Kviečiame dalyvauti Pagėgių krašto šventėje „Pagėgiai laiko labirintuose“

Sukasi metų ratas, ruduo keičia vasarą ir vėl viskas kartojasi iš naujo, mes vėl susitinkame kartu kurti savo krašto šventę.

Įgyvendinant šventės temą, ir jūs galėsite prisidėti prie šventės kūrimo: audžiant juostą iš žolynų, audžiant kilimą iš gėlių, tapant bendrą paveikslą, dalyvaujant šventinėje eisenoje ar kuriant seniūnijos kiemelius.
Pagėgių krašto seniūnijas kviečiame kurti savo kiemelius, kurie atitiktų šventės temą. Pasitelkę fantaziją, kiekvienas galėsime nusikelti į Kristijono Donelaičio ,,Metų“ laikus; vaišinti rudens gėrybių patiekalu, demonstruoti įvairius amatus, fotografijas, kuriose užfiksuoti rudens darbai ar gėrybės, kostiumus, gyvenamąją aplinką. Žodžiu, viską, kas perteiktų to meto dvasią, suteiktų informacijos ir šventės svečius nustebintų.
Labiausiai atskleidusio šventės temą, laukia specialus Pagėgių savivaldybės mero įsteigtas prizas.
Penktadienį, rugsėjo 19 d., kultūros centro fojė „ausime“ 9 metrų gėlynų „juostą“, skirtą K. Donelaičio 300 metų sukakčiai paminėti. Kviečiame atvykti su savo gėlėmis ir žolynais ir dalyvauti audžiant juostą. Šeštadienį, rugsėjo 20 d., į šventę įsiliesime tradicine eisena. Bus puiki galimybė paviešinti savo įstaigą, organizaciją, draugiją. Eiseną rikiuosime Pušyno gatvėje, prie miesto stadiono. Nepamirškite savo įstaigos atributų, spalvotų akcentų, kurie pagyvintų eiseną ir džiugintų miestelėnus bei svečius.
Šventės metu maloniai kviečiame dalyvauti gėlynų, žolynų ir rudens gėrybių kilimų „audimo“ konkurse. Kilimų parodą vertins komisija ir skirs prizus. Kviečiame į šventę atvykti apgalvojus kilimo raštą ir pasiimti medžiagų.
Šventės dalyviai galės dalyvauti tapant bendrą šventės paveikslą ,,Vei ką sodai mums žydėdami rodė…“
Išsami šventės programa spausdinama šalia, ji skelbiama ir Pagėgių savivaldybės interneto svetainėje www.pagegiai.lt, Kultūros centro interneto svetainėje www.pagegiukc.lt .
IKI SUSITIKIMO MŪSŲ VISŲ ŠVENTĖJE !

Pagarbiai, Kultūros centro kolektyvas

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite