiant sugrįžtančių į Lietuvą gandrų, ant elektros linijų atramų pavojingai sukrauti gandralizdžiai sutvarkomi arba iškeliami ant specialių platformų. Kasmet perėti į Lietuvą parskrendantys gandrai lizdus suka tiesiai ant elektros linijų atramų. Pasak ESO Tinklų eksploatavimo tarnybos direktoriaus Virgiliajus Žukausko, elektros skirstymo oro linijos nėra natūrali gandrų buveinė. Todėl kasmet ESO perkelia gandralizdžius. Nuo praėjusių metų kovo ESO perkėlė net

Atsakė į amžiną klausimą: kuo skiriasi balto ir rudo lukšto kiaušiniai?

Tik baltus arba vien rudus – daugelis iš įpročio renkasi būtent vienos spalvos kiaušinius. Kitus veikia įsitikinimas, kad skirtinga lukšto spalva reiškia ir skirtingą kiaušinio kokybę. Tiesa, anot Vaidos Budrienės, prekybos tinko „Iki“ komunikacijos vadovės, prieš Velykas šios dvi pirkėjų grupės susivienija ir daugiausiai renkasi būtent baltuosius kiaušinius, kuriuos marginti yra paprasčiau. „Kasmet pastebime, kad prieš Velykas itin išauga kiaušinių baltu lukštu pardavimai. Šiuo metu kaip tik specialiai šiai šventei turime itin didelį tokių kiaušinių pasirinkimą. Taip pat šiuo laikotarpiu

Didėja transporto techninės apžiūros kainos

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pagal Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodiką apskaičiavo, kiek nuo šių metų liepos mėnesio transporto priemonių savininkams kainuos techninės apžiūros paslauga. Techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir/arba infliacijos/defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Statistikos departamento duomenis. Pagal 2023 m. kovo mėnesį Statistikos departamento pateiktus naujausius duomenis

Saulės moduliai: kuo juos nuplauti pavasarį?

Po tamsios ir niūrios žiemos saulės modulių savininkai ruošiasi pradėti „gaudyti“ pavasario saulę. Tačiau kartu su prasidedančiu intensyviu saulės gamybos sezonu patariama nepersistengti valant, plaunant ar kitaip bandant nušveisti saulės modulius. Energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ saulės produktų vadovė Domantė Navarskaitė atkreipia dėmesį, kad nuo saulės modulių įvairūs nešvarumai pakankamai efektyviai pasišalina patys. „Saulės moduliai yra statomi kampu, su nuolydžiu, todėl paprastai krituliai juos neblogai nuplauna be jokių papildomų žmogaus pastangų. Taip nuo modulių gerai pašalinamos dulkės, medžių lapai ar

Taip pat skaitykite