Nenustebino, bet ir nenuvylė

Lietuvos stalo teniso asociacijos pirmenybėse (VIII lyga) dalyvavo 209 vyrų komandos. Šilutės rajonui atstovavo „Varmas“ (II), Rusnės „Štormas-Varmas“ (III), Šilutės sporto mokyklos rinktinė (VI) ir Juknaičių „Varmas-2” (VIII).

Lietuvos stalo teniso asociacijos komandų pirmenybių debiutantai „Varmas-2“ (iš kairės): V. Agintas, E. Naujokas, V. Kungys ir V. Šaulys.

Šilutės „Varmas“ (J. Piekautas, K. Pundinas, Z. Šikšnius, S. Gedvilas) II lygos pirmenybėse tarp 24 komandų tenkinosi kuklia 19-a vieta. Šilutiškiai prisimena ir geresnius laikus, kai komanda, dalyvaudama aukščiausiosios lygos čempionate, kelerius metus paeiliui laimėjo sidabro ir bronzos medalius. Pamariškių lyderiu tuomet buvo J. Piekauto išugdytas auklėtinis M. Vilkas ir treneris V. Martinkus. Jiems talkindavo kaunietis M. Skučas. Deja, ši komanda išsibarstė. Sporto mokykloje auganti perspektyvi pamaina (treneris A. Silius) galėtų nepalikti Šilutės stalo teniso šešėlyje. Tik kas žino, kur pasuks gimnazijas baigę šiandieniniai mokiniai. „Varmo“ klubo vadovas J. Piekautas deda daug pastangų, kad Šilutėje gyvuotų stalo tenisas.
Pirmenybių senbuvis Rusnės „Štormas-Varmas“ (J. Čimkus, A. Silius, A. M. Šaulys, L. Li Čin Chai, R. D. Mažutis) tarp III lygos 24 komandų užėmė 10 vietą. Rusniškiai ketina kviesti į komandą 1-2 sporto mokyklos auklėtinius.
Sporto mokyklos pirmoji rinktinė (D. Kairys, J. Petrošius, A. Bagdonavičius, R. Zalcas, V. Iršas) išėjo į VI lygos (24 komandos) finalą ir užėmė ketvirtą vietą. Kaune pamariškiai nugalėjo vietos „Bumerangą“ (4:3), Ukmergės rajono ekipą (4:3), pralaimėjo nugalėtojui Kauno „Pluoštui“ (4:1), Šiaulių „Aidrenai“ (4:3) ir Zarasų „Dūkštui“ (4:2). Mūsiškiai galėjo užimti aukštesnę vietą, jei komandai būtų talkinęs šiuo metu pajėgiausias trenerio A. Siliaus auklėtinis, Šilutės rajono čempionas, traksėdiškis K. Pundinas, kuris buvo perleistas „Varmo“ komandai.
VIII lygos (41 komanda) debiutantas „Varmas-2“ į savo gretas subūrė Juknaičių seniūnijos stalo teniso mėgėjus E. Naujoką, V. Agintą, V. Šaulį. Komandą sustiprino naumiestiškis V. Kungys. Debiutantai pasirodė neblogai: kovojo dėl 9-16 vietų. Lemiamame ture Jonavoje kovo 23 d. jie nugalėjo Telšių SRC (4:0), „Prienų prekybą“ (4:3) ir pralaimėjo Užpalių „Perkūnui“ (4:0).
„Perkūnas“ liko devintas, „Varmas-2“ – dešimtas.

R. D. Mažutis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nagų grybelis ir pedikiūras – suderinama?

Deja, bet dauguma žmonių mano, kad nagų grybelio infekcija nėra didelė problema, kurią reikėtų iš karto spręsti. Tiesa, pradžioje problema yra maža, tačiau palaipsniui ji gali itin smarkiai progresuoti: vietoj vieno užkrėsto nago, turėsite – penkis. Manoma, kad pedikiūras esant nagų grybeliui viską išspręs, tačiau taip manyti nereikėtų.  Ko vertėtų vengti? Dažnai atsiradusias bėdas stengiamės užmaskuoti, o ne išspręsti. Ne išimtis ir nagų grybelinė infekcija. Atsiradus šiai problemai pirmiausiai stengiamės ją nuslėpti, o vėliau pastebėję, kad nieko iš to gero

Aromaterapiniai difuzoriai. Kaip išsirinkti?

Drąsiai galima sakyti, kad aromaterapiniai difuzoriai yra vienas geriausių pirkinių, kokį tik galite padovanoti savo namams. Jei jūsų namuose nuolat veiks toks prietaisas, tokiu atveju, jūs ne tik galėsite mėgautis mėgstamu aromatu, bet ir jausti teigiamą jų poveikį savo sveikatai. Tiesa, aromaterapinių difuzorių asortimentas šiandien labai didelis, todėl nieko keista, kad daugelis norinčių turėtų tokį gaminį savo namuose, nežino, kaip išsirinkti. Išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales Tik skleidžia aromatą? Visus aromaterapinius difuzorius galima

Mokausi ne klasėje…

Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje praūžė praktinių studijų savaitės. Pradinukai tapo gamtininkais-tyrinėtojais ir iššmirinėjo artimas ir tolimas pievas sekiodami įvairiausių rūšių vabalėlius, tyrinėdami juos stebinančią augmeniją. 5 ir 8 klasių mokiniai, dirbę savarankiškai nuotoliniu būdu, kūrybiškai atliko pateiktas užduotis ir pristatė savo veiklų rezultatus  konferencijoje „Mokausi pats!“. Šeštokams  priskirta menų programa „M. K.  Čiurlionis – paslaptys kasdienybėje “. Jiems teko pasinerti į šio menininko kūrybą – paieškoti savyje dailininko ir muzikanto gyslelės. Septintokai  tobulino gimtosios ir užsienio kalbų įgūdžius programoje

Šiukšles rūšiuoja trys iš keturių, daugkartinius maišelius naudoja pusė gyventojų

Vos keli procentai šalies gyventojų numoja ranka į ekologiją ir nesiima jokių veiksmų aplinkai saugoti. tai rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa. Jos duomenimis, trys iš keturių Lietuvos gyventojų rūšiuoja šiukšles, pusė naudoja daugkartinius maišelius, dar tiek pat perka tik tiek maisto, kiek jo suvartoja.   Dauguma (75 proc.) apklaustųjų asmeniškai prisideda prie tvarios aplinkos saugojimo rūšiuodami šiukšles, 48 proc. – pirkiniams naudodami savo daugkartinį maišelį, tiek pat – pirkdami maisto tik tiek, kiek suvartoja. 37 proc.

Taip pat skaitykite