„NORFOS vaistinėje“ – savitarnos patogumai

„Norfos“ prekybos centro pastate, Pagėgiuose, įsikūrusioje vaistinėje klientų netrūksta. Užsukusieji čia randa didelį prekių asortimentą, į iškilusius klausimus jiems išsamiai atsako ir optimalų pirkinį pasiūlo vaistinės vedėjas Aivaras Pažereckas. Jį paprašėme atsakyti į keletą „Pamario“ klausimų.

„NORFOS vaistinė“, įsikūrusi Vilniaus g. 18A, „Norfos“ prekybos centro pastate.

Papasakokite apie save.
Aš gyvenu Tauragėje, o į darbą Pagėgiuose važinėju. Esu baigęs Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, kur įgijau farmacijos mokslų magistro laipsnį. Laisvalaikiu mėgstu sportuoti. Žaidžiu krepšinį, taip pat užsiimu žiemos sportu: su kompanija žaidžiame ledo ritulį, vykstame slidinėti. Dar viena mano aistra – kelionės, tad pagal galimybes kasmet kur nors išvykstame su šeima. Mano žmona Ieva, taip pat dirba vaistinės vedėja Tauragėje. Auginame dvi dukras – Estelą ir Meidą.
„NORFOS vaistinėje“ Pagėgiuose dirbu antrus metus.
Esate tauragiškis, kaip sekasi bendrauti su Pagėgių miestelio gyventojais?
Galiu pasidžiaugti, kad pagėgiškiai yra malonūs ir paprasti žmonės. Kitaip negu didesnių miestų žmonės, jie lengvai bendrauja. Per porą metų darbo jau yra susiformavęs dažnai į mūsų vaistinę užsukančių žmonių ratas, dauguma – mūsų nuolatiniai klientai.
Ar pavyksta patenkinti įvairius pirkėjų poreikius?
Kiekvienas žmogus yra individualus, su savo negalavimais, tad mes stengiamės suprasti savo pirkėją ir kiekvienam pasiūlyti optimalų variantą, atitinkantį jų poreikius. Klientams stengiuosi siūlyti kuo natūralesnius produktus. Jei matau, kad žmogus neturi daug pinigų, visada pasiūlau galimybę pirkti ne visą vaistų pakuotę, o, tarkim, kelis lapelius. Tai priklauso ir nuo to, ar vaistą galime parduoti dalimis.
Kokių produktų dažniausiai perka „NORFOS vaistinės“ klientai?
Kadangi esame įsikūrę greta prekybos centro „Norfa“, mūsų vaistinės pirkėjai labiau orientuojasi į nereceptinius vaistus. Ko gero, populiariausi peršalimo susirgimams gydyti skirti preparatai. Tačiau vaistinėje turime tikrai platų asortimentą ir ne vaistinių preparatų, kosmetikos, higienos gaminių, maisto papildų.
Kokių papildomų paslaugų klientams siūlo „NORFOS vaistinė“?
Klientų patogumui matuojame kraujospūdį. Vaistinėje yra keletas kėdžių, kad susidarius didelėms eilėms, senyvo amžiaus žmonės galėtų prisėsti. Kas porą mėnesių vaistinėje atliekami įvairūs tyrimai: venų, kraujo, cholesterolio bei cukraus kiekio, hemoglobino, kaulų tankio bei akispūdžio matavimai. Tyrimams žmonės registruojasi iš anksto, jie kainuoja 3 Lt, bet pinigai vėliau grįžta į nuolaidų kortelę, todėl galima sakyti, kad paslauga nemokama.
Klientai taip pat gali užsisakyti receptinių vaistų, kuriuos reikia pagaminti. Priklausomai nuo užsakymo laiko, juos parvežame į vaistinę per vieną dieną.

Vaistinės vedėjas Aivaras Pažereckas noriai konsultuoja pirkėjus ir padeda išsirinkti tinkamus vaistus.

Kokių nuolaidų ar akcijų pirkėjai gauna jūsų vadovaujamoje vaistinėje?
Dabar visą dieną „NORFOS vaistinėje“ perkant su NORFA kortele suteikiama kaupiamoji nuolaida ir net iki 40 proc. nuolaida akcijos prekėms. Laimės valandomis su NORFA kortele taikoma speciali nuolaida prekėms ir ypatingos kompensuojamųjų vaistų kainos. Apie naujas „NORFOS vaistinės“ akcijas klientai gali sužinoti vaistinėje pasiėmę specialų leidinuką. Turime ir grožio katalogą „Menas dalintis“, iš kurio galima įsigyti sveikatos ir grožio prekių už patrauklią kainą.
Ar pagėgiškiai domisi jūsų vaistinėje prekiaujama natūralia kosmetika „ŽIEDĖ“?
Susidomėjimas tikrai jaučiamas. Kaip vaistininkas galiu pasakyti, kad ši kosmetika tikrai natūrali, nes gaminama mūsų gamybinėje vaistinėje Vilniuje. Pirkėjams ją nuolatos rekomenduoju: kad ir kurią priemonę pasirinktumėte, garantuojame – jūs pasirinkote sveiką ir veiksmingą, tik natūralių žaliavų pagrindu pagamintą priemonę būtent jums. Esame tikri, kad „ŽIEDĖ“ jums patiks, nes viskas, kas daroma su meile, virsta tikru grožiu.
Ar jūsų darbe yra pasitaikę nekasdieniškų, kokių nors šmaikščių situacijų?
Pasitaiko visko… Įsiminė atvejis, kai žmogus atėjo įsigyti ne tokių vaistų, kokie jam buvo paskirti. Jam reikėjo vaistų nuo skausmo, bet atsinešė pakelį vaistų, kuriuos iki tol vartojo. Pasirodo jo turėti vaistai buvo nuo viduriavimo…
Kad nepasitaikytų tokių atvejų, raginu žmones klausinėti ir konsultuotis, kokius vaistus vartoti – geriau neužsiiminėti savigyda. Žmonių konsultavimas – mano pagrindinis darbas, todėl stengiuosi kiek galėdamas atlikti jį geriau ir pirkėjams padėti išsirinkti jiems reikalingus ir tinkamus medikamentus.
Kodėl pagėgiškiams patartumėte rinktis būtent „NORFOS vaistinę“?
Kiekvienas renkasi individualiai, bet mes savo klientams galime pasiūlyti kokybišką aptarnavimą, platų produkcijos asortimentą bei savitarną. Įprastose vaistinėse prekes vaistininkas jums paduoda iš už prekystalio, o pas mus pirkėjai daugumą medikamentų gali patys apžiūrėti, pasiskaityti produktų aprašymus ir spręsti, ką pirkti. Pirkėjams visada stengiamės skirti tiek laiko, kiek reikia, kad atsakytumėme į visus rūpimus klausimus ir pasiūlytume geriausios kainos ir kokybės prekę.

Kalbino
Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite