„NORFOS vaistinėje“ – savitarnos patogumai

„Norfos“ prekybos centro pastate, Pagėgiuose, įsikūrusioje vaistinėje klientų netrūksta. Užsukusieji čia randa didelį prekių asortimentą, į iškilusius klausimus jiems išsamiai atsako ir optimalų pirkinį pasiūlo vaistinės vedėjas Aivaras Pažereckas. Jį paprašėme atsakyti į keletą „Pamario“ klausimų.

„NORFOS vaistinė“, įsikūrusi Vilniaus g. 18A, „Norfos“ prekybos centro pastate.

Papasakokite apie save.
Aš gyvenu Tauragėje, o į darbą Pagėgiuose važinėju. Esu baigęs Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, kur įgijau farmacijos mokslų magistro laipsnį. Laisvalaikiu mėgstu sportuoti. Žaidžiu krepšinį, taip pat užsiimu žiemos sportu: su kompanija žaidžiame ledo ritulį, vykstame slidinėti. Dar viena mano aistra – kelionės, tad pagal galimybes kasmet kur nors išvykstame su šeima. Mano žmona Ieva, taip pat dirba vaistinės vedėja Tauragėje. Auginame dvi dukras – Estelą ir Meidą.
„NORFOS vaistinėje“ Pagėgiuose dirbu antrus metus.
Esate tauragiškis, kaip sekasi bendrauti su Pagėgių miestelio gyventojais?
Galiu pasidžiaugti, kad pagėgiškiai yra malonūs ir paprasti žmonės. Kitaip negu didesnių miestų žmonės, jie lengvai bendrauja. Per porą metų darbo jau yra susiformavęs dažnai į mūsų vaistinę užsukančių žmonių ratas, dauguma – mūsų nuolatiniai klientai.
Ar pavyksta patenkinti įvairius pirkėjų poreikius?
Kiekvienas žmogus yra individualus, su savo negalavimais, tad mes stengiamės suprasti savo pirkėją ir kiekvienam pasiūlyti optimalų variantą, atitinkantį jų poreikius. Klientams stengiuosi siūlyti kuo natūralesnius produktus. Jei matau, kad žmogus neturi daug pinigų, visada pasiūlau galimybę pirkti ne visą vaistų pakuotę, o, tarkim, kelis lapelius. Tai priklauso ir nuo to, ar vaistą galime parduoti dalimis.
Kokių produktų dažniausiai perka „NORFOS vaistinės“ klientai?
Kadangi esame įsikūrę greta prekybos centro „Norfa“, mūsų vaistinės pirkėjai labiau orientuojasi į nereceptinius vaistus. Ko gero, populiariausi peršalimo susirgimams gydyti skirti preparatai. Tačiau vaistinėje turime tikrai platų asortimentą ir ne vaistinių preparatų, kosmetikos, higienos gaminių, maisto papildų.
Kokių papildomų paslaugų klientams siūlo „NORFOS vaistinė“?
Klientų patogumui matuojame kraujospūdį. Vaistinėje yra keletas kėdžių, kad susidarius didelėms eilėms, senyvo amžiaus žmonės galėtų prisėsti. Kas porą mėnesių vaistinėje atliekami įvairūs tyrimai: venų, kraujo, cholesterolio bei cukraus kiekio, hemoglobino, kaulų tankio bei akispūdžio matavimai. Tyrimams žmonės registruojasi iš anksto, jie kainuoja 3 Lt, bet pinigai vėliau grįžta į nuolaidų kortelę, todėl galima sakyti, kad paslauga nemokama.
Klientai taip pat gali užsisakyti receptinių vaistų, kuriuos reikia pagaminti. Priklausomai nuo užsakymo laiko, juos parvežame į vaistinę per vieną dieną.

Vaistinės vedėjas Aivaras Pažereckas noriai konsultuoja pirkėjus ir padeda išsirinkti tinkamus vaistus.

Kokių nuolaidų ar akcijų pirkėjai gauna jūsų vadovaujamoje vaistinėje?
Dabar visą dieną „NORFOS vaistinėje“ perkant su NORFA kortele suteikiama kaupiamoji nuolaida ir net iki 40 proc. nuolaida akcijos prekėms. Laimės valandomis su NORFA kortele taikoma speciali nuolaida prekėms ir ypatingos kompensuojamųjų vaistų kainos. Apie naujas „NORFOS vaistinės“ akcijas klientai gali sužinoti vaistinėje pasiėmę specialų leidinuką. Turime ir grožio katalogą „Menas dalintis“, iš kurio galima įsigyti sveikatos ir grožio prekių už patrauklią kainą.
Ar pagėgiškiai domisi jūsų vaistinėje prekiaujama natūralia kosmetika „ŽIEDĖ“?
Susidomėjimas tikrai jaučiamas. Kaip vaistininkas galiu pasakyti, kad ši kosmetika tikrai natūrali, nes gaminama mūsų gamybinėje vaistinėje Vilniuje. Pirkėjams ją nuolatos rekomenduoju: kad ir kurią priemonę pasirinktumėte, garantuojame – jūs pasirinkote sveiką ir veiksmingą, tik natūralių žaliavų pagrindu pagamintą priemonę būtent jums. Esame tikri, kad „ŽIEDĖ“ jums patiks, nes viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu.
Ar jūsų darbe yra pasitaikę nekasdieniškų, kokių nors šmaikščių situacijų?
Pasitaiko visko… Įsiminė atvejis, kai žmogus atėjo įsigyti ne tokių vaistų, kokie jam buvo paskirti. Jam reikėjo vaistų nuo skausmo, bet atsinešė pakelį vaistų, kuriuos iki tol vartojo. Pasirodo jo turėti vaistai buvo nuo viduriavimo…
Kad nepasitaikytų tokių atvejų, raginu žmones klausinėti ir konsultuotis, kokius vaistus vartoti – geriau neužsiiminėti savigyda. Žmonių konsultavimas – mano pagrindinis darbas, todėl stengiuosi kiek galėdamas atlikti jį geriau ir pirkėjams padėti išsirinkti jiems reikalingus ir tinkamus medikamentus.
Kodėl pagėgiškiams patartumėte rinktis būtent „NORFOS vaistinę“?
Kiekvienas renkasi individualiai, bet mes savo klientams galime pasiūlyti kokybišką aptarnavimą, platų produkcijos asortimentą bei savitarną. Įprastose vaistinėse prekes vaistininkas jums paduoda iš už prekystalio, o pas mus pirkėjai daugumą medikamentų gali patys apžiūrėti, pasiskaityti produktų aprašymus ir spręsti, ką pirkti. Pirkėjams visada stengiamės skirti tiek laiko, kiek reikia, kad atsakytumėme į visus rūpimus klausimus ir pasiūlytume geriausios kainos ir kokybės prekę.

Kalbino
Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuviškos sraigės įtiko ir prancūzų gurmanams

Lemtingas lietuviško verslo sprendimas buvo sraiges ne auginti, o supirkti ir perdirbti. Šaldytus maisto produktus iš sraigių mėsos prieš aštuonerius metus gaminti pradėjusi bendrovė „Darvėja“ aktyviai tyrinėjo Lietuvos ir užsienio rinkas, dalyvavo tarptautinėse parodose. Verslas nusprendė investuoti į sraigių mėsos perdirbimo technologijas ir modernią įrangą. Apie šaldytų sraigių mėsos produktų gamybą, žiūrėkite reportaže: Ši įmonė šiandien skina nuoseklaus darbo ir išplėtotų partnerysčių vaisius – aukštos kokybės lietuviška produkcija pasaulyje tampa vis populiaresnė. Be to, ir pirkėjai Lietuvoje atranda greitai paruošiamus

Provanso paieškos nuvedė į Venckus

Žodis Provansas mums asocijuojasi su Prancūzijos miestais Nica, Marseliu, Kanais, Avinjonu, ir, žinoma, levandomis. Žydintys laukai užburia akis, o kvapas įsimena ilgam. Negalėdami nuvykti į Prancūziją, džiaugiamės turėdami galimybę pasigrožėti šių nuostabių augalų vaizdais ir kvapais visai mūsų pašonėje – Venckų kaime, prie Žemaičių Naumiesčio. Levandų sode mus, būrelį Šilutės moterų seklyčios narių, pasitiko šeimininkai Lina ir Mindaugas Vingiai. Pirmiausia pasivaikščiojome po levandų lauką, supantį didelę seną obelį, dar dosniai dalijančią derlių. Kieme akys krypo į atskiruose didelio sodo kampeliuose

Zigmantas Balčytis išrinktas Lietuvos regionų partijos pirmininko pavaduotoju

Liepos 29 d. istorinėje vietovėje, pirmojoje Lietuvos sostinėje Kernavėje, įvyko neeilinis LR Seimo Lietuvos regionų frakcijos seniūno Jono Pinskaus vadovaujamos partijos suvažiavimas. Ši partija, anot J. Pinskaus,  įgauna naują kryptį – tampa Lietuvos regionų partija su nauja programa, įstatais, o svarbiausia – unikaliu, novatorišku, šalies regionus ir juose gyvenančius žmones, jų tikėjimą geresne dabartimi ir ateitimi atspindinčiu identitetu. Šio neeilinio suvažiavimo metu partijos pirmininko pavaduotoju buvo patvirtintas naujas partijos narys, Seimo narys, Seimo audito komiteto pirmininkas, sukaupęs didžiulę patirtį būdamas

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba įvertino UAB „Šilutės šilumos tinklų“ finansinį pajėgumą

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), vykdydama energetikos įmonių veiklos priežiūrą bei siekdama, kad vartotojai gautų nepertraukiamas bei kokybiškas paslaugas, atliko šilumos sektoriuje veikiančių ūkio subjektų finansinio pajėgumo vertinimą. VERT konstatavo, kad 43 šilumos tiekimo įmonių 2020 metų pabaigos finansinis pajėgumas vertinamas kaip pakankamas. Šiame sąraše ir Šilutės rajono savivaldybės uždaroji akcinė bendrovė „Šilutės šilumos tinklai“. UAB „Ukmergės šiluma“ finansinis pajėgumas vertinamas kaip  nepakankamas, nes ūkio subjekto bendrasis finansinio pajėgumo  rodiklis ataskaitiniais metais turi būti didesnis. Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos inf.

Taip pat skaitykite