Pasieniečių dienos proga

Karklėje Pasieniečių dienos proga buvo įteikti apdovanojimai Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktinės (toliau – VSAT Pagėgių pasienio rinktinė) pareigūnams.

Profesinės šventės – Pasieniečių dienos – išvakarėse VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnus pasveikino rinktinės vadas Rimantas Timinskis ir atvykę svečiai: Klaipėdos savivaldybės mero pavaduotojas Arūnas Barbšys,  Pagėgių savivaldybės Administracijos direktorius Virginijus Komskis, Valstybės saugumo departamento Klaipėdos valdybos viršininkas Tomas Grigaitis, Klaipėdos ir Tauragės apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų viršininkų pavaduotojai – Raimondas Vaitkevičius ir Antanas Urbelis.

Renginys prasidėjo iškilminga rikiuote, o po sugiedoto Lietuvos himno žuvusių pasieniečių atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Renginio vedančioji perskaitė pranešimą apie tarnybos ir Pasieniečių dienos kūrimosi ištakas.

„Nuoširdžiai sveikinu Jus artėjančios Pasieniečių dienos proga. Lietuvoje nuo 1999 m. minima ši graži ir prasminga šventė. Praėję metai buvo suvaržyti pandemijos ir karantino, tačiau didžiuojuosi savo kolektyvu, kiekvienu iš Jūsų, kad šį iššūkį atlaikėte deramai. Dėkoju Jums už puikią tarnybą, linkiu stiprybės, ištvermės ir toliau būti garbingu pavyzdžiu kitiems, vykdyti profesionaliai savo pareigas“ – palinkėjo VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnus pasveikino rinktinės vadas Rimantas Timinskis.

Už nepriekaištingų pareigų vykdymą ir tarnybą Karklėje buvo įteikti apdovanojimai 48  VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pasieniečiams.

Garbingi svečiai pasieniečiams dėkojo už bendradarbiavimą, pagalbą vykdant visuomeninę veiklą ir linkėjo išlikti stipriems bei ištvermingiems vykdant atsakingą tarnybą.

Klaipėdos ir Tauragės apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų viršininkų pavaduotojai įteikė savo vadovybės skirtas padėkas šešiems rinktinės pareigūnams.

Renginį puošė ir koncertinę programą pasieniečiams dovanojo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos mokytoja Regina Pilkionienė ir jos auklėtinės Kotryna Norkutė, Evita Pilkionytė ir Gabija Sragauskaitė.

Po iškilmingo renginio visi vaišinosi pasienietiška koše ir arbata.

 

 

Asta Šimkuvienė, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pagėgių pasienio rinktinės Viešųjų ryšių vyresnioji specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite