Nuo ko pradėti vidaus laiptų planavimą?

Pirmasis žingsnis planuojant laiptus yra numatyti, kaip norite, kad jie atrodytų. Gera vieta pradėti – įkvėpimo ieškoti interjero dizaino interneto svetainėse ir laiptų gamintojų brošiūrose. Jei jums sunku nuspręsti, koks stilius yra geriausias, atsižvelkite į savo namų amžių ir stilių.

Kai pristatomi laiptai, jie dažnai būna su naujais statramsčiais. Apsvarstykite galimybę įsigyti juos iš tos pačios medienos ir panašaus dizaino kaip ir jūsų laiptai, kad jie papildytų vienas kitą.

Jūsų namai klasikiniai ar šiuolaikiški? Ar norite, kad laiptai papildytų jūsų namų epochą ar sukurtų ryškų kontrastą? Ar norite, kad laiptai būtų dizaino akcentas, ar jie yra tik funkcionalūs? Ar yra kokių nors didelių problemų dėl esamų laiptų ar tiesiog norite atnaujinti stilių?

Jei jūsų nauji laiptai skirti priestatui arba palėpės pertvarkai ir norite, kad jie atitiktų jūsų esamus laiptus, turėsite pateikti esamas medienos ir stiliaus detales savo naujų laiptų gamintojui.

Nuspręskite, ar reikia keisti laiptus, ar galima juos tik atnaujinti

Netgi daug susidėvėjusių laiptų gali nereikėti visiškai keisti. Susidėvėjusias pakopas, sulūžusius ar trūkstamus statramsčius, atsilaisvinusius turėklus galima pataisyti arba pakeisti nepatiriant laiptų keitimo išlaidų.

Specialistai gali nukopijuoti esamų laiptų dizainą, jei nerandate stiliaus, kurio jums norėtųsi. Tai ypač gera idėja, jei norite išlaikyti senesnio laikotarpio ypatybes. Jei jūsų laiptai yra geros būklės, bet nesate patenkinti dizainu, pakeitę baliustradą ar net vien statramsčius, labai greitai galite  laiptus atnaujinti už nedideles išlaidas ir nedaug pastangų. Jei nesate patenkinti esmine laiptų išvaizda, gali būti geriausia juos pakeisti.

Pasirinkite tinkamą medžiagą savo laiptams

Didelis turimų medžiagų asortimentas – nuo ​​tradicinės medienos iki modernių stiklo plokščių ir aptakių metalinių priedų – tai reiškia, kad kiekvienas gali rinktis pagal savo biudžetą. Verta atlikti savo tyrimą ir pažvelgti, kaip skirtingos medžiagos atrodo panašiuose namuose. Tikėtina, kad mediena bus pagrindinė medžiaga, naudojama jūsų laiptams. Todėl pagrindinis uždavinys yra pasirinkti medieną. Jei nesate tikri, kokią medieną geriausia pasirinkti jūsų namo laiptams, perskaitykite mūsų išsamų medinių laiptų dalių vadovą.

Išmatuokite savo laiptus

Kad būtų lengviau išsirinkti tinkamą jums reikalingų laiptų dalių kiekį ir dydį, geriausia išmatuoti tai, kas šiuo metu sumontuota. Taip pat apgalvokite, kokie bus jūsų laiptų turėklai: mediniai ar metaliniai turėklai.

pr2022/191

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vyriausybė pritarė siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje iki kovo 16 d. Ministerijos siūlymu nepaprastoji padėtis galiotų visame pasienio ruože prie Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija ir pasienio ruože su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi. Pagal šiuo metu galiojantį Seimo nutarimo „Dėl nepaprastosios padėties įvedimo“ projektą nepaprastoji padėtis galioja iki gruodžio 16 d. 24.00 val. Pasako vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, jau devynis mėnesius tęsiantis Rusijos Federacijos karinei agresijai prieš Ukrainą grėsmės Lietuvos visuomenės rimčiai ir saugumui niekur nedingo,

Šilutės ligoninė įsigijo naujos kartos echoskopą, kuriuo bus galima atlikti ir kepenų elastografijos tyrimą

Šilutės ligoninės Konsultacinė poliklinika pasipildė šiuolaikiška, išskirtines diagnostines galimybes turinčia įranga – ultragarsinės diagnostikos sistema „Philips Epiq Elite“. Šiuo echoskopu atliekami ultragarsiniai tyrimai yra tikslūs, informatyvūs, visiškai nekenksmingi ir neskausmingi pacientams. Todėl jie tinkami ligų profilaktikai, gydymui ir stebėsenai.   Gali ištirti kepenis Ultragarsiniai tyrimai padeda diagnozuoti ūminį apendicitą, tulžies pūslės ar inkstų akmenligę, ankstyvąsias vėžio užuomazgas, navikinius pakitimus, kraujagyslių patologijas. Taip pat vertinti kitus vidaus organų pakitimus. Naujasis echoskopas „Philips Epiq Elite“  ypatingas dar ir tuo, kad gydytojai gastroenterologai

Muzikos diena Šilutėje

Šiandien (ketvirtadienį) Šilutės kultūros ir pramogų centro fojė visą dieną skamba kamerinių ansamblių konkurso muzika. Tai ketvirtasis Šilutės meno mokyklos organizuotas kamerinių ansamblių konkursas „Muzikuokime drauge“. Renginį pradėjo konkurso meno vadovės Liudmilos Kašėtienės-Mikkelsen ir jos mokinio Pijaus Piragovo keturiomis rankomis fortepijonu atliktas Ukrainos kompozitoriaus Miroslav‘o Skorik‘o kūrinys. Visus konkurso dalyvius ir svečius pasveikino šio konkurso vadovė, Šilutės meno mokyklos direktorė Daiva Pielikienė. Taip pat sveikino ir sėkmės dalyviams linkėjo Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputės, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva

Ką tikrins policija gruodžio mėnesį?

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuriai priklauso ir Šilutės rajonas bei Pagėgių savivaldybės teritorija, organizuos prevencines priemones. Šiomis dienomis (gruodžio 1-3 d.) vyksta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Gruodžio 5-11 d., gruodžio 24-27 d. ir gruodžio 30-31 d. atidžiau bus kontroliuojama vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką

Taip pat skaitykite