Krepšininkės įgyvendino tik dalį planų

Lietuvos moterų krepšinio A lygos pirmenybėse Šilutės „Pamarys“ (trenerė Loreta Stančiauskienė) balandžio pradžioje namuose tikėjosi nugalėti Vilniaus DPV bei „Svają“ ir atsigriebti už pralaimėjimus sostinėje. Pamariškės įgyvendino pusę svajonės: nors beveik 36 minutes pirmavo prieš DPV, bet pergalės neišsaugojo – 57:67, o „Svają“ įveikė – 74:70.

Atakuoja Renata Radišauskaitė, žaidžianti greitą, technišką krepšinį.
Vaidoto Vilko nuotr.

DPV komandos pavadinimą padėjo iššifruoti pačios vilnietės – „drąsios, puikios, vikrios“. Tokios ir buvo, jei per ketvirto kėlinuko dvi paskutines minutes ir 26 sekundes išplėšė pergalę. Vilniečių gretose pasižymėjo kairiarankė Ilona Nikonovaitė (Nr. 15), pelniusi 31 tašką, ir Honorata Stankevič (Nr. 4), lemiamomis akimirkomis pataikiusi tris tritaškius, kurie vilnietėms suteikė jėgų laimėti rungtynių pabaigą – 57:67 (14:8, 17:18, 17:14, 9:27).
Nors „Pamariui“ trūko greitos įžaidėjos Livijos Kaktaitės (Nr. 7) ir į Paryžių išlėkusios aukštaūgės vidurio puolėjos Sandros Vaitkutės (196 сm), mūsiškės pirmavo vos ne visas rungtynes. Šilutiškės antrąjį kėlinuką buvo įgijusios net 17 taškų pranašumą – 27:10. Juoda apranga vilkinčioms vilnietėms Šilutės krepšinio salė nieko gero nežadėjo.
Gynėja Viktorija Vaitkutė (Nr. 5) buvo pavojinga ir baudos aikštelėje, ir už tritaškio linijos – pataikė 5 tolimus metimus iš 9. Jos taškų kraitis solidžiausias – 23. 21 tašką pridėjo L. Stančiauskienė, 7 – Renata Radišauskaitė (Nr. 14), 4 – Danguolė Černeckytė (Nr. 9), 2 – Ilona Mažeikaitė. Itin kovingai nusiteikusios pamariškės net pargriuvusios siekdavo kamuolio.
Trečiame kėlinuke po vienos dvikovos pradėjo šlūbčioti L. Stančiauskienė (Nr. 6), krisdama galvą užsigavo Ilona Mažeikaitė (Nr. 4), o Inga Viliūnienė (Nr. 12) iš salės iššokavo ant vienos kojos, lydima medikų.
Ketvirto kėlinuko pradžioje šilutiškės pirmavo 50:40. DPV nepalūžo, po didelių pastangų išlygino rezultatą – 57:57. Per likusias dvi minutes ir 26 sekundes taškus pelnė tik varžovės. Pavargusios pamariškės apmaudžiai pralaimėjo.
Kitą dieną „Pamarys“ parbloškė „Svają“ – 74:70 (21:17, 18:13, 17:16, 18:24). Šilutiškių gretose žibėjo jaunimas: penkiolikmetė L. Kaktaitė ir dvidešimtmetė V. Vaitkutė, pelniusios 23 ir 18 taškų. Krašto puolėja R. Radišauskaitė pridėjo 16 taškų, Jurgita Tamošaitienė (Nr. 11) – 7, D. Černeckytė – 5, L. Stančiauskienė – 3, I. Mažeikaitė – 2.
„Pamario“ laukia trečias pirmenybių etapas – atkrintamosios varžybos. Jos prasideda šį savaitgalį, namuose žais su Kauno „SKK- Versan-KTU“ komanda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tradicinėje Vydūno atminimo konferencijoje dėmesys skirtas karo tematikai

Rugpjūčio 4 dieną įvykusioje konferencijoje „Vydūnas: kada karų nebebus“ daug dėmesio skirta karo tematikai, jo kilimo priežasčių apžvalgai ir pan. Tema pasirinkta neatsitiktinai – Mažosios Lietuvos šviesuolis, filosofas Vydūnas šiai temai skyrė taip pat nemažai dėmesio. Vydūno vardu pavadintoje Pagėgių bibliotekoje kasmet tradiciškai buriasi šio šviesuolio idėjas vertinantys ar propaguojantys entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Rugpjūčio pirmąją savaitę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei Vydūno draugija organizuoja konferenciją, kurios metu aptariami svarbiausi per pastaruosius metus nuveikti

Norinčių modernizuoti savo individualų namą iš Šilutės rajono – tik 32

Šiemet paraiškų gauti finansavimą už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) modernizavimą skaičius išaugo bene dvigubai. APVA gavo beveik 1300 paraiškų už daugiau kaip 11 mln. eurų. Iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos lėšų šiai priemonei skirta 10 mln. eurų. „Kalbant apie šio kvietimo rezultatus, pirmiausia džiugina beveik dvigubai išaugęs paraiškų skaičius – praėjusio kvietimo metu buvo gautos 653 paraiškos. Vertinant pastarųjų trijų metų kvietimų rezultatus, tendencijos panašios – norinčių modernizuoti savo individualų namą gyventojų skaičius kasmet auga“, –

Tarptautinė tautos diena      

Rugpjūčio 9 d. minima Tarptautinė pasaulio vietinių tautų diena. 1992 m. rugpjūčio 9 d. pirmą kartą įvyko tautų darbo grupių susirinkimas dėl žmonių teisių apsaugos. Tarptautinę tautos dieną paskelbė minėtina diena Jungtinių tautų organizacija 1994 m. gruodžio 23 d. Ši diena skirta ginti vietinių tautų – čiabuvių teises. Čiabuviai, dar vadinami aborigenais, autochtonais – tai senieji vietiniai tam tikros vietovės žmonės, tebegyvenantys arba gyvenę toje teritorijoje iki dabartinių gyventojų įsikūrimo. Čiabuvių bendruomenės laikosi savitų tradicijų, išsiskiria iš visos visuomenės. Tokios

Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

Policijos pareigūnai, dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių, nevengiančių įžeidinėti pareigūnus. Antai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai, žeminantys policijos pareigūnus. Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinius nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už

Taip pat skaitykite