60 metų australas peiliu atsimušė nuo krokodilo

Sidnėjus, lapkričio 10 d. (AFP-ELTA). 60 metų australas ištrūko iš stambaus krokodilo nasrų, peiliu kelis kartus dūręs jam į galvą, kai šis tempė jį į upę. Trečiadienį apie tai pranešė vietos valdžia.

„Pasisekė, kad liko gyvas“

Pasak laukinės gamtos pareigūnų, vyrui „pasisekė, kad liko gyvas“ po siaubingos atakos ant atokaus upės kranto Australijos šiauriniame Keip Jorko pusiasalyje.

krokodilas

pixabay.com nuotr.

„Kilo kova ir, laimė, jis išvengė keturių ar keturių su puse metro ilgio krokodilo gniaužtų. Tikimybė tai padaryti lygi beveik nuliui“, – sakė Kvinslando valstijos aplinkos departamento atstovas Mattas Brienas.

Vyras praėjusią savaitę žvejojo ​​savo valdoje netoli Houp Valo, maždaug už penkių valandų kelio automobiliu nuo Kernso, jis nuvijo nuo kranto jautį, kad įsitaisytų toje vietoje. Tada krokodilas jį ir užpuolė.

„Jis pasakojo pamatęs krokodilą prieš kelias sekundes, kai šis jį puolė ir pargriovė jam tuo metu ruošiantis mesti meškerę“, – sakoma departamento pranešime. Vyras įsikibo į mangrovių medžio šaką, beviltiškai mėgindamas nesiduoti įtraukiamas į upę, kai krokodilo nasrai apžiojo jo batus. Tačiau greitai jis pralaimėjo šią tempimo kovą ir buvo įtrauktas.

„Vyras pasakojo, kad atsidūręs vandenyje sugebėjo išsitraukti iš už diržo peilį ir badė krokodilui į galvą, kol šis jį paleido“. Tada jis išsigavo į krantą ir pabėgo nuo plėšrūno. Kuktauno ligoninėje jam buvo suteikta skubi pagalba, vėliau jis buvo nuskraidintas į Kernso ligoninę, kur po savaitės vis dar sveiko. Sveikatos departamento atstovė sakė, kad jo būklė „stabili“.

„Siaubinga patirtis“

Vyrą antradienį apklausę laukinės gamtos pareigūnai patvirtino, kad jo sužalojimai patirti per krokodilo ataką.

„Atrodo, kad krokodilas tuo metu taikėsi į jautį arba karvę, o jis tiesiog atsidūrė netinkamoje vietoje netinkamu laiku, – žurnalistams sakė M. Brienas. – Tai absoliučiai šiurpi patirtis. Jis dar ilgai to nepamirš“.

Pasak M. Brieno, dėl šio incidento vyras liko „labai traumuotas“, jam reikės „laiko pasveikti tiek dvasiškai, tiek fiziškai“.

Sūriųjų vandenų krokodilų skaičius Australijos „krokodilų šalyje“ smarkiai išaugo, kai 1971 m. jie buvo paskelbti saugoma rūšimi, pastaraisiais metais užpuolimų padaugėjo. Iki septynių metrų ilgio ir daugiau nei toną sveriantys šie krokodilai paplitę tropinėje didžiulio žemyno šiaurėje.

Nelaimingi atsitikimai gana reti, vietos gyventojai ir lankytojai perspėti laikytis atokiau nuo krokodilų gyvenamų vandens kelių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite