Krepšininkės įgyvendino tik dalį planų

Lietuvos moterų krepšinio A lygos pirmenybėse Šilutės „Pamarys“ (trenerė Loreta Stančiauskienė) balandžio pradžioje namuose tikėjosi nugalėti Vilniaus DPV bei „Svają“ ir atsigriebti už pralaimėjimus sostinėje. Pamariškės įgyvendino pusę svajonės: nors beveik 36 minutes pirmavo prieš DPV, bet pergalės neišsaugojo – 57:67, o „Svają“ įveikė – 74:70.

Atakuoja Renata Radišauskaitė, žaidžianti greitą, technišką krepšinį.
Vaidoto Vilko nuotr.

DPV komandos pavadinimą padėjo iššifruoti pačios vilnietės – „drąsios, puikios, vikrios“. Tokios ir buvo, jei per ketvirto kėlinuko dvi paskutines minutes ir 26 sekundes išplėšė pergalę. Vilniečių gretose pasižymėjo kairiarankė Ilona Nikonovaitė (Nr. 15), pelniusi 31 tašką, ir Honorata Stankevič (Nr. 4), lemiamomis akimirkomis pataikiusi tris tritaškius, kurie vilnietėms suteikė jėgų laimėti rungtynių pabaigą – 57:67 (14:8, 17:18, 17:14, 9:27).
Nors „Pamariui“ trūko greitos įžaidėjos Livijos Kaktaitės (Nr. 7) ir į Paryžių išlėkusios aukštaūgės vidurio puolėjos Sandros Vaitkutės (196 сm), mūsiškės pirmavo vos ne visas rungtynes. Šilutiškės antrąjį kėlinuką buvo įgijusios net 17 taškų pranašumą – 27:10. Juoda apranga vilkinčioms vilnietėms Šilutės krepšinio salė nieko gero nežadėjo.
Gynėja Viktorija Vaitkutė (Nr. 5) buvo pavojinga ir baudos aikštelėje, ir už tritaškio linijos – pataikė 5 tolimus metimus iš 9. Jos taškų kraitis solidžiausias – 23. 21 tašką pridėjo L. Stančiauskienė, 7 – Renata Radišauskaitė (Nr. 14), 4 – Danguolė Černeckytė (Nr. 9), 2 – Ilona Mažeikaitė. Itin kovingai nusiteikusios pamariškės net pargriuvusios siekdavo kamuolio.
Trečiame kėlinuke po vienos dvikovos pradėjo šlūbčioti L. Stančiauskienė (Nr. 6), krisdama galvą užsigavo Ilona Mažeikaitė (Nr. 4), o Inga Viliūnienė (Nr. 12) iš salės iššokavo ant vienos kojos, lydima medikų.
Ketvirto kėlinuko pradžioje šilutiškės pirmavo 50:40. DPV nepalūžo, po didelių pastangų išlygino rezultatą – 57:57. Per likusias dvi minutes ir 26 sekundes taškus pelnė tik varžovės. Pavargusios pamariškės apmaudžiai pralaimėjo.
Kitą dieną „Pamarys“ parbloškė „Svają“ – 74:70 (21:17, 18:13, 17:16, 18:24). Šilutiškių gretose žibėjo jaunimas: penkiolikmetė L. Kaktaitė ir dvidešimtmetė V. Vaitkutė, pelniusios 23 ir 18 taškų. Krašto puolėja R. Radišauskaitė pridėjo 16 taškų, Jurgita Tamošaitienė (Nr. 11) – 7, D. Černeckytė – 5, L. Stančiauskienė – 3, I. Mažeikaitė – 2.
„Pamario“ laukia trečias pirmenybių etapas – atkrintamosios varžybos. Jos prasideda šį savaitgalį, namuose žais su Kauno „SKK- Versan-KTU“ komanda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite