Ortopedas traumatologas Karolis Zinkevičius: „Padėti žmonėms noriu gydydamas ne tik vaistais“

„Traumatologija – specialybė, reikalaujanti loginio mąstymo, kruopštumo ir tikslaus rankų darbo. Gydydamas žmones noriu matyti apčiuopiamą rezultatą“, – sako Šilutės ligoninės ortopedas traumatologas Karolis Zinkevičius.

Ortopedijos traumatologijos rezidentūrą Lietuvos sveikatos mokslų universitete (toliau – LSMU) jis baigė šiemet, tačiau jau turi sukaupęs vertingos patirties – dirbo didžiosiose šalies ligoninėse, daug sportinių traumų matė dirbdamas su Lietuvos futbolo federacija. Neįkainojamos patirties Karolis įgijo misijoje Ukrainoje, į kurią pernai vyko kartu su kitais medikais iš Lietuvos.

Nuo rugsėjo K. Zinkevičius darbą pradėjo Šilutės ligoninėje. Pacientai pas jį gali kreiptis dėl buvusių ar esamų traumų, norėdami pasikonsultuoti dėl ortopedinių operacijų. Padėti kenčiantiems, sergantiems žmonėms Karolis svajojo nuo šešerių metų, matydamas mediko profesijos pavyzdį šeimoje. Jo krikšto tėtis yra gydytojas gastroenterologas, tad vaikystėje Karoliui teko matyti, kaip jis dirba, bendrauja su pacientais, su kokiomis nuotaikomis grįžta po budėjimų ligoninėje. Visa tai žadino norą ir pačiam padėti kitiems ateityje.

Baigęs gimnaziją, K. Zinkevičius pasirinko medicinos studijas LSMU, vėliau sekė penkeri metai ortopedijos traumatologijos specialybės rezidentūros studijų. Karolis pasakojo, jog šią specialybę pasirinko, nes norėjo žmones gydyti ne tik vaistais, bet ir naudoti naujausias medicinos technologijas, pritaikyti modernius protezus (klubų, kelio ir kt.). Pavyzdžiui, atlikus klubo sąnario endoprotezavimo operaciją, po kurio laiko galima pamatyti, kaip anksčiau skausmus kentęs žmogus, gali laisviau judėti, džiaugtis geresne gyvenimo kokybe.

Gydytojo darbo patirties K. Zinkevičius įgijo įvairiose asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Nesvetima jam ir Šilutės ligoninė, mat čia keletą metų pacientams teikė skubią pagalbą Priėmimo – skubios pagalbos skyriuje. Viena iš priežasčių, padėjusių apsispręsti dirbti Šilutės ligoninėje po rezidentūros studijų buvo draugiški santykiai su Chirurgijos-traumatologijos skyriaus vedėju Gintaru Drūlia.

„Šilutės ligoninėje sudarytos visos sąlygos dirbti, padėti pacientams – operacinė aprūpinta modernia įranga, priemonėmis, medikamentais. Visi kolegos draugiški, su daugeliu jų esu pažįstamas iš anksčiau, jie mane taip pat atsimena geruoju“, – apie darbo pradžią ligoninėje kalba jaunas specialistas.

Chirurgijos-traumatologijos skyriuje atliekamos visos ilgųjų ir trumpųjų kaulų osteosintezės operacijos, klubo sąnario endoprotezavimas, kelio sąnario artroskopinės operacijos, pėdų deformacijų operacijos –korekcijos bei kitos operacijos.

Registruotis ortopedų – traumatologų konsultacijoms galima išankstinės registracijos sistemoje https://ipr.esveikata.lt/, telefonu (8 441) 61040, internetu: https://ipr.esveikata.lt/ arba atvykus į Konsultacinę polikliniką, adresu Rusnės g. 1, Šilutė.

Šilutės ligoninės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip išrinkti dienos stovyklą vaikui?

Renkantis dienos stovyklą vaikui būtina atsižvelgti į jo amžių ir pomėgius. Pavyzdžiui, aktyviam, sportuojančiam vaikui puikiai tiktų sporto stovykla, o menais besidominčiam – dailės stovykla. Labai svarbu pasirinkti stovyklą, kuri atitiktų vaiko interesus, kad jie mėgautųsi stovykloje praleistu laiku ir gautų kuo daugiau naudos iš pasisemtos patirties. Tėvai gali įtraukti savo vaikus į sprendimų priėmimo procesą, kad jie pasirinktų stovyklą, kurioje vaikas mielai lankytųsi. Vieta ir tvarkaraštis taip pat yra esminiai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dienos stovyklos vaikams.

Stilingi ir funkcionalūs pastatomi lauko šviestuvai

Gerai suplanuotas išorinis namų apšvietimas atlieka kelias funkcijas. Visų pirma, jis užtikrina saugų patekimą į namus sutemus ir atbaido potencialius vagis. Žavinga lauko šviestuvų šviesa taip pat gražiai papuošia pastato aplinką ir sukuria nepakartojamą sodo atmosferą. Planuojant lauko apšvietimą svarbiausia atsižvelgti į atskirų šviesos taškų išdėstymą. Laiptai ir lauko durys, įvažiavimo vartai, garažo vartai ir varteliai, terasa, sodo takeliai, gėlynai, vandens telkiniai ir kiti sodo elementai, taip pat namo fasadas – visa tai turi būti apšviesta. Šiuo atžvilgiu svarbu parinkti

Židinys ar krosnelė? Ką pasirinkti šildymui?

Židinius vertiname visų pirma dėl atmosferos, kurią jie sukuria interjere. Tačiau gyvosios ugnies žavesys interjere yra toks pat, nesvarbu, ar savo namuose įsirengsite židinį, ar malkomis kūrenamą krosnelę. Šie įrenginiai taip pat vertinami dėl gebėjimo šildyti interjerą, kuris šiuo metu tampa ypač svarbus. Tačiau tarp židinio ir krosnelės yra nemažai skirtumų. Židinys ar krosnelė? Kokie skirtumai? Sprendimą, ką rinktis – židinį, ar krosnelę, lemia daugybė veiksnių. Estetiniu požiūriu židiniai yra aiškūs nugalėtojai – židinio įdėklą galima apipavidalinti nesuskaičiuojama daugybe būdų,

Kaip išsirinkti elektros generatorių, kuris atitiks jūsų poreikius?

generatorius

Generatorius – tai prietaisas, kuris gali praversti įvairiose situacijose. Jei norite būti tikri, kad pasirinkote tinkamą modelį, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Nesijaudinkite, neužkrausime jūsų sausa technine informacija. Parengėme trumpą ir įdomų vadovą, kuriame sužinosite, kaip išsirinkti geriausią įrenginį. Kaip teisingai pasirinkti generatorių? Įrangos savybės Svarstote, kaip išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį generatorių? Planuojate pirkti generatoriaus agregatą? Tai puikus sprendimas, jei norite užsitikrinti prieigą prie elektros energijos ekstremaliomis situacijomis arba jei norite jį naudoti įrangai maitinti vietose, kur nėra elektros. Prieš

Taip pat skaitykite