Kuo pavaišinti vaiko gimtadienio svečius?

Daug rūpesčių tėvams sukelia jų vaikų gimtadieniai, ypač jeigu į juos sukviečiamas didelis būrys bendraamžių. Žinoma, vaikui surengti gimtadienį yra truputį paprasčiau, negu suaugusiam. Tačiau ir mažiesiems norisi šią šventę suorganizuoti tokią, kad visiems patiktų. O kartu neįstumtų į finansinę krizę.

Ką su vaiku reikia aptarti prieš pradedant organizuoti jo gimtadienio šventę?

Prieš pradėdami ruoštis vaiko gimtadieniui pirmiausiai aptarkite, kiek draugų jis ketina kviestis į šventę. Suaugusiems nevalia vaikui primesti savo reikalavimų, ką kviesti į šventę. Nevalia raginti pasikviesti galbūt kaimynų ar šiaip draugų vaikus, kurių vaikas iš viso nepažįsta, todėl negalės jaukiai jaustis.

Po to ateina laikas būsimiems svečiams nupiešti ar kaip nors kitaip sukurti ir išdalinti kvietimus. Juose nurodoma rengiamo gimtadienio vieta ir laikas. Taip pat reikėtų nurodyti ir dieną, iki kurios kvietimo gavėjas turėtų pranešti, ar ateis į šventę. To reikia, kad būtų galima tinkamai jai pasiruošti.

Iki kokio vaiko amžiaus jo gimtadienyje gali dalyvauti suaugusieji?

Kol vaikui dar nėra suėję penkeri metai, tol jo gimtadienyje dar yra vietos suaugusiems. O per penktąjį jo gimtadienį tėvams ir seneliams geriau pabūti nuošalyje, nes tada vaikui ir jo svečiams bus jaukiau pabūti tik bendraamžių būrelyje. Tiesa, gimtadienį švenčiančio vaiko tėvai kartas nuo karto gali pasidomėti, ar svečiams nieko netrūksta, ar jiems viskas sklandžiai sekasi. Be to, jau pati šventė turėtų būti didžiausia dovana vaikui. Juk rūpesčiai ją surengti gulė tėvams ant pečių.

Kuo pasirūpinti turėtų patys tėvai?

Jei gimtadienio šventė bus rengiama namuose, tėvams reikėtų nuspręsti, kaip besisvečiuojantiems vaikams bus patiekiamas maistas. Galima įprastai susodinus juos prie stalo arba pasiūlyti švediško stalo variantą. Žinoma, tokioje šventėje labai pravers skanūs užkandžiai, vaikų labai mėgstami saldumynai ir gaivieji gėrimai. Panašūs mėgstami ne tik Lietuvoje, bet ir plačiajame pasaulyje. Šiuos gardumynus patogiausia įsigyti internetinėje parduotuvėje, kurios svetainės adresas yra: https://candypop.lt/.

pr2023/77

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite