Lietuviško paveldo pledai. Koks jų išskirtinumas?

Pledai yra ne tik puiki dovana brangiam žmogui, bet ir sau. Apsigaubus pledu, apima šilumos, jaukumo jausmas. Todėl tokio tipo dovana pradžiugins kiekvieną žmogų, nes tokia dovana yra tinkama bet kuriuo metų laiku.

Pledas gali ne tik šildyti ir saugoti nuo žvarbių rudens bei žiemos vakarų, tai gali būti puiki interjero detalė, panaudojant jį kaip miegamojo lovos, sofos, ar fotelio užklotą. Tokia dovana yra puiki idėja ne tik suaugusiajam, bet ir vaikui.

Pledai gali būti gaminami iš įvairiausių stilių ir medžiagų. Jų asortimentas šiais laikais yra itin gausus ir juos galime rasti daugelyje parduotuvių. Norint, jog jūsų dovana būtų labiau unikalesnė, pagalvokite apie idėją savo artimam žmogui dovanoti Lietuviško paveldo pledus. Lietuviško paveldo pledai yra puikūs gaminiai, kurie gali pradžiuginti bet kurį žmogų.

Lietuviško paveldo pledai yra pagaminti su meile. Jie dažniausiai yra gaminami iš vilnos, medvilnės ar lino ir pasižymi išskirtiniu stiliumi. Pledai pagaminti iš vilnos ar medvilnės, labiau tiks šaltuoju metų laiku. Tuo tarpu pledai iš lino, labiau bus tinkami dovanoti vasaros sezonu. Lietuviško paveldo pledai yra itin kokybiški ir unikalūs, tad tokio pledo nerasite bet kurioje parduotuvėje.

Tokie pledai yra unikalūs savo dizainu, kurie pasižymi natūralumu ir yra pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralių verpalų, nenaudojant sintetikos. Tokio tipo pledai yra gaminami naudojant tradicinius lietuviškus motyvus, etninius raštus, lietuvių liaudies pasakų motyvus, gamtos vaizdus ar gyvūnus. Lietuviški raštai ir etno motyvai naudojami ant pledų taip pat gali būti kaip reprezentacinė dovana, siekiant pristatyti Lietuvą, jos kultūrą. Lietuviško paveldo pleduose atsispindi ne tik piešiniai, bet ir atskirų Lietuvos regionų, Aukštaitijos, Žemaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos bei Klaipėdos krašto, istorija. Todėl tokia dovana bus ne tik graži, bet ir prasminga.

Lietuviško paveldo pledai yra gaminami įvairių dydžių, storio, formų, tankumo bei minkštumo, skirti naudoti lauke ar namuose.

Tai puiki dovanos idėja ne Kalėdų, gimtadienio ar įkurtuvių proga, bet ir puiki reprezentacinė dovana užsienyje gyvenantiems draugams ar kolegoms.

pr2022/121

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite