Natkiškiuose – kapelijos iš visos Lietuvos

„Kaip tau atsidėkoti, šiandieną sumaniau, – lakštutės skambią giesmę skiriu, tėveli, tau!“ Šiais skambiais žodžiais šeštadienį Natkiškių kaimo parkelyje prasidėjo respublikinė kaimo kapelų šventė. Susirinkusius dalyvius, žiūrovus ir svečius ,,Kepurine“ pasveikino Natkiškių kultūros namų jaunosios šokėjos. Tėvelius, senelius ir būsimuosius tėvelius savo dainelėmis prdžiugino jaunasis Natkiškių kultūros namų solistas Rokas Kondrotas.

Natkiškių kaimo kapela „Vaivorykštė“ garsina kaimą jau ne vienerius metus.

 

Kapelijų šventė šiemet buvo skirta būtent Tėvo dienai. Renginio pradžioje visi kolektyvai sugriežė bendrą kūrinį ,,Rožės žiedelis“. Šventės dalyvius pasveikino ir gražių žodžių negailėjo atvykę svečiai, saldų prizą padovanojo Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė.
Natkiškiečiai ir svečiai turėjo progos išgirsti Ryškėnų kultūros centro (Telšių r.) senjorų kapelos ,,Čia ir dabar“ (vadovai S. Petrulienė ir A. Kupštys), Veliuonos kultūros centro Raudonės (Jurbarko r.) kaimo kapelos (J. Grygartas), Natkiškių kultūros namų kaimo kapelos ,,Vaivorykštė“ (V. Armonas), Šeduvos (Radviliškio r.) amatų centro kaimo kapelos ,,Užuovėja“ (E. Kažukauskas), Bikavėnų senųjų tradicijų centro kapelos ,,Lolytėlė“ (K. Budrys), Jurbarko kultūros centro vokalinės instrumentinės grupės ,,Šilas“ (A. Lapė).
Pertraukų metu su žiūrovais bendravo, juos visaip judino ir krutino Danutė Bardauskienė ir šio rašinio autorė Rasa Armonienė. Žiūrovai turėjo užbaigti posakius apie tėvus ir vaikus, duetu padainuoti liaudies dainą, dalyvauti „kasos pynimo“ konkurse.
Renginio organizatoriai dėkoja šventės rėmėjams: Pagėgių savivaldybės administracijai, Pagėgių savivaldybės kultūros centrui, Natkiškių seniūnijai, Nidai ir Arūnui Bušniauskams, Linai ir Egidijui Žabauskams, Genovaitei ir Petrui Švalkūnams, Saulei ir Arūnui Kriščiūnams, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, Tadui Girčiui, Vandutei Budrikienei, Mildai ir Antanui Kesarauskams, Birutei ir Jonui Vaivadams, Alantai ir Juozui Venckams, Dianai ir Kęstui Marozams, Natkiškių kaimo bendruomenei, kaimo kapelos ,,Vaivorykštė“ kolektyvui ir Danutei Bardauskienei.
Rasa Armonienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Taip pat skaitykite