Šilutės rajono savivaldybė kurį laiką dirbs be mero

meras turi nedarbingumo pažymą

Meras Vytautas Laurinaitis turi nedarbingumo pažymą. „Pamario“ archyvo nuotr.

Spalio 28 d. įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis, jame pirmininkauti teko mero pavaduotojui Sigitui Šepučiui, nes meras Vytautas Laurinaitis turi nedarbingumo pažymą.

Apie posėdį informavęs Savivaldybės tarybos sekretorius Andrius Jurkus tik pasakė, kad meras yra ligoninėje, Klaipėdoje. Šiandien, spalio 29 d., jam turi būti atlikta klubo sąnario keitimo operacija.

„Kaip jau buvo paskelbta, pavasarį merui buvo atlikta tokia pati vieno klubo sąnario keitimo operacija, dabar – kito. Gydymas būna ilgas, dar ir reabilitacija. Ko gero, du mėnesius meras į darbą Savivaldybėje neis, tačiau nuo rajono reikalų nenutols. Vadovai, kaip ir buvo pavasarį, nuolat reikalus aptars telefonu“, – sakė A. Jurkus.

Iš 25 Savivaldybės tarybos narių Tarybos posėdyje dalyvavo 22: nebuvo mero ir dar dviejų vietos politikų: Zigmanto Jauniaus ir Arūno Pupšio. Kodėl? A. Jurkus tik pasakė, kad dėl ligos, o konkretesnės informacijos nesuteikė.

Taryba sutiko su kolegos Audriaus Endzino pastabomis dėl pateiktų dviejų sprendimo projektų, susijusių su rajono želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo taisyklėmis, komisijos sudarymu ir jos nuostatais. Abu sprendimų projektai atidėti, bus tobulinami ir, matyt, svarstomi kitame posėdyje.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos vardu pareiškimą perskaitė Sandra Tamašaukienė, pareikštas nepasitikėjimas Etikos ir procedūrų komisijos pirmininku Algirdu Geču. Ši komisija buvo pripažinusi S. Tamašauskienę pažeidus etiką, o Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tokį sprendimą įvertino kaip neteisingą.

Pareiškimą perskaitė Tarybos narė Lijana Jagintavičienė, pranešė, kad palieka Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakciją Savivaldybės taryboje. Tad šioje frakcijoje liko Sigitas Majus, Genovaitė Kimbrienė ir Edgaras Padimanskas. Kai buvo panaikintas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyrius, šie keturi politikai ir Savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis į iš naujo buriamą skyrių nebuvo pakviesti.

L. Jagintavičienė įstojo į Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pagėgių skyrių.

S. Majus ir V. Pozingis yra minėję, jog svarstys, ar nepasukus kartu su Sauliaus Skvernelio kuriama Demokratų partija „Vardan Lietuvos“. Laikas parodys, kaip bus.

Politikai posėdyje svarstė, ar jau derėtų ateityje rengti nuotolinius komitetų ir Tarybos posėdžius. Sutarta, kad kol kas taip nebus. Ir šis posėdis vyko Savivaldybės posėdžių salėje, susirinkusieji buvo su veido kaukėmis.

Stasė Skutulienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kultūros darbuotojai mokėsi idėjas paversti realybe

Kultūros bendruomenė nuolatos susiduria su naujų idėjų paieškos iššūkiais (ypač projektų rašymo laikotarpiu), nes kartais atrodo, kad viskas jau buvo sugalvota ir sukurta. Tačiau kas iš tiesų yra gera idėja, ko reikia, kad ją pavyktų paversti sėkminga realybe? Šito Šilutės rajono kultūros darbuotojai kartu su Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos bibliotekininkais gegužės 8–9 d. mokėsi vykusiuose mokymuose „Kūrybinis procesas: nuo idėjos iki paraiškos“. Dviejų dienų mokymus vedė kompetentingų ir profesionalių kūrybinės asociacijos „Žuvies akis“ lektorių Godos Giedraitytės ir

Įvyko tradicinės sportinių šokių varžybos „Pamario pora 2024“

Jau 27-eri metai Šilutės sportinių šokių klubas „Lūgnė“, kartu su Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) Šilutėje organizuoja Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybas „Pamario pora“. Į Pamario kraštą atvyksta varžytis sportinių šokių šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų bei užsienio. Šiais metais šokėjus vertino Lietuvos bei tarptautinės kategorijos sportinių šokių vertintojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Varžybose dalyvavo daug talentingų šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir Liepojos (Latvija). Ne vienoje rungtyje sėkmė lydėjo šilutiškius. Šios varžybos yra net ik gera proga

Projekto „Metai su knyga 2‘‘ ambasadorius Juozas Ališauskas – Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje lankėsi jau antrus metus besitęsiančio respublikinio projekto „Metai su knyga 2“ paauglių skaitymo ambasadorius, aktorius, pedagogas, slemeris Juozas Ališauskas. Džiugu, jog šio skaitymo skatinimui skirto projekto ambasadoriai kasmet susitinka su įvairaus amžiaus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos lankytojais ir supažindina su savo kūryba. Projekto organizatoriai: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos, Ąžuolyno biblioteka ir Lietuvos audiosensorinė biblioteka drauge su Lietuvos savivaldybių viešosiomis bibliotekomis. Kūrybiniame improvizacijų kupiname susitikime su kūrėju Juozu Ališausku dalyvavo Pagėgių Algimanto

Europos tamsiąją medunešę bitę siūloma įrašyti į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą

Lietuvos raudonosios knygos komisija siūlo įrašyti Europos tamsiąją medunešę bitę (Apis mellifera mellifera) į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą, vadinamą Lietuvos raudonąja knyga. Į šį sąrašą siūloma įrašyti tik gamtoje (uoksuose ar drevėse) gyvenančias šios bičių rūšies šeimas. Laikomų ir veisiamų nelaisvėje (aviliuose) Europos tamsiųjų medunešių bičių populiacijų dalis į jį nebūtų įtraukta. Netaikant šiam vietinės bitės porūšiui teisinių apsaugos priemonių, nustatytų Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių įstatyme, negalima užtikrinti, kad šio porūšio laukinės populiacijos nebus prarastos.

Taip pat skaitykite