Lietuviško paveldo pledai. Koks jų išskirtinumas?

Pledai yra ne tik puiki dovana brangiam žmogui, bet ir sau. Apsigaubus pledu, apima šilumos, jaukumo jausmas. Todėl tokio tipo dovana pradžiugins kiekvieną žmogų, nes tokia dovana yra tinkama bet kuriuo metų laiku.

Pledas gali ne tik šildyti ir saugoti nuo žvarbių rudens bei žiemos vakarų, tai gali būti puiki interjero detalė, panaudojant jį kaip miegamojo lovos, sofos, ar fotelio užklotą. Tokia dovana yra puiki idėja ne tik suaugusiajam, bet ir vaikui.

Pledai gali būti gaminami iš įvairiausių stilių ir medžiagų. Jų asortimentas šiais laikais yra itin gausus ir juos galime rasti daugelyje parduotuvių. Norint, jog jūsų dovana būtų labiau unikalesnė, pagalvokite apie idėją savo artimam žmogui dovanoti Lietuviško paveldo pledus. Lietuviško paveldo pledai yra puikūs gaminiai, kurie gali pradžiuginti bet kurį žmogų.

Lietuviško paveldo pledai yra pagaminti su meile. Jie dažniausiai yra gaminami iš vilnos, medvilnės ar lino ir pasižymi išskirtiniu stiliumi. Pledai pagaminti iš vilnos ar medvilnės, labiau tiks šaltuoju metų laiku. Tuo tarpu pledai iš lino, labiau bus tinkami dovanoti vasaros sezonu. Lietuviško paveldo pledai yra itin kokybiški ir unikalūs, tad tokio pledo nerasite bet kurioje parduotuvėje.

Tokie pledai yra unikalūs savo dizainu, kurie pasižymi natūralumu ir yra pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralių verpalų, nenaudojant sintetikos. Tokio tipo pledai yra gaminami naudojant tradicinius lietuviškus motyvus, etninius raštus, lietuvių liaudies pasakų motyvus, gamtos vaizdus ar gyvūnus. Lietuviški raštai ir etno motyvai naudojami ant pledų taip pat gali būti kaip reprezentacinė dovana, siekiant pristatyti Lietuvą, jos kultūrą. Lietuviško paveldo pleduose atsispindi ne tik piešiniai, bet ir atskirų Lietuvos regionų, Aukštaitijos, Žemaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos bei Klaipėdos krašto, istorija. Todėl tokia dovana bus ne tik graži, bet ir prasminga.

Lietuviško paveldo pledai yra gaminami įvairių dydžių, storio, formų, tankumo bei minkštumo, skirti naudoti lauke ar namuose.

Tai puiki dovanos idėja ne Kalėdų, gimtadienio ar įkurtuvių proga, bet ir puiki reprezentacinė dovana užsienyje gyvenantiems draugams ar kolegoms.

pr2022/121

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Parama verslo plėtrai Šilutės rajone

Šilutės rajono vietos veiklos grupė (VVG) planuoja skelbti kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ bei gauti finansavimą naujų darbo vietų kūrimo išlaidoms. Parama teikiama įvairiai ekonominei ne žemės ūkio veiklai, apimančiai produktų gamybą, apdorojimą, perdirbimą, įvairių paslaugų teikimą. Galimi pareiškėjai: Šilutės rajone registruotas privatus juridinis arba fizinis asmuo, vykdantis veiklą ilgiau nei 1 m. Juridinio asmens – metinės pardavimo pajamos ataskaitiniais metais (2021 m.) turi būti ne mažesnės kaip 12 vidutinių darbo užmokesčių,

Odinių baldų derinimas: kokiame interjere jie tinka labiausiai?

Tikriausiai nėra nieko malonesnio, nei po sunkios darbo dienos prigulti ant odinio fotelio ar sofos. Nesvarbu, ar norite tiesiog pailsėti, ar ruošiatės žiūrėti mėgstamą laidą, ar pasimėgauti įdomia knyga – tai gali būti tobula akimirka. Patogūs ir stilingi baldai yra aukščiausias komforto elementas. Taigi, kaip reikėtų derinti odinius baldus? Štai keletas naudingų patarimų.   Klasikinės spalvos ir ne tik Iš odos pagaminti baldai yra nepavaldūs laikui ir tinka beveik bet kokio stiliaus interjere. Žinoma, jie visuomet patraukliai atrodys prie klasikinių

Chirurgai paneigia 3 mitus apie abdominoplastiką

Tiek dėl genetikos, tiek dėl drastiško svorio netekimo, gimdymo ar kitų kūno pokyčių, būna, pilvo oda praranda elastingumą ir nesugrįžta į buvusią padėtį. Tokiais atvejais atkurti plokščią pilvą sportu ar subalansuota mityba – sunku ar net visai neįmanoma. Tokiu atveju rekomenduojama abdominoplastika. Tai operacija, kurios metu stangrinama sukritusi oda, suglebę pilvo raumenys ir, pacientui pageidaujant, koreguojamas riebalų perteklius. Šiame straipsnyje specialistai paneigia tris populiariausius mitus apie pilvo plastiką. 1. Ši procedūra skirta tik moterims Pilvo plastika dažniausiai atliekama moterims vien

Kokie orai bus pirmąjį kalendorinės žiemos savaitgalį?

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad pirmasis kalendorinės žiemos savaitgalis nebus labai šaltas, tačiau sniego žadama. Gruodžio 2 d., penktadienį, dangus  bus debesuotas, trumpų pragiedrulių gali būti nebent šiaurės rytiniuose rajonuose. Gausaus sniego nebus, vėjas irgi menkas. Aukščiausia temperatūra visoje šalyje išliks neigiama: 1-6 laipsniai šalčio. Gruodžio 3 d., šeštadienį, naktį bus debesuota, nesnigs, tačiau keliuose vietomis bus slidu. Temperatūra bus 3-8 laipsniai šalčio. Šeštadienio dieną debesys bus tankūs, pragiedrulių nelaukiama. Jau po vidurdienio pietiniame šalies pakraštyje pradės snyguriuoti, iki vakaro turėtų

Taip pat skaitykite