Kviečiame dalyvauti Pagėgių krašto šventėje „Pagėgiai laiko labirintuose“

Sukasi metų ratas, ruduo keičia vasarą ir vėl viskas kartojasi iš naujo, mes vėl susitinkame kartu kurti savo krašto šventę.

Įgyvendinant šventės temą, ir jūs galėsite prisidėti prie šventės kūrimo: audžiant juostą iš žolynų, audžiant kilimą iš gėlių, tapant bendrą paveikslą, dalyvaujant šventinėje eisenoje ar kuriant seniūnijos kiemelius.
Pagėgių krašto seniūnijas kviečiame kurti savo kiemelius, kurie atitiktų šventės temą. Pasitelkę fantaziją, kiekvienas galėsime nusikelti į Kristijono Donelaičio ,,Metų“ laikus; vaišinti rudens gėrybių patiekalu, demonstruoti įvairius amatus, fotografijas, kuriose užfiksuoti rudens darbai ar gėrybės, kostiumus, gyvenamąją aplinką. Žodžiu, viską, kas perteiktų to meto dvasią, suteiktų informacijos ir šventės svečius nustebintų.
Labiausiai atskleidusio šventės temą, laukia specialus Pagėgių savivaldybės mero įsteigtas prizas.
Penktadienį, rugsėjo 19 d., kultūros centro fojė „ausime“ 9 metrų gėlynų „juostą“, skirtą K. Donelaičio 300 metų sukakčiai paminėti. Kviečiame atvykti su savo gėlėmis ir žolynais ir dalyvauti audžiant juostą. Šeštadienį, rugsėjo 20 d., į šventę įsiliesime tradicine eisena. Bus puiki galimybė paviešinti savo įstaigą, organizaciją, draugiją. Eiseną rikiuosime Pušyno gatvėje, prie miesto stadiono. Nepamirškite savo įstaigos atributų, spalvotų akcentų, kurie pagyvintų eiseną ir džiugintų miestelėnus bei svečius.
Šventės metu maloniai kviečiame dalyvauti gėlynų, žolynų ir rudens gėrybių kilimų „audimo“ konkurse. Kilimų parodą vertins komisija ir skirs prizus. Kviečiame į šventę atvykti apgalvojus kilimo raštą ir pasiimti medžiagų.
Šventės dalyviai galės dalyvauti tapant bendrą šventės paveikslą ,,Vei ką sodai mums žydėdami rodė…“
Išsami šventės programa spausdinama šalia, ji skelbiama ir Pagėgių savivaldybės interneto svetainėje www.pagegiai.lt, Kultūros centro interneto svetainėje www.pagegiukc.lt .
IKI SUSITIKIMO MŪSŲ VISŲ ŠVENTĖJE !

Pagarbiai, Kultūros centro kolektyvas

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Praėjo laikas, kai visam gyvenimui pakakdavo vienos profesijos

Besikeičianti darbo rinka rodo, jog dabar svarbiausiu veiksniu, lemiančiu konkurencingumą ir galimybę gauti norimą darbą, yra skaitmeninės žinios. Pasak karjeros konsultantės, lektorės ir Lietuvos karjeros specialistų asociacijos direktorės Daivos Šilienės, vis dažniau pastebimas susidomėjimas vyresnio amžiaus žmonių įsidarbinimo galimybėmis. Jie noriai mokosi, įgyja naujas kompetencijas bei siekia išlikti aktyvūs.     Amžius nebėra kriterijus Projekto „Prisijungusi Lietuva“ rezultatai rodo, kad iš daugiau nei 102 tūkst. mokymų dalyvių net 52 proc. yra dirbantys asmenys. Daugiausiai mokytis panoro 51–65 metų amžiaus grupėje esantys

Nauji reikalavimai žemės ūkiui – teks prisidėti prie klimato kaitos mažinimo

2021 m. birželio 25 d. Europos parlamentas ir Taryba susitarė dėl naujos bendros žemės ūkio politikos, kurios esminis tikslas yra tvarus žemės ūkis. Jau nuo 2023 metų Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos (ES) šalių žemdirbiai turės prisidėti prie konkrečių priemonių mažinant klimato kaitą bei šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) išmetimą. Naujojoje politikoje numatoma, kad nuo 2023 m. aplinkosaugos ir poveikio klimato kaitai mažinimo priemonėms turės būti skiriama ne mažiau 25 proc. nuo bendros šalies gaunamos paramos žemės ūkiui. Tai palies

Kaip vystosi smegenys: trumpai apie vaiko raidą ir jos skatinimą

Vos tik gimusį kūdikį pasaulis pasitinka spalvų, garsų, skonių ir judesių įvairove – jis ją jaučia, tačiau kiekvienu iš šių jutimų jam dar reikės išmokti naudotis pačiam. Todėl pirmąsias 1000 dienų jo smegenys formuosis ir augs aktyviausiai nei tai darys kada nors vėliau, o raidos rezultatams didelę įtaką turės tėvai bei aplinka. Patarimais, kaip padėti vaikui augti ypatinguoju laikotarpiu iki 3 metų, ir įžvalgomis apie smegenų raidą, su tėvais dalijasi viena iš socialinės iniciatyvos „MaMaDu“ įkūrėjų Marija Dautartaitė, stažuotę atlikusi

Kada nebūtinas COVID-19 tyrimas

Jeigu persirgote COVID-19 ar jau esate pasiskiepiję, pasinaudoti medicinos įstaigų paslaugomis bus lengviau. Šilutės rajone šiomis išimtimis kol kas galės pasinaudoti nedaug gyventojų, mat, liepos 27 d. duomenimis, paskiepyta tik 16 101 rajono gyventojas, tai sudaro tik 43,3 proc. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 3118 gyventojų, 2905 – pasveiko, 66 – mirė. Šiuo metu serga jau 46 asmenys. Pagal vėl sparčiai plintančio COVID-19 naujų atvejų skaičius Šilutės rajonas priskirtas raudonajai zonai. Šiuo metu sparčiausiai koronavirusas plinta Klaipėdos apskrities savivaldybėse. Pateikiame Sveikatos

Taip pat skaitykite