Pagėgiškiai Tomas Srugys ir Kristina Toliušytė – geriausi Tauragės apskrities patruliai

Pagėgių PK dirbantys Tomas Srugys ir Kristina Toliušytė pripažinti geriausiais Tauragės apskrities patruliais.

Pagėgių policijos komisariato pareigūnai spalio 1 d. dalyvavo profesinės šventės minėjime. Angelų sargų dienos išvakarėse jie vyko į Tauragės švč. Trejybės bažnyčią, kur buvo laikomos mišios už pareigūnus ir iškilmingi buvo teikiami apdovanojimai. Po šventinių iškilmių policijos pareigūnai susirinko Tauragės katalikų bažnyčios parapijos namuose, kur jiems koncertavo grupė „El Fuego“.

Iškilmės bažnyčioje
Šv. mišias už policijos darbuotojus ir jų šeimų narius aukojo klebonas Alvydas Bridikis. Renginį pradėjęs Tauragės AVPK viršininkas Marius Draudvila pasveikino susirinkusius pareigūnus ir jiems padėkojo už garbingai atliekamas pareigas. Į iškilmes susirinko policijos pareigūnai iš Šilutės, Šilalės, Pagėgių, Tauragės.
Renginyje dalyvavo garbingų svečių delegacija, kurios atstovai taip pat pasveikino policijos pareigūnus artėjančios profesinės šventės proga: Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis, Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, Pagėgių savivaldybės vicemeras Sigitas Stonys, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius, Tauragės r. apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Gražvydas Žebelys, VSAT Pagėgių rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskis, Tauragės apskr. priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Mindaugas Mikutavičius, LDK kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas pulkininkas leitenantas Arūnas Gajauskas, kiti.
Garbingi apdovanojimai
Pagėgių PK darbuotojai už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką, artėjančios Policijos dienos proga buvo apdovanoti Tauragės AVPK viršininko M. Draudvilos įsakymu. Pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ pagerbtas Kriminalinės policijos poskyrio tyrėjas, Pagėgiuose dirbantis inspektorius Robertas Antanaitis.
Vardiniais rašikliais paskatinti Pagėgių PK Viešosios policijos poskyrio patrulių būrio vyr. patruliai viršila Tomas Srūgys ir policininkas Regimantas Staševičius. LR Generalinio prokuroro Dariaus Raulušaičio padėka pareikšta Pagėgių PK Kriminalinės policijos poskyrio tyrėjui Dariui Pleskevičiui. Tauragės AVPK viršininko M. Draudvilos padėkos įteiktos jaunesniesiems policininkams Laurai Šerniūtei, Deimantui Stanišauskui bei Kristinai Toliušytei. Ši pareigūnė kartu su kolega T. Srūgiu liepos 30 d. vykusiame 2015 m. geriausio Lietuvos viešosios policijos patrulio konkurso I etape buvo pripažinti Tauragės apskrities nugalėtojais. Tąkart tarpusavyje varžėsi bei savo žinias ir fizinį pasiruošimą demonstravo 15 pareigūnų. Dalyviams reikėjo įveikti kliūčių ruožą, šaudymo rungtį, figūrinį vairavimą bei spręsti testą.
K. Toliušytė ir T. Srūgys Pagėgių PK atstovavo ir šio konkurso finale, vykusiame Klaipėdoje, kuriame nugalėtojai iš visos Lietuvos apskričių kovojo dėl geriausių šalies patrulių vardo. Pagėgių atstovai užėmė šeštą vietą. Konkursas vyko dvidešimtą kartą. Jo pagrindinis tikslas – skatinti pareigūnus gerinti profesinį pasirengimą, siekti geresnių darbo rezultatų, gerinti tarpusavio santykius, plėsti žinias bei kelti darbo ir asmeninės kultūros lygį. T. Srūgys ir K. Toliušytė jau antri metai pagal darbo rezultatus yra pirmaujantys tarp patrulių Pagėgių policijos komisariate.

Profesinės šventės minėjime Tauragės švč. Trejybės bažnyčioje dalyvavo policijos pareigūnai iš Šilutės, Šilalės, Pagėgių, Tauragės.

Džiaugėsi kolektyvu
„Visi apdovanoti pareigūnai tikrai nusipelnė šių apdovanojimų ir tai įrodė savo darbu ir pasiektais rezultatais. Džiugu, kad padėkomis ir apdovanojimais įvertinama vis daugiau neseniai darbą policijoje pradėjusių pareigūnų. Kai kurių darbo stažas tėra 2-3 metai, bet pagal darbo rezultatus jie nenusileidžia ilgiau dirbantiems kolegoms.
Noriu pasidžiaugti visais Pagėgių policijos komisariate dirbančiais pareigūnais ir darbuotojais. Kolektyvas kasmet jaunėja, ateina dirbti motyvuoti ir turintys aiškius tikslus pareigūnai. Visiems kolegoms noriu palinkėti bet kokioje situacijoje pirmiausia išlikti žmonėmis, būti ryžtingais, nedvejojančiais. Palinkėsiu karjeros tarnyboje, gerų darbo rezultatų bei harmonijos ir sutarimo šeimose“, – sakė Pagėgių PK viršininkas Artūras Mikalauskas.

Simonas SKUTULAS

Hits: 944

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite