„NORFOS vaistinėje“ – savitarnos patogumai

„Norfos“ prekybos centro pastate, Pagėgiuose, įsikūrusioje vaistinėje klientų netrūksta. Užsukusieji čia randa didelį prekių asortimentą, į iškilusius klausimus jiems išsamiai atsako ir optimalų pirkinį pasiūlo vaistinės vedėjas Aivaras Pažereckas. Jį paprašėme atsakyti į keletą „Pamario“ klausimų.

„NORFOS vaistinė“, įsikūrusi Vilniaus g. 18A, „Norfos“ prekybos centro pastate.

Papasakokite apie save.
Aš gyvenu Tauragėje, o į darbą Pagėgiuose važinėju. Esu baigęs Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, kur įgijau farmacijos mokslų magistro laipsnį. Laisvalaikiu mėgstu sportuoti. Žaidžiu krepšinį, taip pat užsiimu žiemos sportu: su kompanija žaidžiame ledo ritulį, vykstame slidinėti. Dar viena mano aistra – kelionės, tad pagal galimybes kasmet kur nors išvykstame su šeima. Mano žmona Ieva, taip pat dirba vaistinės vedėja Tauragėje. Auginame dvi dukras – Estelą ir Meidą.
„NORFOS vaistinėje“ Pagėgiuose dirbu antrus metus.
Esate tauragiškis, kaip sekasi bendrauti su Pagėgių miestelio gyventojais?
Galiu pasidžiaugti, kad pagėgiškiai yra malonūs ir paprasti žmonės. Kitaip negu didesnių miestų žmonės, jie lengvai bendrauja. Per porą metų darbo jau yra susiformavęs dažnai į mūsų vaistinę užsukančių žmonių ratas, dauguma – mūsų nuolatiniai klientai.
Ar pavyksta patenkinti įvairius pirkėjų poreikius?
Kiekvienas žmogus yra individualus, su savo negalavimais, tad mes stengiamės suprasti savo pirkėją ir kiekvienam pasiūlyti optimalų variantą, atitinkantį jų poreikius. Klientams stengiuosi siūlyti kuo natūralesnius produktus. Jei matau, kad žmogus neturi daug pinigų, visada pasiūlau galimybę pirkti ne visą vaistų pakuotę, o, tarkim, kelis lapelius. Tai priklauso ir nuo to, ar vaistą galime parduoti dalimis.
Kokių produktų dažniausiai perka „NORFOS vaistinės“ klientai?
Kadangi esame įsikūrę greta prekybos centro „Norfa“, mūsų vaistinės pirkėjai labiau orientuojasi į nereceptinius vaistus. Ko gero, populiariausi peršalimo susirgimams gydyti skirti preparatai. Tačiau vaistinėje turime tikrai platų asortimentą ir ne vaistinių preparatų, kosmetikos, higienos gaminių, maisto papildų.
Kokių papildomų paslaugų klientams siūlo „NORFOS vaistinė“?
Klientų patogumui matuojame kraujospūdį. Vaistinėje yra keletas kėdžių, kad susidarius didelėms eilėms, senyvo amžiaus žmonės galėtų prisėsti. Kas porą mėnesių vaistinėje atliekami įvairūs tyrimai: venų, kraujo, cholesterolio bei cukraus kiekio, hemoglobino, kaulų tankio bei akispūdžio matavimai. Tyrimams žmonės registruojasi iš anksto, jie kainuoja 3 Lt, bet pinigai vėliau grįžta į nuolaidų kortelę, todėl galima sakyti, kad paslauga nemokama.
Klientai taip pat gali užsisakyti receptinių vaistų, kuriuos reikia pagaminti. Priklausomai nuo užsakymo laiko, juos parvežame į vaistinę per vieną dieną.

Vaistinės vedėjas Aivaras Pažereckas noriai konsultuoja pirkėjus ir padeda išsirinkti tinkamus vaistus.

