Pagėgiškiai Tomas Srugys ir Kristina Toliušytė – geriausi Tauragės apskrities patruliai

Pagėgių PK dirbantys Tomas Srugys ir Kristina Toliušytė pripažinti geriausiais Tauragės apskrities patruliais.

Pagėgių policijos komisariato pareigūnai spalio 1 d. dalyvavo profesinės šventės minėjime. Angelų sargų dienos išvakarėse jie vyko į Tauragės švč. Trejybės bažnyčią, kur buvo laikomos mišios už pareigūnus ir iškilmingi buvo teikiami apdovanojimai. Po šventinių iškilmių policijos pareigūnai susirinko Tauragės katalikų bažnyčios parapijos namuose, kur jiems koncertavo grupė „El Fuego“.

Iškilmės bažnyčioje
Šv. mišias už policijos darbuotojus ir jų šeimų narius aukojo klebonas Alvydas Bridikis. Renginį pradėjęs Tauragės AVPK viršininkas Marius Draudvila pasveikino susirinkusius pareigūnus ir jiems padėkojo už garbingai atliekamas pareigas. Į iškilmes susirinko policijos pareigūnai iš Šilutės, Šilalės, Pagėgių, Tauragės.
Renginyje dalyvavo garbingų svečių delegacija, kurios atstovai taip pat pasveikino policijos pareigūnus artėjančios profesinės šventės proga: Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis, Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, Pagėgių savivaldybės vicemeras Sigitas Stonys, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius, Tauragės r. apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Gražvydas Žebelys, VSAT Pagėgių rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskis, Tauragės apskr. priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Mindaugas Mikutavičius, LDK kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas pulkininkas leitenantas Arūnas Gajauskas, kiti.
Garbingi apdovanojimai
Pagėgių PK darbuotojai už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką, artėjančios Policijos dienos proga buvo apdovanoti Tauragės AVPK viršininko M. Draudvilos įsakymu. Pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ pagerbtas Kriminalinės policijos poskyrio tyrėjas, Pagėgiuose dirbantis inspektorius Robertas Antanaitis.
Vardiniais rašikliais paskatinti Pagėgių PK Viešosios policijos poskyrio patrulių būrio vyr. patruliai viršila Tomas Srūgys ir policininkas Regimantas Staševičius. LR Generalinio prokuroro Dariaus Raulušaičio padėka pareikšta Pagėgių PK Kriminalinės policijos poskyrio tyrėjui Dariui Pleskevičiui. Tauragės AVPK viršininko M. Draudvilos padėkos įteiktos jaunesniesiems policininkams Laurai Šerniūtei, Deimantui Stanišauskui bei Kristinai Toliušytei. Ši pareigūnė kartu su kolega T. Srūgiu liepos 30 d. vykusiame 2015 m. geriausio Lietuvos viešosios policijos patrulio konkurso I etape buvo pripažinti Tauragės apskrities nugalėtojais. Tąkart tarpusavyje varžėsi bei savo žinias ir fizinį pasiruošimą demonstravo 15 pareigūnų. Dalyviams reikėjo įveikti kliūčių ruožą, šaudymo rungtį, figūrinį vairavimą bei spręsti testą.
K. Toliušytė ir T. Srūgys Pagėgių PK atstovavo ir šio konkurso finale, vykusiame Klaipėdoje, kuriame nugalėtojai iš visos Lietuvos apskričių kovojo dėl geriausių šalies patrulių vardo. Pagėgių atstovai užėmė šeštą vietą. Konkursas vyko dvidešimtą kartą. Jo pagrindinis tikslas – skatinti pareigūnus gerinti profesinį pasirengimą, siekti geresnių darbo rezultatų, gerinti tarpusavio santykius, plėsti žinias bei kelti darbo ir asmeninės kultūros lygį. T. Srūgys ir K. Toliušytė jau antri metai pagal darbo rezultatus yra pirmaujantys tarp patrulių Pagėgių policijos komisariate.

Profesinės šventės minėjime Tauragės švč. Trejybės bažnyčioje dalyvavo policijos pareigūnai iš Šilutės, Šilalės, Pagėgių, Tauragės.

Džiaugėsi kolektyvu
„Visi apdovanoti pareigūnai tikrai nusipelnė šių apdovanojimų ir tai įrodė savo darbu ir pasiektais rezultatais. Džiugu, kad padėkomis ir apdovanojimais įvertinama vis daugiau neseniai darbą policijoje pradėjusių pareigūnų. Kai kurių darbo stažas tėra 2-3 metai, bet pagal darbo rezultatus jie nenusileidžia ilgiau dirbantiems kolegoms.
Noriu pasidžiaugti visais Pagėgių policijos komisariate dirbančiais pareigūnais ir darbuotojais. Kolektyvas kasmet jaunėja, ateina dirbti motyvuoti ir turintys aiškius tikslus pareigūnai. Visiems kolegoms noriu palinkėti bet kokioje situacijoje pirmiausia išlikti žmonėmis, būti ryžtingais, nedvejojančiais. Palinkėsiu karjeros tarnyboje, gerų darbo rezultatų bei harmonijos ir sutarimo šeimose“, – sakė Pagėgių PK viršininkas Artūras Mikalauskas.

Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite