Norite įsigyti butą ir sužinoti jo tikrą kainą? Ieškokite turto vertintojų

Nekilnojamojo turto vertinimas yra viena populiariausių nekilnojamojo turto vertinimo paslaugų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Ši procedūra ne tik leidžia sužinoti, kiek kainuoja jūsų namas, bet ir nustato tikslią nekilnojamojo turto, kurį norite įsigyti, rinkos vertę (kainą). Mokėdami mokesčius gausite visus reikalingus dokumentus, kurių reikalauja antstolis, teismas ar valstybinė įstaiga. taikymas. Nekilnojamojo turto vertinimas atliekamas pagal valstybės įsakymą ir asmeninį užsakymą, gautą iš fizinių ar juridinių asmenų. Nekilnojamojo turto vertinimai taip pat naudingi, kai klientai nori sužinoti savo turto rinkos vertę.

Nekilnojamasis turtas gali būti vertinamas masiniu turto vertinimo būdu arba individualiu turto vertinimu. Nekilnojamojo turto masinis vertinimas – nekilnojamojo turto vertinimo būdas, kai per nustatytą laiką, taikant bendrą metodologiją ir automatizuotas Nekilnojamojo turto registro ir rinkos duomenų bazėse sukauptų duomenų analizės ir vertinimo technologijas, yra įvertinama panašių nekilnojamojo turto objektų grupė.

Turto vertinimas – tai turto vertės nustatymas pagal atitinkamą turto arba verslo vertinimo metodą, kurio taikymo procedūros ir tvarka nustatytos Turto ir verslo vertinimo metodikoje.

Buto vertinimas ir ką reikia žinoti apie jį

Jei pirkėjas ieško finansavimo iš banko ar kredito unijos namui įsigyti, jis turi vertinti turtą. Nustatant buto pardavimo kainą, prognozė visada remiasi buto vertinimo rezultatais ir licencijuoto vertintojo atlikta analize, o ne paprasta skaičiuokle. Pirkėjas taip pat gali inicijuoti turto įsigijimą prieš įsigijimą, kad tiksliau nustatytų, ar jo išleista suma iš tikrųjų atitinka turto vertę. Trumpai tariant, tai padeda pirkėjams sudaryti geresnes sąlygas pirkti butus.

Jei pastarasis nori jį parduoti, pardavėjui buto įvertinimas bus labai naudingas. Buto vertinimo paslauga padės jums gauti kuo didesnę ekonominę naudą ir kuo greičiau rasti tinkamą pirkėją, pasirengusį pirkti už lengvatinę kainą.

Kiek kainuoja buto vertinimas? 

Kiekvienam buto vertinimo atvejui paslaugų atlikimo kainos nustatomos individualiai. Dėl to buto vertinimo kaina kiekvienam klientui skiriasi. Nekilnojamojo turto kainos kinta ne tik dėl ekonominės padėties svyravimų, bet ir esamos politinės, socialinės situacijos, todėl jų sekimas yra nuolatinis procesas, kuris reikalingas visiems nekilnojamo turto savininkams, investuotojams ir vyksta nenutrūkstamai. Pavyzdžiui, 2021 metų pirmuosius keturis mėnesius itin sparčiai augo butų kainos, nors epidemijos akivaizdoje lyg ir turėtų būti atvirkščiai. Keista ekonominė situacija nenuspėjamai reguliuoja nekilnojamojo turto kainas, todėl nekilnojamo turto vertintojams darbinių užsakymų netrūksta.

Kur rasti tinkamus darbuotojus šiam darbui?

Tiek kasdienėse, tiek neeilinėse situacijose verslas bei privatus sektorius susiduria su poreikiu vertinti įvairių rūšių turtą. Tokiose situacijose kyla klausimas: „Kaip rasti profesionalų ir patikimą vertintoją?“ Į jį atsakymas yra labai paprastas – UAB „MARLEKSA“.

Mes esame jau du dešimtmečius sėkmingai veikianti įmonė, kuri savo veiklą grindžia aiškiais profesiniais standartais bei siekiu būti lyderiais rinkoje siūlant klientams profesionalias paslaugas kilnojamojo ar nekilnojamojo turto bei verslo vertinimo srityse. Mūsų įmonėje Jūs susidursite tik su atestuotais profesionaliais vertintojais, kurie ir dirba šį darbą daug metų, o ne su tarpininkais, kurie žada kokia nors pagalbą vertinant turtą.
pr2021/83

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite