Pagėgiškiai mugėje nedalyvavo

Rugpjūčio 20-22 dienomis Pagėgiuose, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „Norfos“ prekybos centro, šurmuliavo amatininkų mugė, kurią suorganizavo Algis Raginskis iš Šiaulių, našliams skirto labdaros ir paramos fondo pirmininkas. Niekas iš Pagėgių krašto amatininkų čia nedalyvavo. Tokia mugė Pagėgiuose vyko jau antrą kartą.

Amatininkų mugėje, skirtoje našliams remti, amatininkų buvo daugiau negu perkančiųjų.
Simono Skutulo nuotr.

Pilnametį sūnų turintis našlys Algis Raginskis paramą našliams organizuoja nuo 2005 metų. Remiamos šeimos, kur vienas iš tėvų augina vaikų iki 18 metų. Pavasarį Pagėgiuose tokia mugė buvo gerokai sėkmingesnė, šįkart ji surengta antrą kartą. A. Raginskis sakė, kad pirkėjų šįkart atėjo nedaug, o pagėgiškių amatininkų skelbimas nesudominęs.
Ponia Silva iš Klaipėdos pakvietė į masažo kėdę, kurių buvo net trys. Švediška įranga – kilnojama. Galima uždėti ant kėdės, sofos, kai žiūri televizijos laidas, skaitai knygą, net jei dirbi kompiuteriu. Masažuojamas kaklas, pečių sritis, stuburas. Pritaikius 100 Lt nuolaidą, tokį masažo įrenginį siūlyta įsigyti už 1200 Lt.
Šalia – garsiosios žolininkės Adelės Karaliūnaitės arbatos, tepalai ir kita jau daugeliui žinoma produkcija. Iš Kauno atvežta „Jiesios“ keramikos gaminių, iš Alytaus – burnos higienos priemonių, prie „Elvijos“ tepalų stalo stovėjusi moteris iš Kauno neslėpė: „Nėra žmonių. Šilutėje tai bent pirko…“ Net iš Radviliškio atvežta įvairių medinių buities įrankių, margumynas skarų, šalikų, skrybėlių – iš Klaipėdos. Papuošalų ir diržų kolekciją turėjęs vilnietis pasidžiaugė nemažai jų pardavęs. Šeimos ūkio atstovas iš Kaišiadorių rajono atgabeno vilnonių siūlų, iš jų primegztų didelių ir mažyčių raštuotų puskojinių. „Perka, gerai pirko ir Pagėgiuose. Tai mūsų šeimos verslas“, – aiškino dar jaunas ūkininkas. Iš Vilniaus atgabenti žaislai pirkėjų nesudomino, o įvairios kambarinės šlepetės buvo paklausios.
Kiek naudos iš šios mugės sulauks našlių rėmimo fondas, kol kas neaišku.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pokalbis telefonu vairuojant gali kainuoti vairuotojo pažymėjimą…

Dauguma vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant ir tokiais savo veiksmais kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems viešajame eisme dalyvaujantiems asmenims. Policijos pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, liepos mėnesį fiksavo 47 pažeidimus: Tauragėje – 24 pažeidimai; Šilalėje – 4 pažeidimai; Šilutėje – 18 pažeidimų; Pagėgiuose – 1 pažeidimas. Visiems vairuotojams surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 3 d. Vairuojant naudojantis mobiliaisiais telefonais gresia

Nuspręsta tirti Daivos Žebelienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija paskelbė, kad liepos 21d.  pradėtas tyrimas dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Daivos Žebelienės elgesio. Aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo ribojimo atstovauti. Pagal šį teisės aktą valstybinėje tarnyboje dirbantis asmuo neturi teisės atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims ir ginti jų interesų institucijoje ar įstaigoje, kurioje jis dirba. Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tirs aplinkybes, kai D. Žebelienė galbūt atstovavo UAB „Toluta” interesams 2019 m. ir 2020 m.

Universitetas senąsias kareivines pavers migrantų istorine kryžkele. Gyventojus prašo dalintis senais lagaminais

Rudenį Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto kūrybinė grupė (Raimonda Nabažaitė, Milda Kontrimė, Rima Čerapė) visuomenei ruošiasi pristatyti naują kultūrinį-edukacinį projektą „Migrantas“. Interaktyvios garso, muzikos, istorinio pasakojimo ekskursijos metu Klaipėdos senosios kareivinės (dabar – Klaipėdos universitetas) virs istorine migrantų vieta ir jų likimų kryžkele. „Migrante“ kiekvienam dalyviui bus siekiama suteikti naują tapatybę – Klaipėdoje apsigyvenusio ar laikinai priklydusio žmogaus dalia.   Nuo kareivinių statybos iki Klaipėdos universiteto studentiško šurmulio   Buvusios senosios kareivinės migrantų kryžkele pasirinktos neatsitiktinai. Siekiama,

Bibliotekininkai kurs stalo žaidimą

Lietuvos kultūros taryba skyrė finansavimą Tolygios kultūrinės raidos programai ir finansavo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė) skirdama 3 690,00 Eur finansavimą. Įgyvendindami šį projektą bibliotekininkai kurs inovatyvią, išliekamąją vertę turintį stalo žaidimą, reprezentuojantį Šilutės kraštą. Šis žaidimas bus puiki edukacinė priemonė mokiniams, miestelėnams, kitose Lietuvos vietovėse gyvenantiems žaidėjams, norintiems pažinti ar iš naujo atrasti Šilutės miesto istorijos ir kultūros paveldą. Stalo žaidimas kvies suburti savo draugų kompaniją (komandą) ir

Taip pat skaitykite