Nerimsta smurtautojai, sukčiai ir vagys

Tauragės apskrities VPK paskelbė, kokių kriminalinių įvykių buvo Šilutės rajone savaitgalį ir jam artėjant.

Liepos 14 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl liepos 12 d. įvykio, kai į kito asmens banko sąskaitą vyras (gim. 1985 m.) pervedė 200 eurų už vaizdo kamerą, kurią buvo sutaręs nupirkti. Pervedus pinigų pardavėjas daugiau su pirkėju nebebendravo. Pirkėjas vaizdo kameros negavo, pinigų jam niekas negrąžino.

Liepos 14 d. vakare Švėkšnoje sustabdytas automobilis AUDI Q7, kurį vairavo neblaivus vyras (gim. 1985 m.), jam nustatytas 1.85 promilės girtumas. Automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę. Vairuotojui  įteiktas šaukimas atvykti į policiją.

Liepos 15 d. gautas vyro (gim. 1982 m.), gyv. Šilutėje, pareiškimas, kad tądien pažįstama apie 30 metų moteris iš buto pavogė telefoną ir piniginę. Piniginėje buvo pinigų, asmens tapatybės kortelė, bankų kortelės. Patirta 1400 eurų žalos.

Liepos 15-os pavakare Švėkšnos sen. moteriai (gim. 1969 m.) priklausančioje ganykloje buvo rastas paskerstas ir išdarinėtas jai priklausantis galvijas. Padaryta 2000 eurų turtinė žala.

Liepos 15 d. vėlų vakarą Klaipėdos g., Šilutėje, vyro (gim. 1991 m.) vairuojamas automobilis „Vokswagen Sharan“ išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su kito vyro (gim. 1987 m.) vairuojamu BMW. Vairuotojui alkotesteriu pirmu pūtimu nustatytas 2,23 prom. girtumas, antru pūtimu nustatytas 2,04 prom. girtumas, kitam vairuotojui nustatytas 0,13 prom. girtumas.

 

Muštynės

Liepos 16-os naktį namo kieme Šilutėje neblaivus vyras (2,59 prom.), gim. 2001 m., su kitu panašaus girtumo metais vyresniu vyru sumušė vyresnį vyrą, gim. 1973 m. (0,29 prom.). Po to vienas mušeika trenkė į veidą blaiviai moteriai. Įtariamieji sulaikyti ir pristatyti į areštinę.

Liepos 16 d. vakare Degučių k., Žemaičių Naumiesčio sen., kambaryje vyrą, gim. 1988 m. (1,92 prom.), sumušė blaivi moteris, gim. 1966 m., ir vyras, gim. 1988 m. (1,55 prom.).

Policija tiria, kai gegužės 27 – liepos 17 d. vyras, gim. 2001 m., persekiojo moterį, gim. 2000 m., tai turėjo  neigiamą poveikį jos socialiniam gyvenimui ir emocinei būsenai.

Liepos 17 d. po pietų Vainute vyras, gim. 1966 (1,49 prom.), trenkė kumščiu į veidą vyrui, gim. 1962 m. (2,59 prom.).

_ _ _

Liepos 17 d. vėlų vakarą Žemaitkiemio k., Saugų sen., prie geležinkelio pervažos sulaikytas vyras, gim. 1991, gyv. Šilutės r., kuris neteisėtai turėjo augalinės kilmės narkotinės medžiagos.

Parengta pagal Tauragės apskr. VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite