Kvepalų gidas vyrams

Tinkamai parinkti kvepalai vyrui gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi įvairiose kasdienėse situacijose, energijos, taip pat – sukelti gerų emocijų. Nors iki šiol didesnį dėmesį kvepalams skiria moterys, vyrams taip pat svarbu žinoti, kaip pasirinkti jiems labiausiai tinkančius aromatus bei į ką atkreipti dėmesį renkant kvepalus moteriai. 

Kvepalų koncentracija, kas tai?

Kvepalų koncentracijos tipas yra nurodomas ant kvepalų buteliuko arba šių aprašyme. Tam pasitelkiama visame pasaulyje žinoma klasifikacija bei jos trumpinimas. Terminai nusako, kaip ilgai aromatas išliks juntamas ant odos bei rūbų. Kadangi kvepalai internetu suteikia galimybę išsirinkti norimą aromatą neišėjus iš namų, tinklapyje taip pat galite rasti informaciją apie kiekvieno aromato koncentracijos tipą.

  • Parfum – tokią kvepalų koncentraciją sudaro 20-30 proc. grynų kvepalų. Jie išsilaiko bene  ilgiausiai iš visų rinkoje. Jeigu jūsų neerzina visos dienos bei vakare juntamas tas pats kvepalų aromatas, atkreipkite dėmesį, ar ant kvepalų buteliuko, ar jo aprašyme internete, yra pateikiamas žodis „Parfum“.
  • Eau de Parfum (EDP) – šioje kvepalų koncentracijos sudėtyje yra iki 20 proc. grynų kvepalų. Toks aromatas išsilaiko juntamas apie 8 val. Pastebima, kad būtent EDP koncentracijos kvepalai yra vieni populiariausių visame pasaulyje. Todėl turint 2 skirtingus EDP aromatus (dienai ir vakarui) šie tarpusavyje nesusimaišys, kai dienos metu naudosite lengvesnį, darbo aplinkai tinkamą aromatą, o vakare pasikvėpinsite stipriau juntamu EDP aromatu.
  • Eau de Toilette (EDT) yra vadinami tualetiniai vandenys, kurių sudėtyje daugiausia galima rasti 15 proc. grynų kvepalų. Šio tipo aromatai įprastai pasižymi lengvumu, gaivumu, yra ypač tinkami šiltajam sezonui.

Kaip išsirinkti kvepalus sau?

Jau žinote, kad kiekvienas aromatas priklauso tam tikrai kvepalų koncentracijos grupei, kuri nulemia, kiek laiko kvepalai bus juntami. Pasirinkus norimą koncentracijos tipą, metas apgalvoti, kokios aromatų natos jums yra artimiausios. Medienos, odos, pipirų, cinamono, smilkalų, gaivaus jūros kvapo bei kitų aromatinių natų kvepalus galite rasti internetu https://kvepalusala.lt/kvepalai/kvepalai-vyrams/. Dažniausiai vyrai nesuklysta rinkdamiesi tokius kvepalus, kurių pagrindinės natos kvepia tuo, kokiais aromatais jie mėgaujasi įprastai. Vadinasi, įsitikinę, kokiems aromatams jūsų uoslė sako taip, pagal tai ieškokite sau tinkamo kvepalų buteliuko. 

Dovana moteriai

Jeigu renkate kvepalus mamai, draugei ar žmonai, atkreipkite dėmesį, kuo ji dažniausiai kvepia: gėlėmis, cukraus vata, vanile, o gal ryškiai ir aštriai tarsi čili pipirai?

Tai padės apsispręsti, kokius naujus kvepalus dovanoti. Tačiau atsižvelkite, jeigu moteris įprastai kvepia jau minėtomis gėlėmis, greičiausiai jai nepatiks sunkesni, odos kvapo ar retesni aromatai, kuriuose stipriai juntami nauji, neįprasti ingredientai.

Pr2022/010

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite