Odontologija pagražina šypseną. Procedūros, kurių rezultatus pajusite iškart

 

Žmonės dažnai būna nepatenkinti savo dantų išvaizda, kartais tai net gali įvaryti kompleksą… Tačiau susigrąžinti gražią šypseną šiandien lengviau, nei daugelis manote. Kartais pakanka tik vieno apsilankymo pas gydytoją, kad pagerėtų dantų forma ir spalva. Naudodamiesi naujausiomis technologijomis ir gydymo metodais, dauguma odontologų gali ištaisyti įvairius dantų defektus ir sukurti tobulą holivudinę šypseną…

Profesionali burnos higiena – pirmas žingsnis gražios šypsenos link 

Profesionali burnos higiena yra būtina procedūra kiekvienam pacientui, norinčiam išlaikyti burnos ir dantų sveikatą. Burnos higienos procese kietos ir minkštos apnašos bus pašalintos specialiais įrankiais, taip pat poliruojamas dantų paviršius ir plombos. Greičiausia ir lengviausia šypsenos gražinimo procedūra yra profesionali burnos higiena. Kasdieninės burnos higienos priemonės negali pašalinti visų apnašų, susikaupusių burnoje. Tam reikia naudoti specialią įrangą profesionalioms burnos higienos procedūroms. Šepetėliu pašalinsime minkštas apnašas, o ultragarsiniu skaleriu ar kitais specialiais įrankiais, padedančiais pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas dantų šepetėliu, pašalins kietus akmenis. Po procedūros dantys poliruojami, kad būtų atkurtas plombų ir emalio blizgesys. Tai nėra skausminga procedūra, reikia tik pabandyti ir eiti svajonės link.

Spalvotos dantų apnašos, kurias sukelia rūkymas, juoda arbata, kava ir kiti spalvoti maisto produktai, pašalinamos oro srauto metodu. Šio proceso metu vandens srove ir suslėgtu oru valdomas kalcio karbonato (sodos) dalelių srautas nukreipiamas į danties paviršių ir tarpdančių erdvę, todėl pigmento apnašas galima lengvai pašalinti net sunkiai pasiekiamose vietose. Po šios procedūros dings kraujavimas iš anksčiau pavargusių dantenų, dings iš burnos sklindantis nemalonus kvapas. Dantys atgauna natūralią spalvą, jie atrodo baltesni. Kartais dantys pašviesėja net keliais tonais.

Profesionalios burnos higienos vengimas turi įtakos net visam kūnui

Bakterijos ir mikroorganizmai, kurie kaupiasi burnos ertmės kraujo sistemoje, pasieks svarbius organus: sąnarius, inkstus, plaučius ir širdį. Tai ypač pavojinga nėščioms moterims, nes infekcija gali neigiamai paveikti vaisiaus vystymąsi. Verta paminėti, kad prasta burnos higiena gali turėti įtakos net pacientų psichinei būklei. Dantys atlieka ne tik mechanines, bet ir estetines funkcijas. Todėl pageltę, negražūs dantys ir blogas burnos kvapas gali priversti žmones jaustis nesaugiai ir sumažinti pasitikėjimą savimi.

Dantis balinkite, jei norite stulbinamos šypsenos

Profesionalus dantų valymas gali pašalinti pigmentines dėmes, dėl kurių dantys šviesėja, tačiau tai nėra dantų balinimas. Jei po šios procedūros jūsų netenkina esama dantų spalva, galite ją reguliuoti balindami. Tai galima padaryti namuose, naktį naudojant kapas su dantų balinimo medžiagomis arba balinant dantis odontologo kabinete. Šis procesas bus trumpesnis ir rezultatą pastebėsite iš karto. Šaltos mėlynos šviesos veikiamas balinimo gelis suaktyvina deguonį dantyse, kuris ne tik valo dantų paviršių, bet ir išvalo akytos danties struktūros (dentino kanalėlių) likučius.

Papildoma lazerio energija pagreitina vandenilio peroksido skilimą į balinančius laisvuosius radikalus, todėl balinimo gelio naudojimo laikas yra tik 16-32 minutės. Balinant namuose, baliklio ir dantų kontaktas užtrunka apie 10 naktų. Kadangi gelio užtepimo laikas yra gana trumpas, sumažėja dantų audinių pažeidimo rizika.

Jei norite šių ir kitų su odontologija susijusių procedūrų, užsukite į Z. Romanovo kliniką, kurioje dirba tik geriausi specialistai.  Z. Romanovo stomatologijos kabineto internetinė svetainė.

pr2021/95

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite