Natkiškių vyrai laimėjo tinklinio pirmenybių taurę

Neseniai vyko Pagėgių savivaldybės vyrų ir moterų tinklinio pirmenybės, tradicinis vyrų ir moterų tinklinio turnyras savivaldybės mero Virginijaus Komskio taurei laimėti, jėgas tarpusavyje išbandė šachmatų, stalo teniso mėgėjai.

Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis sveikina Pagėgių savivaldybės tinklinio pirmenybių nugalėtojus – Natkiškių komandą.

Naudingiausi žaidėjai
Kovo 6 d. finišavo du mėnesius trukusios Pagėgių savivaldybės vyrų ir moterų tinklinio pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo 6 vyrų komandos: „Pasienietis“, Meno ir sporto mokykla, Stoniškiai, Šilutė, Natkiškiai, Pagėgių bendruomenė ir 5 moterų komandos Šilgaliai, „Pasienietis“, Meno ir sporto mokykla I, Natkiškiai, Meno ir sporto mokykla II.
Moterų pogrupyje net dvi komandos buvo sudarytos iš Meno ir sporto mokyklos auklėtinių, kurioms vadovavo treneris Antanas Musvydas. Antroji šios mokyklos komanda užėmė 5-ą vietą. Antrus metus pirmenybėse dalyvavusios „Pasieniečio“ komandos moterys (vadovas Gintautas Šarauskas) liko ketvirtos, trečiąją vieta iškovojo Šilgalių komanda (trenerė Alvyra Jankantienė), antra – Natkiškių komanda (trenerė Elvyra Šulcienė). Trečius metus iš eilės niekam nenusileido ir vėl nugalėtojais tapo Meno ir sporto mokyklos pirmoji tinklininkių komanda (treneris A. Musvydas).
Pernai Natkiškių vyrai (komandos vadovas R. Špečkauskas) tradicinėse tinklinio pirmenybėse užėmusi trečiąją vietą, šiais metais kovėsi iš paskutiniųjų ir niekam neketino užleisti pirmosios pozicijos. Trečiajame rate turėjusi tik vieną pralaimėjimą iš penkių susitikimų, Natkiškių komanda triumfavo tapusi nugalėtoja.
Antra liko „Šilutės“ komanda, vadovaujama Lino Gedvilo, trečioji vieta atiteko „Pasieniečio“ komandai (vadovas G. Šarauskas), ketvirta – Meno ir sporto mokyklos rinktinei (treneris A. Musvydas), penktoji – Pagėgių bendruomenės vyrams (vad. Dainius Maciukevičius) ir šešta – Stoniškių komanda (Gintautas Stančaitis).
Pirmenybių metu buvo išrinkti kiekvienos komandos naudingiausi žaidėjai, po finalinių rungtynių jie apdovanoti statulėlėmis. Moterų komandų naudingiausios žaidėjos: Šilgalių – Inga Mikšytė, Natkiškių – Greta Venckutė, Meno ir sporto mokyklos pirmos komandos – Lina Stanislovaitytė, Meno ir sporto mokyklos II komandos – Viktorija Mišeikytė, „Pasieniečio“ – Solveiga Šveikauskaitė.
Vyrų komandų naudingiausiais žaidėjais pripažinti: Šilutės – Valdas Gečas, „Pasieniečio“ – Ernestas Maciukevičius, Natkiškių – Rokas Sirtautas, Meno ir sporto mokyklos – Algirdas Šveikauskas, Pagėgių bendruomenės – Georgijus Drožeanu jaunesnysis.
Nugalėtojoms taures ir medalius įteikė varžybas organizavusio Sporto ir turizmo centro direktorius R. Špečkauskas, apdovanojimus teikti padėjo Pagėgių savivaldybės admistracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis. Visų komandų vadovams įteikti padėkos raštai.

VšĮ Sporto ir turizmo centro inf.

Hits: 36

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite