Orai: savaitė bus žvarboka ir net su keliolika laipsnių šalčio

Pirmadienį, kovo 7 d., rytinėje Lietuvos pusėje bus debesuota, protarpiais pasnigs. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės vakarų, šiaurės vėjas. Aukščiausia temperatūra čia tesieks 1-3 laipsnius šilumos. Vakariniuose rajonuose vyraus debesuoti su pragiedruliais, sausesni orai. Trumpalaikiai ir negausūs mišrūs krituliai čia numatomi tik vietomis. Šilumos irgi bus truputį daugiau – iki 4-5 laipsnių. Tačiau šiaurės vėjas šioje šalies pusėje bus smarkokas ir gana žvarbus.

Antradienį, kovo 8 d., bus debesuoti orai, sulauksime kritulių. Naktį pasnigs tik vietomis ir negausiai, o dieną kritulių zona apims beveik visą kraštą. Vyraus nedidelis, kai kur vidutinio intensyvumo sniegas. Vėjas naktį dar laikysis šiaurinių krypčių, vidutinio stiprumo, dieną bus jau silpnesnis, besikeičiančios krypties. Temperatūra naktį nukris iki 2-7, rytiniuose rajonuose kai kur iki 9 laipsnių šalčio. Debesuotą dieną temperatūra svyruos tarp 2 laipsnių šalčio kraštiniuose rytiniuose rajonuose ir 3 laipsnių šilumos Žemaitijoje, pajūryje gali sušilti iki 5 laipsnių.

Trečiadienio, kovo 9 d., naktis dar bus gana debesuota, pasnyguriuos tik vietomis nakties pradžioje. Vėjas pasisuks iš rytų ir aprims. Temperatūra naktį pažemės iki 1-6 laipsnių šalčio, rytiniame šalies pakraštyje pragiedrėjus gali atšalti iki 7-10 laipsnių šalčio. Trečiadienio dieną oras sausės ir giedrės, kritulių jau nenumatoma. Vėjas laikysis rytinių krypčių, nestiprus. Nors švies saulė, bet tebus nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį, kovo 10 d., bus giedra ir sausa. Vėjo beveik nesijaus. Žvaigždėtą naktį daug kur bus 5-10, vietomis – iki 13 laipsnių šalčio. Dieną, vis dar dvelkiant rytų vėjui, laikysis vėsus oras, temperatūra nedaug nutols nuo 0 laipsnių.

Penktadienį, šventinę Kovo 11-ąją,  išsilaikys saulėti ir sausi orai. Vėjas jau vyraus pietinių krypčių, nestiprus ir švelnus. Temperatūra naktį dar nukris iki 3-8, kai kur – iki 10 laipsnių šalčio, o dieną saulėkaitoje jau pajausime malonesnę šilumą, nors pavėsyje termometrai rodys 1-6 laipsnius virš nulio.

Savaitgalį turėtų vyrauti sausi ir daugiau saulėti orai. Naktys prognozuojamos jau ne tokios šaltos, o dienomis pajausime tikrą pavasarį.

meteo.lt inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Tilžės akto originalas yra Vytauto Didžiojo karo muziejuje

Lygiai prieš 104 metus Tilžėje buvo pasirašytas Mažosios Lietuvos tautinės tarybos Aktas, šiais laikais dažniausiai vadinamas Tilžės aktu. Manoma, kad 1918 m. lapkričio 30 d. šį dokumentą 24 jo signatarai pasirašė veikiausiai spaustuvininko, visuomenės veikėjo Enzio Jagomasto bute, Tilžėje. Algirdas Matulevičius, Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto vyresnysis mokslinis darbuotojas, yra rašęs: „Žinoma tik tiek, kad MLTT susirinkimas, kurio metu ir buvo pasirašytas šis dokumentas, galėjo vykti žymaus Tilžės spaustuvininko, „Lituanios“ savininko Enzio Jagomasto bute arba kito tilžiškio F. Sūbaičio bute.

Taip pat skaitykite