Nenustebino, bet ir nenuvylė

Lietuvos stalo teniso asociacijos pirmenybėse (VIII lyga) dalyvavo 209 vyrų komandos. Šilutės rajonui atstovavo „Varmas“ (II), Rusnės „Štormas-Varmas“ (III), Šilutės sporto mokyklos rinktinė (VI) ir Juknaičių „Varmas-2” (VIII).

Lietuvos stalo teniso asociacijos komandų pirmenybių debiutantai „Varmas-2“ (iš kairės): V. Agintas, E. Naujokas, V. Kungys ir V. Šaulys.

Šilutės „Varmas“ (J. Piekautas, K. Pundinas, Z. Šikšnius, S. Gedvilas) II lygos pirmenybėse tarp 24 komandų tenkinosi kuklia 19-a vieta. Šilutiškiai prisimena ir geresnius laikus, kai komanda, dalyvaudama aukščiausiosios lygos čempionate, kelerius metus paeiliui laimėjo sidabro ir bronzos medalius. Pamariškių lyderiu tuomet buvo J. Piekauto išugdytas auklėtinis M. Vilkas ir treneris V. Martinkus. Jiems talkindavo kaunietis M. Skučas. Deja, ši komanda išsibarstė. Sporto mokykloje auganti perspektyvi pamaina (treneris A. Silius) galėtų nepalikti Šilutės stalo teniso šešėlyje. Tik kas žino, kur pasuks gimnazijas baigę šiandieniniai mokiniai. „Varmo“ klubo vadovas J. Piekautas deda daug pastangų, kad Šilutėje gyvuotų stalo tenisas.
Pirmenybių senbuvis Rusnės „Štormas-Varmas“ (J. Čimkus, A. Silius, A. M. Šaulys, L. Li Čin Chai, R. D. Mažutis) tarp III lygos 24 komandų užėmė 10 vietą. Rusniškiai ketina kviesti į komandą 1-2 sporto mokyklos auklėtinius.
Sporto mokyklos pirmoji rinktinė (D. Kairys, J. Petrošius, A. Bagdonavičius, R. Zalcas, V. Iršas) išėjo į VI lygos (24 komandos) finalą ir užėmė ketvirtą vietą. Kaune pamariškiai nugalėjo vietos „Bumerangą“ (4:3), Ukmergės rajono ekipą (4:3), pralaimėjo nugalėtojui Kauno „Pluoštui“ (4:1), Šiaulių „Aidrenai“ (4:3) ir Zarasų „Dūkštui“ (4:2). Mūsiškiai galėjo užimti aukštesnę vietą, jei komandai būtų talkinęs šiuo metu pajėgiausias trenerio A. Siliaus auklėtinis, Šilutės rajono čempionas, traksėdiškis K. Pundinas, kuris buvo perleistas „Varmo“ komandai.
VIII lygos (41 komanda) debiutantas „Varmas-2“ į savo gretas subūrė Juknaičių seniūnijos stalo teniso mėgėjus E. Naujoką, V. Agintą, V. Šaulį. Komandą sustiprino naumiestiškis V. Kungys. Debiutantai pasirodė neblogai: kovojo dėl 9-16 vietų. Lemiamame ture Jonavoje kovo 23 d. jie nugalėjo Telšių SRC (4:0), „Prienų prekybą“ (4:3) ir pralaimėjo Užpalių „Perkūnui“ (4:0).
„Perkūnas“ liko devintas, „Varmas-2“ – dešimtas.

R. D. Mažutis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite