Kviečiame dalyvauti Pagėgių krašto šventėje „Pagėgiai laiko labirintuose“

Sukasi metų ratas, ruduo keičia vasarą ir vėl viskas kartojasi iš naujo, mes vėl susitinkame kartu kurti savo krašto šventę.

Įgyvendinant šventės temą, ir jūs galėsite prisidėti prie šventės kūrimo: audžiant juostą iš žolynų, audžiant kilimą iš gėlių, tapant bendrą paveikslą, dalyvaujant šventinėje eisenoje ar kuriant seniūnijos kiemelius.
Pagėgių krašto seniūnijas kviečiame kurti savo kiemelius, kurie atitiktų šventės temą. Pasitelkę fantaziją, kiekvienas galėsime nusikelti į Kristijono Donelaičio ,,Metų“ laikus; vaišinti rudens gėrybių patiekalu, demonstruoti įvairius amatus, fotografijas, kuriose užfiksuoti rudens darbai ar gėrybės, kostiumus, gyvenamąją aplinką. Žodžiu, viską, kas perteiktų to meto dvasią, suteiktų informacijos ir šventės svečius nustebintų.
Labiausiai atskleidusio šventės temą, laukia specialus Pagėgių savivaldybės mero įsteigtas prizas.
Penktadienį, rugsėjo 19 d., kultūros centro fojė „ausime“ 9 metrų gėlynų „juostą“, skirtą K. Donelaičio 300 metų sukakčiai paminėti. Kviečiame atvykti su savo gėlėmis ir žolynais ir dalyvauti audžiant juostą. Šeštadienį, rugsėjo 20 d., į šventę įsiliesime tradicine eisena. Bus puiki galimybė paviešinti savo įstaigą, organizaciją, draugiją. Eiseną rikiuosime Pušyno gatvėje, prie miesto stadiono. Nepamirškite savo įstaigos atributų, spalvotų akcentų, kurie pagyvintų eiseną ir džiugintų miestelėnus bei svečius.
Šventės metu maloniai kviečiame dalyvauti gėlynų, žolynų ir rudens gėrybių kilimų „audimo“ konkurse. Kilimų parodą vertins komisija ir skirs prizus. Kviečiame į šventę atvykti apgalvojus kilimo raštą ir pasiimti medžiagų.
Šventės dalyviai galės dalyvauti tapant bendrą šventės paveikslą ,,Vei ką sodai mums žydėdami rodė…“
Išsami šventės programa spausdinama šalia, ji skelbiama ir Pagėgių savivaldybės interneto svetainėje www.pagegiai.lt, Kultūros centro interneto svetainėje www.pagegiukc.lt .
IKI SUSITIKIMO MŪSŲ VISŲ ŠVENTĖJE !

Pagarbiai, Kultūros centro kolektyvas

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tvarus garderobas: kaip jį susikurti kiekvienam?

Žodis „tvarumas“ jums vis dar asocijuojasi su vėjo jėgainėmis ar elektriniais automobiliais? Be reikalo. Aplinkos tausojimu galima užsiimti ir vaikščiojant po prekybos centrą bei ieškant naujų marškinėlių ar renkantis suknelę. To savo klientus moko socialinio verslo įmonės įkūrėja, Copie prekės ženklo steigėja ir draugiško aplinkai garderobo kūrėja Gerūta Navickaitė. Ji pataria, kaip elgtis kuo atsakingiau ir padaryti kuo mažesnį poveikį aplinkai, kurioje gyvename. Mada – tvarumo ir ekologijos problema Norint pagaminti vienerius džinsus pramonininkai sunaudoja apie 8000 litrų vandens nuo

Šią savaitę sugrįš ir 29 laipsnių karščiai

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šios savaitės orus: po lietaus sugrįžta šiluma ir net karščiai. Sinoptikai prognozavo, kad šiandien, pirmadienį, tankesnių debesų kaupėsi vakarinėje ir šiaurinėje Lietuvos dalyje, čia ir palijo. Temperatūra įdienojus pakils iki 19-22, šalies pietryčiuose 23-24 laipsnių. Rugpjūčio 9 d., antradienį, naktį debesys sklaidysis, bet kai kur šiaurės vakariniuose rajonuose trumpai palis. Paryčiais vietomis matomumą mažins nusidriekęs rūkas. Temperatūra kris iki 9-14, pajūryje bus 15-16 laipsnių. Antradienio dieną debesų vis dar bus nemažai, vietomis iš jų sulauksime

Vagystė Rusnėje: nuostoliai siekia 6,5 tūkstančio

Policija informuoja apie rugpjūčio 5-8 d. užfiksuotus įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Rugpjūčio 4-5 d. Ilgbrastės k., Švėkšnos sen.,  iš moteriai, gim. 1951 m., priklausančio garažo buvo pavogta žoliapjovė, benzininis pjūklas, grąžtas, akumuliatoriaus krautuvas ir du akumuliatoriniai suktuvai. Nuostolis 1000 eurų. Rugpjūčio 6 d. naktį Ramučių k., Gardamo sen., neblaivus (2,16 prom.) vyras, gim. 1996 m., vairuodamas automobilį BM, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, ir atsitrenkė griovyje į pakelės medį. Vairuotojas ir neblaivus (1,97 prom.) keleivis, gim. 1996 m.,

NEZ Baltijos šalių ralio kroso čempionato etape Lietuvos himnas nesuskambo

Sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse baigėsi visą savaitgalį trukęs ralio kroso festivalis. Šeštadienį čia varžėsi Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato dalyviai  Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių (NEZ) ralio kroso čempionato dalyviai. Priešingai nei šeštadienį, sekmadienio lenktynėse lietuviai liko varžovų iš Latvijos ir Estijos šešėlyje. Sekmadienį prie starto antrame Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių ralio kroso čempionato etape stojo beveik keturios dešimtys dalyvių, kurie varžėsi penkiose klasėse. „NEZ Touring Car“ įskaitoje susigrūmė du estai, suomis ir latvis. Po dramatiško finalo

Taip pat skaitykite