Kokių nuolaidų ar akcijų pirkėjai gauna jūsų vadovaujamoje vaistinėje?
Dabar visą dieną „NORFOS vaistinėje“ perkant su NORFA kortele suteikiama kaupiamoji nuolaida ir net iki 40 proc. nuolaida akcijos prekėms. Laimės valandomis su NORFA kortele taikoma speciali nuolaida prekėms ir ypatingos kompensuojamųjų vaistų kainos. Apie naujas „NORFOS vaistinės“ akcijas klientai gali sužinoti vaistinėje pasiėmę specialų leidinuką. Turime ir grožio katalogą „Menas dalintis“, iš kurio galima įsigyti sveikatos ir grožio prekių už patrauklią kainą.
Ar pagėgiškiai domisi jūsų vaistinėje prekiaujama natūralia kosmetika „ŽIEDĖ“?
Susidomėjimas tikrai jaučiamas. Kaip vaistininkas galiu pasakyti, kad ši kosmetika tikrai natūrali, nes gaminama mūsų gamybinėje vaistinėje Vilniuje. Pirkėjams ją nuolatos rekomenduoju: kad ir kurią priemonę pasirinktumėte, garantuojame – jūs pasirinkote sveiką ir veiksmingą, tik natūralių žaliavų pagrindu pagamintą priemonę būtent jums. Esame tikri, kad „ŽIEDĖ“ jums patiks, nes viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu.
Ar jūsų darbe yra pasitaikę nekasdieniškų, kokių nors šmaikščių situacijų?
Pasitaiko visko… Įsiminė atvejis, kai žmogus atėjo įsigyti ne tokių vaistų, kokie jam buvo paskirti. Jam reikėjo vaistų nuo skausmo, bet atsinešė pakelį vaistų, kuriuos iki tol vartojo. Pasirodo jo turėti vaistai buvo nuo viduriavimo…
Kad nepasitaikytų tokių atvejų, raginu žmones klausinėti ir konsultuotis, kokius vaistus vartoti – geriau neužsiiminėti savigyda. Žmonių konsultavimas – mano pagrindinis darbas, todėl stengiuosi kiek galėdamas atlikti jį geriau ir pirkėjams padėti išsirinkti jiems reikalingus ir tinkamus medikamentus.
Kodėl pagėgiškiams patartumėte rinktis būtent „NORFOS vaistinę“?
Kiekvienas renkasi individualiai, bet mes savo klientams galime pasiūlyti kokybišką aptarnavimą, platų produkcijos asortimentą bei savitarną. Įprastose vaistinėse prekes vaistininkas jums paduoda iš už prekystalio, o pas mus pirkėjai daugumą medikamentų gali patys apžiūrėti, pasiskaityti produktų aprašymus ir spręsti, ką pirkti. Pirkėjams visada stengiamės skirti tiek laiko, kiek reikia, kad atsakytumėme į visus rūpimus klausimus ir pasiūlytume geriausios kainos ir kokybės prekę.

Kalbino
Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčiai iš moters išviliojo beveik 37 tūkstančius eurų

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone, kuriuos tiria policijos pareigūnai. Sukčiavimo būdu iš moters, gim. 1952 m., buvo išviliota nemaža suma pinigų – 36 926 eurai. Rugpjūčio 12-16 d. Oželių k., Švėkšnos sen., iš miško technikos „John Deere 11“degalų bako pavogtas dyzelinis kuras. Nuostolis 210 eurų. Rugpjūčio 16 d. po pietų Uostadvario k., Rusnės sen., į griovį nuvažiavo automobilis „Nissan Almera“, kurį vairavo neblaivi (1,86 prom.) moteris, gim. 1964 m. Rugpjūčio 16 d. vakare bute Kintuose kilus konfliktui,

COVID-19: kodėl Šilutėje skiepija pasibaigusio galiojimo vakcina?

Paskambinusi moteris papasakojo, kad rugpjūčio 12 d., penktadienį, nuvyko į Šilutės pirminės sveikatos centrą skiepytis nuo COVID-19. Buvo užsiregistravusi prieš savaitę. Iš to paties buteliuko jau buvo paskiepyta žmonių, bet moterį sudomino vakcinos galiojimo laikas. Pasirodo, birželį jis jau pasibaigė, o skiepija dar ir rugpjūčio beveik vidury. Moteris skiepytis atsisakė. Situaciją aiškinomės su Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Lina Stanišauskiene. Įstaigos vadovė sakė, jog vakcinas parsiveža iš Klaipėdos, kartu yra gautas Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, kad vakcina, kurios galiojimo

Karštą dieną atgaivins didelis ąsotis su šaltu vandeniu ir žiupsnelis vaizduotės

Termometro stulpeliams vasarą pasiekus aukščiausią tašką, labiausiai džiugina šviežias ir gaivus gėrimas. Malonaus skonio gėrimų labai nesunku paruošti ir namuose.   Prekybos tinklo „Iki“ atstovė Vilma Juodkazienė teigia, kad karštą dieną atsigaivinti ir atkurti skysčių pusiausvyrą organizme geriausiai padeda geriamasis vanduo. Tačiau norint, kad vanduo nepabostų, vertėtų jį paskaninti įvairiais gaiviais priedais. „Gali būti, kad daugeliui ne visada pavyksta įveikti rekomenduojamą vandens dienos normą, o tai ypač svarbu per karščius. Vis dėlto su žaisminga gėrimo versija privalomos 8 stiklinės, kurios

Perkate būstą nesusituokę. Ką būtina žinoti?

Bendrą gyvenimą pradedančių porų sprendimą įsigyti ar nuomotis būstą dažnai nulemia jų šeiminė padėtis. Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ duomenimis, susituokusieji būstus įsigyja 4 kartus dažniau nei gyvenantys neregistruotoje santuokoje. Kas atbaido poras nuo būsto įsigijimo ir į ką atkreipti dėmesį perkant NT nesusituokus, atsako ekspertė.   „Didesnę dalį perkančių būstą sudaro susituokusios arba bent susižadėjusios poros, kurios jaučiasi pakankamai drąsiai kartu pradėti ieškoti bendrų namų. Tačiau populiarėjant gyvenimui oficialiai neįregistravus poros santykių, vis dažniau sulaukiame

Taip pat skaitykite