Odontologija pagražina šypseną. Procedūros, kurių rezultatus pajusite iškart

 

Žmonės dažnai būna nepatenkinti savo dantų išvaizda, kartais tai net gali įvaryti kompleksą… Tačiau susigrąžinti gražią šypseną šiandien lengviau, nei daugelis manote. Kartais pakanka tik vieno apsilankymo pas gydytoją, kad pagerėtų dantų forma ir spalva. Naudodamiesi naujausiomis technologijomis ir gydymo metodais, dauguma odontologų gali ištaisyti įvairius dantų defektus ir sukurti tobulą holivudinę šypseną…

Profesionali burnos higiena – pirmas žingsnis gražios šypsenos link 

Profesionali burnos higiena yra būtina procedūra kiekvienam pacientui, norinčiam išlaikyti burnos ir dantų sveikatą. Burnos higienos procese kietos ir minkštos apnašos bus pašalintos specialiais įrankiais, taip pat poliruojamas dantų paviršius ir plombos. Greičiausia ir lengviausia šypsenos gražinimo procedūra yra profesionali burnos higiena. Kasdieninės burnos higienos priemonės negali pašalinti visų apnašų, susikaupusių burnoje. Tam reikia naudoti specialią įrangą profesionalioms burnos higienos procedūroms. Šepetėliu pašalinsime minkštas apnašas, o ultragarsiniu skaleriu ar kitais specialiais įrankiais, padedančiais pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas dantų šepetėliu, pašalins kietus akmenis. Po procedūros dantys poliruojami, kad būtų atkurtas plombų ir emalio blizgesys. Tai nėra skausminga procedūra, reikia tik pabandyti ir eiti svajonės link.

Spalvotos dantų apnašos, kurias sukelia rūkymas, juoda arbata, kava ir kiti spalvoti maisto produktai, pašalinamos oro srauto metodu. Šio proceso metu vandens srove ir suslėgtu oru valdomas kalcio karbonato (sodos) dalelių srautas nukreipiamas į danties paviršių ir tarpdančių erdvę, todėl pigmento apnašas galima lengvai pašalinti net sunkiai pasiekiamose vietose. Po šios procedūros dings kraujavimas iš anksčiau pavargusių dantenų, dings iš burnos sklindantis nemalonus kvapas. Dantys atgauna natūralią spalvą, jie atrodo baltesni. Kartais dantys pašviesėja net keliais tonais.

Profesionalios burnos higienos vengimas turi įtakos net visam kūnui

Bakterijos ir mikroorganizmai, kurie kaupiasi burnos ertmės kraujo sistemoje, pasieks svarbius organus: sąnarius, inkstus, plaučius ir širdį. Tai ypač pavojinga nėščioms moterims, nes infekcija gali neigiamai paveikti vaisiaus vystymąsi. Verta paminėti, kad prasta burnos higiena gali turėti įtakos net pacientų psichinei būklei. Dantys atlieka ne tik mechanines, bet ir estetines funkcijas. Todėl pageltę, negražūs dantys ir blogas burnos kvapas gali priversti žmones jaustis nesaugiai ir sumažinti pasitikėjimą savimi.

Dantis balinkite, jei norite stulbinamos šypsenos

Profesionalus dantų valymas gali pašalinti pigmentines dėmes, dėl kurių dantys šviesėja, tačiau tai nėra dantų balinimas. Jei po šios procedūros jūsų netenkina esama dantų spalva, galite ją reguliuoti balindami. Tai galima padaryti namuose, naktį naudojant kapas su dantų balinimo medžiagomis arba balinant dantis odontologo kabinete. Šis procesas bus trumpesnis ir rezultatą pastebėsite iš karto. Šaltos mėlynos šviesos veikiamas balinimo gelis suaktyvina deguonį dantyse, kuris ne tik valo dantų paviršių, bet ir išvalo akytos danties struktūros (dentino kanalėlių) likučius.

Papildoma lazerio energija pagreitina vandenilio peroksido skilimą į balinančius laisvuosius radikalus, todėl balinimo gelio naudojimo laikas yra tik 16-32 minutės. Balinant namuose, baliklio ir dantų kontaktas užtrunka apie 10 naktų. Kadangi gelio užtepimo laikas yra gana trumpas, sumažėja dantų audinių pažeidimo rizika.

Jei norite šių ir kitų su odontologija susijusių procedūrų, užsukite į Z. Romanovo kliniką, kurioje dirba tik geriausi specialistai.  Z. Romanovo stomatologijos kabineto internetinė svetainė.

pr2021/95

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite