Šilutės rajono savivaldybė kurį laiką dirbs be mero

meras turi nedarbingumo pažymą

Meras Vytautas Laurinaitis turi nedarbingumo pažymą. „Pamario“ archyvo nuotr.

Spalio 28 d. įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis, jame pirmininkauti teko mero pavaduotojui Sigitui Šepučiui, nes meras Vytautas Laurinaitis turi nedarbingumo pažymą.

Apie posėdį informavęs Savivaldybės tarybos sekretorius Andrius Jurkus tik pasakė, kad meras yra ligoninėje, Klaipėdoje. Šiandien, spalio 29 d., jam turi būti atlikta klubo sąnario keitimo operacija.

„Kaip jau buvo paskelbta, pavasarį merui buvo atlikta tokia pati vieno klubo sąnario keitimo operacija, dabar – kito. Gydymas būna ilgas, dar ir reabilitacija. Ko gero, du mėnesius meras į darbą Savivaldybėje neis, tačiau nuo rajono reikalų nenutols. Vadovai, kaip ir buvo pavasarį, nuolat reikalus aptars telefonu“, – sakė A. Jurkus.

Iš 25 Savivaldybės tarybos narių Tarybos posėdyje dalyvavo 22: nebuvo mero ir dar dviejų vietos politikų: Zigmanto Jauniaus ir Arūno Pupšio. Kodėl? A. Jurkus tik pasakė, kad dėl ligos, o konkretesnės informacijos nesuteikė.

Taryba sutiko su kolegos Audriaus Endzino pastabomis dėl pateiktų dviejų sprendimo projektų, susijusių su rajono želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo taisyklėmis, komisijos sudarymu ir jos nuostatais. Abu sprendimų projektai atidėti, bus tobulinami ir, matyt, svarstomi kitame posėdyje.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos vardu pareiškimą perskaitė Sandra Tamašaukienė, pareikštas nepasitikėjimas Etikos ir procedūrų komisijos pirmininku Algirdu Geču. Ši komisija buvo pripažinusi S. Tamašauskienę pažeidus etiką, o Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tokį sprendimą įvertino kaip neteisingą.

Pareiškimą perskaitė Tarybos narė Lijana Jagintavičienė, pranešė, kad palieka Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakciją Savivaldybės taryboje. Tad šioje frakcijoje liko Sigitas Majus, Genovaitė Kimbrienė ir Edgaras Padimanskas. Kai buvo panaikintas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyrius, šie keturi politikai ir Savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis į iš naujo buriamą skyrių nebuvo pakviesti.

L. Jagintavičienė įstojo į Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pagėgių skyrių.

S. Majus ir V. Pozingis yra minėję, jog svarstys, ar nepasukus kartu su Sauliaus Skvernelio kuriama Demokratų partija „Vardan Lietuvos“. Laikas parodys, kaip bus.

Politikai posėdyje svarstė, ar jau derėtų ateityje rengti nuotolinius komitetų ir Tarybos posėdžius. Sutarta, kad kol kas taip nebus. Ir šis posėdis vyko Savivaldybės posėdžių salėje, susirinkusieji buvo su veido kaukėmis.

Stasė Skutulienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ar verta rinktis aliuminio langus?

Rinkdamiesi naujus langus susiduriame su gausybe variantų. Vienas iš populiariausių – aliuminio langai. Ar tai tikrai geras pasirinkimas? Norėdami tai išsiaiškinti, prieš priimdami teisingą sprendimą, turite įvertinti šių langų privalumus ir trūkumus. Aliuminio profilio langai pasižymi puikiomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas Jei pasirinksite kokybiškus langus ir juos montuos patyrę meistrai, kokybė jus džiugins ilgai. Tokie langai nekeičia savo išvaizdos ir eksploatacinių savybių daugelį metų. Taip pat verta paminėti, kad juos labai lengva prižiūrėti, lengva valyti. Taip yra dėl specialios dangos,

Plaukimas baidarėmis su vaikais: saugios kelionės patarimai

Ramus plaukimas baidarėmis su šeima – tai patogus laisvalaikis gamtoje ir neišdildomas įspūdis. Pamirškite kasdienius rūpesčius, susikraukite lagaminus ir leiskitės į kelionę baidarėmis! Tiesa, jei nuspręsite plaukti su vaikais, jums gali kilti daug klausimų. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: ar tikrai saugu vaikus pasiimti plaukti baidarėmis? Keliautojų dažnai klausiama, kokiu maršrutu pasirinkti ir kokių papildomų saugumo priemonių reikėtų imtis? Pateikiame trumpą atmintinę, kaip plaukimą baidarėmis su vaikais paversti malonia, saugia ir įsimintina jūsų šeimos pramoga. Plaukdami laikykitės svarbių saugos taisyklių

Prognozuojami karščiai, lietus su griaustiniu ir vėju, galima kruša

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad birželio 27 d., pirmadienis, po karšto ilgojo savaitgalio pokyčių dar neatneš – šalyje išsilaikys sausi, saulėti ir karšti orai.  5-10 m/s pietinis, rytinis vėjas gaivins menkai. Aukščiausia temperatūra pavėsyje šiandien sieks 28–33 laipsnius karščio, atokaitoje bus dar karščiau, todėl įdienojus geriau lauke nebūti. Įprasta, kad tvyrant tokiam karčiui medikai pataria vengti aktyvaus judėjimo ir su tuo susijusių darbų. Birželio 28 d., antradienį, orai ims keistis. Naktį lietaus dar nenumatoma. Bus ramu, tvanku ir labai šilta,

Birželio 29-ąją – Pasieniečių diena

Tai profesinė Lietuvos beveik pusketvirto tūkstančio Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) tarnautojų ir darbuotojų šventė. Šia proga vyks šventiniai renginiai ir Šilutėje. Programa Šilutėje: 11 val. Šv. mišios Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčioje (Katalikų Bažnyčios g. 1); 12 val. VSAT vėliavų būrių maršas – paradas nuo bažnyčios Turgaus ir Lietuvininkų gatvėmis iki Šilutės senojo turgaus aikštės; 12.30 val. iškilmės aikštėje, pasieniečių rikiuotė, apdovanojimai; 13 val. Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertas; 13.30 val. parodomoji pasieniečių kinologų su šunimis programa; 14

Taip pat skaitykite