„NORFOS vaistinėje“ – savitarnos patogumai

„Norfos“ prekybos centro pastate, Pagėgiuose, įsikūrusioje vaistinėje klientų netrūksta. Užsukusieji čia randa didelį prekių asortimentą, į iškilusius klausimus jiems išsamiai atsako ir optimalų pirkinį pasiūlo vaistinės vedėjas Aivaras Pažereckas. Jį paprašėme atsakyti į keletą „Pamario“ klausimų.

„NORFOS vaistinė“, įsikūrusi Vilniaus g. 18A, „Norfos“ prekybos centro pastate.

Papasakokite apie save.
Aš gyvenu Tauragėje, o į darbą Pagėgiuose važinėju. Esu baigęs Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, kur įgijau farmacijos mokslų magistro laipsnį. Laisvalaikiu mėgstu sportuoti. Žaidžiu krepšinį, taip pat užsiimu žiemos sportu: su kompanija žaidžiame ledo ritulį, vykstame slidinėti. Dar viena mano aistra – kelionės, tad pagal galimybes kasmet kur nors išvykstame su šeima. Mano žmona Ieva, taip pat dirba vaistinės vedėja Tauragėje. Auginame dvi dukras – Estelą ir Meidą.
„NORFOS vaistinėje“ Pagėgiuose dirbu antrus metus.
Esate tauragiškis, kaip sekasi bendrauti su Pagėgių miestelio gyventojais?
Galiu pasidžiaugti, kad pagėgiškiai yra malonūs ir paprasti žmonės. Kitaip negu didesnių miestų žmonės, jie lengvai bendrauja. Per porą metų darbo jau yra susiformavęs dažnai į mūsų vaistinę užsukančių žmonių ratas, dauguma – mūsų nuolatiniai klientai.
Ar pavyksta patenkinti įvairius pirkėjų poreikius?
Kiekvienas žmogus yra individualus, su savo negalavimais, tad mes stengiamės suprasti savo pirkėją ir kiekvienam pasiūlyti optimalų variantą, atitinkantį jų poreikius. Klientams stengiuosi siūlyti kuo natūralesnius produktus. Jei matau, kad žmogus neturi daug pinigų, visada pasiūlau galimybę pirkti ne visą vaistų pakuotę, o, tarkim, kelis lapelius. Tai priklauso ir nuo to, ar vaistą galime parduoti dalimis.
Kokių produktų dažniausiai perka „NORFOS vaistinės“ klientai?
Kadangi esame įsikūrę greta prekybos centro „Norfa“, mūsų vaistinės pirkėjai labiau orientuojasi į nereceptinius vaistus. Ko gero, populiariausi peršalimo susirgimams gydyti skirti preparatai. Tačiau vaistinėje turime tikrai platų asortimentą ir ne vaistinių preparatų, kosmetikos, higienos gaminių, maisto papildų.
Kokių papildomų paslaugų klientams siūlo „NORFOS vaistinė“?
Klientų patogumui matuojame kraujospūdį. Vaistinėje yra keletas kėdžių, kad susidarius didelėms eilėms, senyvo amžiaus žmonės galėtų prisėsti. Kas porą mėnesių vaistinėje atliekami įvairūs tyrimai: venų, kraujo, cholesterolio bei cukraus kiekio, hemoglobino, kaulų tankio bei akispūdžio matavimai. Tyrimams žmonės registruojasi iš anksto, jie kainuoja 3 Lt, bet pinigai vėliau grįžta į nuolaidų kortelę, todėl galima sakyti, kad paslauga nemokama.
Klientai taip pat gali užsisakyti receptinių vaistų, kuriuos reikia pagaminti. Priklausomai nuo užsakymo laiko, juos parvežame į vaistinę per vieną dieną.

Vaistinės vedėjas Aivaras Pažereckas noriai konsultuoja pirkėjus ir padeda išsirinkti tinkamus vaistus.

Kokių nuolaidų ar akcijų pirkėjai gauna jūsų vadovaujamoje vaistinėje?
Dabar visą dieną „NORFOS vaistinėje“ perkant su NORFA kortele suteikiama kaupiamoji nuolaida ir net iki 40 proc. nuolaida akcijos prekėms. Laimės valandomis su NORFA kortele taikoma speciali nuolaida prekėms ir ypatingos kompensuojamųjų vaistų kainos. Apie naujas „NORFOS vaistinės“ akcijas klientai gali sužinoti vaistinėje pasiėmę specialų leidinuką. Turime ir grožio katalogą „Menas dalintis“, iš kurio galima įsigyti sveikatos ir grožio prekių už patrauklią kainą.
Ar pagėgiškiai domisi jūsų vaistinėje prekiaujama natūralia kosmetika „ŽIEDĖ“?
Susidomėjimas tikrai jaučiamas. Kaip vaistininkas galiu pasakyti, kad ši kosmetika tikrai natūrali, nes gaminama mūsų gamybinėje vaistinėje Vilniuje. Pirkėjams ją nuolatos rekomenduoju: kad ir kurią priemonę pasirinktumėte, garantuojame – jūs pasirinkote sveiką ir veiksmingą, tik natūralių žaliavų pagrindu pagamintą priemonę būtent jums. Esame tikri, kad „ŽIEDĖ“ jums patiks, nes viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu.
Ar jūsų darbe yra pasitaikę nekasdieniškų, kokių nors šmaikščių situacijų?
Pasitaiko visko… Įsiminė atvejis, kai žmogus atėjo įsigyti ne tokių vaistų, kokie jam buvo paskirti. Jam reikėjo vaistų nuo skausmo, bet atsinešė pakelį vaistų, kuriuos iki tol vartojo. Pasirodo jo turėti vaistai buvo nuo viduriavimo…
Kad nepasitaikytų tokių atvejų, raginu žmones klausinėti ir konsultuotis, kokius vaistus vartoti – geriau neužsiiminėti savigyda. Žmonių konsultavimas – mano pagrindinis darbas, todėl stengiuosi kiek galėdamas atlikti jį geriau ir pirkėjams padėti išsirinkti jiems reikalingus ir tinkamus medikamentus.
Kodėl pagėgiškiams patartumėte rinktis būtent „NORFOS vaistinę“?
Kiekvienas renkasi individualiai, bet mes savo klientams galime pasiūlyti kokybišką aptarnavimą, platų produkcijos asortimentą bei savitarną. Įprastose vaistinėse prekes vaistininkas jums paduoda iš už prekystalio, o pas mus pirkėjai daugumą medikamentų gali patys apžiūrėti, pasiskaityti produktų aprašymus ir spręsti, ką pirkti. Pirkėjams visada stengiamės skirti tiek laiko, kiek reikia, kad atsakytumėme į visus rūpimus klausimus ir pasiūlytume geriausios kainos ir kokybės prekę.

Kalbino
Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Besidomintiems paukščių gyvenimu

Į Lietuvą sugrįžtantiems gandrams sutvarkyta per 100 lizdų Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prisideda prie saugesnės aplinkos paukščiams – išlydėjus ir laukiant sugrįžtančių į Lietuvą gandrų, ant elektros linijų atramų pavojingai sukrauti gandralizdžiai sutvarkomi arba iškeliami ant specialių platformų. Kasmet perėti į Lietuvą parskrendantys gandrai lizdus suka tiesiai ant elektros linijų atramų. Pasak ESO Tinklų eksploatavimo tarnybos direktoriaus Virgiliajus Žukausko, elektros skirstymo oro linijos nėra natūrali gandrų buveinė. Todėl kasmet ESO perkelia gandralizdžius. Nuo praėjusių metų kovo ESO perkėlė net

Atsakė į amžiną klausimą: kuo skiriasi balto ir rudo lukšto kiaušiniai?

Tik baltus arba vien rudus – daugelis iš įpročio renkasi būtent vienos spalvos kiaušinius. Kitus veikia įsitikinimas, kad skirtinga lukšto spalva reiškia ir skirtingą kiaušinio kokybę. Tiesa, anot Vaidos Budrienės, prekybos tinko „Iki“ komunikacijos vadovės, prieš Velykas šios dvi pirkėjų grupės susivienija ir daugiausiai renkasi būtent baltuosius kiaušinius, kuriuos marginti yra paprasčiau. „Kasmet pastebime, kad prieš Velykas itin išauga kiaušinių baltu lukštu pardavimai. Šiuo metu kaip tik specialiai šiai šventei turime itin didelį tokių kiaušinių pasirinkimą. Taip pat šiuo laikotarpiu

Didėja transporto techninės apžiūros kainos

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pagal Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodiką apskaičiavo, kiek nuo šių metų liepos mėnesio transporto priemonių savininkams kainuos techninės apžiūros paslauga. Techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir/arba infliacijos/defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Statistikos departamento duomenis. Pagal 2023 m. kovo mėnesį Statistikos departamento pateiktus naujausius duomenis

Saulės moduliai: kuo juos nuplauti pavasarį?

Po tamsios ir niūrios žiemos saulės modulių savininkai ruošiasi pradėti „gaudyti“ pavasario saulę. Tačiau kartu su prasidedančiu intensyviu saulės gamybos sezonu patariama nepersistengti valant, plaunant ar kitaip bandant nušveisti saulės modulius. Energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ saulės produktų vadovė Domantė Navarskaitė atkreipia dėmesį, kad nuo saulės modulių įvairūs nešvarumai pakankamai efektyviai pasišalina patys. „Saulės moduliai yra statomi kampu, su nuolydžiu, todėl paprastai krituliai juos neblogai nuplauna be jokių papildomų žmogaus pastangų. Taip nuo modulių gerai pašalinamos dulkės, medžių lapai ar

Taip pat skaitykite