Natkiškių vyrai laimėjo tinklinio pirmenybių taurę

Neseniai vyko Pagėgių savivaldybės vyrų ir moterų tinklinio pirmenybės, tradicinis vyrų ir moterų tinklinio turnyras savivaldybės mero Virginijaus Komskio taurei laimėti, jėgas tarpusavyje išbandė šachmatų, stalo teniso mėgėjai.

Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis sveikina Pagėgių savivaldybės tinklinio pirmenybių nugalėtojus – Natkiškių komandą.

Naudingiausi žaidėjai
Kovo 6 d. finišavo du mėnesius trukusios Pagėgių savivaldybės vyrų ir moterų tinklinio pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo 6 vyrų komandos: „Pasienietis“, Meno ir sporto mokykla, Stoniškiai, Šilutė, Natkiškiai, Pagėgių bendruomenė ir 5 moterų komandos Šilgaliai, „Pasienietis“, Meno ir sporto mokykla I, Natkiškiai, Meno ir sporto mokykla II.
Moterų pogrupyje net dvi komandos buvo sudarytos iš Meno ir sporto mokyklos auklėtinių, kurioms vadovavo treneris Antanas Musvydas. Antroji šios mokyklos komanda užėmė 5-ą vietą. Antrus metus pirmenybėse dalyvavusios „Pasieniečio“ komandos moterys (vadovas Gintautas Šarauskas) liko ketvirtos, trečiąją vieta iškovojo Šilgalių komanda (trenerė Alvyra Jankantienė), antra – Natkiškių komanda (trenerė Elvyra Šulcienė). Trečius metus iš eilės niekam nenusileido ir vėl nugalėtojais tapo Meno ir sporto mokyklos pirmoji tinklininkių komanda (treneris A. Musvydas).
Pernai Natkiškių vyrai (komandos vadovas R. Špečkauskas) tradicinėse tinklinio pirmenybėse užėmusi trečiąją vietą, šiais metais kovėsi iš paskutiniųjų ir niekam neketino užleisti pirmosios pozicijos. Trečiajame rate turėjusi tik vieną pralaimėjimą iš penkių susitikimų, Natkiškių komanda triumfavo tapusi nugalėtoja.
Antra liko „Šilutės“ komanda, vadovaujama Lino Gedvilo, trečioji vieta atiteko „Pasieniečio“ komandai (vadovas G. Šarauskas), ketvirta – Meno ir sporto mokyklos rinktinei (treneris A. Musvydas), penktoji – Pagėgių bendruomenės vyrams (vad. Dainius Maciukevičius) ir šešta – Stoniškių komanda (Gintautas Stančaitis).
Pirmenybių metu buvo išrinkti kiekvienos komandos naudingiausi žaidėjai, po finalinių rungtynių jie apdovanoti statulėlėmis. Moterų komandų naudingiausios žaidėjos: Šilgalių – Inga Mikšytė, Natkiškių – Greta Venckutė, Meno ir sporto mokyklos pirmos komandos – Lina Stanislovaitytė, Meno ir sporto mokyklos II komandos – Viktorija Mišeikytė, „Pasieniečio“ – Solveiga Šveikauskaitė.
Vyrų komandų naudingiausiais žaidėjais pripažinti: Šilutės – Valdas Gečas, „Pasieniečio“ – Ernestas Maciukevičius, Natkiškių – Rokas Sirtautas, Meno ir sporto mokyklos – Algirdas Šveikauskas, Pagėgių bendruomenės – Georgijus Drožeanu jaunesnysis.
Nugalėtojoms taures ir medalius įteikė varžybas organizavusio Sporto ir turizmo centro direktorius R. Špečkauskas, apdovanojimus teikti padėjo Pagėgių savivaldybės admistracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis. Visų komandų vadovams įteikti padėkos raštai.

VšĮ Sporto ir turizmo centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite