Norite įsigyti butą ir sužinoti jo tikrą kainą? Ieškokite turto vertintojų

Nekilnojamojo turto vertinimas yra viena populiariausių nekilnojamojo turto vertinimo paslaugų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Ši procedūra ne tik leidžia sužinoti, kiek kainuoja jūsų namas, bet ir nustato tikslią nekilnojamojo turto, kurį norite įsigyti, rinkos vertę (kainą). Mokėdami mokesčius gausite visus reikalingus dokumentus, kurių reikalauja antstolis, teismas ar valstybinė įstaiga. taikymas. Nekilnojamojo turto vertinimas atliekamas pagal valstybės įsakymą ir asmeninį užsakymą, gautą iš fizinių ar juridinių asmenų. Nekilnojamojo turto vertinimai taip pat naudingi, kai klientai nori sužinoti savo turto rinkos vertę.

Nekilnojamasis turtas gali būti vertinamas masiniu turto vertinimo būdu arba individualiu turto vertinimu. Nekilnojamojo turto masinis vertinimas – nekilnojamojo turto vertinimo būdas, kai per nustatytą laiką, taikant bendrą metodologiją ir automatizuotas Nekilnojamojo turto registro ir rinkos duomenų bazėse sukauptų duomenų analizės ir vertinimo technologijas, yra įvertinama panašių nekilnojamojo turto objektų grupė.

Turto vertinimas – tai turto vertės nustatymas pagal atitinkamą turto arba verslo vertinimo metodą, kurio taikymo procedūros ir tvarka nustatytos Turto ir verslo vertinimo metodikoje.

Buto vertinimas ir ką reikia žinoti apie jį

Jei pirkėjas ieško finansavimo iš banko ar kredito unijos namui įsigyti, jis turi vertinti turtą. Nustatant buto pardavimo kainą, prognozė visada remiasi buto vertinimo rezultatais ir licencijuoto vertintojo atlikta analize, o ne paprasta skaičiuokle. Pirkėjas taip pat gali inicijuoti turto įsigijimą prieš įsigijimą, kad tiksliau nustatytų, ar jo išleista suma iš tikrųjų atitinka turto vertę. Trumpai tariant, tai padeda pirkėjams sudaryti geresnes sąlygas pirkti butus.

Jei pastarasis nori jį parduoti, pardavėjui buto įvertinimas bus labai naudingas. Buto vertinimo paslauga padės jums gauti kuo didesnę ekonominę naudą ir kuo greičiau rasti tinkamą pirkėją, pasirengusį pirkti už lengvatinę kainą.

Kiek kainuoja buto vertinimas? 

Kiekvienam buto vertinimo atvejui paslaugų atlikimo kainos nustatomos individualiai. Dėl to buto vertinimo kaina kiekvienam klientui skiriasi. Nekilnojamojo turto kainos kinta ne tik dėl ekonominės padėties svyravimų, bet ir esamos politinės, socialinės situacijos, todėl jų sekimas yra nuolatinis procesas, kuris reikalingas visiems nekilnojamo turto savininkams, investuotojams ir vyksta nenutrūkstamai. Pavyzdžiui, 2021 metų pirmuosius keturis mėnesius itin sparčiai augo butų kainos, nors epidemijos akivaizdoje lyg ir turėtų būti atvirkščiai. Keista ekonominė situacija nenuspėjamai reguliuoja nekilnojamojo turto kainas, todėl nekilnojamo turto vertintojams darbinių užsakymų netrūksta.

Kur rasti tinkamus darbuotojus šiam darbui?

Tiek kasdienėse, tiek neeilinėse situacijose verslas bei privatus sektorius susiduria su poreikiu vertinti įvairių rūšių turtą. Tokiose situacijose kyla klausimas: „Kaip rasti profesionalų ir patikimą vertintoją?“ Į jį atsakymas yra labai paprastas – UAB „MARLEKSA“.

Mes esame jau du dešimtmečius sėkmingai veikianti įmonė, kuri savo veiklą grindžia aiškiais profesiniais standartais bei siekiu būti lyderiais rinkoje siūlant klientams profesionalias paslaugas kilnojamojo ar nekilnojamojo turto bei verslo vertinimo srityse. Mūsų įmonėje Jūs susidursite tik su atestuotais profesionaliais vertintojais, kurie ir dirba šį darbą daug metų, o ne su tarpininkais, kurie žada kokia nors pagalbą vertinant turtą.
pr2021/83

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite