Kvepalų gidas vyrams

Tinkamai parinkti kvepalai vyrui gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi įvairiose kasdienėse situacijose, energijos, taip pat – sukelti gerų emocijų. Nors iki šiol didesnį dėmesį kvepalams skiria moterys, vyrams taip pat svarbu žinoti, kaip pasirinkti jiems labiausiai tinkančius aromatus bei į ką atkreipti dėmesį renkant kvepalus moteriai. 

Kvepalų koncentracija, kas tai?

Kvepalų koncentracijos tipas yra nurodomas ant kvepalų buteliuko arba šių aprašyme. Tam pasitelkiama visame pasaulyje žinoma klasifikacija bei jos trumpinimas. Terminai nusako, kaip ilgai aromatas išliks juntamas ant odos bei rūbų. Kadangi kvepalai internetu suteikia galimybę išsirinkti norimą aromatą neišėjus iš namų, tinklapyje taip pat galite rasti informaciją apie kiekvieno aromato koncentracijos tipą.

  • Parfum – tokią kvepalų koncentraciją sudaro 20-30 proc. grynų kvepalų. Jie išsilaiko bene  ilgiausiai iš visų rinkoje. Jeigu jūsų neerzina visos dienos bei vakare juntamas tas pats kvepalų aromatas, atkreipkite dėmesį, ar ant kvepalų buteliuko, ar jo aprašyme internete, yra pateikiamas žodis „Parfum“.
  • Eau de Parfum (EDP) – šioje kvepalų koncentracijos sudėtyje yra iki 20 proc. grynų kvepalų. Toks aromatas išsilaiko juntamas apie 8 val. Pastebima, kad būtent EDP koncentracijos kvepalai yra vieni populiariausių visame pasaulyje. Todėl turint 2 skirtingus EDP aromatus (dienai ir vakarui) šie tarpusavyje nesusimaišys, kai dienos metu naudosite lengvesnį, darbo aplinkai tinkamą aromatą, o vakare pasikvėpinsite stipriau juntamu EDP aromatu.
  • Eau de Toilette (EDT) yra vadinami tualetiniai vandenys, kurių sudėtyje daugiausia galima rasti 15 proc. grynų kvepalų. Šio tipo aromatai įprastai pasižymi lengvumu, gaivumu, yra ypač tinkami šiltajam sezonui.

Kaip išsirinkti kvepalus sau?

Jau žinote, kad kiekvienas aromatas priklauso tam tikrai kvepalų koncentracijos grupei, kuri nulemia, kiek laiko kvepalai bus juntami. Pasirinkus norimą koncentracijos tipą, metas apgalvoti, kokios aromatų natos jums yra artimiausios. Medienos, odos, pipirų, cinamono, smilkalų, gaivaus jūros kvapo bei kitų aromatinių natų kvepalus galite rasti internetu https://kvepalusala.lt/kvepalai/kvepalai-vyrams/. Dažniausiai vyrai nesuklysta rinkdamiesi tokius kvepalus, kurių pagrindinės natos kvepia tuo, kokiais aromatais jie mėgaujasi įprastai. Vadinasi, įsitikinę, kokiems aromatams jūsų uoslė sako taip, pagal tai ieškokite sau tinkamo kvepalų buteliuko. 

Dovana moteriai

Jeigu renkate kvepalus mamai, draugei ar žmonai, atkreipkite dėmesį, kuo ji dažniausiai kvepia: gėlėmis, cukraus vata, vanile, o gal ryškiai ir aštriai tarsi čili pipirai?

Tai padės apsispręsti, kokius naujus kvepalus dovanoti. Tačiau atsižvelkite, jeigu moteris įprastai kvepia jau minėtomis gėlėmis, greičiausiai jai nepatiks sunkesni, odos kvapo ar retesni aromatai, kuriuose stipriai juntami nauji, neįprasti ingredientai.

Pr2022/010

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilumos siurbliai oras-vanduo ir jų teikiami privalumai

Šilumos siurbliai tampa vis populiaresni kaip energiją taupantis būdas šildyti ir vėsinti namus. Apie juos vis dažniau girdime šnekant tiek draugų būryje, tiek žiniasklaidoje. Tačiau kas tiksliai yra šilumos siurblys ir kaip jis veikia? Šioje publikacijoje apžvelgsime šilumos siurblio naudojimo privalumus, jo ypatumus ir ką reikia apie jį žinoti prieš priimant sprendimą įsigyti. Ieškantiems kokybiškų vėdinimo sistemų, apsilankykite https://vedinimoekspertai.lt/ Kas yra šilumos siurblys? Šilumos siurblys yra energiją taupantis prietaisas, kuris gali ir vėsinti, ir šildyti jūsų namus. Jis veikia perduodamas

Žemės ūkio ministras K. Navickas tikina palaikantis pieno ūkininkus

Pieno gamintojai pirmadienį pradėjo protestus prie perdirbėjų ir prekybininkų atstovybių dėl itin nukritusių pieno pirkimo kainų. Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas sako, kad daliai ūkininkų argumentų ministerija pritaria bei yra parengusi planą, kaip jų naudai koreguoti įstatymus. „Vyksta žemdirbių akcija, kuriai viena esmine dalimi tikrai pritariame ir palaikome. Atsitikus krizėms ir ypač kainų svyravimams, pirmiausia nukenčia ir visas krūvis tenka žemdirbiams. Dėl to peržiūrime esamą reguliavimą. Manome, kad tos priemonės, kurios buvo numatytos iki šiol, nėra pakankamos“, – pirmadienį žurnalistams

Sėdę į transporto priemonę nepamirškime užsisegti saugos diržo!

Sausio 30-31 d. ir vasario 1-2 d. policijos pareigūnai sustiprino privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje išaiškinti 45 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Daugiausia saugos diržų nenaudojimo atvejų nustatyta Šilalėje – 24, Šilutėje – 17, Tauragėje – 3, Pagėgių savivaldybėje – 1. Nustatyti 3 vairuotojai (Šilalėje – 2, Šilutėje – 1), kurie vairuodami savo transporto priemones ne tik nesegėjo saugos diržų, bet ir naudojosi mobiliaisiais

Apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2022“ nugalėtojai

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas pasveikino „Metų ūkis 2022“ pirmosios vietos laimėtojus – įvairių rajonų 33-iejų ūkių šeimininkus.  Šiame sąraše yra Simona ir Egidijus Vičkai iš Šilutės rajono bei Donata ir Paulius Dargeliai iš Pagėgių krašto. Šventėje pagerbtiesiems įteikti žemės ūkio ministerijos padėkos raštai už pažangų ūkininkavimą. Lietuvos ūkininkų sąjunga ilgiausias tradicijas žemdirbių visuomenėje turintį konkursą „Metų ūkis“ surengė jau 229-ąjį kartą. Šįkart šventė įvyko  Panevėžyje, Juozo Miltinio dramos teatre. 2022 metais konkursas įvyko 33 savivaldybėse. Joms buvo suteikta galimybė

Taip pat skaitykite