Pagėgiškiai Tomas Srugys ir Kristina Toliušytė – geriausi Tauragės apskrities patruliai

Pagėgių PK dirbantys Tomas Srugys ir Kristina Toliušytė pripažinti geriausiais Tauragės apskrities patruliais.

Pagėgių policijos komisariato pareigūnai spalio 1 d. dalyvavo profesinės šventės minėjime. Angelų sargų dienos išvakarėse jie vyko į Tauragės švč. Trejybės bažnyčią, kur buvo laikomos mišios už pareigūnus ir iškilmingi buvo teikiami apdovanojimai. Po šventinių iškilmių policijos pareigūnai susirinko Tauragės katalikų bažnyčios parapijos namuose, kur jiems koncertavo grupė „El Fuego“.

Iškilmės bažnyčioje
Šv. mišias už policijos darbuotojus ir jų šeimų narius aukojo klebonas Alvydas Bridikis. Renginį pradėjęs Tauragės AVPK viršininkas Marius Draudvila pasveikino susirinkusius pareigūnus ir jiems padėkojo už garbingai atliekamas pareigas. Į iškilmes susirinko policijos pareigūnai iš Šilutės, Šilalės, Pagėgių, Tauragės.
Renginyje dalyvavo garbingų svečių delegacija, kurios atstovai taip pat pasveikino policijos pareigūnus artėjančios profesinės šventės proga: Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis, Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, Pagėgių savivaldybės vicemeras Sigitas Stonys, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Simonas Minkevičius, Tauragės r. apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Gražvydas Žebelys, VSAT Pagėgių rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskis, Tauragės apskr. priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Mindaugas Mikutavičius, LDK kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas pulkininkas leitenantas Arūnas Gajauskas, kiti.
Garbingi apdovanojimai
Pagėgių PK darbuotojai už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką, artėjančios Policijos dienos proga buvo apdovanoti Tauragės AVPK viršininko M. Draudvilos įsakymu. Pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ pagerbtas Kriminalinės policijos poskyrio tyrėjas, Pagėgiuose dirbantis inspektorius Robertas Antanaitis.
Vardiniais rašikliais paskatinti Pagėgių PK Viešosios policijos poskyrio patrulių būrio vyr. patruliai viršila Tomas Srūgys ir policininkas Regimantas Staševičius. LR Generalinio prokuroro Dariaus Raulušaičio padėka pareikšta Pagėgių PK Kriminalinės policijos poskyrio tyrėjui Dariui Pleskevičiui. Tauragės AVPK viršininko M. Draudvilos padėkos įteiktos jaunesniesiems policininkams Laurai Šerniūtei, Deimantui Stanišauskui bei Kristinai Toliušytei. Ši pareigūnė kartu su kolega T. Srūgiu liepos 30 d. vykusiame 2015 m. geriausio Lietuvos viešosios policijos patrulio konkurso I etape buvo pripažinti Tauragės apskrities nugalėtojais. Tąkart tarpusavyje varžėsi bei savo žinias ir fizinį pasiruošimą demonstravo 15 pareigūnų. Dalyviams reikėjo įveikti kliūčių ruožą, šaudymo rungtį, figūrinį vairavimą bei spręsti testą.
K. Toliušytė ir T. Srūgys Pagėgių PK atstovavo ir šio konkurso finale, vykusiame Klaipėdoje, kuriame nugalėtojai iš visos Lietuvos apskričių kovojo dėl geriausių šalies patrulių vardo. Pagėgių atstovai užėmė šeštą vietą. Konkursas vyko dvidešimtą kartą. Jo pagrindinis tikslas – skatinti pareigūnus gerinti profesinį pasirengimą, siekti geresnių darbo rezultatų, gerinti tarpusavio santykius, plėsti žinias bei kelti darbo ir asmeninės kultūros lygį. T. Srūgys ir K. Toliušytė jau antri metai pagal darbo rezultatus yra pirmaujantys tarp patrulių Pagėgių policijos komisariate.

Profesinės šventės minėjime Tauragės švč. Trejybės bažnyčioje dalyvavo policijos pareigūnai iš Šilutės, Šilalės, Pagėgių, Tauragės.

Džiaugėsi kolektyvu
„Visi apdovanoti pareigūnai tikrai nusipelnė šių apdovanojimų ir tai įrodė savo darbu ir pasiektais rezultatais. Džiugu, kad padėkomis ir apdovanojimais įvertinama vis daugiau neseniai darbą policijoje pradėjusių pareigūnų. Kai kurių darbo stažas tėra 2-3 metai, bet pagal darbo rezultatus jie nenusileidžia ilgiau dirbantiems kolegoms.
Noriu pasidžiaugti visais Pagėgių policijos komisariate dirbančiais pareigūnais ir darbuotojais. Kolektyvas kasmet jaunėja, ateina dirbti motyvuoti ir turintys aiškius tikslus pareigūnai. Visiems kolegoms noriu palinkėti bet kokioje situacijoje pirmiausia išlikti žmonėmis, būti ryžtingais, nedvejojančiais. Palinkėsiu karjeros tarnyboje, gerų darbo rezultatų bei harmonijos ir sutarimo šeimose“, – sakė Pagėgių PK viršininkas Artūras Mikalauskas.

Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Didžiausias Šilutės darbdavys lėtina gamybos tempą

Šilutėje sklando kalbos apie atleidžiamus „Šilutės baldų“ darbuotojus. Ar tai tiesa? Pasakoja Eimuntas Jankauskas, „Šilutės baldų“ vadovas: „Šiuo metu mūsų veiklą neigiamai veikia tiek geopolitinė padėtis, tiek ekonominė situacija pasaulinėse rinkose. Jau nekalbant apie beprecedentį elektros kainų šuolį, kuris skaudžiai kerta visai šalies pramonei. Ėmėmės maksimalaus taupymo režimo, todėl atidžiai vertiname ir darbuotojų poreikį. Visuma minėtų veiksnių verčia sulėtinti anksčiau planuotus įdarbinimo tempus. Kadangi negatyvios tendencijos užsitęsė ir taupymo priemonės norimo efekto nebeduoda, todėl šalies pramonė priversta peržiūrėti darbuotojų skaičių

Savaitgalį bus šilta, gali palyti

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba paskelbė, kad spalio 7 d., penktadienį, orai leis saulei išryškinti auksaspalvius medžių lapus. Vėjas dieną pradės rimti iki vidutinio. Įdienojus džiugins maloni rudeniška 14-18 laipsnių šiluma. Savaitgalis taip pat turėtų būti šiltas, tačiau sulauksime lietaus. Spalio 9 d., sekmadienį, naktį dar daug kur trumpi lietūs, dieną palis tik vietomis. Vėjas vakarinių krypčių, apysmarkis. Temperatūra pažemės iki 6-11, dieną sulauksime 12-16 laipsnių šilumos. Spalio 10 d., pirmadienį, lietaus neprognozuojama. Naktį ir rytą kai kur suboluos rūkas. Naktį pūs

Metų mokytoja – Tatjana Balvočienė. Apdovanoti geriausi rajono pedagogai

Tarptautinei mokytojų dienai skirtas renginys Šilutėje šiemet ypatingas. Pedagogai pirmieji įžengė į renovuotą Šilutės kultūros ir pramogų centrą. Čia įvyko iškilminga Mokytojų dienai skirta šventė bei pedagogų apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvavo Šilutės r. savivaldybės vadovai. „Nuostabu tokią šventinę dieną matyti, kad salėje beveik nėra laisvų vietų. Džiaugiuosi, kad šiandien kartu su mumis yra ir mokytojai senjorai. Minėdami Jūsų profesinę šventę tariame nuoširdžiausią ačiū už kantrybę, siekius ir įdėtas didžiules pastangas auklėjant Šilutės krašto jaunąją kartą. Būkite pavyzdžiu savo mokiniams, nepailskite

Šilutės rajone pastatyti tekstilės konteineriai. Kur jie?

Šilutės rajono savivaldybė gyventojus informuoja, kad ir Šilutės rajone pagaliau bus tekstilės konteineriai, į kuriuos galima išmesti nenaudojamus ir nereikalingus tekstilės gaminius. Tekstilės konteinerių statymo vietos: Šilutės seniūnija, Lietuvininkų g. 17; PC „IKI“, Dariaus ir Girėno g. 11, Šilutė; Autobusų stotis, Tilžės g. 22, Šilutė; Geležinkelio g. 4, Šilutė; Dzūkų g. 24, Šilutė; Tilžės g. 59, Verdainės k. (VIADA degalinėje); Mokyklos g. 6, Laučių k.; Beržų g., Macikų k. (prie autobusų stotelės); Santakos g. 2, Pagrynių k.; Miško g. 22,

Taip pat skaitykite