Norite įsigyti butą ir sužinoti jo tikrą kainą? Ieškokite turto vertintojų

Nekilnojamojo turto vertinimas yra viena populiariausių nekilnojamojo turto vertinimo paslaugų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Ši procedūra ne tik leidžia sužinoti, kiek kainuoja jūsų namas, bet ir nustato tikslią nekilnojamojo turto, kurį norite įsigyti, rinkos vertę (kainą). Mokėdami mokesčius gausite visus reikalingus dokumentus, kurių reikalauja antstolis, teismas ar valstybinė įstaiga. taikymas. Nekilnojamojo turto vertinimas atliekamas pagal valstybės įsakymą ir asmeninį užsakymą, gautą iš fizinių ar juridinių asmenų. Nekilnojamojo turto vertinimai taip pat naudingi, kai klientai nori sužinoti savo turto rinkos vertę.

Nekilnojamasis turtas gali būti vertinamas masiniu turto vertinimo būdu arba individualiu turto vertinimu. Nekilnojamojo turto masinis vertinimas – nekilnojamojo turto vertinimo būdas, kai per nustatytą laiką, taikant bendrą metodologiją ir automatizuotas Nekilnojamojo turto registro ir rinkos duomenų bazėse sukauptų duomenų analizės ir vertinimo technologijas, yra įvertinama panašių nekilnojamojo turto objektų grupė.

Turto vertinimas – tai turto vertės nustatymas pagal atitinkamą turto arba verslo vertinimo metodą, kurio taikymo procedūros ir tvarka nustatytos Turto ir verslo vertinimo metodikoje.

Buto vertinimas ir ką reikia žinoti apie jį

Jei pirkėjas ieško finansavimo iš banko ar kredito unijos namui įsigyti, jis turi vertinti turtą. Nustatant buto pardavimo kainą, prognozė visada remiasi buto vertinimo rezultatais ir licencijuoto vertintojo atlikta analize, o ne paprasta skaičiuokle. Pirkėjas taip pat gali inicijuoti turto įsigijimą prieš įsigijimą, kad tiksliau nustatytų, ar jo išleista suma iš tikrųjų atitinka turto vertę. Trumpai tariant, tai padeda pirkėjams sudaryti geresnes sąlygas pirkti butus.

Jei pastarasis nori jį parduoti, pardavėjui buto įvertinimas bus labai naudingas. Buto vertinimo paslauga padės jums gauti kuo didesnę ekonominę naudą ir kuo greičiau rasti tinkamą pirkėją, pasirengusį pirkti už lengvatinę kainą.

Kiek kainuoja buto vertinimas? 

Kiekvienam buto vertinimo atvejui paslaugų atlikimo kainos nustatomos individualiai. Dėl to buto vertinimo kaina kiekvienam klientui skiriasi. Nekilnojamojo turto kainos kinta ne tik dėl ekonominės padėties svyravimų, bet ir esamos politinės, socialinės situacijos, todėl jų sekimas yra nuolatinis procesas, kuris reikalingas visiems nekilnojamo turto savininkams, investuotojams ir vyksta nenutrūkstamai. Pavyzdžiui, 2021 metų pirmuosius keturis mėnesius itin sparčiai augo butų kainos, nors epidemijos akivaizdoje lyg ir turėtų būti atvirkščiai. Keista ekonominė situacija nenuspėjamai reguliuoja nekilnojamojo turto kainas, todėl nekilnojamo turto vertintojams darbinių užsakymų netrūksta.

Kur rasti tinkamus darbuotojus šiam darbui?

Tiek kasdienėse, tiek neeilinėse situacijose verslas bei privatus sektorius susiduria su poreikiu vertinti įvairių rūšių turtą. Tokiose situacijose kyla klausimas: „Kaip rasti profesionalų ir patikimą vertintoją?“ Į jį atsakymas yra labai paprastas – UAB „MARLEKSA“.

Mes esame jau du dešimtmečius sėkmingai veikianti įmonė, kuri savo veiklą grindžia aiškiais profesiniais standartais bei siekiu būti lyderiais rinkoje siūlant klientams profesionalias paslaugas kilnojamojo ar nekilnojamojo turto bei verslo vertinimo srityse. Mūsų įmonėje Jūs susidursite tik su atestuotais profesionaliais vertintojais, kurie ir dirba šį darbą daug metų, o ne su tarpininkais, kurie žada kokia nors pagalbą vertinant turtą.
pr2021/83

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Dar 9,5 mln. eurų dujų balionams daugiabučiuose keisti

Energetikos ministras Dainius Kreivys pasirašė įsakymą, kuriuo numatoma „Suskystintų naftos dujų balionų daugiabučiuose pakeitimo kitais energijos šaltiniais“ programai skirti  iš valstybės biudžeto dar 9,582 mln. eurų. Kaip ir praėjusiais metais, parama vienam daugiabučio namo butui sieks iki 726 eurų. Liko 1000 daugiabučių „Šiuo metu šalyje dar yra apie 1000 daugiabučių namų, kuriuose naudojami nesaugūs dujų balionai. Skirdama virš 9 mln. eurų paramą valstybė jau trečius metus iš eilės padeda daugiabučių namų gyventojams  atsisakyti dujų balionų naudojimo buityje ir pasirinkti saugesnį

Sinoptikai įspėja: savaitgalis vėl bus vėjuotas, su krituliais ir šals

Sausio 20 d., ketvirtadienį, Lietuvą pasieks šaltasis atmosferos frontas, kuris neš kritulių, daugiausia sniego. Gausiausiai prisnigs šalies vakaruose. Pietvakarių, vakarų, vakariniuose rajonuose šiaurės vakarų vėjas bus labai stiprus, gūsiai daug kur sieks 15-20 m/s, šalies vakaruose vietomis 22-24 m/s, pajūryje įsisiautės iki 26 m/s. Daug kur sniegą pustys, vietomis kils pūga. Aukščiausia temperatūra dienos pradžioje bus nuo 1 laipsnio šalčio kai kur rytiniuose rajonuose iki 3 laipsnių šilumos prie jūros. Nuo vidurdienio temperatūra ims kristi, plikledis formuosis daugelyje rajonų. Sausio

Mokytoja, palikusi ryškų pėdsaką Šilutės istorijoje

Sausio 15-ąją, Klaipėdos krašto dieną, tuo pačiu Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojos, direktorės, Šilutės Garbės pilietės, doc. dr. Romualdos Dobranskienės gimtadienio dieną (būtų sukakę 90 metų), Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta knyga „Mokytojos mitas“. Tai kolektyvinis darbas, sudarytas iš beveik trisdešimties žmonių prisiminimų. Gausus būrys šilutiškių, buvusių mokinių, kolegų, namiškių atėjo į biblioteką. Muzikinį foną kūrė Marijus Kučikas (pianinas) ir bardas Adas Nausėda, dainavo dukra Indrė ir anūkė Indrė Dirgėlaitė. R. Dobranskienės gyvenimo akimirkas skaidrėse atkūrė bibliotekininkė Dalia Pupšytė.

Ligonių kasos ragina klausti, o ne aklai mokėti už gydymą

Gyventojai klausia Ligonių kasų, kodėl, būdami apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, gydymo įstaigose kartais turi mokėti ar primokėti už gydymą, tyrimus ar procedūras. Neretai žmonės mano turintys mokėti už sveikatos priežiūros paslaugas, nes gydymo įstaigų pateikiama informacija apie mokėjimą už jas yra klaidinanti ar neaiški. Valstybinė ligonių kasa primena: kada už gydymą mokėti nereikia, kada tenka. Rūpimus klausimus Valstybinei ligonių kasai galima pateikti: el. paštu info@vlk.lt tel. (8 5) 232 2222 arba žiūrėkite šį vaizdo įrašą: https://youtu.be/T9lMmMrw9DE  Apdraustiesiems – nemokamai Apdraustieji papildomai nemokėdami

Taip pat skaitykite