Kvepalų gidas vyrams

Tinkamai parinkti kvepalai vyrui gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi įvairiose kasdienėse situacijose, energijos, taip pat – sukelti gerų emocijų. Nors iki šiol didesnį dėmesį kvepalams skiria moterys, vyrams taip pat svarbu žinoti, kaip pasirinkti jiems labiausiai tinkančius aromatus bei į ką atkreipti dėmesį renkant kvepalus moteriai. 

Kvepalų koncentracija, kas tai?

Kvepalų koncentracijos tipas yra nurodomas ant kvepalų buteliuko arba šių aprašyme. Tam pasitelkiama visame pasaulyje žinoma klasifikacija bei jos trumpinimas. Terminai nusako, kaip ilgai aromatas išliks juntamas ant odos bei rūbų. Kadangi kvepalai internetu suteikia galimybę išsirinkti norimą aromatą neišėjus iš namų, tinklapyje taip pat galite rasti informaciją apie kiekvieno aromato koncentracijos tipą.

  • Parfum – tokią kvepalų koncentraciją sudaro 20-30 proc. grynų kvepalų. Jie išsilaiko bene  ilgiausiai iš visų rinkoje. Jeigu jūsų neerzina visos dienos bei vakare juntamas tas pats kvepalų aromatas, atkreipkite dėmesį, ar ant kvepalų buteliuko, ar jo aprašyme internete, yra pateikiamas žodis „Parfum“.
  • Eau de Parfum (EDP) – šioje kvepalų koncentracijos sudėtyje yra iki 20 proc. grynų kvepalų. Toks aromatas išsilaiko juntamas apie 8 val. Pastebima, kad būtent EDP koncentracijos kvepalai yra vieni populiariausių visame pasaulyje. Todėl turint 2 skirtingus EDP aromatus (dienai ir vakarui) šie tarpusavyje nesusimaišys, kai dienos metu naudosite lengvesnį, darbo aplinkai tinkamą aromatą, o vakare pasikvėpinsite stipriau juntamu EDP aromatu.
  • Eau de Toilette (EDT) yra vadinami tualetiniai vandenys, kurių sudėtyje daugiausia galima rasti 15 proc. grynų kvepalų. Šio tipo aromatai įprastai pasižymi lengvumu, gaivumu, yra ypač tinkami šiltajam sezonui.

Kaip išsirinkti kvepalus sau?

Jau žinote, kad kiekvienas aromatas priklauso tam tikrai kvepalų koncentracijos grupei, kuri nulemia, kiek laiko kvepalai bus juntami. Pasirinkus norimą koncentracijos tipą, metas apgalvoti, kokios aromatų natos jums yra artimiausios. Medienos, odos, pipirų, cinamono, smilkalų, gaivaus jūros kvapo bei kitų aromatinių natų kvepalus galite rasti internetu https://kvepalusala.lt/kvepalai/kvepalai-vyrams/. Dažniausiai vyrai nesuklysta rinkdamiesi tokius kvepalus, kurių pagrindinės natos kvepia tuo, kokiais aromatais jie mėgaujasi įprastai. Vadinasi, įsitikinę, kokiems aromatams jūsų uoslė sako taip, pagal tai ieškokite sau tinkamo kvepalų buteliuko. 

Dovana moteriai

Jeigu renkate kvepalus mamai, draugei ar žmonai, atkreipkite dėmesį, kuo ji dažniausiai kvepia: gėlėmis, cukraus vata, vanile, o gal ryškiai ir aštriai tarsi čili pipirai?

Tai padės apsispręsti, kokius naujus kvepalus dovanoti. Tačiau atsižvelkite, jeigu moteris įprastai kvepia jau minėtomis gėlėmis, greičiausiai jai nepatiks sunkesni, odos kvapo ar retesni aromatai, kuriuose stipriai juntami nauji, neįprasti ingredientai.

Pr2022/010

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite