Nauja rinkimų komisija skirsto pinigus

Įvyko Šilutės r. savivaldybės rinkimų komisijos, kuriai vadovauja Vytautas Žiogas, posėdis. Daugiausiai laiko šiame posėdyje skirta lėšoms, numatytų transporto išlaidoms, perskirstyti.

Rinkimų komisijos nariai svarstė, kaip padalyti lėšas transporto išlaidoms.

Kiekvienai rinkimų apylinkei numatyta tam tikra pinigų suma transporto išlaidoms, mat apylinkių komisijų nariams tenka važiuoti į susirinkimus Šilutėje, keliauti po savo apylinkes. Pagal numatytą tvarką, kuo daugiau gyventojų gyvena rinkimų apylinkėje, tuo daugiau lėšų transporto išlaidoms skiriama.
Šilutės miesto 7 rinkimų apylinkėse rinkėjų yra gerokai daugiau, negu kaimiškosiose, o atstumai mažesni. Tokiu būdu miesto apylinkėms transporto išlaidoms tektų 100 ar daugiau eurų, o kai kurioms kaimo apylinkėms tik po 5-6 eurus, nors kaimuose tenka važinėti gerokai daugiau. Atsižvelgdama į tai, rinkimų komisija lėšas transporto išlaidoms dažniausiai perskirsto.
Posėdžio dalyviai svarstė, kaip geriau tai padaryti. Iš pradžių siūlyta po 60 procentų lėšų transporto išlaidoms atimti iš miesto rinkiminių apylinkių ir jas padalyti kaimiškosioms. Taip daryta per ankstesnius rinkimus. Tačiau bendru sutarimu nutarta lėšas paskirstyti taip, kad kiekvienai rinkimų apylinkei tektų bent po 25 eurus. Tokį savo sprendimą rinkimų komisijos nariai patvirtino balsavimu.
Iš viso abiem pakartotinų rinkimų, kurie Šilutės r. savivaldybės teritorijoje vyks birželio 7 d., turams surengti Vyriausioji rinkimų komisija skyrė 18,7 tūkst. €. Iš jų transporto išlaidoms numatyta beveik 400 €. Komisijos nariams už darbą bus išmokėta apie 9,5 tūkst. €, o samdomiems darbuotojams – apie 2,5 tūkst. €, atskirai numatyta apie 1500 € skirti informatikos specialistams. Ryšių paslaugoms ir kitoms prekėms numatyta apie 400 €, dar beveik 87 € per abu turus planuojama panaudoti reprezentacinėms išlaidoms.

Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

  • IT

    Kolegos atkreipkite dėmesį kokie pinigai skiriami informatikos specialistams, net 1500€. Juos vėl pasidalins Balvočių klanas, o komisijų pirmininkai naudos nuosavus kompiuterius, nes apylinkėse jie neparuošti darbui, stringa ir yra beviltiškai pasenę. Dabar madinga per IT plauti pinigėlius, nes niekas nieko nesupranta…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite