Natkiškių vyrai laimėjo tinklinio pirmenybių taurę

Neseniai vyko Pagėgių savivaldybės vyrų ir moterų tinklinio pirmenybės, tradicinis vyrų ir moterų tinklinio turnyras savivaldybės mero Virginijaus Komskio taurei laimėti, jėgas tarpusavyje išbandė šachmatų, stalo teniso mėgėjai.

Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis sveikina Pagėgių savivaldybės tinklinio pirmenybių nugalėtojus – Natkiškių komandą.

Naudingiausi žaidėjai
Kovo 6 d. finišavo du mėnesius trukusios Pagėgių savivaldybės vyrų ir moterų tinklinio pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo 6 vyrų komandos: „Pasienietis“, Meno ir sporto mokykla, Stoniškiai, Šilutė, Natkiškiai, Pagėgių bendruomenė ir 5 moterų komandos Šilgaliai, „Pasienietis“, Meno ir sporto mokykla I, Natkiškiai, Meno ir sporto mokykla II.
Moterų pogrupyje net dvi komandos buvo sudarytos iš Meno ir sporto mokyklos auklėtinių, kurioms vadovavo treneris Antanas Musvydas. Antroji šios mokyklos komanda užėmė 5-ą vietą. Antrus metus pirmenybėse dalyvavusios „Pasieniečio“ komandos moterys (vadovas Gintautas Šarauskas) liko ketvirtos, trečiąją vieta iškovojo Šilgalių komanda (trenerė Alvyra Jankantienė), antra – Natkiškių komanda (trenerė Elvyra Šulcienė). Trečius metus iš eilės niekam nenusileido ir vėl nugalėtojais tapo Meno ir sporto mokyklos pirmoji tinklininkių komanda (treneris A. Musvydas).
Pernai Natkiškių vyrai (komandos vadovas R. Špečkauskas) tradicinėse tinklinio pirmenybėse užėmusi trečiąją vietą, šiais metais kovėsi iš paskutiniųjų ir niekam neketino užleisti pirmosios pozicijos. Trečiajame rate turėjusi tik vieną pralaimėjimą iš penkių susitikimų, Natkiškių komanda triumfavo tapusi nugalėtoja.
Antra liko „Šilutės“ komanda, vadovaujama Lino Gedvilo, trečioji vieta atiteko „Pasieniečio“ komandai (vadovas G. Šarauskas), ketvirta – Meno ir sporto mokyklos rinktinei (treneris A. Musvydas), penktoji – Pagėgių bendruomenės vyrams (vad. Dainius Maciukevičius) ir šešta – Stoniškių komanda (Gintautas Stančaitis).
Pirmenybių metu buvo išrinkti kiekvienos komandos naudingiausi žaidėjai, po finalinių rungtynių jie apdovanoti statulėlėmis. Moterų komandų naudingiausios žaidėjos: Šilgalių – Inga Mikšytė, Natkiškių – Greta Venckutė, Meno ir sporto mokyklos pirmos komandos – Lina Stanislovaitytė, Meno ir sporto mokyklos II komandos – Viktorija Mišeikytė, „Pasieniečio“ – Solveiga Šveikauskaitė.
Vyrų komandų naudingiausiais žaidėjais pripažinti: Šilutės – Valdas Gečas, „Pasieniečio“ – Ernestas Maciukevičius, Natkiškių – Rokas Sirtautas, Meno ir sporto mokyklos – Algirdas Šveikauskas, Pagėgių bendruomenės – Georgijus Drožeanu jaunesnysis.
Nugalėtojoms taures ir medalius įteikė varžybas organizavusio Sporto ir turizmo centro direktorius R. Špečkauskas, apdovanojimus teikti padėjo Pagėgių savivaldybės admistracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis. Visų komandų vadovams įteikti padėkos raštai.

VšĮ Sporto ir turizmo centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Tilžės akto originalas yra Vytauto Didžiojo karo muziejuje

Lygiai prieš 104 metus Tilžėje buvo pasirašytas Mažosios Lietuvos tautinės tarybos Aktas, šiais laikais dažniausiai vadinamas Tilžės aktu. Manoma, kad 1918 m. lapkričio 30 d. šį dokumentą 24 jo signatarai pasirašė veikiausiai spaustuvininko, visuomenės veikėjo Enzio Jagomasto bute, Tilžėje. Algirdas Matulevičius, Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto vyresnysis mokslinis darbuotojas, yra rašęs: „Žinoma tik tiek, kad MLTT susirinkimas, kurio metu ir buvo pasirašytas šis dokumentas, galėjo vykti žymaus Tilžės spaustuvininko, „Lituanios“ savininko Enzio Jagomasto bute arba kito tilžiškio F. Sūbaičio bute.

Taip pat skaitykite