Šilutės rajono savivaldybė kurį laiką dirbs be mero

meras turi nedarbingumo pažymą

Meras Vytautas Laurinaitis turi nedarbingumo pažymą. „Pamario“ archyvo nuotr.

Spalio 28 d. įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis, jame pirmininkauti teko mero pavaduotojui Sigitui Šepučiui, nes meras Vytautas Laurinaitis turi nedarbingumo pažymą.

Apie posėdį informavęs Savivaldybės tarybos sekretorius Andrius Jurkus tik pasakė, kad meras yra ligoninėje, Klaipėdoje. Šiandien, spalio 29 d., jam turi būti atlikta klubo sąnario keitimo operacija.

„Kaip jau buvo paskelbta, pavasarį merui buvo atlikta tokia pati vieno klubo sąnario keitimo operacija, dabar – kito. Gydymas būna ilgas, dar ir reabilitacija. Ko gero, du mėnesius meras į darbą Savivaldybėje neis, tačiau nuo rajono reikalų nenutols. Vadovai, kaip ir buvo pavasarį, nuolat reikalus aptars telefonu“, – sakė A. Jurkus.

Iš 25 Savivaldybės tarybos narių Tarybos posėdyje dalyvavo 22: nebuvo mero ir dar dviejų vietos politikų: Zigmanto Jauniaus ir Arūno Pupšio. Kodėl? A. Jurkus tik pasakė, kad dėl ligos, o konkretesnės informacijos nesuteikė.

Taryba sutiko su kolegos Audriaus Endzino pastabomis dėl pateiktų dviejų sprendimo projektų, susijusių su rajono želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo taisyklėmis, komisijos sudarymu ir jos nuostatais. Abu sprendimų projektai atidėti, bus tobulinami ir, matyt, svarstomi kitame posėdyje.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos vardu pareiškimą perskaitė Sandra Tamašaukienė, pareikštas nepasitikėjimas Etikos ir procedūrų komisijos pirmininku Algirdu Geču. Ši komisija buvo pripažinusi S. Tamašauskienę pažeidus etiką, o Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tokį sprendimą įvertino kaip neteisingą.

Pareiškimą perskaitė Tarybos narė Lijana Jagintavičienė, pranešė, kad palieka Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakciją Savivaldybės taryboje. Tad šioje frakcijoje liko Sigitas Majus, Genovaitė Kimbrienė ir Edgaras Padimanskas. Kai buvo panaikintas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyrius, šie keturi politikai ir Savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis į iš naujo buriamą skyrių nebuvo pakviesti.

L. Jagintavičienė įstojo į Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pagėgių skyrių.

S. Majus ir V. Pozingis yra minėję, jog svarstys, ar nepasukus kartu su Sauliaus Skvernelio kuriama Demokratų partija „Vardan Lietuvos“. Laikas parodys, kaip bus.

Politikai posėdyje svarstė, ar jau derėtų ateityje rengti nuotolinius komitetų ir Tarybos posėdžius. Sutarta, kad kol kas taip nebus. Ir šis posėdis vyko Savivaldybės posėdžių salėje, susirinkusieji buvo su veido kaukėmis.

Stasė Skutulienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kepyklose – kūčiukų kepimo įkarštis. Krosnys bus užgesintos tik Kūčių vakarą

kūčiukų

30 sunkvežimių kūčiukų – tiek jų po Lietuvą pasklis vien iš kepyklos Panevėžyje, kur pastarosiomis savaitėmis krosnys negęsta net ir naktį. Išlaikyti lietuvišką kūčiukų kepimo tradiciją – itin atsakinga užduotis. Aukščiausios rūšies miltai ir aguonos, dėmesingai maišoma ir kildinama tešla, tiksliai formuojami mažieji „duonos kepaliukai“ ir jų kelionė į milžinišką krosnį. Kiekvienas kepėjų žingsnis yra gerai pamatuotas ir apskaičiuotas. „Per gana trumpą laikotarpį turime iškepti tiek kūčiukų, kad jų užtektų trims milijonams“, – sako kepyklą Panevėžyje valdančios bendrovės „AR Maistas“

Lumpėnų bibliotekai – 70. Istoriją kuriame kartu…

„2021 m. lapkričio 25 d. Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos laisvalaikio salėje atgimsta praeitis ir vėl ataidi iš glūdumos buvę metai“, – šiais žodžiais prasidėjo Pagėgių savivaldybės Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 7 klasės mokinio Elijaus Andriukaičio skaityta Lumpėnų bibliotekos istorijos apžvalga, prikėlusi 7-is dešimtmečius menančią bibliotekos praeitį. Istorijos vingiais Renginio metu pakeliauta istorijos vingiais – prisimintos čia dirbusios bibliotekininkės, pastatų, glaudusių Lumpėnų biblioteką, istorija, apžvelgta vykdyta veikla. Išsamios apžvalgos baigiamąjį žodį tarė šventinį jubiliejinį renginį vedusi Pagėgių sav. Vydūno viešosios

Kaip bendrauti su sudėtingais lankytojais?

Kasdien kultūros sferos specialistai neišvengiamai susiduria su sudėtingais lankytojais. Ar išties lankytojas visada būna teisus? Lapkričio 25 dieną įvykusių mokymų „Sudėtingi lankytojai: bendravimas ir aptarnavimas“ metu Šilutės rajono kultūros darbuotojai bei Palangos miesto, Kretingos, Klaipėdos rajonų bibliotekininkai sužinojo, kaip išlikti ramiu bendraujant ir nepatekti į konfliktinę situaciją. Mokymų lektorius, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojas, verslo vadybos bei socialinės psichologijos profesionalas Juris Belte pateikė konfliktinių situacijų pavyzdžių ir apžvelgė bendravimo su lankytojais kultūros psichologinius aspektus. Dalyviai sužinojo apie

Sulaukėme žiemos: savaitgalį bus šalčio

Penktadienio rytą Šilutėje prireikė atidumo ir atsargumo: po vėjuoto ketvirtadienio, ypač jo vakaro, kai ir snyguriavo, iškritęs šlapias sniegas per naktį sušalo, tapo slidu. Sinoptikai praneša, kad savaitgalį taip pat sulauksime šalčio.  Penktadienio naktį slinkęs ciklonas didelę šalies dalį prausė lietumi, ūžavo smarkus vėjas, Šilutės krašte krito šlapias sniegas. Po tokio atlydžio ėmus plūsti šaltesniam orui pradėjo formuotis plikledis. Dieną irgi plūs vis šaltesnis oras, tad plikledis išsilaikys, prie ledo prišalęs sniegas vers elgtis atsargiau ir vairuotojus, ir pėsčiuosius. Temperatūra

Taip pat skaitykite