Nauja rinkimų komisija skirsto pinigus

Įvyko Šilutės r. savivaldybės rinkimų komisijos, kuriai vadovauja Vytautas Žiogas, posėdis. Daugiausiai laiko šiame posėdyje skirta lėšoms, numatytų transporto išlaidoms, perskirstyti.

Rinkimų komisijos nariai svarstė, kaip padalyti lėšas transporto išlaidoms.

Kiekvienai rinkimų apylinkei numatyta tam tikra pinigų suma transporto išlaidoms, mat apylinkių komisijų nariams tenka važiuoti į susirinkimus Šilutėje, keliauti po savo apylinkes. Pagal numatytą tvarką, kuo daugiau gyventojų gyvena rinkimų apylinkėje, tuo daugiau lėšų transporto išlaidoms skiriama.
Šilutės miesto 7 rinkimų apylinkėse rinkėjų yra gerokai daugiau, negu kaimiškosiose, o atstumai mažesni. Tokiu būdu miesto apylinkėms transporto išlaidoms tektų 100 ar daugiau eurų, o kai kurioms kaimo apylinkėms tik po 5-6 eurus, nors kaimuose tenka važinėti gerokai daugiau. Atsižvelgdama į tai, rinkimų komisija lėšas transporto išlaidoms dažniausiai perskirsto.
Posėdžio dalyviai svarstė, kaip geriau tai padaryti. Iš pradžių siūlyta po 60 procentų lėšų transporto išlaidoms atimti iš miesto rinkiminių apylinkių ir jas padalyti kaimiškosioms. Taip daryta per ankstesnius rinkimus. Tačiau bendru sutarimu nutarta lėšas paskirstyti taip, kad kiekvienai rinkimų apylinkei tektų bent po 25 eurus. Tokį savo sprendimą rinkimų komisijos nariai patvirtino balsavimu.
Iš viso abiem pakartotinų rinkimų, kurie Šilutės r. savivaldybės teritorijoje vyks birželio 7 d., turams surengti Vyriausioji rinkimų komisija skyrė 18,7 tūkst. €. Iš jų transporto išlaidoms numatyta beveik 400 €. Komisijos nariams už darbą bus išmokėta apie 9,5 tūkst. €, o samdomiems darbuotojams – apie 2,5 tūkst. €, atskirai numatyta apie 1500 € skirti informatikos specialistams. Ryšių paslaugoms ir kitoms prekėms numatyta apie 400 €, dar beveik 87 € per abu turus planuojama panaudoti reprezentacinėms išlaidoms.

Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

  • IT

    Kolegos atkreipkite dėmesį kokie pinigai skiriami informatikos specialistams, net 1500€. Juos vėl pasidalins Balvočių klanas, o komisijų pirmininkai naudos nuosavus kompiuterius, nes apylinkėse jie neparuošti darbui, stringa ir yra beviltiškai pasenę. Dabar madinga per IT plauti pinigėlius, nes niekas nieko nesupranta…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Taip pat skaitykite