„NORFOS vaistinėje“ – savitarnos patogumai

„Norfos“ prekybos centro pastate, Pagėgiuose, įsikūrusioje vaistinėje klientų netrūksta. Užsukusieji čia randa didelį prekių asortimentą, į iškilusius klausimus jiems išsamiai atsako ir optimalų pirkinį pasiūlo vaistinės vedėjas Aivaras Pažereckas. Jį paprašėme atsakyti į keletą „Pamario“ klausimų.

„NORFOS vaistinė“, įsikūrusi Vilniaus g. 18A, „Norfos“ prekybos centro pastate.

Papasakokite apie save.
Aš gyvenu Tauragėje, o į darbą Pagėgiuose važinėju. Esu baigęs Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, kur įgijau farmacijos mokslų magistro laipsnį. Laisvalaikiu mėgstu sportuoti. Žaidžiu krepšinį, taip pat užsiimu žiemos sportu: su kompanija žaidžiame ledo ritulį, vykstame slidinėti. Dar viena mano aistra – kelionės, tad pagal galimybes kasmet kur nors išvykstame su šeima. Mano žmona Ieva, taip pat dirba vaistinės vedėja Tauragėje. Auginame dvi dukras – Estelą ir Meidą.
„NORFOS vaistinėje“ Pagėgiuose dirbu antrus metus.
Esate tauragiškis, kaip sekasi bendrauti su Pagėgių miestelio gyventojais?
Galiu pasidžiaugti, kad pagėgiškiai yra malonūs ir paprasti žmonės. Kitaip negu didesnių miestų žmonės, jie lengvai bendrauja. Per porą metų darbo jau yra susiformavęs dažnai į mūsų vaistinę užsukančių žmonių ratas, dauguma – mūsų nuolatiniai klientai.
Ar pavyksta patenkinti įvairius pirkėjų poreikius?
Kiekvienas žmogus yra individualus, su savo negalavimais, tad mes stengiamės suprasti savo pirkėją ir kiekvienam pasiūlyti optimalų variantą, atitinkantį jų poreikius. Klientams stengiuosi siūlyti kuo natūralesnius produktus. Jei matau, kad žmogus neturi daug pinigų, visada pasiūlau galimybę pirkti ne visą vaistų pakuotę, o, tarkim, kelis lapelius. Tai priklauso ir nuo to, ar vaistą galime parduoti dalimis.
Kokių produktų dažniausiai perka „NORFOS vaistinės“ klientai?
Kadangi esame įsikūrę greta prekybos centro „Norfa“, mūsų vaistinės pirkėjai labiau orientuojasi į nereceptinius vaistus. Ko gero, populiariausi peršalimo susirgimams gydyti skirti preparatai. Tačiau vaistinėje turime tikrai platų asortimentą ir ne vaistinių preparatų, kosmetikos, higienos gaminių, maisto papildų.
Kokių papildomų paslaugų klientams siūlo „NORFOS vaistinė“?
Klientų patogumui matuojame kraujospūdį. Vaistinėje yra keletas kėdžių, kad susidarius didelėms eilėms, senyvo amžiaus žmonės galėtų prisėsti. Kas porą mėnesių vaistinėje atliekami įvairūs tyrimai: venų, kraujo, cholesterolio bei cukraus kiekio, hemoglobino, kaulų tankio bei akispūdžio matavimai. Tyrimams žmonės registruojasi iš anksto, jie kainuoja 3 Lt, bet pinigai vėliau grįžta į nuolaidų kortelę, todėl galima sakyti, kad paslauga nemokama.
Klientai taip pat gali užsisakyti receptinių vaistų, kuriuos reikia pagaminti. Priklausomai nuo užsakymo laiko, juos parvežame į vaistinę per vieną dieną.

Vaistinės vedėjas Aivaras Pažereckas noriai konsultuoja pirkėjus ir padeda išsirinkti tinkamus vaistus.

Kokių nuolaidų ar akcijų pirkėjai gauna jūsų vadovaujamoje vaistinėje?
Dabar visą dieną „NORFOS vaistinėje“ perkant su NORFA kortele suteikiama kaupiamoji nuolaida ir net iki 40 proc. nuolaida akcijos prekėms. Laimės valandomis su NORFA kortele taikoma speciali nuolaida prekėms ir ypatingos kompensuojamųjų vaistų kainos. Apie naujas „NORFOS vaistinės“ akcijas klientai gali sužinoti vaistinėje pasiėmę specialų leidinuką. Turime ir grožio katalogą „Menas dalintis“, iš kurio galima įsigyti sveikatos ir grožio prekių už patrauklią kainą.
Ar pagėgiškiai domisi jūsų vaistinėje prekiaujama natūralia kosmetika „ŽIEDĖ“?
Susidomėjimas tikrai jaučiamas. Kaip vaistininkas galiu pasakyti, kad ši kosmetika tikrai natūrali, nes gaminama mūsų gamybinėje vaistinėje Vilniuje. Pirkėjams ją nuolatos rekomenduoju: kad ir kurią priemonę pasirinktumėte, garantuojame – jūs pasirinkote sveiką ir veiksmingą, tik natūralių žaliavų pagrindu pagamintą priemonę būtent jums. Esame tikri, kad „ŽIEDĖ“ jums patiks, nes viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu.
Ar jūsų darbe yra pasitaikę nekasdieniškų, kokių nors šmaikščių situacijų?
Pasitaiko visko… Įsiminė atvejis, kai žmogus atėjo įsigyti ne tokių vaistų, kokie jam buvo paskirti. Jam reikėjo vaistų nuo skausmo, bet atsinešė pakelį vaistų, kuriuos iki tol vartojo. Pasirodo jo turėti vaistai buvo nuo viduriavimo…
Kad nepasitaikytų tokių atvejų, raginu žmones klausinėti ir konsultuotis, kokius vaistus vartoti – geriau neužsiiminėti savigyda. Žmonių konsultavimas – mano pagrindinis darbas, todėl stengiuosi kiek galėdamas atlikti jį geriau ir pirkėjams padėti išsirinkti jiems reikalingus ir tinkamus medikamentus.
Kodėl pagėgiškiams patartumėte rinktis būtent „NORFOS vaistinę“?
Kiekvienas renkasi individualiai, bet mes savo klientams galime pasiūlyti kokybišką aptarnavimą, platų produkcijos asortimentą bei savitarną. Įprastose vaistinėse prekes vaistininkas jums paduoda iš už prekystalio, o pas mus pirkėjai daugumą medikamentų gali patys apžiūrėti, pasiskaityti produktų aprašymus ir spręsti, ką pirkti. Pirkėjams visada stengiamės skirti tiek laiko, kiek reikia, kad atsakytumėme į visus rūpimus klausimus ir pasiūlytume geriausios kainos ir kokybės prekę.

Kalbino
Simonas SKUTULAS

Hits: 152

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite