Kvepalų rinkiniai. Savybės, kurias labiausiai vertina pirkėjai

Kvepalai naudojami įvairiais atvejais: kasdien, laisvalaikiu ar išskirtinėmis progomis. Ir kiekvienam iš šių atvejų dažniausiai tinka skirtingi aromatai. Todėl labai populiaru rinktis kvepalų rinkinius, kuriuos gali sudaryti trijų, keturių, šešių ar daugiau skirtingų kvepalų buteliukai.

Kvepalų rinkiniai gali būti vyriški, moteriški arba universalūs (unisex). Talpa irgi gali būti įvairi – nuo 2 ml iki 10 ml. Tai galima laikyti privalumu – tokius kvepalus paprasta vežtis į kelionę ar nuolat patogiai nešiotis rankinėje, vežiotis automobilyje. Bet šios priežastys ne vienintelės, kodėl kvepalų rinkiniai yra populiarūs ir tampa vis paklausesni. Susipažinkite su pagrindiniais kvepalų rinkinių privalumais. 

Kodėl kvepalų rinkiniai yra vertinami pirkėjų?

  1. Sukurta skirtingoms lytims. Kvepalų rinkiniai gali būti puiki dovana tiek artimam žmogui, draugui, tiek ir mažiau pažįstamam asmeniui. Kartais būna tikrai sunku rasti tinkamą dovaną, kuri ne tik tiktų, bet ir pradžiugintų. Pasirinkus kvepalų rinkinį – vyriškus, moteriškus arba universalius (unisex) – nereikės nerimauti, nes iš kelių skirtingų kvapų tikrai kiekvienas atras bent vieną sau patikusį kvapą.
  2. Įvairūs kvepalų variantai vienoje pakuotėje. Pavyzdžiui, elektroninėje parduotuvėje www.ziuzi.lt – kiekviename siūlomame kvepalų rinkinyje gali būti nuo trijų iki šešių ar daugiau to paties parfumerio kurtų skirtingų kvapų. Tai suteikia vartotojui daug galimybių tyrinėti įvairius kvapus ir mėgautis jais įvairiomis progomis, išskirtinėmis akimirkomis. Kvepalų rinkiniai taip pat naudingi tiems, kurie turi savo mėgstamiausius kvepalus, bet mėgsta tyrinėti ir atrasti vis naujus aromatus arba nuolat nori turėti galimybę rinktis iš kelių skirtingų kvapų. Labai dažnai kvepalų rinkiniai būna sukomplektuoti taip, kad juose būtų tiek gaivūs, lengvi, tiek sodresni, intensyvesni kvepalai, kad galėtumėte mėgautis kvapu pagal savo nuotaiką. Tiesa, visų kvepalų koncentracija didelė. Tai reiškia, kad visi jie išsilaiko ilgai.
  1. Elegantiška pakuotė. „Ziuzi“ siūlomų kvepalų rinkinių pakuotės yra stilingos ir estetiškai sukurtos. Kvepalai supilstyti į mažus stiklinius buteliukus (nuo 2ml iki 10 ml talpos), kurie sudėti į gražią dėžutę, sukurtą specialiai kvepalų buteliukams laikyti. Kvepalų dėžutės tvirtos ir gražios, todėl jas idealiai tinka dovanoti, laikyti matomoje vietoje namuose ar biure. Be to, jas patogu ir transportuoti. Įvertinti reikėtų ir tai, kad patys kvepalų buteliukai yra maži, pailgi, patogūs naudoti, juos galima vežiotis ir pavienius. Patogiai „įsimesti“ į rankinę, kišenę ir kitur. „Ziuzi“ elektroninės parduotuvės sumanytojai pastebi, kad pirkėjai išvaizdžiausia kvepalų pakuote yra titulavę kvepalų rinkinį „Amouage Renaissance Travel Set“, kuriame sudėti matinių spalvų – mėlyni, raudoni, balti, žali – ornamentuoti moteriškų kvepalų buteliukai, primenantys lūpdažį. Taip pat populiarus ir kvepalų rinkinys „Kilian Voulez vous Coucher Avec Moi Travel Set“, kuriame ne tik trys skirtingų kvepalų buteliukai, bet ir stilingas dozatorius. Bet estetikos skonis kiekvienam skirtingas, tad apsilankę „www.ziuzi.lt“ išsirinkite tai, kas patinka jums.
  1. Puiki kaina. Kiekvienas kokybiškas daiktas išlaiko savo vertę, todėl atitinkamai kainuoja. Nišiniai kvepalai – vieni iš tų gaminių, kurie kuriami naudojant aukštos kokybės ingredientus, kruopščiai atrinktus ir suderintus. Be to, tokių kvepalų koncentracija labai didelė, o tai reiškia vieną – kvapas gali išlikti labai ilgai, net kelias dienas. Visuomet yra galimybė rinktis – įsigyti vieną patinkančių standartinės talpos (30 ml, 90 ml, 100 ml ar kt.) kvepalų buteliuką arba kvepalų rinkinį, kuriame keli mėgstami kvepalai. Pastarųjų kaina išties patraukli, dažnai mažesnė už standartinės talpos kvepalų kainą.

Kaip išsirinkti tinkamą kvepalų rinkinį?

Svarbiausias patarimas – pirkti jį iš patikimų pardavėjų, kurie gerbdami savo pirkėjus siūlo jiems aukštos kokybės kvepalus. Kitas aspektas, kurį būtinai reiktų įvertinti – parfumerio naudojami ingredientai, nes nuo jų priklauso kvapo intensyvumas, stiprumas, sodrumas. Vieni didžiausią dėmesį skiria gėlių ar citrusų aromatui, kiti medienai ar tabakui, o yra ir tokių, kuriems svarbiausia rytietiški ar išskirtiniai prieskoniai. Beje, galima rasti tokių kvepalų rinkinių, kuriuose – dominuoja skirtingi natų komponentai, sukuriantys gaivesnius, „lengvesnius“ ar „sunkesnius“ kvapus. Jeigu svarstote, kaip išsirinkti tinkamą kvepalų rinkinį sau, tuomet pagalvokite kieno aromatas jums arčiausiai širdies. O jei svarstote, kaip išrinkti tinkamą kvepalų rinkinį dovanų, įvertinkite tą asmenybę, pomėgius, aktyvumą ir išsirinkti nebus sunku. Neužmirškite, kad kvepalų rinkinyje yra keli skirtingi kvapai, todėl tikimybė, kad bent vienas patiks – labai didelė.

https://www.ziuzi.lt/kvepalu-rinkiniai – vieta, kur išsirinkti ir įsigyti kvepalų rinkinį nesunku ir malonu.

pr2022/138

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kiek kišenpinigių duoti vaikams ir kaip jiems padėti suprasti pinigų vertę?

Įsibėgėjant mokslo metams tėvams kyla klausimas: kiek kišenpinigių duoti vaikui ir kaip jį išmokyti juos valdyti? Patarimais tėvams, kaip savo atžalas pamažu mokyti atsakingai elgtis su pinigais, dalijasi Edvinas Jurevičius, „Luminor“ banko mažmeninės bankininkystės vadovas. Nebūtina laukti problemos Norėdami išugdyti supratimą apie pinigų vertę, tėvai turėtų kuo anksčiau vaikams pradėti pasakoti apie kasdieninius pirkinius, patiriamas išlaidas ir jų dydį bei galimybes taupyti. Dviejų vaikų tėvas E. Jurevičius su savo dukra apie pinigus pradėjo kalbėti, kai jai buvo treji. Jis įsitikinęs,

Kas yra Reiki ir kaip juo užsiimti?

Reiki gydymo sistema gydymui naudoja universalią gyvybinės jėgos energiją. Perkeliant ir manipuliuojant savo prigimtinės energijos srautu į kito kūną, ši energija gali būti naudojama išgydyti tiesiogiai arba perkeliant kūrinį gaunantį subjektą į gilaus atsipalaidavimo ir saugumo būseną, kad jo kūnas galėtų išgydyti save. Teigiama, kad aukšto Reiki lygio specialisto gydomasis prisilietimas skleidžia šilumą, komfortą ir net dilgčiojimo pojūtį kūne. Kas yra Reiki? Reiki atsirado Japonijoje, nors viena iš dviejų šakų vadinama Vakarų Reiki ir dažniausiai praktikuojama JAV. Reiki yra japonų

Kada ir kodėl verta plauti automobilio variklį?

Švaros paslaugų ekspertai primena po kapotu besislepiančio variklio priežiūros svarbą – neplaunant jo didėja rizika laiku nepastebėti rimtų gedimų ir užbėgti jiems už akių, susidurti su aušinimo problemomis ir į saloną sklindančiais nemaloniais kvapais. Variklį rekomenduojama plauti bent kartą per dvejus metus važinėjant mieste arba 1-2 kartus per metus eksploatuojant automobilį žvyrkeliais. Nors automobilio variklis slepiasi po kapotu ir įprastai yra atidengiamas tik papildyti langų plovimo skysčiui, ant jo vis viena kaupiasi nešvarumai, kuriuos rekomenduojama šalinti. „Daugiausia purvo ir dulkių

Šilutiškius teis naujuose teismo rūmuose

Prieš mėnesį į rekonstruotą pastatą persikraustę Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmai surengė atidarymo iškilmes. Per šventę Tauragės apylinkės teismo pirmininkas Egidijus Mockaitis akcentavo, kad tai yra itin svarbus istorinis įvykis. Erdvesnes ir šiltesnes patalpas apžiūrėjo svečiai. Įkurtuvių proga Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmus pasveikino Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkė Sigita Rudėnaitė. Sveikinimo žodį tarė Nacionalinės teismų administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Jatkevčius, Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Marius Dobrovolskis, Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Simbolinį raktą nuo pastato įteikė uždarosios akcinės bendrovės

Taip pat skaitykite