Pamariškiai lengvaatlečiai – šalies rajonų pirmenybių nugalėtojai

Panevėžyje vykusiose Lietuvos rajonų jaunių (16-17 m.) ir jaunuolių (18-19 m.) komandų lengvosios atletikos pirmenybėse didelę staigmeną pateikė Šilutės sporto mokyklos rinktinė – tapo nugalėtoja. Mūsiškių kraitis solidžiausias tarp 37 komandų – 210 taškų. Jaunių indėlis – 144 tšk., jaunuolių – 66 tšk. 2-3 vietas užėmė Marijampolės ir Kėdainių komandos, pelniusios 145 ir 133 tšk.

Šalies rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos komandų pirmenybių 2016-ųjų metų nugalėtoja – Šilutės sporto mokyklos rinktinė su treneriais.

Panevėžio lengvosios atletikos manieže varžytasi sausio 22-23 dienomis. Taškų įskaitą gavo 37 komandos. Paskutinę vietą užėmusi Visagino komanda tepelnė 1 tašką, priešpaskutiniai likę tauragiškiai sugraibė 5 taškus. Šilutiškiai, laimėję abiejų amžiaus grupių varžybas, džiaugėsi surinkę 210 taškų. Įdomu tai, kad aplenktos kelios rinktinės, kurios gali treniruotis lengvosios atletikos maniežuose. Mūsų komandos treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis, Medardas Urmulevičius šią pergalę skiria artėjančiam Šilutės sporto mokyklos (direktorius Aivaras Lileikis) 60-mečiui, kuris bus švenčiamas spalio 27 dieną. Pernai pamariškiai šiose varžybose, kurios vyko Panevėžyje, užėmė antrą vietą. Šiemet – pirmi, viršūnėje.
Šilutės rajonui pergalę kalė 13 lengvaatlečių (6 jauniai ir 7 jaunimo atstovai). Parsivežta 19 medalių. Mūsų komandai pasižymėti padėjo ir atskirų sportininkų stipri valia. Du aukso medalius iškovojo Jokūbas Tubutis (jaunių grupė), bėgdamas 600 ir 1000 m distancijas. Jo laikas – 1:28,60 ir 2:47,91. Trenerės L. Leikuvienės auklėtinis bėgo įveikdamas pėdos skausmą.
Sirguliuodama startavo sprinterė Giedrė Vytuvytė (jaunimo gr.). Ji buvo greičiausia 60 m bėgimo take – 8,01 sek. Giedrė nenuvylė ir bėgdama estafetinį bėgimą (4×200 m.). Jai teko finišo atkarpa. Finišavo trečia ir kartu su estafetės partnerėmis Gintare Kuisyte, Kristina Jašauskaite ir Giedre Sudeikyte pelnė bronzos medalius.
Beje, penkiolikmetė K. Jašauskaitė (trenerė L. Leikuvienė) Panevėžyje ant prizininkų pakylos lipo tris kartus. Kristina nugalėjo šuolio į tolį ir trišuolio varžybose. Jos rezultatai – 5,15 m ir 11,07 m.
Komandai prizinių vietų taškus pelnė ir po du medalius laimėjo švėkšniškiai jauniai: bėgikas Kęstutis Mickus ir šuolininkas Aleksas Vaitiekus (treneris M.Urmulevičius). Kęstutis bėgo 3000 ir 1000 m. Blykstelėjęs ištverme laimėjo 3000 m bėgimą (10:02,20), o bėgdamas 1000 m finišavo antras (2:49,03). A.Vaitiekus užėmė antras vietas šuolio į aukštį (175 cm) ir trišuolio varžybose (11,54 m.).
Šilutiškė Giedrė Sudeikytė, bėgusi 1500 m kliūtinį bėgimą, liko trečia (5:58,09). Asmeninius rekordus pagerino trenerio S. Oželio auklėtiniai Ernestas Ruslys ir Dovydas Maciukevičius (jaunimo gr.). Ernestas laimėjo 300 m ir 60 m b/b bėgimus. 60 m nubėgo per 8,27 sek. Dovydas į tolį nušoko 6,67 m – pirma vieta, trišuoliu įveikė 13,45 m – antra vieta. Justė Šertvytytė (trenerė L. Leikuvienė) toliausiai nustūmė 4 kg rutulį – 10,10 m – pirma vieta. Mūsų komandai taškų dar pelnė bėgikas Aurimas Bendžius (jaunių gr.), bėgęs 2000 m kliūtinį bėgimą ir 3000 m (dvi ketvirtos vietos), bėgikai Robertas Petraitis (1000 m ir 600 m), Gytis Šumalovas (3000 m ir 1000 m, jaunimo gr.).
Pajėgiausiųjų rajonų komandų dvyliktukas: pirmoji vieta – Šilutė, 210 tšk., Marijampolė – antra vieta, 145 tšk., Kėdainiai – treti, 133 tšk., Šiauliai – ketvirti, 125 tšk., Utena – penkta, 123 tšk., Telšiai – 6 vieta, 101 tšk., Švenčionys – 7 vieta, 96 tšk., Šakiai – 8 vieta, 89 tšk., Jurbarkas – 9 vieta, 87 tšk., Kelmė – 10 vieta, 83 tšk., Vilnius – 11 vieta, 73 tšk., Pakruojis – 12 vieta, 67 tšk. Pagėgių komanda, surinkusi 13 taškų (jauniai – 11, jaunimas – 2), tenkinosi 31 vieta.

R. Mažutis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Artėja Tarptautinis žuvienės virimo čempionatas

Rugsėjo 7 d., šeštadienį, Šilutės senojo turgaus aikštėje organizuojamas vienuoliktasis Žuvienės virimo čempionatas. Pernai žuvienę ar žuvies sriubą istorinėje Šilutės Šilokarčemos aikštėje virė net 57 komandos. Koks bus tas vienuoliktasis Tarptautinis žuvienės virimo čempionatas? Į šį „Pamario“ klausimą atsakė renginio sumanytojas ir pagrindinis organizatorius Marijus BUDRAITIS. „Datos nekeičiame – čempionatas vyksta pirmąjį rugsėjo šeštadienį. Šiemet žuvienės katilai kunkuliuos rugsėjo 7 dieną, – sakė Marijus, primindamas, –  kaip ir pernai, čempionatas vyks istorinėje Šilutės vietoje, Šilokarčemos aikštėje, kurios tvarkymo darbai dar

Žvilgsnis iš mero kabineto

Į Šilutės rajono savivaldybės tarybą Vytautas Laurinaitis buvo išrinktas 2003 m. Nuo 2014 m. liepos 2 d. – Savivaldybės meras: į šias pareigas pirmą kadenciją išrinko Taryba, praėjusią 4 metų kadenciją dirbo laimėjęs tiesioginius mero rinkimus, tokia pat sėkmė lydėjo ir per šių metų savivaldos rinkimus. „Pamarys“ kalbino merą Vytautą LAURINAITĮ apie švietimo, kultūros, sporto, sveikatos apsaugos reikalus, nes būtent šias sritis kuruoja meras, investicijos ir ūkio sritis jau antra kadencija tenka mero pavaduotojui. – Kai daugelis Savivaldybės darbuotojų dar

Kaip buvęs Seimo narys jaučiasi vietos politikoje?

Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovas Šilutės r. savivaldybės taryboje Audrius Endzinas į vietos valdžią sugrįžo, gerokai anksčiau buvęs Savivaldybės tarybos nariu, dvi kadencijas buvęs išrinktas Seimo nariu, ir šiek tiek ilsėjęsis nuo politikos, užsiėmęs tik verslu. A. Endzinas – verslininkas, vadovauja UAB „Energetikos objektų statyba“. Interviu su Audriumi ENDZINU pradėjome tokiu klausimu: – Esate vienintelis Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys, dvi kadencijas, aštuonerius metus, buvęs Seimo nariu, dirbęs Seimo Ekonomikos komitete. – Ir Seimo nariai dar pavaduoja vienas kitą ligos ar